LG G6- Rasprava

poruka: 907
|
čitano: 212.086
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
thebatman kaže...

Koja je zadnja verzija softvera za H870 i kako je stavit(flashat)?

 

Iz nekog razloga meni ne na 10b (screenshot) i ne pronalazi OTA

Zadnji službeni firmware za RH je V10T i normalno mi je kao i većini došao preko OTA. Za flashanje odi na ovu stranicu - LINK

Almin94 kaže...

Imate li mrtvih pixela na ekranu, da li je ste provjeravali ikad? Potrebno je bas dobro se zagledati.. Imam oko osam crnih tackica, nadam se da ce proci na reklamaciji. 

Nisam primjetio, ali nisam ni nešto posebno zagledao, makar vjerujem da bi vidio 8 mrtvih pixela.

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
MasterOfDisaster kaže...
Almin94 kaže...

Imate li mrtvih pixela na ekranu, da li je ste provjeravali ikad? Potrebno je bas dobro se zagledati.. Imam oko osam crnih tackica, nadam se da ce proci na reklamaciji. 

Nisam primjetio, ali nisam ni nešto posebno zagledao, makar vjerujem da bi vidio 8 mrtvih pixela.

 Kupio HTC, isti vratio zbog mrtvog pixela. Jedva su pristali da zamjene uredjaj, te nakon skoro dva mjeseca ponudili su mi G6 i da nadoplatim razliku. Nacekao sam se posteno, da bi sad i na G6 nasao mrtvih pixela. Majku mu, nikad kraja ovome. Sta ce sada odluciti i da li cu dobiti novi uredjaj pitanje je. Ne znam kakak je LG Policy po pitanju toga, rekao je prodavac da ce provjeriti to sa LG servisom. Nadam se da imaju neki algoritam za detekciju mrtvih pixela jer se golim okom jako tesko vide na prvu. 

14 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Almin94 kaže...
MasterOfDisaster kaže...
Almin94 kaže...

Imate li mrtvih pixela na ekranu, da li je ste provjeravali ikad? Potrebno je bas dobro se zagledati.. Imam oko osam crnih tackica, nadam se da ce proci na reklamaciji. 

Nisam primjetio, ali nisam ni nešto posebno zagledao, makar vjerujem da bi vidio 8 mrtvih pixela.

 Kupio HTC, isti vratio zbog mrtvog pixela. Jedva su pristali da zamjene uredjaj, te nakon skoro dva mjeseca ponudili su mi G6 i da nadoplatim razliku. Nacekao sam se posteno, da bi sad i na G6 nasao mrtvih pixela. Majku mu, nikad kraja ovome. Sta ce sada odluciti i da li cu dobiti novi uredjaj pitanje je. Ne znam kakak je LG Policy po pitanju toga, rekao je prodavac da ce provjeriti to sa LG servisom. Nadam se da imaju neki algoritam za detekciju mrtvih pixela jer se golim okom jako tesko vide na prvu. 

Evo testirao sam sa Dead Pixel Test i ne vidim niti jedan mrtvi pixel. Očito nemaš sreće.

13 godina
offline
LG G6- Rasprava

gdje da kupim G6? doslo je vrijeme da zamjenim 3,5g star G3. ako tko zeli kupit dobar primjerak, sa jos 1g garancije, neka se javi

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: LG G6- Rasprava
Njuškalo? Ja uzeo prije mj. i pol za 3000kn. U trgovinama je od 3400 na više. U Njemačkoj je u trgovinama oko 400€

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/5411497_-g6-lg-electronics.html
9 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava

navodno g7 izlazi u 1. mj..pričekaš njega možda? :D

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
14 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
guzda22 kaže...

navodno g7 izlazi u 1. mj..pričekaš njega možda? :D

Nekak sumnjam da će G7 doći u 01/2018, ali i ako dođe kod nas u RH ga neće biti barem do 03/2018  - kak je LG kod nas ažuran u izdavanju svojih novih proizvoda.

8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
MasterOfDisaster kaže...
guzda22 kaže...

navodno g7 izlazi u 1. mj..pričekaš njega možda? :D

Nekak sumnjam da će G7 doći u 01/2018, ali i ako dođe kod nas u RH ga neće biti barem do 03/2018  - kak je LG kod nas ažuran u izdavanju svojih novih proizvoda.

 mozda je i do nas greska :D

13 godina
online
Re: LG G6- Rasprava
Deutsch kaže...
MasterOfDisaster kaže...
guzda22 kaže...

navodno g7 izlazi u 1. mj..pričekaš njega možda? :D

Nekak sumnjam da će G7 doći u 01/2018, ali i ako dođe kod nas u RH ga neće biti barem do 03/2018  - kak je LG kod nas ažuran u izdavanju svojih novih proizvoda.

 mozda je i do nas greska :D

Nebih kazao, svojedobno sam pokušao nazvati LG.hr i dobio prespajanje u Srbiju, prije nekih dvije tri godine, ako sam dobro upamtio! 

Do prije možda nekih pet godina, sve je uredno funkcioniralo i kod nas, ali zašto smo postali nebitni njima, nemam blage veze ?! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Kupio sam nedavno LG G6 i primjetio sam osam mrtvih pixela, tesko vidljivih ali su tu. U pitajnu je bila H870S International dual sim verzija (ova verzija nema Quad Dac ako nekon zanima). Vratio sam fon i sada cekam novi isti fon. Da li neko ima informaciju kako ova verzija stoji sa softverskim nadogradnjama, da li ce kaskat za standardnom H870 verzijom ili slicno. Koliko vidim oba su zapela na July security patchu. Dual sim mi nije potreban, ali ako ce biti problema sa update zamijenio bih za H870 single sim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Almin94 kaže...

Kupio sam nedavno LG G6 i primjetio sam osam mrtvih pixela, tesko vidljivih ali su tu. U pitajnu je bila H870S International dual sim verzija (ova verzija nema Quad Dac ako nekon zanima). Vratio sam fon i sada cekam novi isti fon. Da li neko ima informaciju kako ova verzija stoji sa softverskim nadogradnjama, da li ce kaskat za standardnom H870 verzijom ili slicno. Koliko vidim oba su zapela na July security patchu. Dual sim mi nije potreban, ali ako ce biti problema sa update zamijenio bih za H870 single sim.

Mislim da nemaš brige što se update-ova tiče, dolazit će jednako i na jedan i na drugi.

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
MasterOfDisaster kaže...
Almin94 kaže...

Kupio sam nedavno LG G6 i primjetio sam osam mrtvih pixela, tesko vidljivih ali su tu. U pitajnu je bila H870S International dual sim verzija (ova verzija nema Quad Dac ako nekon zanima). Vratio sam fon i sada cekam novi isti fon. Da li neko ima informaciju kako ova verzija stoji sa softverskim nadogradnjama, da li ce kaskat za standardnom H870 verzijom ili slicno. Koliko vidim oba su zapela na July security patchu. Dual sim mi nije potreban, ali ako ce biti problema sa update zamijenio bih za H870 single sim.

Mislim da nemaš brige što se update-ova tiče, dolazit će jednako i na jedan i na drugi.

 Kontaktirao LG UK ali nisu mi odgovorili nista jos. 

13 godina
offline
LG G6- Rasprava

hg spot ima h870 i h870ds, razlika 40kn, medutim nema nigdje spomena o 64gb i dual sim na ds modelu...poslao upit, ako ima 64gb uzimam im ga

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: LG G6- Rasprava
RuskeGTT kaže...

hg spot ima h870 i h870ds, razlika 40kn, medutim nema nigdje spomena o 64gb i dual sim na ds modelu...poslao upit, ako ima 64gb uzimam im ga

 Koliko znam H870DS postoji samo u 64 GB izvedbi . Nigdje jos nisam naletio na 32 ili 128gb DS ... Drugi SIM slot podrzava micro SD do 256 GB ..za sada :) 

Hint DS = Dual SIM  

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
14 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Sutra mi stize novi H870S, nadajmo se ovaj put bez dead pixela Stvarno ne znam sto bih ako opet bude slican problem... Nadam se da vazi ono treca sreca. :)

 

Ne mogu doci do LG UK chata, kazu nema dostupnog agenta za razgovor, a takodjer kontakt mejlom preko iste stranice ne funkcionira. Tako da i dalje nisam siguran da li u istom valu idu system nadogradnje za H870 i H870S (oba modela su international, jedina razlika je single sim vs dual). Za sad vidim da su zapeli na istom Security patchu - July, pa vidjet cem kakvo stanje ce biti kasnije. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Ja sam vodio bitku nekoliko dana sa Hgspot-om. Ukratko, oni nemaju pojma koje uređaje prodaju, a ponajmanje koje su im karakteristike.. oni zapravo nemaju dual sim g6, al im je unaslovu uređaja to navedeno, na istom uređaju u opisu je navedeno singl sim. Nakon niza upita, poziva, dolazaka u poslovnicu zaključak je da je to njihova greska i uz ispriku su mi rekli da ce ispravit naslov modela.. evo proslo 15-20 dana, naslov je isti..
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: LG G6- Rasprava
autoban01 kaže...
Ja sam vodio bitku nekoliko dana sa Hgspot-om. Ukratko, oni nemaju pojma koje uređaje prodaju, a ponajmanje koje su im karakteristike.. oni zapravo nemaju dual sim g6, al im je unaslovu uređaja to navedeno, na istom uređaju u opisu je navedeno singl sim. Nakon niza upita, poziva, dolazaka u poslovnicu zaključak je da je to njihova greska i uz ispriku su mi rekli da ce ispravit naslov modela.. evo proslo 15-20 dana, naslov je isti..

 Naravno da nece ispraviti jer im je to mamac . Pa ono..kad si vec tamo a ipak odustanes jer nije dual..mozda kupis nesto '' iz izloga '' :) 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
13 godina
online
Re: LG G6- Rasprava
autoban01 kaže...
Ja sam vodio bitku nekoliko dana sa Hgspot-om. Ukratko, oni nemaju pojma koje uređaje prodaju, a ponajmanje koje su im karakteristike.. oni zapravo nemaju dual sim g6, al im je unaslovu uređaja to navedeno, na istom uređaju u opisu je navedeno singl sim. Nakon niza upita, poziva, dolazaka u poslovnicu zaključak je da je to njihova greska i uz ispriku su mi rekli da ce ispravit naslov modela.. evo proslo 15-20 dana, naslov je isti..

Daj molim te stavi broj njihov gdje si ti kontaktirao, da ih malo izbombardiram pozivima o DS modelu 

A mogao bih "kao tražiti" model sa 128GB interne memorije, pitanje je samo, koju boju je najteže dobiti, da ih malo tlačim! 

ATJ Lučko
7 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Evo i pozdravi ih i u moje ime..
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: LG G6- Rasprava
autoban01 kaže...
Evo i pozdravi ih i u moje ime..

Ma nema tu milosti, samo oštro i na prvu 

Koju boju da tražim, sigurno ima neke koje nema u Europi?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
unimatrix001 kaže...
RuskeGTT kaže...

hg spot ima h870 i h870ds, razlika 40kn, medutim nema nigdje spomena o 64gb i dual sim na ds modelu...poslao upit, ako ima 64gb uzimam im ga

 Koliko znam H870DS postoji samo u 64 GB izvedbi . Nigdje jos nisam naletio na 32 ili 128gb DS ... Drugi SIM slot podrzava micro SD do 256 GB ..za sada :) 

Hint DS = Dual SIM  

 znam sve :) pikiram taj mob vec tjednima :) u opisu im pise 32gb i 1 sim, a u naslovu DS i kosta 40kn vise od obicnog H870

autoban01 kaže...
Ja sam vodio bitku nekoliko dana sa Hgspot-om. Ukratko, oni nemaju pojma koje uređaje prodaju, a ponajmanje koje su im karakteristike.. oni zapravo nemaju dual sim g6, al im je unaslovu uređaja to navedeno, na istom uređaju u opisu je navedeno singl sim. Nakon niza upita, poziva, dolazaka u poslovnicu zaključak je da je to njihova greska i uz ispriku su mi rekli da ce ispravit naslov modela.. evo proslo 15-20 dana, naslov je isti..

 uuuuuuuu al ce najebati Davor iz poslovnice Rijeka, nabavit ce oni meni DS kako im lijepo stoji tamo, makar cekao mj dana...

unimatrix001 kaže...
autoban01 kaže...
Ja sam vodio bitku nekoliko dana sa Hgspot-om. Ukratko, oni nemaju pojma koje uređaje prodaju, a ponajmanje koje su im karakteristike.. oni zapravo nemaju dual sim g6, al im je unaslovu uređaja to navedeno, na istom uređaju u opisu je navedeno singl sim. Nakon niza upita, poziva, dolazaka u poslovnicu zaključak je da je to njihova greska i uz ispriku su mi rekli da ce ispravit naslov modela.. evo proslo 15-20 dana, naslov je isti..

 Naravno da nece ispraviti jer im je to mamac . Pa ono..kad si vec tamo a ipak odustanes jer nije dual..mozda kupis nesto '' iz izloga '' :) 

 odustat necu, niti kupiti nesto iz izloga, ako mi nemogu isporuciti 64/2sim nego 32/1sim onda ce im stajati u izlogu, posto ga ionako sad nemaju, pa bi ga nabavili kao tranzitnu robu, ali ako ne nabave ono sto zelim, onda ce stajati kozna koliko dok netko drugi ne kupi ili dok se na je smilujem i uzmem 32/1sim, jer iskreno mi svejedno, kad ionako imam samo 1 br moba i ionako vecinu fajlova trpam na micro sd...a i radije cu dat 100-150kn vise njima, ciju poslovnicu imam 10min hoda od doma, nego npr iz protisa za kojih ni neznam kako funkcionira slanje na servis pod garanciju, najvj ide slanje HP-om ili cime vise itd. preferiram doc u ducan i dat mob tamo njima

ATJLučko kaže...
autoban01 kaže...
Ja sam vodio bitku nekoliko dana sa Hgspot-om. Ukratko, oni nemaju pojma koje uređaje prodaju, a ponajmanje koje su im karakteristike.. oni zapravo nemaju dual sim g6, al im je unaslovu uređaja to navedeno, na istom uređaju u opisu je navedeno singl sim. Nakon niza upita, poziva, dolazaka u poslovnicu zaključak je da je to njihova greska i uz ispriku su mi rekli da ce ispravit naslov modela.. evo proslo 15-20 dana, naslov je isti..

Daj molim te stavi broj njihov gdje si ti kontaktirao, da ih malo izbombardiram pozivima o DS modelu 

A mogao bih "kao tražiti" model sa 128GB interne memorije, pitanje je samo, koju boju je najteže dobiti, da ih malo tlačim! 

 izbombardirat cu ih ja sutra nakon posla lijepo :) vodit cu ih za rukicu, vidite 870 ima ovo i ovo, 870H ima ovo i ono, e pa ja ocu to, kao sta vama pise...128 mi ne treba, zadovoljio bi se i sa 32 haha, ali stvar je u principu

7 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Cestitam neznanom junaku, evo hgspot je maknuo dual sim naziv iz naslova.. sad samo imaju dva identicna modela s 40 kn razlike.. :)
Inace, jel ko mozda dobio informaciju od njih hoce li dobit dual sim verziju, al zapravo? :)
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G6- Rasprava
Dual sim G6 je pomalo rizik za kupiti jer to nije europska verzija, naši serviseri ga neće popraviti
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
zuper kaže...
Dual sim G6 je pomalo rizik za kupiti jer to nije europska verzija, naši serviseri ga neće popraviti

 Na koju verziju mislis? H870DS?

13 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
autoban01 kaže...
Cestitam neznanom junaku, evo hgspot je maknuo dual sim naziv iz naslova.. sad samo imaju dva identicna modela s 40 kn razlike.. :)
Inace, jel ko mozda dobio informaciju od njih hoce li dobit dual sim verziju, al zapravo? :)

 ja sam jutros u 8:10 poslao mail webshopu i poslovnici rijeka, napisao da su nesposobni odgovoriti, pa mi odg lik iz webshopa da ce istraziti, pa poslije par sati slucajno refresam stranicu i vidim nema vise DS, i dobim kasnije mail da su ispravili i da nemaju DS. nakon toga sam narucio obicnu 870 verziju po 3586kn cijeni uz jednokratno karticno placanje...dakle ovo sta pise 3700kn ne drzi im ni to vodu...ugl dolazi srijedu i nemogu izdrzati...

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 19:48 (RuskeGTT).
13 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Almin94 kaže...
zuper kaže...
Dual sim G6 je pomalo rizik za kupiti jer to nije europska verzija, naši serviseri ga neće popraviti

 Na koju verziju mislis? H870DS?

 Pa da. To je i model sa QuadDAC-om

7 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Tebi je ok jer trebas jedan sim.. a ja sam sav sretan kad sam vidio na njihovim stranicama odjurio u poslovnicu kupit dual sim.. a tamo me prodavac pogleda u cudu.. "kakav dual sim".. ugl, smijesna trgovina..
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

postavljam si pitanje kako tako smjesna trgovina brine o kupcu, tj kad npr odneses mob u garanciji na popravak, da li brzo rijesavaju, uspjesno ili te odjebu...nadam se da nisam pogrijesio, inace cu im zapaliti trgovinu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: LG G6- Rasprava
zuper kaže...
Almin94 kaže...
zuper kaže...
Dual sim G6 je pomalo rizik za kupiti jer to nije europska verzija, naši serviseri ga neće popraviti

 Na koju verziju mislis? H870DS?

 Pa da. To je i model sa QuadDAC-om

 Rizican je i sto se tice LTE mreze...bar ovaj moj ne hvata 4G .. A probao sam u Irskoj , UK , Svicarskoj , Hvatskoj , Sloveniji i Italiji ..ne ide dalje od 3G . Koliko vidim u opisu manjih razlika ima u frekvencijama. Zato cim se docepam V30 ovaj ide na ebay :) 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
14 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Znam da je problem za DS. Kod mene je europe dual sim verzija, odnosno H870S. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice