IPhone Xs/Xs Plus, rasprava! izdvojena tema

poruka: 450
|
čitano: 105.805
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Meni baterija do ponoci bude na oko 20 posto.Stalno nesto cackam na njemu.

Kamera vise nego odlicna

Nađa
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Ajde vi koji stalno nesto “cackate” naucite kak se stavi vrijeme uporabe na forum, ili barem napisete.. mene bas zanima kakva mu je baterija u praksi, da znam sta gledat poslije sedmice
 
2 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
mile59 kaže...
Ajde vi koji stalno nesto “cackate” naucite kak se stavi vrijeme uporabe na forum, ili barem napisete.. mene bas zanima kakva mu je baterija u praksi, da znam sta gledat poslije sedmice

Nista bolja od obicne sedmice, losija od 7+. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Taj ipadov imam ja krivo sam napisao..12 w je i super mi puni

I za bateriju neznam dali ti ovo sta pomaze..meni je ok a prosjecno sam oko 5 sati dnevno na njemu..napunim ga recimo na 80-90 posto i navecer mi bude na 20
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
A ti mile si prenabrijan lik kolko kuzim i jako te lagano naljutit to ti nije bas pametno za zivot opcenito..kako te tek naljute ozbiljne i vazne stvari u zivotu 🤔
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Nisam uopce nabrijan, upravo suprotno, nego nemrem smisliti ovu Nadiju, nazalost operira na jedina dva foruma koja pratim i to mobitelima, i veceg, perfidnijeg i mutavijeg trolla nisam u zivotu vidio. Sve najnoviji, najskuplji mobiteli u rukama a postavlja pitanja na razini djeteta osnovne skole.
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Lol ignor i dovidjenja
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Ovo moje za 5w je izgledalo kao troll ali ppgrijesio sam..htio sam napisat 12w i s njim je skroz dovoljno i ok punjenje
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Brzo punjenje puni brze nego 12w u prvih pola sata koliko mu treba do 50%, kako se bliži 100% kapacitetu tako se razlika smanjuje i u vremenu i u razlici napunjenosti. Ali za prvih pola sata je super brzi punjac (29/30W USB-c)
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Htio bi samo bacit osvrt koristim xs sa brightnessom max na 30% ne volim jaku svijetlost jedino kada sam vanka ide i preko 50 ugl razocaran sam baterijom koja u prosjeku traje cca 6h dok sam isto koristenje sa jacim brightnessom na svom starom iphone se imao 8;30h ugl baterija ovih telefona mi je katastrofa.. koji biste punjac preporucili za brzo punjeje a da ne kosta miljon kuna :))
Slovo sto ga Ante kovo
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
6h onda ti imas defektnu bateriju...ja govorim da mi baterija traje cijeli dan bez problema a imam u prosjeku 5 sati upaljen ekran a brightness mi je na vise od 50-60 % u prosjeku
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
lndestructible kaže...
Htio bi samo bacit osvrt koristim xs sa brightnessom max na 30% ne volim jaku svijetlost jedino kada sam vanka ide i preko 50 ugl razocaran sam baterijom koja u prosjeku traje cca 6h dok sam isto koristenje sa jacim brightnessom na svom starom iphone se imao 8;30h ugl baterija ovih telefona mi je katastrofa.. koji biste punjac preporucili za brzo punjeje a da ne kosta miljon kuna :))

 Za Facebook, Youtube, Instagram i ostale zanimacije kupi laptop. 

12 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Ma iPhonei su svi cudni sa baterijom, na wi-fi moze durati fantasticno i u stand by i uporabi, ali na mobilnim podacima curi naocigled, 3G il LTE, ne jebe ga, cucla 1-2 % po satu da ga ne gledam maltene.. navodno XR ima stvarno dobru bateriju, jer su onih retina 326 ppi rezoluciju rastegli na 6 incha zaslona
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Ne znam zasto se volis praviti pametan kada to ocito nisi,, pitao sam normalno i iznio svoj stav ako ne mozes koristiti fb i youtube na mobitelu cemu onda uopce imati smartphone??? Bolje da kupimo svi laptope i desktop racunala i nosamo ih u rukama bravo pametnjakovicu,, baterija je meni osobno zesce sranje koristim paralelno i samsung galaxy j5 sluzbeni i to cudo punim svaka cetri dana a brightnes je na Auto..
Slovo sto ga Ante kovo
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
lndestructible kaže...
Ne znam zasto se volis praviti pametan kada to ocito nisi,, pitao sam normalno i iznio svoj stav ako ne mozes koristiti fb i youtube na mobitelu cemu onda uopce imati smartphone??? Bolje da kupimo svi laptope i desktop racunala i nosamo ih u rukama bravo pametnjakovicu,, baterija je meni osobno zesce sranje koristim paralelno i samsung galaxy j5 sluzbeni i to cudo punim svaka cetri dana a brightnes je na Auto..

Daj nabaci koji SS onih četri dana sa Samsungom i ono žešće sranje koje zdrži koliko već zdura 

ATJ Lučko
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Amazon637 kaže...

 Za Facebook, Youtube, Instagram i ostale zanimacije kupi laptop. 

Koji si ti specijalac... Ja stvarno svasta procitam na ovom forumu al ovo je vrhunac. Nek si onda uzme zasebno GPS uredaj, sat i digitalnu kameru i koji ce mu qurac mobitel onda?

 

Nadam se da se za*ebavas

13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
MARKOZD15 kaže...
Amazon637 kaže...

 Za Facebook, Youtube, Instagram i ostale zanimacije kupi laptop. 

Koji si ti specijalac... Ja stvarno svasta procitam na ovom forumu al ovo je vrhunac. Nek si onda uzme zasebno GPS uredaj, sat i digitalnu kameru i koji ce mu qurac mobitel onda?

 

Nadam se da se za*ebavas

 Ne razumijem specijalce koji nakon 6h uključenog zaslona navečer u 23:00 nisu zadovoljni s 20% baterije. <<<<ali sa mojeg poslovnog gledišta mi ne možemo isto razmišljati. Jer ja nemama 6h vremena dnevno biti na Facebooku

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 18:39 (Amazon637).
16 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Sad ćemo ljudima govoriti zašto treba kupiti mobitel?
13 godina
odjavljen
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Ekipa koji kaljeno staklo koristite? Koju maskicu? Koji wallpaper? Neke preporuke aplikacija?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Za iPhone mi se uvijek najviše sviđala originalna kožna maska. Boja po izboru naravno. Još nisam našao alternativu za tu masku u Android taboru. Alcantara koju sad imam je ok ali ipak nije to to.
 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
I na proslim uređajima koristio vise vrsta maskica ali Spigen se pokazao kao pravi izbor, jako izdržljive maskice i stakla, tako da su ove stvari naručene još i prije nego mi je stigao Xs koji je sada obložen Spigenom
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Slažem se za spigen, jako kvalitetne zaštite i u pravom smislu :D
Od originalnih, koristim i silikonsku i kožnu, u praksi silikonska mi se čini da bolje nekako za daily use i slično. Kožnu vise za finjaka
PSN: Carlikaa
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
MARKOZD15 kaže...

Ekipa koji kaljeno staklo koristite? Koju maskicu? Koji wallpaper? Neke preporuke aplikacija?

Nikada nisam koristio zaštitu ekrana ničime, pa niti sada na Xs Max modelu 

Od kućišta najviše vjerujem  original modelima, i imao sam za iP6 Plus “Lime green” silikonski case, ali sada imam SPIGEN Case Slim Armour crnu verziju, i iznimno sam zadovoljan! 

U neko skoro vrijeme, volio bih uzeti  “Forest Green” silikonski case! 

 

Obzirom se puno fale crna boja na OLED ekranima, forsiram što tamnije wallpapere, koje neke stavljam u galeriju! 

ATJ Lučko
9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
ATJLučko kaže...
MARKOZD15 kaže...

Ekipa koji kaljeno staklo koristite? Koju maskicu? Koji wallpaper? Neke preporuke aplikacija?

Nikada nisam koristio zaštitu ekrana ničime, pa niti sada na Xs Max modelu 

Od kućišta najviše vjerujem  original modelima, i imao sam za iP6 Plus “Lime green” silikonski case, ali sada imam SPIGEN Case Slim Armour crnu verziju, i iznimno sam zadovoljan! 

U neko skoro vrijeme, volio bih uzeti  “Forest Green” silikonski case! 

 

Obzirom se puno fale crna boja na OLED ekranima, forsiram što tamnije wallpapere, koje neke stavljam u galeriju! 

 Ja također vec dugi niz godina ne koristim za ekran ni foliju ni zastitno staklo. Jednostavno je najbolji osjecaj tipkanja, prikaza ekrana, odziv ekrana bez tih stvari. Zato je samo bitno da u tom džepu drzite samo mobitel i nista drugo, i nema sanse da vam se ekran izgrebe. Sutra mi treba stici iPhone XS i isto cu ga staviti samo u silikonsku masku (i to sto tanju). Pazim na svaki mobitel i to je to. Prodajem Mate 10 pro star 10mj i nema ni crtice na ekranu (skinuo sam mu onu ruznu foliju sto se dobije s njim vec zaljepljena), a nema tako kvalitetno zastitno staklo kao XS. Pozz svima. 

13 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

pozdrav planiram kupit xs silver 256gb, dakle imam prijatelja sta je trenutno na brodu u usa i zanima me ako  uzme mobitel za mene otkljucan da li ce radit to kod nas nesto sam citao za lte da  nebi moglo radit ima tko kakvih iskustva i da li bi garancija vrijedila ako rikne ? lijep pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Trebalo bi ti sve raditi. Mislim da čak možeš kupiti i EU verziju u Apple storeu u Americi pa si ziher, a sto se tiče garancije, vrijedi u svakom službenom servisu svugdje u svijetu
PSN: Carlikaa
13 godina
odjavljen
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Ja osobno imam orginalnu koznu maskicu, product red edition. Perfektan je feeling u ruci, ne trosi se zasada i ruke mi se ne znoje kada intezivno mobitel koristim. Na njega sam stavio neko staklo sto sam uzeo u Avenue Mall-u, odlicno je. Nemam problema sa responzivnosti ekrana i vidljivoscu. Prekriva FaceID, ali ne smeta pri koristenju. Uz sve to ovo staklo kosta 50kn.

 

Za wallpapere koristim vecinom stock wallpapere sa OP6 jer mi odlicno na OLED-u izgledaju, mozete ih naci u punoj rezoluciji ovdje:

https://www.droidviews.com/download-oneplus-6-stock-wallpapers/

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Ako je ko zainteresiran danas mi je upravo stigla jeftinija varijanta airpodsa i trenutno najbolja kopija ikada i sam sam se uvjerio kvaliteta zvuka skoro ista originalu..glasno..cisto..bas dobar znaci brutalan zvuk..rade na touch kao i original..pune se i preko wireless punjaca velicina i izgled identican originalu sve je na magnet isto znaci odusevljen sam...pa ako koga zanima mogu poslat link sa alixpressa od kog sam ja narucio stigle su mi za 11 dana tocno eto..
 
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
I da nema sound delaya kada gledate video znaci skoro pa savrsene su
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice