IPhone X - [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 1.313
|
čitano: 421.372
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
maks0806 kaže...
Možeš li staviti ikone na homescreenu tamo gdje želiš?
I mislio sam... Personalizacija i iOs ne idu u istu rečenicu dok god postoji Android

Sarkazam i trolanje u jednom postu, vidis da se za*ebava covjek

12 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Da mu nisu zadnja 4 posta u temi na tu foru možda bih ti i povjerovao
Hearthstone: Maks0806#2960
7 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
maks0806 kaže...
Da mu nisu zadnja 4 posta u temi na tu foru možda bih ti i povjerovao

 Brada izučio zanat :)

Uvijek uspije upecat bar jednu novu žrtvu.

To je maher.

 

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
brada09 kaže...

vidim vecina se slaze da je iphone x jednostavno najbolji mobitel koji novac trenutno moze kupiti, iako nebi se slozio da je s9 los , jednostavno mu fali opcija i mogucnosti.. 

ja volim svoj mobitel personalizirati a tu iphoneu nema konkurencije.

Fulao si segment trzista. Kupac iPhonea je bivsi kupac iPhonea. Kupac S9a je bivsi kupac iPhonea, Samsunga, LGa, HTCa...

 

Korisnici iPhonea ne trebaju personaliziranje jer ga nisu navikli imati.

Dokle god mozes na iPhoneu dobiti informaciju (kroz notifikaciju...), poslati poruku, obavit poziv, otvorit web stranicu i aplikaciju u jednakom ili brzem vremenu nego na Androidu, nema uopce potrebe za personalizaciju.

 

Jednostavnost je kljuc. Ako trebas widgete i micanje ikona, zasto si u ovoj temi uopce?

9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Ja znam da sam u ovoj temi jer imam iPad i MacBook pa kao potencijalni kupac iPhone X si dajem za pravo srati po iOS-u jer ga koristim na dnevnoj bazi. Stvarno sam mislio da će X u kombinaciji s iOS 11 biti nešto posebno ali nakon kratkog druženja sam dobio drugačiji dojam.

Dok se na drugim stranim forumima diskutira i predlaže što i kako bi trebao Apple poboljšati tu se ljudi prozivaju jer govore što im sve fali za cijenu koju traže.

Najbolji su ovi koji govore da je X najbolji pametni telefon pa im skreneš pažnju da netko drugi radi dijelove software-a bolje i odmah si neprijatelj broj 1.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Mitch kaže...
brada09 kaže...

vidim vecina se slaze da je iphone x jednostavno najbolji mobitel koji novac trenutno moze kupiti, iako nebi se slozio da je s9 los , jednostavno mu fali opcija i mogucnosti.. 

ja volim svoj mobitel personalizirati a tu iphoneu nema konkurencije.

Fulao si segment trzista. Kupac iPhonea je bivsi kupac iPhonea. Kupac S9a je bivsi kupac iPhonea, Samsunga, LGa, HTCa...

 

Korisnici iPhonea ne trebaju personaliziranje jer ga nisu navikli imati.

Dokle god mozes na iPhoneu dobiti informaciju (kroz notifikaciju...), poslati poruku, obavit poziv, otvorit web stranicu i aplikaciju u jednakom ili brzem vremenu nego na Androidu, nema uopce potrebe za personalizaciju.

 

Jednostavnost je kljuc. Ako trebas widgete i micanje ikona, zasto si u ovoj temi uopce?

 

slazem se, ja mislim prec na s9, daleko bolji uredaj od iphona x, jednostavno mu nema konkurencije! samsung je opet svima pokazao, od softvera kamere do displaya sa prirodnim i realnim bojama..  

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Hahahaah brada
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Kaj se tiče prijedloga za poboljšanja, dobrodošao. Međutim, kad poruka počne iphone je srajne jer nema xy, onda je to sve samo ne konstruktivna rasprava. Recimo, netko je rekao da mu je bezveze kaj se na x-u mora potegnuti prstom za ulazak na desktop. Dobra ideja ali uvodi problem - telefon će se otključavati i otvarati sam od sebe, trošiti bateriju i tko zna što sve raditi dok misliš da je zaključan i nosaš ga po džepu ili gdje već. Zato je tako kako je, telefon se otvara samo kada to sam odradiš i nema neočekivanih događaja. Sve ima svoje zašto pa i malo kompliciranije punjenje glazbom ali tonovi zvona su stvarno bez razloga zakomplicirani; da bar iTunes zna u jednom kliku napraviti ton
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Mitch kaže...

 

Korisnici iPhonea ne trebaju personaliziranje jer ga nisu navikli imati.

Dokle god mozes na iPhoneu dobiti informaciju (kroz notifikaciju...), poslati poruku, obavit poziv, otvorit web stranicu i aplikaciju u jednakom ili brzem vremenu nego na Androidu, nema uopce potrebe za personalizaciju.

 Kako ne, imaš tisuće različitih futrolica, kristala, zlata i ostalih ukrasa :)

 

Iživljavanje po osnovama korisničkog sučelja nikad nije bio appleov đir; sustav je prilagođen brzom i lakom obavljanju posla na uređaju bez puno komplikacija. Uđi, nađi, obavi bok.

Ja rekoh
11 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Zasto si svi zele staviti za ton zvona neku pjesmu? Koji god sam telefon imao koristio sam defaultne tonove za poruke i pozive. Jednostavno mi nije jasno. Meni je to totalno neozbiljno, shvacam jedino da to imaju klinci. To sam vec x puta procitao kao argument za veliki minus ios-a.

PSN:Tomislav025
 
2 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
omomomomoomm kaže...

Zasto si svi zele staviti za ton zvona neku pjesmu? Koji god sam telefon imao koristio sam defaultne tonove za poruke i pozive. Jednostavno mi nije jasno. Meni je to totalno neozbiljno, shvacam jedino da to imaju klinci. To sam vec x puta procitao kao argument za veliki minus ios-a.

 

To je toliko sirok pojam da ga nema potrebe ni komentirati...inace i na iOS-u je moguce mijenjati tonove.

Ja recimo koristim neke tonove iz filmova i serija koje mi se svidjaju...recimo notifikacija mi je jedan od zvukova iz filma Back To The Future iz 80-tih...

10 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
omomomomoomm kaže...

Zasto si svi zele staviti za ton zvona neku pjesmu? Koji god sam telefon imao koristio sam defaultne tonove za poruke i pozive. Jednostavno mi nije jasno. Meni je to totalno neozbiljno, shvacam jedino da to imaju klinci. To sam vec x puta procitao kao argument za veliki minus ios-a.

 Zato sto ne zelim imati ton koji imaju milijuni korisnika, poput moga oca, majke, susjeda, babe Mare itd.. Ne zelim, zato i imam Android a ne iPhone.

Imo sam iPhone od prvog 3g do iPhonea 6..

Jeste veliki minus, ne samo meni, nego milijardu korisnika, ali opet ga ljudi uzimaju jer su navikli na jednostavnost.

 

A i fora mi je sto mogu si narediti da za mojih najdražih 10 osoba mogu za svakoga ton posebni staviti, tako lad me netko do njih zove znam odmah tko je, ne moram ni pogledati u mobitel.. 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 23:59 (manipulator).
8 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Možeš i na iPhoneu staviti ton zvona za svaki kontakt posebno
Ja rekoh
9 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Kao i za sms (ako ga jos netko koristi) :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
To je bilo fora u srednjoj ukucat ton po ton melodiju na nokiji 3310..

Danas je stvarno malo ljudi koji idu namjestat melodiju zvona u neku pjesmu, valjda svi moraju znat sta slusas.

Meni je mob ionako 99% vremena na vibri pa sam vec i zaboravio na to..
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Da li netko zna zašto na iPhoneu sve slike dobiju velika slova kod naziva formata slike?  slika.JPG

Da li se to može negdje promijeniti da dobijem automatski uvijek mala slova?

 

btw, imam uključen Vibrate ali mi nikad ne radi, baš niti jednom. any ideas?

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 11:12 (makopos).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Mozda ti je upaljen mod slabog napajanja pa ti ne radi vibracija?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Ili ti je ova opcija iskljucena
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Najveca zamjerka kod iOS-a to ne moze download aplikacija koje premasuju 150MB, pa halo danas je dostupan flat internet na mobitelima

 

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Najveca zamjerka kod iOS-a to ne moze download aplikacija koje premasuju 150MB, pa halo danas je dostupan flat internet na mobitelima

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Iskreno i meni se to ne svida ali sta je tu je,vjerojatno postoji neki razlog,apple nista ne stavlja bezveze da
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Postoji li jos uvijek ogranicenje od nekih 25MB za privitke u mail app? Znam da su dozvolili stavljanje vise fotografija.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
helix24 kaže...

Najveca zamjerka kod iOS-a to ne moze download aplikacija koje premasuju 150MB, pa halo danas je dostupan flat internet na mobitelima

 

 Samo preko mobilne mreže. Na WiFi-ju nema ograničenja

Ja rekoh
9 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Znam da nema na wifi, zato sam X odma isti dan mjenjao za Note 8. Koristim flat na mobu i to mi nije nikakva opcija da mi zakljucaju na 150MB. Plus sto mi je na X propadao ekran, "skljocao" u desnom kutu.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
robee1 kaže...

Postoji li jos uvijek ogranicenje od nekih 25MB za privitke u mail app? Znam da su dozvolili stavljanje vise fotografija.

 Nema ograničenja po pitanju iOS-a ali ima s mail serverima tvog operatera. Za velike privitke mail te pita želiš li koristiti "mail drop" što znači da fajl prebaci na iCloud.com, a primatelj dobije link. Tako može ići do 5GB, a taj prostor ne ulazi u limit na cloudu. Ja sam slao filmove po pol gigabajta ili po 30-40 slika odjednom.

Ja rekoh
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Ljudi primjetio sam da kada mi mobitel zvoni u djepu ili kada je na stolu zvoni glasno a kada ga uzmem i podignem prema licu ton zvona se skroz stiša.. Dali je tako i vama na iphone x nekom nasogradnjom doslo ili je to meni neka greska?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Nemogu nigdje naci tu opciju da je ukljuceno nesto jer vidim da na iphone 7 nije tako
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
 
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Kuzim to sam si i mislio da je tako nesto,pa i korisno je nema zasto glasno zvoniti vise kada podignem i vidim ko me zove,necu iskljuciti to
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Ja bi volio da je i meni tako
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice