IPhone tvorničko otključavanje

poruka: 11
|
čitano: 6.307
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
IPhone tvorničko otključavanje

Bok ekipa, istječe mi ugovor s t-mobile, pretplata uz iPhone uređaj. Zanima me da li mogu tražiti da mi ga tvornički otključaju obzirom da istječe pretplata i uređaj više nije vezan za t-mobile nego postaje moje vlasništvo u postpunosti?

 

Tnx, pozz!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
IPhone tvorničko otključavanje

Taj mob je vijek bio u tvom vlasništvu  uvijek si ga smio otključati i raditi sa njim što god si htio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IPhone tvorničko otključavanje

Ja sam nedavno zvao i rekli su mi da je iPhone moguće otključati jedino i isključivo ako je kupljen po punoj cijeni od x.xxxkn ni u jednoj drugoj kombinaciji ne nude uslugu otključavanja. (Čak mi i privatna veza u T-mobile rekla da ne može nikako)

 

Nije mi faking jasno zašto ne daju da se otključa, ja recimo moram u njemačku ovo ljeto i to 2 mjeseca i sad šta, razmišljam da tamo negdje nađem da mi otključaju.

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone tvorničko otključavanje

Jednostavno sami otključajte xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone tvorničko otključavanje

Nije istina. Telefon je u mojem vlasništvu i mogu ga samo 'nelegalno' otključati. U nekim zemljama je otključavanje legalno, negdje ne.

13 godina
offline
Re: IPhone tvorničko otključavanje

Da ne bude zabune, ja sam svoj iPhone otključao, ali me sad zanima da mi to naprave tvornički tako da se postavljanjem bilo kojeg friškog iOSa ne gubi unlock.

 

Ja sam dobio identične informacije, ali sam isto tako dobio informacije da se u drugim zemljama radi u potpunosti legalno nakon isteka ugovora. Tako sam tražio svoj pretplatnički ugovor na uvid, da proučim sve stavke i vidim da li je to moguće. I još je zanimljivo to što moraš otići osobno u t-centar i tamo potpisivati izjavu s objašnjenjem zašto želim na uvid svoj pretplatnički ugovor. Potpuni apsurd. A na kopiju pretplatničkog ugovora trebam čekati desetak više-manje dana.

 

U svakom slučaju, i dalje ću nastaviti u tome da mi ga tvornički otključaju ako je to ikako moguće.

13 godina
offline
Re: IPhone tvorničko otključavanje
Zanimljivo, živi bili, pa vidjeli...

http://gigaom.com/apple/apples-official-iphone-3g-unlock/
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone tvorničko otključavanje

Ajde molim te ako u ugovoru pronađeš nešto zanimljivo vezano uz otključavanje iPhonea stavi ovdje to ;)

 

Hvala!

13 godina
offline
Re: IPhone tvorničko otključavanje
sonnic kaže...

Ajde molim te ako u ugovoru pronađeš nešto zanimljivo vezano uz otključavanje iPhonea stavi ovdje to ;)

 

Hvala!

Naravno, count on it!

 

Samo obzirom da njima treba sto godina da pošalju, a i da idem na GO, onda će biti odgovor za koji tjedan.

13 godina
offline
IPhone tvorničko otključavanje

Dobio pretplatnički ugovor i ništa nova nema - u njemu ništa ne piše... uspio sam pronaći specifikaciju iTarifa koje su išle uz iPhone, ali tamo također ništa ne piše...

 

http://www.t-mobile.hr/pdf/S-iTarifa.pdf

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IPhone tvorničko otključavanje

Pozdrav,evo pažljivo pratim što ste svi napisali i čudim se dali zaista kod nas nepostoji legalno dekodiranje telefona,neki dan sam bio u VIP,u i rekoše mi jedino kod nekoga ko se bavi sa time,ali moj kolega u njemačkoj poslje kad mu istekne ugovor ljepo ode tamo gdje ga je kupio i oni mu to odrade besplatno.

crni
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice