Kaljena stakla za mobitele

poruka: 58
|
čitano: 29.016
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kaljena stakla za mobitele
Koje kaljeno staklo staviti na mobitel?Trenutno jos posjedujem Meizu mx3, na njemu sam imao neko no name kaljeno staklo, platio oko 20 kn, mobitel je padao nekoliko put na ekran, ali njemu nista. Da li je to zbog stakla ili sam jednostavno imao srece ne znam. Uglavnom, kako cekam novi Meizu htio bih staviti nesto po preporuci, nesto za malo novaca a puno muzike. Mobitel ne stavljam sa ostalim predmetima u dep, vec mi zna padat kad se napijem. Slusam....
ko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Kaljena stakla za mobitele

Nillkin. Nije skup, a odlican. Koristio ga na nekih 15-20 uredjaja i trenutno svima doma sam stavio Nillkin. Same preporuke

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Kaljena stakla za mobitele

ja sam uzeo neko no name za 0,78$ komad, dva komada sam uzeo.

 

Dobro da jesam jer mi je mobitel u roku par dana 2 puta ispadao na pod, nema oštećenja, jedino je kaljeno staklo dobilo minijaturnu točkicu koju niti ne vidiš ako se ne zagledaš.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kaljena stakla za mobitele

Nillkin je bolji od no-name stakala.

Preporuka za Nillkin.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Kaljena stakla za mobitele

Ma jel? A jel Audi bolji od Zastave? Normalno da je, ovakvi postovi kao tvoji zaista nemaju smisla.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele
No name stakla uglavnom su plastika ili samo deblja folija i to nece zastititi mob kako spada nego ce samo prenijeti udar na mob, dok tempered glass ce puknuti i rasiriti se da apsorbira udarac. Po meni nilkin najbolji izbor, jos jedno koje je sigurno tempered glass je tochic koje je dosta jeftinije i moze posluziti.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele
Bit ce Nilllkin, hvala na pomoci. Pozz
ko
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele
Ja kupio 2 noname za xiaomija, ispala ispod 10kn(jbg u tom trenu nije bilo bas na bacanje para), jedno doslo puknuto koje je prodavac poslao novo, a drugo sam stavio na mob, proslo par mjeseci nema ogrebotine. Ovo drugo sam probal trgat i malo se savine i pukne, nozem probao, ne ostaju crte osim ak jako ne udarim.. Tak da nije obicna plastika sigurno. Mislio sam kupit nilkin al kad mi je noname dobro, ne mislim ga kupovat dok god mi ovo ne pukne
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Kaljena stakla za mobitele

Pozdrav 

 

Molio bih vas preporuku zaštitnog stakla za Huawei P 10 lite. Cijena mi nema neku preveliku ulogu, naravno da ne bi volio da dođe kao pola mobitela.

Imao sam PANZERGLASS 5625 skoro mjesec dana, neki dan mi je prvi put ispao mobitel na sam ugao i puklo je srećom samo zaštitno staklo. Ima li neko kvalitetnije od PANZERGLASS-a ili da opet uzmem njega, kod nas sam ga platio 239 kn.

 

Unaprijed hvala na preporukama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele
Bože moj 239 kn. Uzmi neko s ebaya za par $, isti vrag.
11 godina
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele

Može li kolega preporuka nekog? Pitam pošto se ni malo ne razumijem u to, zato sam i uzeo najskuplje koje sam našao.

Bitno mi je da ide od ruba do ruba staklo.

15 godina
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele
Gearbox kaže...

Može li kolega preporuka nekog? Pitam pošto se ni malo ne razumijem u to, zato sam i uzeo najskuplje koje sam našao.

Bitno mi je da ide od ruba do ruba staklo.

 Ako baš tražiš od ruba do ruba ima firma gdje radim (maskice.hr) da ide od ruba do ruba kaljeno. Cijena je 100kn te ako se dođe u jednu od poslovnica kolege zalijepe na ekran besplatno (heh, mali self-promo)

My website: https://idzan.com.hr
6 godina
protjeran
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele
Gearbox kaže...

Pozdrav 

 

Molio bih vas preporuku zaštitnog stakla za Huawei P 10 lite. Cijena mi nema neku preveliku ulogu, naravno da ne bi volio da dođe kao pola mobitela.

Imao sam PANZERGLASS 5625 skoro mjesec dana, neki dan mi je prvi put ispao mobitel na sam ugao i puklo je srećom samo zaštitno staklo. Ima li neko kvalitetnije od PANZERGLASS-a ili da opet uzmem njega, kod nas sam ga platio 239 kn.

 

Unaprijed hvala na preporukama.

 Uzeo Celly u HT-u (nekih 60-70 kuna). Mobitel pao na na grubi beton na strani ekrana sa zaštitnim staklom koje je apsorbiralo udarac i napuklo. Nakon toga uzeo neki no-name na jednom štandu u većoj trgovini ali mi se počelo odvajati od ekrana i puniti prašinom. Opet kupio Celly u HT-u i za sada sam zadovoljan.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele
Probaj Nillkin iako je on nešto skuplji, 7-8$, s njim nisam imao problema nikad. Mada sam već frendovima uzimao na desetine ovih najjeftinijih i svako je odradilo svoj posao, al opet ne znam kakva je situacija s ovim modelom, vjerojatno je malo zakrivljen pa treba proučit koje uzet s ebaya.
11 godina
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele

Da zaobljen je, to i je problem. Da sam znao uzeo bi neki model koji nema to zaobljenje. 

 

Hvala ti na preporuci, pogledati ću i nadam se da ću naći koje ide od ruba do ruba.

 

Koliko košta da košta zaštitno staklo, najbitnije mi je da odradi posao. Đaba mi ako pukne ono i staklo mi od mobitela.

 

Još jednom hvala ti.

6 godina
protjeran
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele
kbenzema kaže...
Probaj Nillkin iako je on nešto skuplji, 7-8$, s njim nisam imao problema nikad. Mada sam već frendovima uzimao na desetine ovih najjeftinijih i svako je odradilo svoj posao, al opet ne znam kakva je situacija s ovim modelom, vjerojatno je malo zakrivljen pa treba proučit koje uzet s ebaya.

 Ima (blago) zaobljene rubove, pa staklo niti ne može pokriti 100% površine ekrana. Međutim, ja sam uzeo Spigenovu masku koja ima blago izdignute rubove, pa taj dio štiti rubove ekrana mobitela koji su nepokriveni kaljenim staklom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.1.2018 16:00 (ridealong).
7 godina
protjeran
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele

Kupovao sam i Nillkinova stakla, i obicna kineska, dodje mi skoro na isto, oba punku kad tad.

 

Jedino kad kupim 10 kineskih, platim kao 1x Nillkin. Naravno, Nillkin izdrzi pola godine,

dok kinesko izdrzi 2 mjeseca maks (pocne se samo mrvit na rubovima, Nillkin nikad),

ali zato imam 10 komada, odnosno za 20 mjeseci minimum.

8 godina
neaktivan
offline
Kaljena stakla za mobitele

Pogledaj negdje nano film jer ne puca uopce.

 
0 0 hvala 2
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele

Jesi koristio to? Meni se to na prvu čini više ko folija i nisam baš siguran da štiti ekran od pucanja. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele
kbenzema kaže...

Jesi koristio to? Meni se to na prvu čini više ko folija i nisam baš siguran da štiti ekran od pucanja. 

 Trenutno koristim. Pogledao sam par videa na yt pa me to uvjerilo. Npr 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele

Si to uzeo baš sa njihove stranice, od Lensuna? Malo gledam i nigdje ne vidim cijenul, a kad stavim u košaricu piše 0,00, a shipping 4,8 za hr. Inače mi za S7 treba, ne znam kolko mi se riskira isprobavat to.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele

Gearbox 

 

Bio sam kupio tu  za rn4. Ostalo mi je par mjehurica koji se ne primjete pri koristenju, ali touch osjecaj je presuper, kao da nesto mekano diras dok tipkas po mobitelu.

 

7 godina
offline
Kaljena stakla za mobitele

Evo kupio nokiu 6.1 pa mislim da bi bilo dobro da uzmem neku maskicu i to staklo, zato molim za preporuke gdje bih mogao kupiti u Zagrebu nije problem dati 200kn ako je kvalitetno

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Kaljena stakla za mobitele

ovako nesto ?  klik  klik  ili  klik  klik

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2018 12:01 (ZABORAVKOO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Kaljena stakla za mobitele

Evo sada bio u maskice.hr dućanu i imaju kao to staklo za nokia 6.1 ali nije od ruba do ruba nego je manje i totalno bezveze tako da dobro da nisam online naručio bezveze bi potrošio 150kn, je li zna netko gdje bih mogao nabaviti to staklo od ruba do ruba??

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele

Za one u Splitu, Nano zaštitu imate u Jokera. Točnije na štandu nasuprot Ande/Tommya. Više o samoj zaštiti imate na ovoj stranici wowfixit.hr
Cijena je 100kn za sve modele.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele
ZABORAVKOO kaže...

Evo sada bio u maskice.hr dućanu i imaju kao to staklo za nokia 6.1 ali nije od ruba do ruba nego je manje i totalno bezveze tako da dobro da nisam online naručio bezveze bi potrošio 150kn, je li zna netko gdje bih mogao nabaviti to staklo od ruba do ruba??

 Kako bi ti stavio ravno kaljeno staklo od ruba do ruba na ekran koji ima zakrivljene rubove? Osim toga na mobu je Gorilla Glass 3!

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2018 9:17 (gvapo).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele
Pa staviti će zakrivljeno kaljeno staklo očigledno. Problem je što dobra zakrivljena stakla rade samo rijetke firme i to za top modele tipa S9 i slicno(whitestone dome it'd)...i koštaju
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2018 12:14 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kaljena stakla za mobitele
saintmarcus9 kaže...
Pa staviti će zakrivljeno kaljeno staklo očigledno. Problem je što dobra zakrivljena stakla rade samo rijetke firme i to za top modele tipa S9 i slicno(whitestone dome it'd)...i koštaju

 Imaš li kakav link gdje nabaviti ta zakrivljena stakla? Gdje ima ponuda tih Rubno zakrivljenih za pojedine modele? Baš me zanima, ja eto nisam našao!

 

7 godina
offline
Kaljena stakla za mobitele

Ajoj nisam ni primjetio da ima zakrivljeno staklo :), znači onda nema stakla od ruba do ruba za taj mobitel ili? a kakva je ono tekućina što je Abalo rekao? S tim se polije mob ili što nisam uopće skužio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice