Lg kc 550

poruka: 14
|
čitano: 1.209
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
lg kc 550

dobar dan
kao šta i naslov govori,imam taj mob,stari je ali je u vrlo dobroj funkciji,sve radi...
sada imam dosta slika na njemu i slika u sms-ima koje san dobija....
sada bi ja to sve sa njega skinuja ali čim ga spojim na usb na komp,sa original njegovim kablom javlja mi da ga komp ne očitava...ni na jedan usb ga ne prepozna...
zanima me kako slike koje su u sms-ima kako njih da skinem i prebacim na komp...
još me zanima dal je ikako moguće spremiti dolazne sms poruke,da ih imam...neke su za uspomenu...
eto to ja tražim...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: lg kc 550
Jack Sparrow 76 kaže...

dobar dan
kao šta i naslov govori,imam taj mob,stari je ali je u vrlo dobroj funkciji,sve radi...
sada imam dosta slika na njemu i slika u sms-ima koje san dobija....
sada bi ja to sve sa njega skinuja ali čim ga spojim na usb na komp,sa original njegovim kablom javlja mi da ga komp ne očitava...ni na jedan usb ga ne prepozna...
zanima me kako slike koje su u sms-ima kako njih da skinem i prebacim na komp...
još me zanima dal je ikako moguće spremiti dolazne sms poruke,da ih imam...neke su za uspomenu...
eto to ja tražim...

 Skini LG PC Suite za tvoj mob. Tako je i meni bilo za T385. Kad si skinuo, spoji mob i pokreni PC Suite. Onda ćeš moći prebacivati datoteke. Imat ćeš i neku opciju (prema mom sjećanju) Backup SMS il' tako nešto. A sad slike u SMS-ima. Nađi SMS u kojem je ta slika, DRŽI sliku i prikazat će ti se neki dijaloški okvir. Ti stisni Spremi i imat ćeš sliku u memoriji telefona. Ovo je smiješna ideja, ali uvijek se nađe neki text editor npr. Word. Otvori editor pa prepiši tekst poruke i stisni Spremi. Sretno

Windows 8 + DVDROM
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2016 18:15 (Flexan22).
13 godina
neaktivan
offline
Re: lg kc 550

večer

daj mi reci jel moreš mi ti nabaciti link neki za taj mob...ja tražim ali nailazim na neke stranice koje ne rade...

ako ti nije neki problem...

pozdrav

8 godina
neaktivan
offline
Re: lg kc 550

Pozdrav!

Imam plazmu vivax,nedavno sam je kupio.

I na usb od 64GB sam prebacio jedan film u mp4 formatu.Kada sam probao gledat film,došlo mi je error.

Nakon 7 sati googlanja i pretrazivanja kako i sta,nasao sam na stranici nekoj da trebam pretvorit u avi....probao nije uspjelo......u mkv....opet nije uspjelo...

Molim nekog da mi pomogne s ovim jer vec 2 dana oka nisam sklopio trazeci na netu kako.....

ZoX
9 godina
neaktivan
offline
Re: lg kc 550
Jack Sparrow 76 kaže...

večer

daj mi reci jel moreš mi ti nabaciti link neki za taj mob...ja tražim ali nailazim na neke stranice koje ne rade...

ako ti nije neki problem...

pozdrav

 Evo:http://www.lg.com/hr/podrska/pc-suite Tu u donjem okviru ODABERITE VAŠ MODEL idi na Ostali telefoni pa odaberi svoj mob. Prikazat će ti se slika moba. Onda dolje gdje ti piše Odaberite softver za sinkronizaciju vašeg telefona s PC ti samo odaberi crveni gumb Skinite PC paket pa instaliraš i uživaš. I tebi pozdrav. Ova stranica radi jer je originalna LG stranica. NAPOMENA:Dok spojiš mob s kompom, pokreni PC Suite. Na mobu će ti se prikazati Način USB rada pa 3 opcije: Masovno spremanje, PC Suite i Ne radi ništa (za punjenje baterije ). Ti, naravno, odaberi PC Suite. U Suiteu će negdje pisati LG KC550.

Windows 8 + DVDROM
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2016 18:14 (Flexan22).
9 godina
neaktivan
offline
Re: lg kc 550
Androoo kaže...

Pozdrav!

Imam plazmu vivax,nedavno sam je kupio.

I na usb od 64GB sam prebacio jedan film u mp4 formatu.Kada sam probao gledat film,došlo mi je error.

Nakon 7 sati googlanja i pretrazivanja kako i sta,nasao sam na stranici nekoj da trebam pretvorit u avi....probao nije uspjelo......u mkv....opet nije uspjelo...

Molim nekog da mi pomogne s ovim jer vec 2 dana oka nisam sklopio trazeci na netu kako.....

 Oprosti, kriva tema. Idi ovdje:http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/usb-problem/201227.aspx

Windows 8 + DVDROM
8 godina
neaktivan
offline
Re: lg kc 550

probao sam to...

Kupio sam novi usb 64 GB....

prebacio film (nebitno sad koji),upalio plazmu i nasao datoteku u kojoj je film.I kad pritisnem film,dodje mi eror.Probao sam u svakakvim formatima(mkv,avi,mp4,mtv...) al nije uspjelo.

 

ZoX
9 godina
neaktivan
offline
Re: lg kc 550
Androoo kaže...

probao sam to...

Kupio sam novi usb 64 GB....

prebacio film (nebitno sad koji),upalio plazmu i nasao datoteku u kojoj je film.I kad pritisnem film,dodje mi eror.Probao sam u svakakvim formatima(mkv,avi,mp4,mtv...) al nije uspjelo.

 

 Ok, ok... Prvo mi reci kakvi error jer bez toga ne možemo dalje.

Windows 8 + DVDROM
8 godina
neaktivan
offline
Re: lg kc 550

Oke,nadam se da ces pomoc...

Dakle,stavim usb u plazmu.

Otidjem u opciju media.

Udjem u video.

nadjem mapu filmovi.

Udjem u tu mapu i nadjem film koji sam prebacio.

Pritisnem na film al dodje mi Unsupported File i ispod toga error.

Ali,kad snimam neke filmove,serije sa plazme na usb,onda udjem u media pa u mapu record i nadjem snimak,pogledam ga bez problema....

ZoX
9 godina
neaktivan
offline
Re: lg kc 550
Androoo kaže...

Oke,nadam se da ces pomoc...

Dakle,stavim usb u plazmu.

Otidjem u opciju media.

Udjem u video.

nadjem mapu filmovi.

Udjem u tu mapu i nadjem film koji sam prebacio.

Pritisnem na film al dodje mi Unsupported File i ispod toga error.

Ali,kad snimam neke filmove,serije sa plazme na usb,onda udjem u media pa u mapu record i nadjem snimak,pogledam ga bez problema....

 Nisam ja tak tvrdog srca da ne bi pomogla... Unsupported File znači Nepodržana Datoteka pa probaj na kompu konvertovati u datoteku koju plazma podržava. Kad snimaš SA PLAZME, onda je logično da možeš to gledati Jer plazma snima to sebi u datoteku koju plazma može učitati. A error koji dolje piše je baš tekst ili neki kod npr. 0x006555485458 ili E0125... Napiši mi odgovor u ovu temu jer inače će se ova tema zaključati pa će autor biti ljut.

Windows 8 + DVDROM
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2016 18:16 (Flexan22).
9 godina
neaktivan
offline
Lg kc 550

Oops... Tek sad vidim da ti je mob na tipke, ali ne na touch. Prije otvori poruku, pa pročačkaj po opcijama. Naći ćeš opciju Arhiva ili Spremi sliku. Nisam imala LG mobitel na tipke pa onda ne znam kako spremiti sliku iz poruke na mob... No sve ostalo znam i možeš mi se obratiti.

Windows 8 + DVDROM
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: lg kc 550

:-)

Oke.....

vec mi je jasno sad.....

malopre sam skino jedan film(...mp4) i trebam ga pretvorit u format koji plazma podrzava.

Trazim na netu al nmg nac koje formate podrzava.....mozeli pomoc?

ZoX
9 godina
neaktivan
offline
Re: lg kc 550
Androoo kaže...

:-)

Oke.....

vec mi je jasno sad.....

malopre sam skino jedan film(...mp4) i trebam ga pretvorit u format koji plazma podrzava.

Trazim na netu al nmg nac koje formate podrzava.....mozeli pomoc?

 Koji je model plazme? Probaj snimiti nešto IZ PLAZME NA USB, znači, neku seriju ili crtić. Onda, kad je snimanje dovršeno, uštekaj USB u komp pa nađi video koji si snimio iz plazme. Pa desni klik na video, pa Properties (Svojstva) i vidjet ćeš File Format (Datotečni Format) pa će ti se napisati .mp4 ili koji već format. Onda SKINUTI FILM konvertiraj u format videa snimljenog S PLAZME.

Windows 8 + DVDROM
9 godina
neaktivan
offline
Lg kc 550

Ej autore jesi li uspio?

Windows 8 + DVDROM
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice