Kupnja Iphone u dijelovima

poruka: 10
|
čitano: 4.712
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Kupnja iPhone-a u dijelovima

Evo dana u 24 sata neki članak o tome koliko iPhone dođe u dijelovima kako sve izađe puno jeftinije nego gotovi proizvod u dućanu.

Zna li netko di se može narućiti dijelove iPhone-a osim na ebayu i jeli ima istine u tome?

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.9.2014 11:06 (osvit).
 
0 4 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Kupnja Iphone u dijelovima

Jeli netko naručivao dijelove za iPhone i odakle?

 
0 4 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Kupnja Iphone u dijelovima

Ima istine u tome i tako je za svaki mobitel koji je trenutno na trzistu, al nemoguce ga je po toj cijeni slozit kod kuce jer su to nabavne cijene za tvrtke koje to uzimaju na veliko.

iPhone 4S, iOS 8.0/7.1.2
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Kupnja Iphone u dijelovima
Ahahaha pa tolko ih dođe jer naruče milijardu dijelova i još toliko rezervnih za servise ili štajaznam. Nije ti to kompjuter da složiš dio po dio xD
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Kupnja Iphone u dijelovima

jeli netko naručivao dijelove i probao sam sastaviti?

 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Kupnja Iphone u dijelovima

Lik! Slušaj! Ne može se!
Možeš kupiti matičnu,antene,connector,kamera modul i bateriju. To je glupo i skuplje i nesigurnije da radiš nego da kupiš novi mob. Okani se ćorava posla i kupi mob ovako. Možeš ti kupit nešto ako se pokvari pa zamjenit to kao bateriju npr i tako. Ali nemreš sad kupit dio po dio,ljepit na maticnu i slozit mob tako...

Btw da moj stari se bavi time, i sebi je od viška dijelova složio iphone 4. Ne radi mu kamera prednja i mikrofon na razglasu ali sve ostalo je okej s obzirom da ga je iz smeca sastavio xD

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.9.2014 11:51 (maks0806).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Kupnja Iphone u dijelovima

Možeš ga sastaviti, samo je pitanje možeš li kupiti sve djelove... tj. da neka firma ne uvjetuje da moraš uzet min. 100000 komada...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kupnja Iphone u dijelovima
Ma ni nemres kupit sve posebno posto je to u tvornici na maticnu zalemljeno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kupnja Iphone u dijelovima

Možeš eventualno kupiti par totalno razbijenih i vaditi ono što iz njih valja, na ebayu također ima posebnih djelova, ali treba pripaziti na CDMA i GSM verzije mobitela, ako se naručuje s interneta.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kupnja Iphone u dijelovima

Kada imaš matičnu onda je lako. S tim da treba biti skroz ispravna i bez iCloud locka. Ostale dijelove skupiš bez problema.

 

A matičnu preko neta nećeš pronaći. Bez chipova da, ali pošto se oni leme kroz dva sloja, fizički je to nemoguće izvesti čak i da ih imaš sve.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice