Laptop ne prepoznaje mobitele

poruka: 6
|
čitano: 5.824
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Laptop ne prepoznaje mobitele

Imam problem s laptopom, riječ je o  Toshiba Satellite L300-21W. Laptop mi ne prepoznaje gotovo ni jedan mobitel, stalno mi izbacuje poruku koju možete vidjeti na slici. Ne mogu uopće pristupiti memorijskoj kartici ni memoriji mobitela. Prije je sve radilo normalno, ali sada ništa, čak sam i nove windowse stavljao zbog toga, ali problem je i dalje tu. Drivera za usb porotove za moj laptop nema, tražio sam ali ih ne mogu nači, ali i bez drivera, prije je sve radilo, a sada neće. Ne znam u čemu je problem pa ako netko ima kakvo rješenje neka podjeli, bio bih zahvalan. 

I See Offline People !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop ne prepoznaje mobitele

Probaj drugi kabel.

16 godina
offline
Re: Laptop ne prepoznaje mobitele
system kaže...

Imam problem s laptopom, riječ je o  Toshiba Satellite L300-21W. Laptop mi ne prepoznaje gotovo ni jedan mobitel, stalno mi izbacuje poruku koju možete vidjeti na slici. Ne mogu uopće pristupiti memorijskoj kartici ni memoriji mobitela. Prije je sve radilo normalno, ali sada ništa, čak sam i nove windowse stavljao zbog toga, ali problem je i dalje tu. Drivera za usb porotove za moj laptop nema, tražio sam ali ih ne mogu nači, ali i bez drivera, prije je sve radilo, a sada neće. Ne znam u čemu je problem pa ako netko ima kakvo rješenje neka podjeli, bio bih zahvalan. 

 

Kad je to "prije"?

Da li je samo odjednom prestalo raditi?

Usb port možeš isprobat usb stickom ili usb čitačem kartica, ako ga imaš.

15 godina
neaktivan
offline
Laptop ne prepoznaje mobitele

Malo sam se krivo izrazio, pod "prije" mislio sam na to do trenutka dok nije prestalo radit, samo od sebe. Inače, sve ostalo radi, i usb stickovi, usb čitač memorijskih kartica, miš, usb hub, čak mi i mobitele puni preko usb kabla ali ne želi otvoriti i izbacuje tu pogrešku, nijedan mobitel koji sam do sad isprobao (Samsung Galaxy mini, ZTE Blade III, Noa C25, LG E4, Samsung Galaxy Core), isprobao sam sve usb porotove na laptopu koje imam, ali ni jedan "ne radi" i baca tu pogrešku, iako mi za ostale uređaje radi (vanjska tipkovnica, miš, usb memorijske kartice i ostalo). Isprobao sam 2 usb kabla koja imam za spajanje mobitela s računalom ali ni jedan ni dao pozitivan rezultat pa zato i sumnjam u laptop.

I See Offline People !
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Laptop ne prepoznaje mobitele

kad spojiš mobitel otvori Device Manager (Upravitelj uređaja) iz Control Panela (Upravljačke ploče). pogledaj da li driveri od mobitela imaju konflikt. desni klik na njih, deinstaliraj ih. restart kompjutera...

 

meni se znalo događati da nakon instalacije samsung drivera mi zbrlja drivere od drugih mobitela... to mi se dogodilo nekoliko puta na Windows 7. čak sam jednom morao reinstalirati windowse jer ništa više nije pomagalo

u 2 godina korištenja Windows 8 i 8.1 to mi se nijednom nije dogodilo.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Laptop ne prepoznaje mobitele

Problem riješen. Čini se da ta ni dva usb kabla koja sam ja imao nisu bili ispravni, posudio sam od kolege drugi i na njemu je radilo. Hvala na pomoći. LP

I See Offline People !
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice