LG Optimus l3 E400

poruka: 26
|
čitano: 16.362
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l3 E400

jel moze neko pojasniti kako se ubacuju igre u ovaj telefon?

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
LG Optimus l3 E400
Imas android market na mobitelu...savjetujem ti da se spojis na wifi ako skidas neke vece igre, i tamo odabires koju zelis. Imas ih besplatnih kao i na placanje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l3 E400

kuci nemam ruter, znaci nemogu se skopcati na wifi, ako ima gdje neki link da skinem igre za android?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l3 E400
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l3 E400

Imam jedan problem sa telefonom!

Prilikom spajanja telefona sa racunarom preko USB-a, nestane mi sve sa kartice, i onda moram gasiti pa ponoco paliti telefon da bi se sve vratilo.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l3 E400

ovako..juce dobio taj mob..i prek android marketa si naskido pun kufer aplikacija..i sad imam malo memorije..uspio sam oslobodit nekih 13mb..pa me sad zanima.. mogu li ja kako u postavkam slozit da mi skida i instalira te aplikacije na memorijsku karticu?

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l3 E400

Jeli mi možete objasniti kako se spojiti na internetu preko wifia. Imam mobitel lg optimus l3 e300

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l3 E400

imam problem sa ovim telefonom.gore na ekranu pokraj baterija i signala mi je uvijek prisutna neka "E" ikonica i dolje dvije strelice jedna nasuprot drugoj i danas sam izgubio 30 kn zbog toga.nikako nemogu to iskljucit sta je ovo kako da to rijesim da mi vise to ne dolazi? hvala

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2013 21:23 (Worgen000).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG Optimus l3 E400

Settings -> connection -> turn of internet 

 

Tako nekako bi ti trebalo pisat, ne znam za LG. Upaljen ti je net pa ti guta lovu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus l3 E400
Worgen000 kaže...

imam problem sa ovim telefonom.gore na ekranu pokraj baterija i signala mi je uvijek prisutna neka "E" ikonica i dolje dvije strelice jedna nasuprot drugoj i danas sam izgubio 30 kn zbog toga.nikako nemogu to iskljucit sta je ovo kako da to rijesim da mi vise to ne dolazi? hvala

ukljucen ti je 3g...i sad ti u pozadni kao radi net. jednostavno povuces onu traku gore prema dole (di ti pise sat,signal,3g) i iskljuci ovo zadnje desno(te strelice..) i to je to... ili na drugi nacin: postavke->bezicni prijenos i mreza->mobilne mreže->Podaci= makni kvacicu s toga :)

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
15 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l3 E400

Kako rootati mobitel pokušaval par puta ali bez uspijeha. Išao sam  po ovoj stranici http://theunlockr.com/2012/12/31/how-to-root-the-lg-optimus-l3-e400/ , i jos sam probao SuperOne. Uvijek mi se desi u root postavkama fail. I kada otvorim sa aplikacijom ROM manager piše da root nije uspijel.

BF3: Overlord_HR, BC2: OverlordCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Optimus l3 E400

Mene isto zanima kako rootati ovaj telefon. Naime,radio je 2 dana i više neće da se spoji na net bez wi-fi-a. vjerovatno je softverske prirode.
Naletio sam na ovuu stranicu,ali to nikada nisam radio.

http://www.ninjaromeo.com/root-lg-optimus-l3-e400/

 

Na šta treba pripaziti prilikom roota i kako da opet imam operativni sustav nakon roota ili ga već imam odmah?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l3 E400

Moze li mi neko reci kako otici na besplatan fb na tom mobu na mrezi t-mobile ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: LG Optimus l3 E400
Overlord07 kaže...

Kako rootati mobitel pokušaval par puta ali bez uspijeha. Išao sam   po ovoj stranici  http://theunlockr.com/2012/12/31/how-to-root-the-lg-optimus-l3-e400/  , i jos sam probao SuperOne. Uvijek mi se desi u root postavkama fail. I kada otvorim sa aplikacijom ROM manager piše da root nije uspijel.

  Ovako, na ovoj stranici imaš sve za lg L3.

  Moj savjet ti je da ne radiš na L3 root, jer nećeš ništa dobiti, samo ćeš imati problema. Ja sam ženi rootao taj mob i ubacio sam Link2sd i super user ali nikako to nije moglo raditi kako treba. Znači nikako se nije mogla napraviti ext particija na koju bi linkao novo instalirane aplikacije. Na kraju sam vratio org-stock room i preko App2SD  prebucujem novo instalirane aplikacije na memoriju tel. koja izbosi 1gb i mobitel tu istu memoriju čita kao sd memorija. A na vanjsku sd memorju od 8gb stavljaju se slike i muzika video...

 

Ipak bez rootanja ništa. Izbacuje nonstop da je memorija telefona pri kraju usljed svakodnevnog ažuriranja. Prvi root je urađen sa spectrum root windows alatom i ubačen je CWM sa clockworkmode rom managerom. E taj clockworkmode mi se nije pokazao kako treba i došlo je do brickanja uređaja.

Danas sam napravio root sa SuperOneClick 1.7 with RageAgainstTheCage for L3 alatom i bez ubacivanja recoverya. I to sad šljaka kako treba. Izbrisao sam nepotrebne aplikacije od Vip-a i još neke prebacio na sd karticu i sada mob. radi kako spada.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2013 22:15 (bodija).
12 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus l3 E400

jesi dobio kod i dali funkcionira 

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus l3 E400

Ako ti je potreban unlock javi se na PM

9 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l3 E400
Kako na LG L3 instalirat jar ili jad igre imam instaliranu j2me runner i svaki put izbaci nekakav error mob je root-an na android 4.4 kitkat
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG Optimus l3 E400
bodija kaže...
Overlord07 kaže...

Kako rootati mobitel pokušaval par puta ali bez uspijeha. Išao sam   po ovoj stranici http://theunlockr.com/2012/12/31/how-to-root-the-lg-optimus-l3-e400/  , i jos sam probao SuperOne. Uvijek mi se desi u root postavkama fail. I kada otvorim sa aplikacijom ROM manager piše da root nije uspijel.

  Ovako, na ovoj stranici imaš sve za lg L3.

 Moj savjet ti je da ne radiš na L3 root, jer nećeš ništa dobiti, samo ćeš imati problema. Ja sam ženi rootao taj mob i ubacio sam Link2sd i super user ali nikako to nije moglo raditi kako treba. Znači nikako se nije mogla napraviti ext particija na koju bi linkao novo instalirane aplikacije. Na kraju sam vratio org-stock room i preko App2SD  prebucujem novo instalirane aplikacije na memoriju tel. koja izbosi 1gb i mobitel tu istu memoriju čita kao sd memorija. A na vanjsku sd memorju od 8gb stavljaju se slike i muzika video...

 

Ipak bez rootanja ništa. Izbacuje nonstop da je memorija telefona pri kraju usljed svakodnevnog ažuriranja. Prvi root je urađen sa spectrum root windows alatom i ubačen je CWM sa clockworkmode rom managerom. E taj clockworkmode mi se nije pokazao kako treba i došlo je do brickanja uređaja.

Danas sam napravio root sa SuperOneClick 1.7 with RageAgainstTheCage for L3 alatom i bez ubacivanja recoverya. I to sad šljaka kako treba. Izbrisao sam nepotrebne aplikacije od Vip-a i još neke prebacio na sd karticu i sada mob. radi kako spada.

Mobitel mora biti upaljen dok ga flashas sa SuperOneClickom?
Ima li jos tko ovdje da je stavio SU na mob, i kojim nacinom? 

12 godina
offline
Re: LG Optimus l3 E400
dinos3 kaže...
bodija kaže...
Overlord07 kaže...

Kako rootati mobitel pokušaval par puta ali bez uspijeha. Išao sam   po ovoj stranici http://theunlockr.com/2012/12/31/how-to-root-the-lg-optimus-l3-e400/  , i jos sam probao SuperOne. Uvijek mi se desi u root postavkama fail. I kada otvorim sa aplikacijom ROM manager piše da root nije uspijel.

  Ovako, na ovoj stranici imaš sve za lg L3.

 Moj savjet ti je da ne radiš na L3 root, jer nećeš ništa dobiti, samo ćeš imati problema. Ja sam ženi rootao taj mob i ubacio sam Link2sd i super user ali nikako to nije moglo raditi kako treba. Znači nikako se nije mogla napraviti ext particija na koju bi linkao novo instalirane aplikacije. Na kraju sam vratio org-stock room i preko App2SD  prebucujem novo instalirane aplikacije na memoriju tel. koja izbosi 1gb i mobitel tu istu memoriju čita kao sd memorija. A na vanjsku sd memorju od 8gb stavljaju se slike i muzika video...

 

Ipak bez rootanja ništa. Izbacuje nonstop da je memorija telefona pri kraju usljed svakodnevnog ažuriranja. Prvi root je urađen sa spectrum root windows alatom i ubačen je CWM sa clockworkmode rom managerom. E taj clockworkmode mi se nije pokazao kako treba i došlo je do brickanja uređaja.

Danas sam napravio root sa SuperOneClick 1.7 with RageAgainstTheCage for L3 alatom i bez ubacivanja recoverya. I to sad šljaka kako treba. Izbrisao sam nepotrebne aplikacije od Vip-a i još neke prebacio na sd karticu i sada mob. radi kako spada.

Mobitel mora biti upaljen dok ga flashas sa SuperOneClickom?
Ima li jos tko ovdje da je stavio SU na mob, i kojim nacinom? 

Danas sam se malo pozabavio rootanjem LGa L3 G400.
Isao sam putem ovog guidea.  

Postupak ide ovako:
1.Go and DOWNLOAD LG L3 E400 drivers (windows)
2.DOWNLOAD SuperOneClick 1.7(Designed for the LG L3 E400)
3.Turn on USB debugging
4.Plug USB into phone
5.Open SuperOneClick 1.7 (run as administrator)
6.Click root
7.Enjoy! 

Samo sto bi ja nesto dodao kod odredenih koraka 2 i 5.:
2. Ukoliko imate Antivirus, ugasite ga. Zato sto AV ovaj tool prepoznaje kao virus.
5. Nakon sto otvorite SuperOneClick, promjenite Exploit kao sto je na slici.

9 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l3 E400

Kad zelim da ukljucim wi fi ..pise greska.Zbog cega?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus l3 E400
Kad zelim da ukljucim wi fi ..pise greska.Zbog cega?
10 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l3 E400

Jel zna netko 100% siguranpouzdan root guide za LG L3 E400?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG Optimus l3 E400
isuckatthisgame kaže...

Jel zna netko 100% siguranpouzdan root guide za LG L3 E400?

 http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/lg-optimus-l3-e400/177052.aspx?page=0&jumpto=4406501&sort=asc&view=flat

11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l3 E400

Imam ovaj telefon, Pokušavao sam da prebacim sa 2.3.6 verzije androida na 4.0.4 i to mi nije poslo za rukom :D Sada imam problem sa WIFI-jem i nemogu ga nikako ukljuciti ?? U cemu je problemm ?? Kada ga pođem uključiti pise mi Greska .. Molim vas za pomoc i kako izbrisati ClockWorkMod Recovery?? i nemogu nikako da se spojim na usb ?? samo mi puni bateriju nece da se spoji na komp :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2015 22:01 (sajoooooooo).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus l3 E400

Pretpostavljam da si išao gurat custom ROM jer official ROMa nema. U tom slučaju tebe zajebava kernel. Googlaj kako flashat kdz na taj uređaj, ne bi trebalo biti teško. Ili skini drugi cusom ROM koji provjereno radi i flashaj kao .zip u ClockWorkMod Recoveryju

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice