Koji rabljeni mob do 800kn

poruka: 19
|
čitano: 4.252
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Koji rabljeni mob do 800kn?

Dakle mob  mora  biti isključivo za  pjesme favoriti za sad su mi Nokia N95 8gb i Nokia 5530 Xp ili mi vi preporučate nešto treče?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji rabljeni mob do 800kn

N95 je ok mobitel za glazbu, jedino što moraš imati na umu da ima prilično lošu bateriju (noćna punjenja su rješeje).

UT3, Lily Allen, Franz Ferdinand, R.E.M., nVidia, Intel :: FANBOY :: BEWARE!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji rabljeni mob do 800kn

Sad gledam po  youtube filmice

od 3.00 pocinje usporedba N95 b gb i 5530 i ispada da 5530 ima jaci  zvucnik.Uzeo bi 5530 bez razmisljanja al mi fali gps sta vi mislite? dal je na N95 8gb tolko zvucnik slabiji od 5530 ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji rabljeni mob do 800kn

Ja stvarno ne kužim zašto ljudi toliko raspravljaju o tim zvučnicima na mobitelima. Kakav god bio zvučnik, bit će dovoljno glasan da čujete da vam mobitel zvoni. Ja ako slušam glazbu ili gledam filmove, onda bavezno stavim slušalice...

UT3, Lily Allen, Franz Ferdinand, R.E.M., nVidia, Intel :: FANBOY :: BEWARE!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji rabljeni mob do 800kn

Nakraju sam odlucio uzet 5530Xp i kasnije GPS modul za nju i gotovo!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji rabljeni mob do 800kn

medu oglasnicima pronadi 5800xm bude vec i za 800, ako ne i 900kn dat za taj mob nije puno, a ima SVE sta ti treba...a jos dodatne aplikacije, programi, itd...meni best buy

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji rabljeni mob do 800kn

Pozdrav.Ovako  dns sam  se konzultiral s starcima i vele da budu mi dali jos para  pa se i budzet povecal na 1500 kn.Pa  bi vas molio da  mi preporucite neki mobitel za slusanje glazbe ,surfanje ,GPS.hvala unaprijed!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji rabljeni mob do 800kn
achtung kaže...

Pozdrav.Ovako  dns sam  se konzultiral s starcima i vele da budu mi dali jos para  pa se i budzet povecal na 1500 kn.Pa  bi vas molio da  mi preporucite neki mobitel za slusanje glazbe ,surfanje ,GPS.hvala unaprijed!

HTC Wildfire? u oglasnicima ga ima po 1200kn.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji rabljeni mob do 800kn
mario1990 kaže...

HTC Wildfire? u oglasnicima ga ima po 1200kn.

 

Dal on ima jak zvucnik za slusanje glazbe?

14 godina
offline
Koji rabljeni mob do 800kn

iphone 3g

 

EDIT: ili novi X8 u BONBONu

Volim jabuke :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2010 17:36 (power_user).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Koji rabljeni mob do 800kn

Pogledaj ovo:

 

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/prodaja-samsung-f480-tocco/76808.aspx

 

Za male novce odličan touch screen mob, još k tome otključan, i dobiješ još jedan mob i memorijsku karticu gratis.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji rabljeni mob do 800kn

Ako su ti povecali dzeparac na njuskalu i okolo se da naci iPhone 3Gs za te pare, a inace mislim da je bestbuy da si nades iPhone 3G rabljeni i vozi...

preporuka za te novce

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Koji rabljeni mob do 800kn
achtung kaže...
mario1990 kaže...

HTC Wildfire? u oglasnicima ga ima po 1200kn.

 

Dal on ima jak zvucnik za slusanje glazbe?

  sta ce ti jak zvucnik? ti nije vaznije da ima dobar software kad stavis slusalice da uzivas u pravoj kvaliteti muzike nego da ti vanjski zvucnik roka? nije valjda da i ti se kurchis po vani sa pustanjem pjesama sa mobitela? to mi nije nikad bilo jasno koja je car u tome? stavi dobre kvalitetne in-ear slusalice i uzivaj sam sa sobom! koji put mozda i smeta drugima kad netko pusta na sav glas muziku iz moba...

14 godina
neaktivan
offline
Koji rabljeni mob do 800kn

Ma uzimaj Wildfire odmah :D

http://mobiyu.omgforum.net/forum.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji rabljeni mob do 800kn

Šta da uzmem nakraju? Nokia X6 mi se najvise sviđa ,al ima tu  tema da se nekakvi problemi dogadaju pa sad nakraju neznam šta da uzmem ?(to bi mi bil prvi "pametni mobitel" nakon Dummy -a ) preporučite neki do 1500 kn za surfanje,muziku,wlan i gps.Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2010 15:33 (achtung).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji rabljeni mob do 800kn

moja preporuka
gle danas uglavnom sva računala i svi mobiteli (u klasi) mogu slično sad su finese oko ugodnosti nekih radnji...
pa je možda i najbitnija stvar je subjektivna
DAL' ti se sviđa...
jel' to češ' nositi..... na neki način ćeš' se poistovijetiti sa mobitelom
i nikako nije beznačajna stvar...
koliko sam samo vremena potrošio objašnjavajući ljudima neke funkcije snagu procesora i memorije...
kvalitetu fotografija ....koliko ti često treba ili ne bljeskalica... dal' ima kakvu dobru funkciju...

to je sve dobro znati... no danas gotovo svi mobiteli na koje pikiraš' mogu gotovo isto...
pa je to da ti se sviđa vrlo bitna stvar...
da se s tim mobitelom možeš' "identificirati" (da se tak izrazim)
na koncu ti ćeš' ga imati a ne netko drugi...
((isto ti je sat, majca, cipele i mobitel... ti mora "fučkati" kak' da se izrazim rezonira sa tobom...
jednostavno ti se sviđa...
meni je SE X8 po performansama odličan ali ne bi ga imao bijelog ... pucaj mi u glavu rađe...
pa si mislim da ga sa nekim air brushom pofarbam...
...mislim kužiš' o čemu ti pričam ???

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji rabljeni mob do 800kn

nokia 5800xm za te pare bolji mob...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji rabljeni mob do 800kn

HTC wildfire

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji rabljeni mob do 800kn

Ništa odlučih se za Nokiu X6 16 gb (rabljeno)  i oprostite na blamaži! Admin može lock

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice