LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)

poruka: 18
|
čitano: 5.320
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)

Pozdrav forumaši. Zanima me kakvo mišljenje imate o ovom mobitelu. Po svim specifikacijama mobitel uopce nije los... Cudno mi je da je puno jeftiniji od npr. Htc One a specifikacijama priblizno slican njemu.. mozda je grijesim.. zanima me ako imate neki savjet. ja mislim da je mobitel dobar.. no mozda ima netko ko ga ima pa mi moze prenjeti njegovo iskustvo(dobro ili loše).. planiram kupnju pa me zanima da ne kupim krivo... evo ovo je link za specifikacije - http://www.gsmarena.com/lg_optimus_g_e975-4941.phpb -

Hvala unaprijed...

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)

bump

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)

bump

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)

Ja ga imam nekih 8 mjeseci.Sve super,odličan ekran (nisam stavila foliju - nema niti jednu ogrebotinu),nikad mi nije zalagao,sad dolazi upgrade na 4.4.2,ne dolazi sa brdom bloatware-a, dobar UI.

Možda malo lošije fotke u odnosu na S3.Ja prezadovoljna s obzirom na manju cijenu u odnosu na Samsung i HTC.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)

Hvala ti na odgovoru... Ma da mobitel se cini jako dobar u odnosu na cijenu pa sam zato pitao za svaki slucaj :)

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)

Samo ti njega kupi i biti ćeš zadovoljan. Ja isto u zadnje vrijeme kupujem mobove od LG-a i zadovoljan sam. To što se neki ljudi groze LG-a,...zanemari i ne obraćaj previše pažnju na to jer LG radi jako dobre uređaje, a cijenom su puno pristupačniji !

-- Kaj buš ti bum i ja --
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)

bump

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)
sus kaže...

Ja ga imam nekih 8 mjeseci.Sve super,odličan ekran (nisam stavila foliju - nema niti jednu ogrebotinu),nikad mi nije zalagao,sad dolazi upgrade na 4.4.2,ne dolazi sa brdom bloatware-a, dobar UI.

Možda malo lošije fotke u odnosu na S3.Ja prezadovoljna s obzirom na manju cijenu u odnosu na Samsung i HTC.

jel to sigurno da dolazi sad kitkat, jer sam prije pitao negdje bas za ovaj uredjaj i kitkat update, ne sjecam se da je ko sta odgovorio na to pitanje

 

meni se ovaj lg fakat svidja, vjeruj mi da bih ga prije uzeo prije G2, jer ovaj ima kapacitivne tipke, a on screen tipke me odbijaju od kupovine, a ovaj se sad uredjaj moze naci po lijepoj cijeni, a jos da dodje taj kitkat, bice jos bolje

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
16 godina
neaktivan
offline
LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)

Izašao je KitKat za F180L - korejsku verziju našeg E975

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2759555

 

Za E975 navodno dolazi Q3 ove godine.

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)

znaci preporuka je da ga svakako kupim :) Hvala vam na odgovorima nadam se da cu bit zadovoljan :)

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)

Evo supruga je do jućer imala tu korejsku verziju, F180...Uređaj je u biti odličan u svemu, jedino je kamera dosta prosiječna..nažalost, tako mi je bilo sa bilo kojim lg uređajem do sada ( nisam imao G2)...ali svakako preporućujem po cijeni po kojoj se sada može naći, jer za tu lovu mislim da izbor ne može biti bolji.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)

bump

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)

Malo pren mi navedeni mob iz naslova pao na pod a so prije uru mi je bio potpuno nov, zadnji dio mi puklo staklo a naprijed nista i svejedno touch nejde ali moze se upaliti i normalna slika, sad mene zanima gdje mogu nabaviti sto jeftinije djelove jer sam uvjerena da ce me u servisu oderati..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)
Miki_16 kaže...

Malo pren mi navedeni mob iz naslova pao na pod a so prije uru mi je bio potpuno nov, zadnji dio mi puklo staklo a naprijed nista i svejedno touch nejde ali moze se upaliti i normalna slika, sad mene zanima gdje mogu nabaviti sto jeftinije djelove jer sam uvjerena da ce me u servisu oderati..

Naravno na eBayu.

12 godina
offline
LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)

ma to znam :D mada mi i tam to skupo...ev pola displaya mi radi pola ne -.- kolike su šance ako samo display promjenim da ce mi to ici ili bas touch moram? -.-

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)

i da zanima me odkud servisi nabavljaju djelove kad im stigne u 1-2dana i ful jeftino??

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)

Inteeresira me da li sučelje kamere dopušta fotografiranje i snimanje videa iz istog izbornika? Jer se prije nije moglo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LG Optimus G E975 (mišljenja, savjeti)

Stigao Kitkat 4.4.2 V20B preko OTA.

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice