"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.309
|
čitano: 5.722.887
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Dobro OP3 ima.najbolji otisak prsta na svim mobitelima trenutno, jedino možda iPhone 7 da se moze uporediti, MI5S ne dolazi ni blizu
Ali zanima me onako je li bas neupotrebljiv da moras 10x puta pokusat da ga otkljucas ili?
I zanima me jos zastita ekrana tvornicka kakva je?
Kupujem si nešto do 2300 kn pa sam jos u obzir uzeo P10 lite i Xperiu X, no kako mi je jedan od bitnijih faktora baterija, malo cak i bitniji nego kamera ona mi nekako otpada. Ako jos netko zna o temi nek se ukljuci.
10 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pokrivam se dekicom za slučaj da krenete kamenjem na mene, al zaš svi navalili na redmi note 4X kad je sad dostupan i note 4 "global version" sa toboze lte fdd b20 i b8 i jos par extra frekvi? Mislim striktno na snapdragon verziju note 4, navodno je hardverski isti ko 4x ali eto pojacali LTE frekvencije :D

 

https://www.aliexpress.com/item/Global-Version-Original-Xiaomi-Redmi-Note-4-Qualcomm-4GB-RAM-64GB-ROM-Mobile-Phone-Snapdragon-625/32805032186.html

 

PS ak uzimate, naravno treba DHL, al ima i 2usd sellers kupon koji radi + ono sto je netko napisao staviti u poruku selleru + cashback ako koristite radi (meni samo ebates radi)

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Vjerojatno svi koriste tele2 gdje ne treba 4g na 800mhz :D
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Smille kaže...

Znači kako sam rekao trebam mob koji kad upalim i podesim osovno osim štekanja na punjač neželim više ništa dirati, ne zanima me niakavo fleašnje i ina njesra valja je to našim riječnikom dosta dobro rečeno ili treba još pojašnjavati

Xiaomi otpada iz navedenih razloga

 

 

Hvala na razumijevanju.

 Bemti što su navalili s tim Xiaomijem. To je kao da svi ljudi na svijetu trebaju voziti Mercedesa.

Ali, to je već prožvakana tema, nego,

koristim ja već neko vrijeme Oukitel K6000 (koristio sam ga i prošle godine, pa prodao)

i nemaš nikakve brige. Pali i vozi. Baterija mi traje 4 dana uz nekih 5,5-6 sati upaljenog ekrana.

dak
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dak0001 kaže...
Smille kaže...

Znači kako sam rekao trebam mob koji kad upalim i podesim osovno osim štekanja na punjač neželim više ništa dirati, ne zanima me niakavo fleašnje i ina njesra valja je to našim riječnikom dosta dobro rečeno ili treba još pojašnjavati

Xiaomi otpada iz navedenih razloga

 

 

Hvala na razumijevanju.

 Bemti što su navalili s tim Xiaomijem. To je kao da svi ljudi na svijetu trebaju voziti Mercedesa.

Ali, to je već prožvakana tema, nego,

koristim ja već neko vrijeme Oukitel K6000 (koristio sam ga i prošle godine, pa prodao)

i nemaš nikakve brige. Pali i vozi. Baterija mi traje 4 dana uz nekih 5,5-6 sati upaljenog ekrana.

 Pa evo jel ti se covjek neki dan zalio na vernee mars, mi preporucujemo ono sto je provjereno.. necu valjda ulephone i takve marke preporucivat

8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Zašto ne Xiaomi kad je odličan i jeftin ?
Mi 4c i sad Max, iz prve ruke jedan bolji od drugog.
I treći Kinez bez razmišljanja Xiaomi.
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Zašto ne Xiaomi kad je odličan i jeftin ?
Mi 4c i sad Max, iz prve ruke jedan bolji od drugog.
I treći Kinez bez razmišljanja Xiaomi.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
domac5 kaže...
dak0001 kaže...
Smille kaže...

 

Xiaomi otpada iz navedenih razloga

 

 

Hvala na razumijevanju.

 Bemti što su navalili s tim Xiaomijem. To je kao da svi ljudi na svijetu trebaju voziti Mercedesa.

Ali, to je već prožvakana tema, nego,

koristim ja već neko vrijeme Oukitel K6000 (koristio sam ga i prošle godine, pa prodao)

i nemaš nikakve brige. Pali i vozi. Baterija mi traje 4 dana uz nekih 5,5-6 sati upaljenog ekrana.

 Pa evo jel ti se covjek neki dan zalio na vernee mars, mi preporucujemo ono sto je provjereno.. necu valjda ulephone i takve marke preporucivat

Pa je čovjek decidirano napisal da neće Xiaomi i da ga zanima K6000 plus, jbt kaj ne razmete kineski??

Ja sam se javio jedino i isključivo, jer Oukitel K6000 koristim.

Prvi nabavio još 10/2015, od tada, ovo mi je ukupno sedmi do sad i svi rade bez greške.

dak
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Brzinsko pitanje,aliexpress Goldway,odaberem DHL ( +20 $ ),prolazi jos carinu bez nameta i pdv ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
doky01akablava kaže...

Brzinsko pitanje,aliexpress Goldway,odaberem DHL ( +20 $ ),prolazi jos carinu bez nameta i pdv ? 

 DA. I dodatno, i nacrtan ti je postupak (odnosno animacija) tog DHL-a za EU na stranicama od goldwaya. Ti ne plaćaš ništa dodatno (osim DHL remote areas) jer je točka ulaska u EU UK i tam čovjek provede birokratski postupak i plati carinu, te dalje šalju tebi "lokalno" po EU.  

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2017 18:30 (srcipesak).
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ekipa kaj mislite jel bi se ovo isplatilo uzet ? MAZE Alpha

Prema speckama odličan za te pare.

Cvky
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
srcipesak kaže...
doky01akablava kaže...

Brzinsko pitanje,aliexpress Goldway,odaberem DHL ( +20 $ ),prolazi jos carinu bez nameta i pdv ? 

 DA. I dodatno, i nacrtan ti je postupak (odnosno animacija) tog DHL-a za EU na stranicama od goldwaya. Ti ne plaćaš ništa dodatno (osim DHL remote areas) jer je točka ulaska u EU UK i tam čovjek provede birokratski postupak i plati carinu, te dalje šalju tebi "lokalno" po EU.  

 Hvala,onda narucujem sa Goldwaya. 

11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Vraćam mob u kinu pa me zanima preko koga je najeftinije poslati paket - pošta ili neka druga opcija ...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
njofra13 kaže...

Vraćam mob u kinu pa me zanima preko koga je najeftinije poslati paket - pošta ili neka druga opcija ...

 Mislim da je i dalje posta. Nemoj zaboraviti rijesiti papire za izvoz (da ne platis duplu carinu) ako ide na servis.

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
srcipesak kaže...
njofra13 kaže...

Vraćam mob u kinu pa me zanima preko koga je najeftinije poslati paket - pošta ili neka druga opcija ...

 Mislim da je i dalje posta. Nemoj zaboraviti rijesiti papire za izvoz (da ne platis duplu carinu) ako ide na servis.

 Hvala na odgovoru ...

13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
doky01akablava kaže...

Brzinsko pitanje,aliexpress Goldway,odaberem DHL ( +20 $ ),prolazi jos carinu bez nameta i pdv ? 

 Ovo ti mogu i ja potvrditi, meni je u ponedjeljak stigao Redmi 4x, naručen bio 6. DHL dostavio do vrata bez dodatnih troškova, samo tracking postane aktivan kad mobitel dođe u UK.

Origin (Battlefield): Dead_Body_cRo
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Vidim da svi preporucaju kupnju sa Aliexpress Goldway, a meni je prijatelj preporucio da narucim sa https://hr.mobileshop.eu/

Salju iz europe, servis u europi i jos su cijene manje ili jednake kao kod Goldwaya. Je li ovo sigurna stranica za naruciti, ima li tko kakvih iskustava?

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Backdraft kaže...

Vidim da svi preporucaju kupnju sa Aliexpress Goldway, a meni je prijatelj preporucio da narucim sa https://hr.mobileshop.eu/

Salju iz europe, servis u europi i jos su cijene manje ili jednake kao kod Goldwaya. Je li ovo sigurna stranica za naruciti, ima li tko kakvih iskustava?

 U kojem svemiru su cijene manje ili jednake kao goldway ?  Recimo REDMI 4X NOTE ovdje 1600kn, a sa goldway 1150kn crni sa uračunatom dostavom DHL. Dalje nemam šta ni gledati, jer čim je jedan mobitel takva razlika sigurno nisu ni ostali daleko. Možeš mi eventualno ti servirati link sa nižom ili jednakom cijenom nekog mobitela, da vidimo što drži tu tvrdnju.

 

Nemam iskustva sa tom stranicom, ali čini mi se da sam u nekoliko navrata vidio da je spominju po forumima.

 

 

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ALVIN kaže...
Backdraft kaže...

Vidim da svi preporucaju kupnju sa Aliexpress Goldway, a meni je prijatelj preporucio da narucim sa https://hr.mobileshop.eu/

Salju iz europe, servis u europi i jos su cijene manje ili jednake kao kod Goldwaya. Je li ovo sigurna stranica za naruciti, ima li tko kakvih iskustava?

 U kojem svemiru su cijene manje ili jednake kao goldway ?  Recimo REDMI 4X NOTE ovdje 1600kn, a sa goldway 1150kn crni sa uračunatom dostavom DHL. Dalje nemam šta ni gledati, jer čim je jedan mobitel takva razlika sigurno nisu ni ostali daleko. Možeš mi eventualno ti servirati link sa nižom ili jednakom cijenom nekog mobitela, da vidimo što drži tu tvrdnju.

 

Nemam iskustva sa tom stranicom, ali čini mi se da sam u nekoliko navrata vidio da je spominju po forumima.

 

 

 A kako za koji mobitel, ja sam gledao za redmi 4x i tu je mobileshop skuplji 100kn, a ipak se dobije garancija 2 godine u EU i salje se iz EU pa puno brze dodje. Izgleda da se za neke mobitele isplati, a za neke ne.

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Momci, ajd mi olaksajte odabir izmedju ova 3 :

 

Dakle, potreban mi je velik mob 5,5 , trenutno imam prvi modem xiaomi redmi note 3g, i zadovoljan sam opcenito, samo sto sam ostao na 4,4 androidu, posto nema updateova, a custom romovi su smece, plus sto ne podrzava 4g....

 

Imam 3 moba u izboru, sva 3 su stara do 2 mj, i ispod cijene, ocuvani 10/10 ali sam ja veoma neodlucan

 

 

Xiaomi Redmi note 3 pro - po recenzijama kazu da je dobar, moze se i igrati s njim, sto je meni onako srednje bitno, 1000 kn

 

UMI Super - kod njega je prednost sto ima 4gb Rama, a sad da li je to u praksi prednost, ne znam, 1000 kn

 

LeTv le one pro x800 -  po harveru najjaci mob, 4gb Ram, Snapdragon 810,..gledao sam dosta benchmarka, i sve ide puno gladje nego kod ova 2, ali kazu da se dosta zagrijava pri igranju, sad da li je to tako ili ne, i koliko utjece na performanse? 850 kn

 

Dakle svi su stari do 2 mj, odlcno ocuvani..

 

Iako to sto je neki mob jaci na papiru, ne znaci da je jaci i u svakodnevnom koristenju. 

 

Vjerojatno je Redmi note 3 pro najbolji izbor, ali zelim malo promjene i sto se dizajna tice, previse je slican ovom kojeg sad imam, barem s prednje strane...

 

ugl sto biste vi uzeli na mom mjestu?olaksajte mi odluku

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Backdraft kaže...
ALVIN kaže...
Backdraft kaže...

Vidim da svi preporucaju kupnju sa Aliexpress Goldway, a meni je prijatelj preporucio da narucim sa https://hr.mobileshop.eu/

Salju iz europe, servis u europi i jos su cijene manje ili jednake kao kod Goldwaya. Je li ovo sigurna stranica za naruciti, ima li tko kakvih iskustava?

 U kojem svemiru su cijene manje ili jednake kao goldway ?  Recimo REDMI 4X NOTE ovdje 1600kn, a sa goldway 1150kn crni sa uračunatom dostavom DHL. Dalje nemam šta ni gledati, jer čim je jedan mobitel takva razlika sigurno nisu ni ostali daleko. Možeš mi eventualno ti servirati link sa nižom ili jednakom cijenom nekog mobitela, da vidimo što drži tu tvrdnju.

 

Nemam iskustva sa tom stranicom, ali čini mi se da sam u nekoliko navrata vidio da je spominju po forumima.

 

 

 A kako za koji mobitel, ja sam gledao za redmi 4x i tu je mobileshop skuplji 100kn, a ipak se dobije garancija 2 godine u EU i salje se iz EU pa puno brze dodje. Izgleda da se za neke mobitele isplati, a za neke ne.

Malo je veća razlika od 100kn, npr:

Redmi 4X 3/32 Goldway 155$ sa dhl-om, što dođe oko 1050kn (ako uzmem 1$=6,8kn), a na mobileshop 1265kn

Redmi 4X 2/18 Goldway 130$ sa dhl-om, što dođe oko 900kn, a na mobileshop 1060kn

E sad, jedino treba vidjeti koliko ti je vrijedno jamstvo, tj koliko si spreman popušiti ako uređaj crkne. Ja sam riskirao pa uzeo sa Goldway-a :)

Origin (Battlefield): Dead_Body_cRo
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
exer1234 kaže...

Xiaomi Redmi note 3 pro - po recenzijama kazu da je dobar, moze se i igrati s njim, sto je meni onako srednje bitno, 1000 kn

LeTv le one pro x800 -  po harveru najjaci mob, 4gb Ram, Snapdragon 810,..gledao sam dosta benchmarka, i sve ide puno gladje nego kod ova 2, ali kazu da se dosta zagrijava pri igranju, sad da li je to tako ili ne, i koliko utjece na performanse? 850 kn

 http://www.racunalo.com/letv-le-one-pro-x800-recenzija-flagship-za-svaki-dzep/

Izgleda dobro.

 

Ali, Note 3 je na Androidu 6 i najavljen je 7.

http://xiaomiadvices.com/xiaomi-phones-android-70-nougat-update/

 

A prema opisu LeTv je na 5 i vjerojatno je izašao 6 do sad.

 

Ako ti je to važno.

 

Vidi dolje.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.6.2017 14:39 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

nije mi bitno, ,bitna mi je sama kvaliteta uredjaja, kvaliteta ekrana, toucha, igranje igara ponekad, trajanje baterije... 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
CyberDemonVZ kaže...

 

Ali, Note 3 je na Androidu 6 i najavljen je 7.

http://xiaomiadvices.com/xiaomi-phones-android-70-nougat-update/

 

 Ta stranica nema nikakve veze sa Xiaomi-em i nema apsolutno nikakve naznake da će RN3 dobiti Android N.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Sta uzeti? ajmoooooooo

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Cromaki kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 

Ali, Note 3 je na Androidu 6 i najavljen je 7.

http://xiaomiadvices.com/xiaomi-phones-android-70-nougat-update/

 

 Ta stranica nema nikakve veze sa Xiaomi-em i nema apsolutno nikakve naznake da će RN3 dobiti Android N.

 Hvala.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
exer1234 kaže...

Sta uzeti? ajmoooooooo

 IMHO xiaomi. Ovisno kaj trebas, redmi 4, note 4 global version, mi5-6. Dobri uređaji i softver! Naravno niš nije savršeno, ali pitaj vlasnike dal bi preporučili/kupili opet xiaomi :P

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ALVIN kaže...
Backdraft kaže...

Vidim da svi preporucaju kupnju sa Aliexpress Goldway, a meni je prijatelj preporucio da narucim sa https://hr.mobileshop.eu/

Salju iz europe, servis u europi i jos su cijene manje ili jednake kao kod Goldwaya. Je li ovo sigurna stranica za naruciti, ima li tko kakvih iskustava?

 U kojem svemiru su cijene manje ili jednake kao goldway ?  Recimo REDMI 4X NOTE ovdje 1600kn, a sa goldway 1150kn crni sa uračunatom dostavom DHL. Dalje nemam šta ni gledati, jer čim je jedan mobitel takva razlika sigurno nisu ni ostali daleko. Možeš mi eventualno ti servirati link sa nižom ili jednakom cijenom nekog mobitela, da vidimo što drži tu tvrdnju.

 

Nemam iskustva sa tom stranicom, ali čini mi se da sam u nekoliko navrata vidio da je spominju po forumima.

 

 

 

TexW kaže...
Backdraft kaže...
ALVIN kaže...
Backdraft kaže...

Vidim da svi preporucaju kupnju sa Aliexpress Goldway, a meni je prijatelj preporucio da narucim sa https://hr.mobileshop.eu/

Salju iz europe, servis u europi i jos su cijene manje ili jednake kao kod Goldwaya. Je li ovo sigurna stranica za naruciti, ima li tko kakvih iskustava?

 U kojem svemiru su cijene manje ili jednake kao goldway ?  Recimo REDMI 4X NOTE ovdje 1600kn, a sa goldway 1150kn crni sa uračunatom dostavom DHL. Dalje nemam šta ni gledati, jer čim je jedan mobitel takva razlika sigurno nisu ni ostali daleko. Možeš mi eventualno ti servirati link sa nižom ili jednakom cijenom nekog mobitela, da vidimo što drži tu tvrdnju.

 

Nemam iskustva sa tom stranicom, ali čini mi se da sam u nekoliko navrata vidio da je spominju po forumima.

 

 

 A kako za koji mobitel, ja sam gledao za redmi 4x i tu je mobileshop skuplji 100kn, a ipak se dobije garancija 2 godine u EU i salje se iz EU pa puno brze dodje. Izgleda da se za neke mobitele isplati, a za neke ne.

Malo je veća razlika od 100kn, npr:

Redmi 4X 3/32 Goldway 155$ sa dhl-om, što dođe oko 1050kn (ako uzmem 1$=6,8kn), a na mobileshop 1265kn

Redmi 4X 2/18 Goldway 130$ sa dhl-om, što dođe oko 900kn, a na mobileshop 1060kn

E sad, jedino treba vidjeti koliko ti je vrijedno jamstvo, tj koliko si spreman popušiti ako uređaj crkne. Ja sam riskirao pa uzeo sa Goldway-a :)

 Na HK Goldwayu Xiaomi redmi 4x naručen u ponedjeljak i to model 3gb rama 32 gb roma ,dođe točno 990,00kn.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.6.2017 17:08 (bodija).
16 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Na to ne ide 25% PDV?
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
djigibao kaže...
Na to ne ide 25% PDV?

 Ako ide sa DHL dostavom, onda ne.

Origin (Battlefield): Dead_Body_cRo
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice