LG G3 - Rasprava

poruka: 7.244
|
čitano: 1.110.757
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
LG G3 - Rasprava

cak 0kn oba puta

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava
anto te nakanto kaže...

Koliko su ti uzeli za matičnu sve skupa?Gledam na njuški frajer traži 700 kn

 

 mob je bio pod garancijom,tak da nista.

A gle puno je to novaca,dodas 100-200kn cca (nezz tocno kak se krece cijena polovnih) i imas drugi mob

Battlelog: BumbleBee_HR"The difference between who you are and who you want to be is what you do!!"
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava
pozdrav, sestra mi ima lg g3 kojem je nedavno otisla maticna, uređaj je star oko 2 i pol godine i nazalost nije vise pod garancijom, pa imam par pitanja za vas :)
1) dal se isplati mjenjati maticnu ukoliko ju kupim na ebayu (vidim da se cijene krecu od 50 dolara ili vise)
2) kolko bi se moglo dobiti za mob s neispravnom maticnom?( ostatk moba je u savrsenom stanju)
3) je li pametno uzeti rabljeni uređaj s novom maticnom, a ovaj prodati ili zmjeniti maticnu.

po meni je najbolje da ga proba prodat za 300 400 kuna i uzme novi mobitel. svaki savjet je dobrodosao :).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LG G3 - Rasprava

Imam pitanje, kako znate da je matična ploča? 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava
mob je bio na dijagnostici u servisu
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava

Puno hvala,znači uspio sam flashat kdz i došao sam do rootanja.Pokrenuo sam aplikaciju i sve je odradilo ali mi i dalje stoji da je nije rootan,tj. piše mi adapting.

16 godina
neaktivan
offline
LG G3 - Rasprava

To je metoda za privremeno rootanje da instaliraš neki recovery tipa twrp. Ako si ga resetirao nije više rootan. Al ja sam mislio da samo ga tako vratiš na početne postavke da ti ne bude u loopu. Ne moraš ti instalirati linageos. ZAto sam i pitao kako znate da je matična. Ne može svima otići matična, a čini mi se da je serviserima to najlake reći. Na desetke puta sam imao telefone u loopu i greška je većinom softverska i 99% je rješiva.

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
LG G3 - Rasprava

Pozdrav svima, zna neko u čemu je problem?
Moj G3 se stalno restartuje, nakon kupovine je neko vrijeme radio normalno i odjednom se počeo restartovati. Sada ga ne mogu ni upaliti, počne da se pali i zakoči na LG logu. Kada pokušam uraditi hard reset, izbaci mi one opcije i ne restartuje se. Odaberem da restartuje i vrti onu ikonicu androida minimalno sat vremena i ništa. 
Čitao sam na netu da je to do baterije, ima neko neko drugo mišljenje ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G3 - Rasprava

prozvakana tema 150x

 

maticna...nosi pod garanciju i popravit ce ti i dobit ces nove 2g garancije...provjereno vise puta u topicu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG G3 - Rasprava

U kombinaciji sa gps-om mobitel mi se strasno grije.Ima li neko rijesenje?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G3 - Rasprava

jel tko ovdje presao sa G3 na G6? usao mi je u uzi izbor, unatoc svim problemima sa maticnom sta sam imao na G3...jednostavno mi predivan i jako dobre opcije ima kamera...tko koristi G6, pitao bi ga par stvari na manual modu kamere...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G3 - Rasprava

pokusal sam instalirat par novih roma,ali mi se mob jednostavno smrzne usred instalacije i restarta,zasto?


btw koji se vama rom pokazao kao najbolji?

Battlelog: BumbleBee_HR"The difference between who you are and who you want to be is what you do!!"
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava
csheen kaže...

Pozdrav svima, zna neko u čemu je problem?
Moj G3 se stalno restartuje, nakon kupovine je neko vrijeme radio normalno i odjednom se počeo restartovati. Sada ga ne mogu ni upaliti, počne da se pali i zakoči na LG logu. Kada pokušam uraditi hard reset, izbaci mi one opcije i ne restartuje se. Odaberem da restartuje i vrti onu ikonicu androida minimalno sat vremena i ništa. 
Čitao sam na netu da je to do baterije, ima neko neko drugo mišljenje ?

 

Restartanje je jako često problem baterije, dogodilo mi se dvaput. Ko da ode nešto u njoj pa na momente cijeli fon izgubi napon. Staviš drugu bateriju i sve riješeno problema.

 

Samo ovi drugi problemi koje navodiš zvuče malo ozbiljnije. Vjerojatno matična. Ili posudi bateriju ako imaš od nekog da provjeriš.

8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava
Pozdrav ekipa, vidim na google da je netko u ovoj temi komentirao nesto za lg g3 6000mah baterije, ali mi je je malo teze pronaci o tome nesto na 250 stranica 😎😂 zanima me ima li tko iskustva sa 6000mah baterijama? Ili je bolje nabaviti orginalnu? 😊😊😊
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
LG G3 - Rasprava

pozdrav 

 

ima jedan problem s mobitelom nece da mi se spoji na wi-fi i na mobilne podatke .

 

radio sam hard rest promino sam sim karticu i dalje nema nikakvih promjena

 

 

android 6.0 vrti

 

LP

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 21:06 (čmrljo).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava
uberxxx kaže...
Pozdrav ekipa, vidim na google da je netko u ovoj temi komentirao nesto za lg g3 6000mah baterije, ali mi je je malo teze pronaci o tome nesto na 250 stranica 😎😂 zanima me ima li tko iskustva sa 6000mah baterijama? Ili je bolje nabaviti orginalnu? 😊😊😊

 prevara ja sam naručio za bratov mobitel baterija čak nema ni 3000mah radije uzmi orginal

9 godina
neaktivan
offline
LG G3 - Rasprava

Pozz ekipa,frend mi je dao g3 al kaze da mu ne radi utor za sim karticu kojeg sam ja dao popravit no medutim on se samo nakon tjedan dana ˝opet˝ pokvario.Eh na servisu su mi rekli da je moguce da je do maticne da su se znali pojavljivati ti problemi na g3ci
Na njemu kako kazem sve radi,upali se,sve stima osim to preporznavanja kartice.....dal je do maticne te pitanje dal se isplati popravljat?
Kako kazem mob je star 5-6 mj,koliko bi me mogo kostati popravak?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G3 - Rasprava

Ovako hitno mi treba pomoc imam mobitel g3 i sad mi pao i razbio se unutrasnji ekran znaci nemam slike bude mi bijela slika nista nemogu s njim a kad ga spojin na pc ocita mi ga ko mp3 player i sad bih volio izvuc sve podatke s njega jer su mi vrlo vazni i nemam usb debuging upaljen pomoc hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
LG G3 - Rasprava

Pozdrav, nabavio sam LG G3 32GB kao poklon za majku. Naravno tu idu problemi uredaj ocita SIM karticu i sve radi normalno, i prikazuje HR VIP ali ponekad mogu primiti poziv, nekad mi dode poruka da imam propusten pozov. Resetirao sam mrezne postavke, onda radi lijepo i nakon par sati opet ne mogu primiti poziv. A internet rsdi bez greske. Da li mozda netko zna soluciju za popravak. Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava

Da isprobaš tvornički reset? 

 

Jeli orginalan softver ili neki custom ROM gore ? 

13 godina
offline
LG G3 - Rasprava

uzeo G6...zao mi mijenjati G3jku nakon 3,5g, ali previse mi falile rucne postavke...a i G6 je SEXY...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G3 - Rasprava

Može prvi dojmovi, pa tamo za mjesec opet? Ja sam na G3, i za koji mjesec ću ga mijenjati, a s obzirom da će V30 izgleda biti neostvarena želja vrlo je izgledno da ću na G6 ići.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G3 - Rasprava

ne stignem se druziti previse s njime, posto radim od jutra do sutra, a jos mi silikonska maska nije dosla + staklo napred i iza na kameri...tako da ga i ne micem previse...isprobao sam par slika po mraku sa rucnim postavkama i jako lijepo ispada...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G3 - Rasprava

Slike mi nisu bitne, flagship je, očekuju se dobre slike, a i nisam pro da tražim dslr kvalitetu i filozofiram

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava
Hacker002 kaže...

Slike mi nisu bitne, flagship je, očekuju se dobre slike, a i nisam pro da tražim dslr kvalitetu i filozofiram

 Ne preporučujem nikako. Kolega se kao i ti naložio na V30 kojeg baš nigdje nije mogao nabaviti. Kupio si je LG G6 i razočaran je kamerom do te mjere da je posudio drugi G6 samo da se uvjeri da možda postoji problem s kamerom na njegovom primjerku.

Dnevne slike su zaista odlične, ali možda čak i ispod konkurencije, ali noćne...Noće fotografije su kao da su crtane pastelama masnim. Koristi ga već 3 tjedna i nedavno ga je stavio na Njuškalo samo ga da se riješi.

Isprobaj negdje, low light fotke su fkt kriminalne...

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
16 godina
offline
LG G3 - Rasprava

Da stavim onda ovako, ako su kao na G3 meni potpuno odgovara, na njega nemam zamjerke, ne filozofiram po tom pitanju. A ako ovogodišnji flagship ima lošiju kameru od onog starog 3 godine onda smo negdje dobrano pogriješili.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava
Hacker002 kaže...

Da stavim onda ovako, ako su kao na G3 meni potpuno odgovara, na njega nemam zamjerke, ne filozofiram po tom pitanju. A ako ovogodišnji flagship ima lošiju kameru od onog starog 3 godine onda smo negdje dobrano pogriješili.

 Sasvom su pristojne slike. I day i night light. Nista extra ali nije ni za baciti. Ja ga koristim 7 mjeseci, presao sam s G4. Jedine zamjerke koje imam na G6 je sto su na crnom modelu otisci VRLO vidljivi i sto se pokrov za kameru lako ogrebe (ne utjece na kvalitetu slika). Sve ostalo je fantazija Posteno ga umotaj i uzivaj...

11 godina
odjavljen
offline
Re: LG G3 - Rasprava
Bazen21 kaže...
Hacker002 kaže...

Slike mi nisu bitne, flagship je, očekuju se dobre slike, a i nisam pro da tražim dslr kvalitetu i filozofiram

 Ne preporučujem nikako. Kolega se kao i ti naložio na V30 kojeg baš nigdje nije mogao nabaviti. Kupio si je LG G6 i razočaran je kamerom do te mjere da je posudio drugi G6 samo da se uvjeri da možda postoji problem s kamerom na njegovom primjerku.

Dnevne slike su zaista odlične, ali možda čak i ispod konkurencije, ali noćne...Noće fotografije su kao da su crtane pastelama masnim. Koristi ga već 3 tjedna i nedavno ga je stavio na Njuškalo samo ga da se riješi.

Isprobaj negdje, low light fotke su fkt kriminalne...

 +1

Samo proguglajte koji senzor koristi G6. Nakon G5 da idu ubaciti takvo što.. Čak i na G3 evo u noćnim uvjetima kao da je slikano vodenim bojicama, ali opet slike su prilično dobre za 1/3" senzor.

...................................... funny facts
13 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava
Bazen21 kaže...
Hacker002 kaže...

Slike mi nisu bitne, flagship je, očekuju se dobre slike, a i nisam pro da tražim dslr kvalitetu i filozofiram

 Ne preporučujem nikako. Kolega se kao i ti naložio na V30 kojeg baš nigdje nije mogao nabaviti. Kupio si je LG G6 i razočaran je kamerom do te mjere da je posudio drugi G6 samo da se uvjeri da možda postoji problem s kamerom na njegovom primjerku.

Dnevne slike su zaista odlične, ali možda čak i ispod konkurencije, ali noćne...Noće fotografije su kao da su crtane pastelama masnim. Koristi ga već 3 tjedna i nedavno ga je stavio na Njuškalo samo ga da se riješi.

Isprobaj negdje, low light fotke su fkt kriminalne...

 filozofije...

13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava
RuskeGTT kaže...

 filozofije...

 Fkt nisu, budem rekao frendu da mi pošalje par slika pa ću ih uploadat. Nisam cjepidlaka i ne tražim savršenu sliku punu detalja, ali od Flagship uređaja barem mrvicu očekuješ da slike budu dostojne Flagship modelu.

Zoom na noćne slike baš pokazuju koliko se zapravo kamera bori s nedostatkom svijetla (Primjerice: zoomiranje lica čovjeka).

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice