Kratki vijek baterije i naglo gašenje Galaxy S3 mi

poruka: 7
|
čitano: 11.928
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problemi s vijekom baterije na SamsungGalaxyS3mini

Mobitel je godinu dana star, a u zadnjih mjesec dana je sam od sebe pri punoj bateriji počeo sa spomntanim gašenjem. Vijek baterije je vrlo kratak također. Zna li tko kakvu alternativu zamjeni baterije, a ako se radi o zamjeni kolika je cijena jedne baterije. :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 23:35 (HunterDave).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Problemi s vijekom baterije na SamsungGalaxyS3
HunterDave kaže...

Mobitel je godinu dana star, a u zadnjih mjesec dana je sam od sebe pri punoj bateriji počeo sa spomntanim gašenjem. Vijek baterije je vrlo kratak također. Zna li tko kakvu alternativu zamjeni baterije, a ako se radi o zamjeni kolika je cijena jedne baterije. :)

otvori straznji poklopac i pogledaj dal je baterija veca nego bi trebala bit(napuhnuta)... Vjerovatno je baterija otisla i treba druga

12 godina
offline
Kratki vijek baterije i naglo gašenje Galaxy S3 mi

probaj ga vratiti na tvornicke postavke

baterija ti dođe 80 do 150kn ovisno dali je original ili zamjenska

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 1:14 (Xboxn00b).
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Re: Kratki vijek baterije i naglo gašenje Galaxy S
Imam S3 mini i nakon 1 god. crkla baterija.Mobitel se stalno palio i gasio.Kupio sam zamjensku za 80kn i nikakvih problema dok se ova orginalna malo i napuhnula.
12 godina
offline
Re: Kratki vijek baterije i naglo gašenje Galaxy S
može biti da je baterija otišla,voltaža joj naglo padne bez obzira na napunjenost pa se mob gasi
13 godina
offline
Kratki vijek baterije i naglo gašenje Galaxy S3 mi

Ako vas zeza baterija skinite aplikaciju Battery Life Repair. Nemam pojma što aplikacija radi ali meni je stvarno pomogla, produžila mi vijek trajanja baterije.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kratki vijek baterije i naglo gašenje Galaxy S3 mi

I ja imam isti il bar slican problem. Imam Samsung Galaxy s3mini oko godinu ipo. Pre nedelju dve poceo je sam od sebe da se restartuje makar imao i punu bateriju i kad se upali pise 2-3% baterije i nece da se upali i moram da ga stavim na punjac pa bi mogao da radi. Prvo je poceo u igricama da se restartuje, onda kad upalim wi-fi a sad jos i kad pricam sa nekim prekine u pola poziva.  Da li je tu problem baterija il nesto drugo? Pozdrav

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice