Kako doći do ove osobe: zaključana tema

poruka: 23
|
čitano: 11.088
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kako doći do ove osobe:

Poštovani, neznam na koji pod forum ići, ispričavam se jer sam vijerojatno fulao pod forum.

Naime, kupio sam preko oglasnika zlatnu naruknicu, cijena je bila 900 kn, i dao sam mu odmah sve u kešu.. onako manja, a kolega se razumije u zlato i rekao da mu je sumnjiva te ju provijerio u svom otkupu.. i ispostavilo se da je zlato lažno.

dečko od kojega sam kupio naruknicu imao je oko 15-17 godina, i sve što imam je njegov 095 broj.. te znam iz kojega je kvarta.. (Vrapće) pa tražiti ga po kvartu dijenuje neobečavajuće...

volio bih da mi netko kaže kako bi mogao doći do njega, razne ideje i naćini,, putem broja moba,, ili nešto slićno, jel 900 kuna mi nije mala lova. i pogriješio sam jel sam bio nepripremljen.

 

također znam da vlakom ide u školu... ali dnevno ih prođe 40-50 gradskih.. ( stanica Vrapće pa na Glavni ili zapadni kolodvor,, gdje već  izlazi ).

 

na policiju nebih volio raćunati.. jel šta da kazem.. zeznuo me klinac ( maloljetnik ) od kojega sam kupovao zlato na ulici.. nije baš neka varijanta.

 

Hvala svim maštovitim umovima unaprijed.

 

ako može netko provjeriti broj pa da mu ga postam.. ajde sigurno će se naći netko s genijalnom zamisli-- 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako doći do ove osobe:

900 kn ti je puno ( što je i normalno, da me se nebi krivo shvatilo ), a tako olako si ih dao tipu za neprovjerenu narukvicu, ili previše vjeruješ ljudima, ili su te kroz život potrefile samo dobre osobe. :)

Znaš koji je kvart, obilazi ga, eventualno češ na njega naletjeri, možeš se i raspitati u kakvom lokalnom kafiću, samoposluzi ili čemu već, to bi eventualno trebalo upaliti, valjda znaš kako lik izgleda, samo pazi da se ne odaš previše ( mada si u pravu, ljudi koji ga znaju će ga vjerojatno pokušati zaštititi ). Ako već ide u školu vlakom, čekaj na stanici, ako ga i ne ubodeš prvi dan kroz par dana sigurno hočeš, neka je puno ljudi.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako doći do ove osobe:

Mene samo zanima da li si ti prirodno naivan ili si trenirao godinama?

 

 

For shits and giggles.
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako doći do ove osobe:

Javi mu da zelis kupiti jos jednu. Vrati pare.

Nakon toga ga prijavi policiji.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako doći do ove osobe:

Samo ti lijepo cekaj na stanici oko 7-7ipol ne brini naletit ces na njega:).


Btw: za prijavu na policiji mora biti preko 1000 kuna robe.

Peace!
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 23:22 (XVII Mini).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako doći do ove osobe:

ah, nejavlja se više na mob.. zovem cijeli dan.

12 godina
offline
Kako doći do ove osobe:

Samo ti lijepo budi na toj stanici vrapce on naravno mora u skolu pa ono:) .. samo i kada ga nades sto mu ti mozes? vjv. je spiskao sav novac.

Peace!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Kako doći do ove osobe:

jos ce te decko tuzit za napad i ti ces bit kriv. zlato je ilegalno prodavat na ulici i to se ne smije, smije se prodavat u ovlastenim prodavaonicama, tako da mu po zakonu nemozes nista. ali da nisi provjerio da je pravo to mi stvarno nije jasno

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kako doći do ove osobe:

vrti se po kvartu i naletit ćeš na njega kad tad.predpostavljam da dalje znaš šta trebaš radit ;-)

Avenged Sevenfold foREVer!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako doći do ove osobe:

nemožeš mu ništa, prijava policiji je preko 1000 kn, ako ga sačekaš negdje, a on još maloljetan... nakraju bi ti mogao u zatvor ako te mali tuži, a za zlato se napravi glupim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako doći do ove osobe:
XVII Mini kaže...

Samo ti lijepo budi na toj stanici vrapce on naravno mora u skolu pa ono:) .. samo i kada ga nades sto mu ti mozes? vjv. je spiskao sav novac.

mogu mu zaprijetit, s njim doma po podatke nekakve njegove... ugl kad ga nađem tu je kraj priće, ostat mi neće dužan tada.. jel nisam ni ja baš neki stari jarac. imam 19 god tako da mi neće biti neugodno pozabaviti se klincem...

A šta pomoću broja ga nemogu naći nikako il?

15 godina
online
Re: Kako doći do ove osobe:
Gigabyte091 kaže...

nemožeš mu ništa, prijava policiji je preko 1000 kn, ako ga sačekaš negdje, a on još maloljetan... nakraju bi ti mogao u zatvor ako te mali tuži, a za zlato se napravi glupim.

ma pusti zatvor, moze te tuzit za napad pa ces morat platit odstetu od 20 000+ kuna.

15 godina
online
Re: Kako doći do ove osobe:
Apple or Alien kaže...
XVII Mini kaže...

Samo ti lijepo budi na toj stanici vrapce on naravno mora u skolu pa ono:) .. samo i kada ga nades sto mu ti mozes? vjv. je spiskao sav novac.

mogu mu zaprijetit, s njim doma po podatke nekakve njegove... ugl kad ga nađem tu je kraj priće, ostat mi neće dužan tada.. jel nisam ni ja baš neki stari jarac. imam 19 god tako da mi neće biti neugodno pozabaviti se klincem...

A šta pomoću broja ga nemogu naći nikako il?

a mozes ako je broj registriran, odes u imenik, utipkas broj i vidis na koje je ime, mozda ima i adresa.

12 godina
offline
Kako doći do ove osobe:

jesi ti njega pitao jel zlato pravo ? ako jesi i lagao je, e onda bi ja da sam na tvom mjestu poduzeo neke akcije, ako nisi pitao, mali nije rekao nego je samo prodao ogrlicu kakva je, e onda se ljepo možeš pokrit ušima i prebolit 900 kn jer si onda možeš samo veća sra** napravit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako doći do ove osobe:
Gigabyte091 kaže...

jesi ti njega pitao jel zlato pravo ? ako jesi i lagao je, e onda bi ja da sam na tvom mjestu poduzeo neke akcije, ako nisi pitao, mali nije rekao nego je samo prodao ogrlicu kakva je, e onda se ljepo možeš pokrit ušima i prebolit 900 kn jer si onda možeš samo veća sra** napravit.

pitao sam ga što ćemo ako nije pravo... on kaže ma je 100% od sestre prodajem...

12 godina
offline
Re: Kako doći do ove osobe:
Apple or Alien kaže...
Gigabyte091 kaže...

jesi ti njega pitao jel zlato pravo ? ako jesi i lagao je, e onda bi ja da sam na tvom mjestu poduzeo neke akcije, ako nisi pitao, mali nije rekao nego je samo prodao ogrlicu kakva je, e onda se ljepo možeš pokrit ušima i prebolit 900 kn jer si onda možeš samo veća sra** napravit.

pitao sam ga što ćemo ako nije pravo... on kaže ma je 100% od sestre prodajem...

Ma on je to 100% mazno sigurno mu trebalo za travu ili nesto a sestra mu sigurno imala fejk zlato a on nije znao {#}

 

 

Peace!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako doći do ove osobe:
mar123 kaže...
Apple or Alien kaže...
XVII Mini kaže...

Samo ti lijepo budi na toj stanici vrapce on naravno mora u skolu pa ono:) .. samo i kada ga nades sto mu ti mozes? vjv. je spiskao sav novac.

mogu mu zaprijetit, s njim doma po podatke nekakve njegove... ugl kad ga nađem tu je kraj priće, ostat mi neće dužan tada.. jel nisam ni ja baš neki stari jarac. imam 19 god tako da mi neće biti neugodno pozabaviti se klincem...

A šta pomoću broja ga nemogu naći nikako il?

a mozes ako je broj registriran, odes u imenik, utipkas broj i vidis na koje je ime, mozda ima i adresa.

kako da provijerim dali je regan.. ali vo bi bilo ok,, recimo nekako doći do popisa ljudi s kojima taj broj telefonira.. pitat te brojeve ko je i što je.. i tako ga imam..... samo to je neizvedivo????

S POPISOM POZIVA (NJEGOVIH) SAM NA KONJU... bez popisa sam konj

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako doći do ove osobe:
Apple or Alien kaže...

kako da provijerim dali je regan.. ali vo bi bilo ok,, recimo nekako doći do popisa ljudi s kojima taj broj telefonira.. pitat te brojeve ko je i što je.. i tako ga imam..... samo to je neizvedivo????

S POPISOM POZIVA (NJEGOVIH) SAM NA KONJU... bez popisa sam konj

Popis poziva online zaboravi jer to je ipak privatna stvar, mozes ih saznat jedino ako mu zaviris u telefon...

 

BTW: Nađi ga na face-u svi ti klinci ga danas imaju...

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 艾维诶艾娜 九百九十二...
15 godina
online
Kako doći do ove osobe:

reko si da je broj 095, znaci tele2, odes u tele 2 imenik i upises broj i ako je regan izbacit ce ti podatke o njemu. svi na pretplati su regani,a ovi na prepaidu samo ako su se registrirali.

 

i da nema veze jel on tebi reko dal je zlato pravo ili ne, to je zabranjeno prodavat na ulici, pogledajte si malo. zlato se smije kupovat samo u zlatarnama i prodavat u otkupima.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 23:55 (mar123).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kako doći do ove osobe:

Pa najbolje ti je ići od vrapča do stanice za vlak, negdje ujutro oko 7 jer onda većini počinje škola i mogao bi ga vidjeti. Ako ni to ne uspije, probaj ga zvati sa drugog broja koji ne zna, jer te možda stavio u imenik i namjerno se ne javlja. Kao što je kolega gore rekao upiši njegov broju u google, i vidi možda ti izbaci nešto korisno o njemu. Vrti se po kvartu, i nešto dalje, mora negdje imati svoju ekipu i lutati okolo. 

Kalko1212 ingame
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako doći do ove osobe:
Ivan 992 kaže...
Apple or Alien kaže...

kako da provijerim dali je regan.. ali vo bi bilo ok,, recimo nekako doći do popisa ljudi s kojima taj broj telefonira.. pitat te brojeve ko je i što je.. i tako ga imam..... samo to je neizvedivo????

S POPISOM POZIVA (NJEGOVIH) SAM NA KONJU... bez popisa sam konj

Popis poziva online zaboravi jer to je ipak privatna stvar, mozes ih saznat jedino ako mu zaviris u telefon...

 

BTW: Nađi ga na face-u svi ti klinci ga danas imaju...

ma netreba biti online,,, možda otić u tele2,, razgovarati s nekom ko ljudi.. možda učini uslugo... nez razmišljam dali mi ko poznat radi u tele2..

15 godina
online
Kako doći do ove osobe:

nemojte me krivo shvatit ali da sam ja taj decko ja bi privatnu tuzbu odma digo da mi dođes a onda bi pao i taj ko ti je reko moje podatke koji nisu javni. nemojte se zahebavat s necim sto cete mozda kasnije zazalit.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako doći do ove osobe:

A ja mislio da sam promasio forum... {#}

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice