LG G3 - Rasprava

poruka: 7.244
|
čitano: 1.114.584
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
LG G3 - Rasprava

30c se jos moze rootati, talijanski jel, dalje nisam probavao.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava

Da imam t-mobile verziju. Hvala na info, mislim da cu i ja ici na varijantu 30b i root, pa onda upgrade na 30n, jel trenutno radi jako lose po pitanju brzine i trajanja baterije , a i sa rootom se otvaraju dodatne mogucnosti  

13 godina
offline
LG G3 - Rasprava

Itko imao problema sa errorom 6 kod instalacije nekog roma? vec sam 2 danas probao i uvijek dobijem taj error,skinuto je za dobru verziju mobitela tako da mislim da to nije!

Battlelog: BumbleBee_HR"The difference between who you are and who you want to be is what you do!!"
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG G3 - Rasprava

mozda ima neka fora da mi se mobitel sam ne pali u džepu a da ne ugasim knockON

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava
Ovo sam napravio pa cemo vidjeti
Q1. What's the reason G3 wakes up in the pocket ?
Ans. The Proximity Sensor not working properly in lock mode.

Q2. What's the solution ?
Ans.
Step 1: Access the G3's hidden Menu.
Step 2: Click device test.
Step 3: Click MT ( phone will acknowledge ' enter AAT mode' and will reboot to mini os).

NOTE:
1. WHEN IN MINI OS, YOU NEED TO click ANYTHING while holding the power button.
2. Keep your phone charged more than 30%.
3. Carry on with forthcoming steps in bright daylight.

Step 4: Scroll down and find 'optional menu'
Step 5: Find 'Set Proximity Limit', and select 600 then 'OK'.
Step 6: Return to the Previous Menu.
Step 7: Find and click ' Normal Boot'.

Phone will reboot normally and you are good to go.....

Q3. How to check if the process worked ?
Ans. Put your hand/finger in front of proximity sensor ( close enough) and see if the phone wakes up or not. If not then the process worked.... Enjoy.....
12 godina
neaktivan
offline
LG G3 - Rasprava

Evo ako se nekome sam pali u džepu ovo je rijesenje

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G3 - Rasprava

Mob kupljen 12/15, oko 3/16, 4/16 zamjena matične pod garancijom, i sad jučer primjetim u gornjem lijevom kutu žutu mrlju, nije velika, možda kao trećina nokta i vidi se samo na bijeloj pozadini (tipa kad upalim Instagram). Što raditi? Znam da ćete svi reći da nosim u servis, ali to je nekako opcija koju ne želim raditi jer ću onda mjesec dana morati nositi neku kantu kao zamjenu na kojoj nemam ništa podataka, a na mobitelu nisam nikad radio vraćanje na tvorničke postavke jer mi se ne da namještati sve haha S obzirom na te faktore, da duram dok se ne krene širiti, ili možda i ostane ovako? Trenutno mi ne smeta ni najmanje, već eto čisto da prokomentiramo

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G3 - Rasprava

nakon sta sam proslih noci isprobao manualne postavke na P9 lite, odlucio sam: G3 mi vjecno ide u lovista...oce li ga netko kupit? ima 3g uskoro, jos ima 1,5g garancije...3/32, stanje ocuvanosti: 9/10, funkcionira sve...jednostavno mi TREBA kamera sa manualnim postavkama i veca baterija...

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.7.2017 12:51 (RuskeGTT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava
Kako vratiti g3 na original software 3/32 koji skinuti i čime ga vratiti da nešto ne zeznem,hvala
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava
To smo već obrađivali. Treba ti Flashtool ili LG UP i odgovarajući kdz firmware file.
16 godina
offline
LG G3 - Rasprava

Imam LG G3 koji se svako malo resetira, a kad se ponovo upali baterija svaki put pokazuje drugačiji postotak napunjenosti, a zna se i da postotak napunjenosti baterije raste umjeto da pada, kao da se puni iako nije spojen na punjač, je l' to do baterije ili bi nešto "ozbiljnije" moglo biti u pitanju? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava
Eyekool kaže...

Imam LG G3 koji se svako malo resetira, a kad se ponovo upali baterija svaki put pokazuje drugačiji postotak napunjenosti, a zna se i da postotak napunjenosti baterije raste umjeto da pada, kao da se puni iako nije spojen na punjač, je l' to do baterije ili bi nešto "ozbiljnije" moglo biti u pitanju? 

Najvjerojatnije je baterija pri kraju.

13 godina
offline
LG G3 - Rasprava

da podijelim s vama:

dobio danas kamericu XY marke (tipa sjcam, ali jeftinija)...isao isprobati sd karticu s moba (G3) u kamericu, ubacio, pise kao da format nije dobar, isao na cancel, izvadio, vratio u mob i onda lijepa poruka me cekala kao sd card is corrupted, fix i kao vodi me na formatiranje...upravo stavio karticu na komp na card recovery program, da vratim stvari i sve, ali nenzam sta ce ispast...

da napomenem da sam tako vec skurio 1 karticu, srecom koja je bila prazna, kamerica (u tadasnjem slucaju sjcam 4000) nije ju prepoznala, isao isformatirati karticu sa programom u kamerici i nista, mrtva, nece sejvati slike i to...isto to bi se dogadalo u mojoj kamerici (andoer an4000 ako treba podatak), samo sta sam izgubio tu staru karticu...

kupio novu, philipsovu 16gb za 100kn i radi bez problema, isformatirao ju u kamerici i sejva i sve...

ne kuzim u cemu je problem i dal imate kakvu preporuku za vracanje SVIH fajlova u kartici koja je bila u mobu (64gb)

 

uglavnom, pitanje je tu radi povrata kartice sa mobitela...da ne bi bilo zabune :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava
Baterija mi je pri kraju i trbala bi mi nova.

Ima li neka dobra dusa da je narucivala bateriju i da mi da link?

Hvala
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava

Jel imao tko iskustva sa smočenim G3 ?? Moj se malo smočio. Izvadio bateriju u obrisao lagano i nije bilo baš neka poplava, ali mob ne radi uopće. Bateriju provjerio u drugom G3 i sve ok. Prošlo je jedno 6 sati pa možda nije 100% suh. Imate li kakav savjet ??

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.8.2017 21:06 (itomic009).
13 godina
offline
LG G3 - Rasprava

neznam sta rec, moj je ocito imao srece, bio u vodi, padao barem 200x u 3god, osim maticne 2x, mob radi savrseno, bez puknuca ekrana, kucista i cega vec...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG G3 - Rasprava

Ludi lg inzinjeri su na 2k rezoluciju ekrana nabili dodatnu ostrinu koja bode oci. Cudi me da to se slabo ovdje spominje .

 

To je kao da monitor ima 10k rezoluciju i njima jos nije dovoljno ostra slika.

 

Morao sam rootat samo zbog te gluposti.

 

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava

 Ništa od mog G3. Sušio se i bio na servisu ali ništa. Kad smo kod toga, može li se on prodati ? Zaslon mi je nov jer je reklamiran prije 4 mjeseca a valja i baterija.

11 godina
odjavljen
offline
Re: LG G3 - Rasprava
itomic009 kaže...

 Ništa od mog G3. Sušio se i bio na servisu ali ništa. Kad smo kod toga, može li se on prodati ? Zaslon mi je nov jer je reklamiran prije 4 mjeseca a valja i baterija.

 Zaslon mozes prodati, tu 300-400kn i baterija 50kn.

...................................... funny facts
9 godina
neaktivan
offline
LG G3 - Rasprava

Jel se nekom desavalo da se ugasi g3 i ako ga ponovo zelim upaliti moram prvo izvadit bateriju ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG G3 - Rasprava

Da, samo kad je na punjaču, normalno korištenje bez igranja. Desi se ponekad, ne često

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava
Ico2005 kaže...

Da, samo kad je na punjaču, normalno korištenje bez igranja. Desi se ponekad, ne često

 E tako i memi samo kad je na punjacu. U zadnja 3 mj. Se dogodilo mozda 7,8 puta

15 godina
offline
LG G3 - Rasprava

Ide moj svejedno još malo na servis jel ima žutu fleku i crtu kod sata, napuklo kod mikrofona pa ćemo i to stavit kao grešku

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G3 - Rasprava

dosta slicno je bilo i kod mene,odneso na servis,zamjenili maticnu i bateriju i od tada dela pono ko novi

Battlelog: BumbleBee_HR"The difference between who you are and who you want to be is what you do!!"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LG G3 - Rasprava

Kad bi došao ispod 15-ak % baterije, jednostavno bez original punjača slabo sam mogao napunit. Nekad je radilo da prvo ubodem u usb pa onda u struju i onda bi punilo. Sad sam stavio lineageOS, jučerašnji build pa ćemo vidjeti. Sama mogućnost automatske nadogradnje je plus

 

 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG G3 - Rasprava

Je li tko koristio bateriju BS 3200 mHa? Valja li ista ta baterija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG G3 - Rasprava

Molim pomoć,lg g3 32gb/3 vip.

Ne mogu ga upaliti zastane na onom logu lg ili mi piše android se pokreće i kad izvrti one aplikacije ništa se ne događa,na androidu 6.0 je.

Nema garancije,da li ima nade za njega ili je krepao skroz?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LG G3 - Rasprava

Uvijek ga možeš vratit na tvorničke postavke, npr. prva tri koraka ovdje. Ako nisi vičan rootanju, možda zamoli nekog drugog

https://forum.xda-developers.com/lg-g3/general/guide-how-to-install-lineag-os-t3558777

 

 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava
anto te nakanto kaže...

Molim pomoć,lg g3 32gb/3 vip.

Ne mogu ga upaliti zastane na onom logu lg ili mi piše android se pokreće i kad izvrti one aplikacije ništa se ne događa,na androidu 6.0 je.

Nema garancije,da li ima nade za njega ili je krepao skroz?

 maticna...servis i bok...meni su tako 2x zamjenili i nakupljam 2 po 2g garancije, jos eto imam 1g4mj garancije, a mob 3g3mj vec ima :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava

Koliko su ti uzeli za matičnu sve skupa?Gledam na njuški frajer traži 700 kn

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice