LG Optimus L9

poruka: 111
|
čitano: 32.853
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
LG Optiums l9

Pozdrav, Svima evo pošto nisam mogo pronac Temu o ovom Modelu Optiums L9 otvaram, ovu temu.

Kupio sam ovaj telefon: Prvi dojmovi odlican telefon brz i stabilan,

 

Karakteristike:

 

Ekran: Je velicine 4.7incha i rezolucije 540x960 pixela, 16m Boja. (IPS LCD)

 

Interna Memorija: Je velicine 4gb od toga je korisniku dostupno 2.3gb +utor za microSD do 32gb

 

Ram. 1gb rama  Koji je po meni dovoljan, da telefon, radi brzo, i sa više upaljenih aplikacija.

 

Processor: Dual-core 1 GHz Cortex-A9

 

Graficka: Je PowerVR SGX540

 

Kamera: Primarna je 5Mp koja snima ljepe fotke u rezoluciji  2592x1944pixela, I Video snima 1080p Full HD 30FP

Sekundarn: VGA 

 

Android Os: uređaj dolazi, v4.1.2 Jell Bean

 

Baterija:Li-lon 2150 mAh

 

Telefon: Ima još GPS, Wi-fi 812.11 wi-fi Direct, wi-fi hotspot, DLNA, Bluetooth, Fm radio.

 

Telefon:Cita sve poznate formate videa. DivX/Xvid/MP4/H.264/H.263/WMV player
- MP3/WAV/WMA/eAAC+

 

Evo i par slika dolje, Sa LG Optimus L9

 

Cijena: 2.200kn

Šta Reci još o ovoj LG seriji, uređaj je ljepog dizajna, i izgleda dosta cvrst.

 

 Eto ako neko želi još nešta nadodat plus minus, Slobodno,

 

 

 

 

 

Rappy
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2013 19:30 (rappy).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
LG Optiums l9

Jesam, ja jedini koji je kupio ovaj telefon{#}

Rappy
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optiums l9

nisi,i ja sam...{#}..zanima me ima li on mogućnost autobrightnesa ili kak se to već zove...odličan telefon{#},odlične aplikacije što dolaze sa njima,jedino me čudi što u leru pojede 680 mb rama...moj je kupljen na pretplatu a otključan je...

13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optiums l9
reso28 kaže...

nisi,i ja sam...{#}..zanima me ima li on mogućnost autobrightnesa ili kak se to već zove...odličan telefon{#},odlične aplikacije što dolaze sa njima,jedino me čudi što u leru pojede 680 mb rama...moj je kupljen na pretplatu a otključan je...

E to neznam za autobrightnes, još sve istražujem, da i jedino  sto guta rame, ali bitno da ne šteka, {#}

Mislim da google + ždere rame i bateriju. ali jako sam zadovoljan i kamerom.

I odlicnim Processorom koji to sve vrti glatko, baš cu sad probat i neku igru.

Rappy
12 godina
neaktivan
offline
LG Optiums l9

ne,ipak nema autobrightness zbog nedostatka auto brightness senzora ..{#}...kakva šteta da ga nisu stavili...vidim da ima način na koji se može napraviti preko kamere i navodno dobro radi.Evo i link ako nekog zanima..{#}

 
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
LG Optiums l9

Dali, si probo Root-a ovaj telefon.

Rappy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG Optimus L9

I ja ga imam. Mobitel je super. Mogao bi ispraviti gornje podatke pod Android. Meni je moj došao sa Androidom 4.1.2, a mom bratu (mobitel namjenjen za njemačko tržiste) je došao sa Androidom 4.0.4, tako da neki već dolaze sa instaliranim najnovijim androidom, a neki ne...

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2013 22:36 (Marko :D).
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optiums l9
rappy kaže...

Dali, si probo Root-a ovaj telefon.

pa nisam i za sada ne planiram jer ne vidim ni jedan razlog zašto bih...mobitel je brz,rom je ok....{#}..za sada ostaje kako je..

13 godina
offline
LG Optiums l9

Obavještavam sve korisnike ovog mobitela da je dostupna nadogradnja Androida.

 

Verzija softvera: P76020h-EUR-XX

Build: JZO54K

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2013 20:15 (Marko :D).
 
1 0 hvala 1
11 godina
odjavljen
offline
Re: LG Optiums l9
Marko :D kaže...

Obavještavam sve korisnike ovog mobitela da je dostupna nadogradnja Androida.

 

Verzija softvera: P76020h-EUR-XX

Build: JZO54K

Sto donosi novi update?

13 godina
offline
LG Optimus L9

Ne znam. To nisam uspio naći...

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2013 22:36 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optiums l9

jel netko stavio update?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optiums l9
Marko :D kaže...

Obavještavam sve korisnike ovog mobitela da je dostupna nadogradnja Androida.

 

Verzija softvera: P76020h-EUR-XX

Build: JZO54K

Disi to vidio meni ništa još, ne nudi, nikakav novi update.

Rappy
12 godina
neaktivan
offline
LG Optiums l9

evo i ja sam sada instalirao...pa ne vidim ništa novo za sada...rappy,postavke sustava,o telefonu,ažuriranje sofvera,provjerite odmah za ažuriranje..

update je velik 48 mb...

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2013 21:30 (reso28).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optiums l9
reso28 kaže...

evo i ja sam sada instalirao...pa ne vidim ništa novo za sada...rappy,postavke sustava,o telefonu,ažuriranje sofvera,provjerite odmah za ažuriranje..

update je velik 48 mb...

Jesam, i ja taj update vec imam, davnih dana tek sad sam skužio,

Jer nisam ni pratio.

Rappy
13 godina
offline
LG Optimus L9

Odeš na Ažuriranje softvera i klikni Provjerite odmah ažuriranja i onda će ti se pokazati da je dostupna nova verzija...

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2013 22:35 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optiums l9

pa evo malo čitam po nekim forumima,da je navodno popravljena sigurnost,baterija ,navodno su neki imali problema sa brzim pražnjenjem,i problemi sa javljanjem kod dolaznih poziva(kada malo bolje razmislim i ja sam ih imao,nisam se mogao lako javiti,nego sam morao povući par puta po ekranu)...neka me netko ispravi ako sam krivo razumio...

 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
LG Optimus L9

Hvala Bogu da su popravili tu kratkotrajnu bateriju...{#}

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2013 22:35 (Marko :D).
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optiums l9

he heeh,to ćemo još vidjeti sa baterijom..{#}..ajde bar imamo kakvu takvu podršku...{#}

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Optiums l9

Baš, cudno, da nas ovako malo koristi, ovaj telefon,  a telefon je predobar, prije ovog, telefona sam imo htc wildfire s, i Sony experia J.

Razocaro sam se, Pogotovo u Sony, nisam ocekivo da ce tako jadni model izbacit,

Onda jednog dana dođe mi frend i kaže za LG i kupim optimus, L9 Lol promjenio mi je svijet telefona.

Izgleda da se ljudi boje kupit LG, ali ovaj telefon je savršen, i tako i radi.

Rappy
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2013 11:20 (rappy).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
LG Optimus L9

Ja sam prije ovog imao LG Cookie KP502. Privukle me odlične specifikacije za dobru cijenu. Gledao sam malo HTCove i Samsungove mobitele, ali sa ovakvim specifikacijama su dosta skuplji od LGja...

 

I nije Optiums nego Optimus :)

 

EDIT: Prepravi cijenu u prvom postu, u Tele2 na bonove je 2200kn. Toliko sam ga ja platio...

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2013 22:46 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L9

da baš čudno ali ljudi kao da zaziru od lg-a..{#}( ako nije 2x ili 4x) ali mobitel je stvarno odličan i brz...ja sam ga mogao platiti za keš 1400 kn ( u tarifi 75)pošto imam njihovu pretplatu ali sam se z..e.o pa me na pretplatu izađe 1800 na kraju dvije godine ...što se tiče moba prije opet je bio lg gt 540,na njemu sam promijenio jedno 30 romova kojekakvih i baš zbog toga ne vidim što bih promijenio na ovome....{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L9
reso28 kaže...

da baš čudno ali ljudi kao da zaziru od lg-a..{#}( ako nije 2x ili 4x) ali mobitel je stvarno odličan i brz...ja sam ga mogao platiti za keš 1400 kn ( u tarifi 75)pošto imam njihovu pretplatu ali sam se z..e.o pa me na pretplatu izađe 1800 na kraju dvije godine ...što se tiče moba prije opet je bio lg gt 540,na njemu sam promijenio jedno 30 romova kojekakvih i baš zbog toga ne vidim što bih promijenio na ovome....{#}

Ja sam planiro, Root, ovaj telefon, i na kraju sam se odlucio da ne treba, jer sve radi baš kako treba, nema štekanja, ili zamrzavanja aplikacija, a instaliro sam brdo toga. {#}

Rappy
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L9

Dali je dobra ova Aplikacija Backup sto  dođe sa telefonom.

Rappy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG Optimus L9

Ne znam jeste li vidjeli ovu foru u Androidu 4.1.2

 

Odite u Postavke -> O telefonu -> Informacije o softveru -> Klikajte na Android verzija 4.1.2

 

Nakon nešto manje od 10 puta tipkanja na Android 4.1.2 pojaviti će vam se bonbon preko kojega trebate prelaziti (maziti) prstima. Kadacste njega pomazili pojavitivće vam se hrpa tih bonbona koje morate istjerati sa ekrana gurajućih u različitim smjerovima

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
0 2 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L9

Planiram kupiti ovaj telefon,pa me interesuje vase misljenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG Optimus L9

Mobitel je super, ništa ne lagga, ima Jelly Bean. Što više reći....

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.8.2013 17:54 (Marko :D).
 
1 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L9

Da se nadodam,mobitel je pre dobar, sve radi savršeno, {#} Preporuka

Rappy
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L9

Dali je tko probo stavit neki Launcher,na ovaj telefon, i dali bi šteko.{#}

Rappy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L9

vidim fotke su standardno lose.. a slikanje u sumrak i sl no go.. steta.daj uploadaj kakav video di se vidi kaliteta snimanja?

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice