Ko oce zaradit 50-100kn?

poruka: 6
|
čitano: 1.183
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Ko oce zaradit 50-100kn?

Pozdrav,

 

imam Alcatel One Touch Idol 6030 i patim se s njim vec 2 tjedna oko flash-iranja,ugl. mobitel prilikom prilikom paljenja stoji cijelo vrijeme na Alcatel logo-u i ne zeli se pomaknut.Nazvao servis rekli da je moguce da je softwerski problem ili je krepo cpu,ja sam ga probao flashat ali nikako mi nejde,uvijek neki error,BTW u servisu rekli da bi naplatili minimum 150kn a ne mislim davat te pare jer na njuskalu kupim isti takav za 300kn.Evo ko zeli pomoc nek se javi u box,bitno mi je da je u okolici Samobora ili Zagreb...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ko oce zaradit 50-100kn?

Sto si tocno radio? Malo googlanja i raspitivanja i ostat ce ti tih 100kn.

Burek s mesom
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ko oce zaradit 50-100kn?
KKristijan kaže...

Sto si tocno radio? Malo googlanja i raspitivanja i ostat ce ti tih 100kn.

Ma nista nisam radio u tome i je problem...Vjeruj mi sve sam pokusao,kolege s foruma su mi tocno korak po korak rekli sto trebam napraviti i nista,jer problem je u flashanju,dode do 5% i onda pise bad write disk a to je zato jer mobitel nije skroz do kraja upaljen,stavio bi win xp preko virtualboxa ali nazalost ne znam kak se to radi. 

12 godina
offline
Re: Ko oce zaradit 50-100kn?
karlo125 kaže...
KKristijan kaže...

Sto si tocno radio? Malo googlanja i raspitivanja i ostat ce ti tih 100kn.

Ma nista nisam radio u tome i je problem...Vjeruj mi sve sam pokusao,kolege s foruma su mi tocno korak po korak rekli sto trebam napraviti i nista,jer problem je u flashanju,dode do 5% i onda pise bad write disk a to je zato jer mobitel nije skroz do kraja upaljen,stavio bi win xp preko virtualboxa ali nazalost ne znam kak se to radi. 

 Ovo mi je , fakat, novost... Na android uređaj/mob staviti Windoze?? Jel bi se to moglo i na Pipo tablet koji je na 4.2.2 androidu?

 

EDIT: Preimenuj temu jer ovako ljudi misle da je nešto bezveze u pitanju.

Nisam ja ništa prčko.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.3.2017 21:12 (Spiridon).
7 godina
offline
Re: Ko oce zaradit 50-100kn?
Mislim da je mislil na komp stavit xp, jer se neki mobiteli lakse flashaju na odredenom windowsu
10 godina
neaktivan
offline
Ko oce zaradit 50-100kn?

Mislim da se windows xp ne stavlja na mob neko preko virtualboxa ako sam dobro shvatio ali ne kuzim se u to zato i trazim pomoc.Naslov je privlacan,nek sto vise ljudi vide :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice