IPhone X - [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 1.313
|
čitano: 421.917
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Robi1992 kaže...
Bio u tele 2 pogledao s9 i usporedio ekran sa mojim iphone x... sami procjenite sve se jasno vidi (full brightness na oba)

 De ajde koliko je na kojem bio brightness level?Ajde mani me tih djeciji fora. Imamo u kuci i iPhone x i samsung s9 plus, s9 bolji i svim aspektima.

Laku noc.. 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
13 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
manipulator kaže...
Robi1992 kaže...
Bio u tele 2 pogledao s9 i usporedio ekran sa mojim iphone x... sami procjenite sve se jasno vidi (full brightness na oba)

 De ajde koliko je na kojem bio brightness level?Ajde mani me tih djeciji fora. Imamo u kuci i iPhone x i samsung s9 plus, s9 bolji i svim aspektima.

Laku noc.. 

Neki konkretan dokaz, za evidenciju, or didn't happened ?!?! 

ATJ Lučko
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Ahahah drugi put kad budem prolazio budem ti slikao da su oba na max brightness 😀😀😀 kako istina boli ove apple hejtere to nemozes vjerovat,i to se sve desava na apple temama
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Bitno je na kojim postavkama je bio S9 jer ekran ima 4 moda i slidere za manualno podešavanje tako da usporedba nije valjana.

A max svjetlina dolazi do izražaja kada je S9 na suncu ili jaka bljeskalica uperena u njega.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2018 1:16 (NorthBlue).
 
2 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Robi1992 kaže...
Ahahah drugi put kad budem prolazio budem ti slikao da su oba na max brightness 😀😀😀 kako istina boli ove apple hejtere to nemozes vjerovat,i to se sve desava na apple temama

Tvoje znanje dovoljno govori. Max brightness se testira na suncu. Lijepo uzmi bljeskalicu i uperi u oba senzora svjetline pa testiraj. Sto je najzalosnije S9 ekran ima skoro duplo vise nitsa

12 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]
Daj prouči malo. Na manualu je 380tak nitsa, na automaticu ide do 660. Tu su negdje
Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
ATJLučko kaže...

Neki konkretan dokaz, za evidenciju, or didn't happened ?!?! 

Oces konkretan dokaz? 

 

Displaymate - S9 bolji display

DX0Mark - S9 bolja kamera

GSMarena - S9 bolja baterija

 

E sad to su sve brojke, doduse kamera je stvarno bolja na S9 jer je i ona na S8 bila. Oba mobitela su odlicna, moj izbor bi sigurno bio S9 jer mi je i S8 bolji od X

9 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Rodjak ima s9 ja x i u svim aspektima je x bolji.Jedina prednost dajem u s9 u zatvorenoj prostoriji na slikama.X daje orginalne boje slika ali je s9 svjetliji a licno meni je to bolje.Ostalo je sve na strani x

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Za sve hejtere i samsungovce koji nemogu podnest istinu...
Proso kod tcoma i opet uslikao sa mobitelom iz tcoma i slikao blicom i osvjetlio blicom kao sto ste trazili direkt svijetlo u oba uredjaja i na max brightnessu i opet se jasno vidi... pozz hejterima
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Evo i brightness lvl svim nevjernicima
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
MARKOZD15 kaže...
ATJLučko kaže...

Neki konkretan dokaz, za evidenciju, or didn't happened ?!?! 

Oces konkretan dokaz? 

 

Displaymate - S9 bolji display

DX0Mark - S9 bolja kamera

GSMarena - S9 bolja baterija

 

E sad to su sve brojke, doduse kamera je stvarno bolja na S9 jer je i ona na S8 bila. Oba mobitela su odlicna, moj izbor bi sigurno bio S9 jer mi je i S8 bolji od X

Sve je to U redu kolega, ma to nisu niti jedan mobilni gadget kod vas doma 

 

Sada, pošto niste stavili niti jednu sliku, opasno visite da vas prozovem javno 

Sliku na sunce, ili idem javno prozivati bez cenzure! 

ATJ Lučko
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
ATJLučko kaže...

Sve je to U redu kolega, ma to nisu niti jedan mobilni gadget kod vas doma 

 

Sada, pošto niste stavili niti jednu sliku, opasno visite da vas prozovem javno 

Sliku na sunce, ili idem javno prozivati bez cenzure! 

Kolega sliku cega da stavim? O cemu pricas tocno ne razumijem te?

11 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Smijesno je uopce reci da je neki mobitel bolji jer ima mozda jaci brightness na displeyu.. 

I smijesno je uopce reci da je iPhone x bolji mobitel od samsung s9 plus, dajte molim vas ne bubajte gluposti.

Kao sto rekoh, imamo u kuci oba mobitela, sve jasno. 

Imate YouTube za demonstracije.. 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
MARKOZD15 kaže...
ATJLučko kaže...

Sve je to U redu kolega, ma to nisu niti jedan mobilni gadget kod vas doma 

 

Sada, pošto niste stavili niti jednu sliku, opasno visite da vas prozovem javno 

Sliku na sunce, ili idem javno prozivati bez cenzure! 

Kolega sliku cega da stavim? O cemu pricas tocno ne razumijem te?

Upssssss, kolega, koliko mi je živčeke dignuo drugi kolega, nisam baš bio pre pozoran uvjeriti se tko mi "odgovara" na post! 

Jedna malecka isprika, činjenica je da je kolega spomenuo da "on i brat" imaju i iPX i SGS9+ ako se ne varam, pa da je uvjerljivo vidljivo koji ima veću svjetlinu ekrana 

 

Od tog kolege konkretno očekujem ili kakvu sliku ili ću javno ovdje objaviti da je kolega jedan najobičniji , a do tada se zadržavam na razini kulturnog civiliziranog ophođenja u "eteru"! 

To što je neka stranica objavila, nema beda, stoji, ali ako "vi" decidirano eksplicite tvrdite nešto da znate, imate bolje, izvolite to nečim i dokazati! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
manipulator kaže...

Smijesno je uopce reci da je neki mobitel bolji jer ima mozda jaci brightness na displeyu.. 

I smijesno je uopce reci da je iPhone x bolji mobitel od samsung s9 plus, dajte molim vas ne bubajte gluposti.

 

Kao sto rekoh, imamo u kuci oba mobitela, sve jasno. 

 

Imate YouTube za demonstracije.. 

Kolega! 

 

Dok ne stavite sliku nečega što dokazuje vaše tvrdnje, ja vas etiketirao kao LAŽOVA!!!! 

 

 

 

Demantirajte me ako možete, isprika slijedi kao i kritika! 

 

Ne oslanjajte se na tuđa testiranja, ako vi već imate oba dva gadgeta doma, simple as that! 

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2018 13:23 (ATJLučko).
13 godina
odjavljen
offline
IPhone X - [Rasprava]

Dragi kolege

 

Ti "testovi" sto vi radite su neznanstveni testovi. Tu igraju ulogu contrast na dnevnom svijetlu (za laksu vidljivost), refleksija ekrana i maksimalna svjetlina ekrana. Sto se tice ekrana na iPhonu X, svrstao bi ga u rang sa Note 8. Stvarno je vrhunski, jedan od najboljih sto sam vidio, na S9 je navodno mali korak naprijed. 

 

Svjetlina ekrana je samo jedan dio ukupnog dojma. I da se u konacnici ekran na iPhonu X vidi nesto bolje od S9 (recimo 10ak posto), opet je to jedan dio svega. 

 

Ja nisam ovdje nikakav Apple hater niti ista slicno, samo govorim realno

 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
ATJLučko kaže...
MARKOZD15 kaže...
ATJLučko kaže...

Sve je to U redu kolega, ma to nisu niti jedan mobilni gadget kod vas doma 

 

Sada, pošto niste stavili niti jednu sliku, opasno visite da vas prozovem javno 

Sliku na sunce, ili idem javno prozivati bez cenzure! 

Kolega sliku cega da stavim? O cemu pricas tocno ne razumijem te?

Upssssss, kolega, koliko mi je živčeke dignuo drugi kolega, nisam baš bio pre pozoran uvjeriti se tko mi "odgovara" na post! 

Jedna malecka isprika, činjenica je da je kolega spomenuo da "on i brat" imaju i iPX i SGS9+ ako se ne varam, pa da je uvjerljivo vidljivo koji ima veću svjetlinu ekrana 

 

Od tog kolege konkretno očekujem ili kakvu sliku ili ću javno ovdje objaviti da je kolega jedan najobičniji , a do tada se zadržavam na razini kulturnog civiliziranog ophođenja u "eteru"! 

To što je neka stranica objavila, nema beda, stoji, ali ako "vi" decidirano eksplicite tvrdite nešto da znate, imate bolje, izvolite to nečim i dokazati

 Obrisao sam poruku jer se ne zelim svadjati bezveze. 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2018 14:02 (manipulator).
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
To navodno sam ti dolazao slikama i to dvaput,ljepo i jasno se vide ljepse boje i tocnija i svijetlija bijela...samo neznam di sam ja naveo da je iphone x bolji od s9?? Nek mi neko kaze di sam to napisao,samo sam poslao slike di se jasno vidi koji je ekran bolji i svijetliji a za brojke me briga dok se sam ne uvjerim,ako ne vjerujete slobodno usporedite pa posaljite sliku kao dokaz... i super je to sto odma svi hejteri pocnu skakat i polude jednostavno 😃😃😃
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Imam iphone x odkad je izasao i usporedio sam moj iphone x sa novim i svijezim galaxyem s9 iz ducana..pod svim svijetlima i blicevima i sve se vidi
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Robi1992 kaže...
To navodno sam ti dolazao slikama i to dvaput,ljepo i jasno se vide ljepse boje i tocnija i svijetlija bijela...samo neznam di sam ja naveo da je iphone x bolji od s9?? Nek mi neko kaze di sam to napisao,samo sam poslao slike di se jasno vidi koji je ekran bolji i svijetliji a za brojke me briga dok se sam ne uvjerim,ako ne vjerujete slobodno usporedite pa posaljite sliku kao dokaz... i super je to sto odma svi hejteri pocnu skakat i polude jednostavno 😃😃😃

 Nije tocnija nego je svjetlija samo..stavi na max brightness pa ce ti baterija trajati par sati..  :) 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
13 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
manipulator kaže...
ATJLučko kaže...
MARKOZD15 kaže...
ATJLučko kaže...

Sve je to U redu kolega, ma to nisu niti jedan mobilni gadget kod vas doma 

 

Sada, pošto niste stavili niti jednu sliku, opasno visite da vas prozovem javno 

Sliku na sunce, ili idem javno prozivati bez cenzure! 

Kolega sliku cega da stavim? O cemu pricas tocno ne razumijem te?

Upssssss, kolega, koliko mi je živčeke dignuo drugi kolega, nisam baš bio pre pozoran uvjeriti se tko mi "odgovara" na post! 

Jedna malecka isprika, činjenica je da je kolega spomenuo da "on i brat" imaju i iPX i SGS9+ ako se ne varam, pa da je uvjerljivo vidljivo koji ima veću svjetlinu ekrana 

 

Od tog kolege konkretno očekujem ili kakvu sliku ili ću javno ovdje objaviti da je kolega jedan najobičniji , a do tada se zadržavam na razini kulturnog civiliziranog ophođenja u "eteru"! 

To što je neka stranica objavila, nema beda, stoji, ali ako "vi" decidirano eksplicite tvrdite nešto da znate, imate bolje, izvolite to nečim i dokazati

 Obrisao sam poruku jer se ne zelim svadjati bezveze. 

Kolega, ovo nije bila svađa, ovo je bilo samo konkretnije diskutiranje, u čemu ste vi pokušali nešto ( ocrniti i popljuvati iPX, očigledno bezuspješno ), ali ste pod teretom dostave dokaznog materijala puknuli, niste ništa dostavili, a zašto ?!?! 

 

Jer vjerojatno kod sebe nemate ništa od navedenog. 

ATJ Lučko
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Robi1992 kaže...
To navodno sam ti dolazao slikama i to dvaput,ljepo i jasno se vide ljepse boje i tocnija i svijetlija bijela...samo neznam di sam ja naveo da je iphone x bolji od s9?? Nek mi neko kaze di sam to napisao,samo sam poslao slike di se jasno vidi koji je ekran bolji i svijetliji a za brojke me briga dok se sam ne uvjerim,ako ne vjerujete slobodno usporedite pa posaljite sliku kao dokaz... i super je to sto odma svi hejteri pocnu skakat i polude jednostavno 😃😃😃

Evo kolega jedno pitanje bez tvoj provociranja oko "hejtera". Po cemu si ti po toj slici vidio koji je ekran bolji? Osim sto si skuzio da je iPhone X svjetliji?

13 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]

Ma ne krcka jko proba sam na iphone 7plis isti vrag jos manje krcka na x u .. nosio u istyle kazu sve ok spojili ga na diagnostiku neku i sve testirali zvucnike tipke ekran svjetlocu pixele sve 5

7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Marko zd kolega po ovoj slici sta tebi ljepse izgleda? Uzmi oba u ruke pojacaj brightness i prosurfaj i prolistaj slike itd itd i usporedi sam,ali vi svi gledate brojke kako je rekla neka stranica pa je to problem,ali po ovoj slici ko kaze da je ekran na s9 ljepsi taj je corav
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Ja sam ima s8 s8+ i sve iphone do sada je x najbolji iphone ali po meni za sada najbolji mobitel je note8,, s9 nisam ni vidia uzivo jos...sad imam iphone x

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Robi1992 kaže...
Marko zd kolega po ovoj slici sta tebi ljepse izgleda? Uzmi oba u ruke pojacaj brightness i prosurfaj i prolistaj slike itd itd i usporedi sam,ali vi svi gledate brojke kako je rekla neka stranica pa je to problem,ali po ovoj slici ko kaze da je ekran na s9 ljepsi taj je corav

S obzirom da meni osobno Note 8 izgleda jednako pored iPhone X, sumnjam da su puno zas*ali sa S9. A to sto ti pricas je osobni dojam, kao da mi kazes da je plava boja ljepsa od zelene?? Postoje stranice koje testiraju ono sto ide dalje od subjektivnog dojma

7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
I da rekli ste za galaxy s9 da ima svjetliji ekran ( jer ste citali statistiku a ne usporedili sami) i ne vjerujete dok vam nisam slikao pod blicem i svim svijetlima i tad opet spominjete statistike i trazite dokaze po cemu je tocniji ekran ili sta vec dok ovo za svjetlinu sve pada u vodu jel... di su sada te statistike za nits ili sta vec kad ima skoro duplo svijetliji ekran iphone x
 
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Robi1992 kaže...
I da rekli ste za galaxy s9 da ima svjetliji ekran ( jer ste citali statistiku a ne usporedili sami) i ne vjerujete dok vam nisam slikao pod blicem i svim svijetlima i tad opet spominjete statistike i trazite dokaze po cemu je tocniji ekran ili sta vec dok ovo za svjetlinu sve pada u vodu jel... di su sada te statistike za nits ili sta vec kad ima skoro duplo svijetliji ekran iphone x

Kolega, ja neznam zbog cega si se ti zapalio. Ti s tim nisi ama bas nista dokazao, zasto bi ja vjerovao liku koji je dosao u T-Com i uslikao sliku kako je iPhone X svijetliji? Kojom to logikom kad imam stranice koje se bave takvim stvarima? Okej evo, iPhone X ima svjetliji ekran ajde, ali to je mozda 1 od 5(malo sam rekao) aspekata koji cine ekran. A u tome je bolji (ako je uopce bolji) nekih cca 10%. Moras prvo shvatiti sto je refleksija stakla, kako funkcionira boost u auto modu (jer jedino tada Galaxy mobiteli idu na maksimalnu svjetlinu), izmjeren kontrast u takvim situacijama itd. To sto ti mene ili neznam koga smatras haterom to je tvoja stvar. Imao sam sve moguce iPhone modele, imam Galaxy modele a imam i ostatak trzista koji ocito medu nekim ljudima ostaje zaboravljen. Ja cu realno reci sto je nedostatak ili prednost nekom mobitelu, ali u ovoj temi ocito svima koji imaju iPhone X taj mobitel nema manu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Iphone X je bez mane, znaci samsung mu nemoze doc ni blizu, pogotovo sto se tice personalizacije i opcija..
Moj PC  
5 6 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
brada09 kaže...
Iphone X je bez mane, znaci samsung mu nemoze doc ni blizu, pogotovo sto se tice personalizacije i opcija..

 

 kaže čovjek i nastavi tražiti na telefonu gdje da ušteka slušalice. jeli iphone x dobar? pa je ali da je bez mane može samo netko bez znanja/mozga izjaviti....

iPhone x ima mana mali milion, od baterije, 3,5  jack, kamere,wifi itd. do software-a. 

 

e a o personalizaciji nemoj ni govoriti... šta treba napraviti da staviš pjesmu iz music-a kao ringtone.... 

 

evo recept za kako "personalizirati" iphone s pjesmom.mp3 da bude ringtone

https://www.techadvisor.co.uk/how-to/apple/custom-ringtone-iphone-3622959/

manje uputa ima za bubreg izvaditi nego za promjeniti ringtone. 

 

znaš ali kako to rade normalni telefoni 

Držiš na mobitelu pjesmi koju želiš i Set as Ringtone... zamisli nemoraš ni kompjuter imati.

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice