LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

poruka: 293
|
čitano: 97.149
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Da, 600-650 eura je ok cijena za novi model. Zahvaljujem na linku, jel imaš direktni link do sellera?
U aplikaciji mi ne želi prikazati koje sve proizvode ima na prodaju.
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
NorthBlue kaže...
Da, 600-650 eura je ok cijena za novi model. Zahvaljujem na linku, jel imaš direktni link do sellera?
U aplikaciji mi ne želi prikazati koje sve proizvode ima na prodaju.

 https://www.ebay.ie/sch/eurocart4/m.html?_nkw=&_armrs=1&_ipg=&_from=

 

Trebao bi raditi 

 

Sjediste je u Hong Kong-u ali za podrucje EU roba ide iz skladista u Francuskoj . 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 21:36 (unimatrix001).
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Mrak, radi.
Čudne su mi drito cijene, Mate 10 Pro je 568 eura, ako ti kažeš da je sve legit mogao bi to naručiti. Bit će bolje ženi nego S8.
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
NorthBlue kaže...
Mrak, radi.
Čudne su mi drito cijene, Mate 10 Pro je 568 eura, ako ti kažeš da je sve legit mogao bi to naručiti. Bit će bolje ženi nego S8.

 Ovo je isti klinac samo drugo ime . Malo vise toga u ponudi . 

 

https://www.ebay.ie/sch/t-dimension7/m.html?_nkw=&_armrs=1&_ipg=&_from=

 

 

Uzimao sam nesto foto opreme i ljetos jedan mob za poklon . Iskreno , jedino ne znam kakvi su po pitanju jamstva ako nesto ode u mp3 ...do sada mi se nista nije pokvarilo :) 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 21:44 (unimatrix001).
16 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Pojavio se na stranicama Sancta Domenice, iako je stranica o njemu poptuno prazna, stoji samo uskoro. I cijena 7599.. skupo

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Hacker002 kaže...

Pojavio se na stranicama Sancta Domenice, iako je stranica o njemu poptuno prazna, stoji samo uskoro. I cijena 7599.. skupo

Ako ostane ta cijena to će biti katastrofa, pa to je 1.000€, pa oni nisu normalni bit će u rangu Note 8. Pa onda bolje Mate 10 Pro ili SGS 8+. Sad sam baš razočaran 

11 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Bas sad i ja gledam.

Cijena je previsoka msm da ce se spustati dole.

u nevolji ne treba plakati vec traziti ljeka
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Ja sam nažalost očekivao da će biti takva, realno to je model iznad G6 i nov je. Bio bih sretniji kad bi bila manja, ali što je tu je. Planirao sam ga uzeti u drugom, trećem mjesecu, ali s ovom cijenom, i ako ne dođe kod operatera, bit će preskupa opcija, tako da će mi ostati G6 izgleda. Ili ako G7 ranije izađe i bude dobar pa daju s njim neku akciju kao TV sa G6 kad je bio došao. S8 mi se ne sviđa, Samsung mi je odavno odbojan, a Huawei Mate 10 mi je..ne znam, ima tipku ispod ekrana ali i tipke na ekranu (back home i to), što je potpuna nebuloza i gubitak prostora. Mate 10 Pro mi je opet prevelik, ne sviđa mi se to. Tako da će biti dosta nepovoljna situacija kada budem mijenjao kako se čini.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

bude se ispitala situacija sa v30..kad točno dolazi ak su već sad objavili na webu..možda je ovo početna  cijena pa negdje oko božića padne..il sljedeće godine malo značajnije 

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Hacker002 kaže...

a Huawei Mate 10 mi je..ne znam, ima tipku ispod ekrana ali i tipke na ekranu (back home i to), što je potpuna nebuloza i gubitak prostora. 

 Makneš onscreen tipke i back i recents apps si postavis za swipe prema gore na lijevom i desnom rubu ekrana

Ja tako već dugo vrijeme koristim za sve 3 tipke na Z3 i najnormalnije funkcionira, a dobim i cijelu površinu ekrana. Onda mi je bio hit kad je Apple na iPX uveo taj swipe za home pa su se svi čudili, al ljudi na Androidu to koriste već ohoho 

16 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
speedy56 kaže...

 Makneš onscreen tipke i back i recents apps si postavis za swipe prema gore na lijevom i desnom rubu ekrana

Ja tako već dugo vrijeme koristim za sve 3 tipke na Z3 i najnormalnije funkcionira, a dobim i cijelu površinu ekrana. Onda mi je bio hit kad je Apple na iPX uveo taj swipe za home pa su se svi čudili, al ljudi na Androidu to koriste već ohoho 

 Zapravo ne volim kineze, to mi je samo dodatni razlog da ga odbijem sa popisa haha To mi je kao da kupujem auto i uzmem Daciu..it gets the job done, but i'd rather not

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
11 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Poslo sam upit u ducan i dobio ovakav odgovor.

 

 

 

Poštovani g. Krešimir, 

zahvaljujemo na upitu. Mobitel LG V30 H930 64GB dolazi slijedeći tjedan na naše centralno skladište. 
Pratite nas aktivno, kada ga dobijemo isti će biti dostupan za web kupovinu. 

S poštovanjem,

 

Nadam se da ćega netko od naših uhvatiti i napraviti recenziju

u nevolji ne treba plakati vec traziti ljeka
9 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

opa..ipak su malo odlučili brže dofurat v30..joj jedva čekam ga isprobat i onda čekat ljeto da padne cijena i ugovor istekne 

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
6 godina
neaktivan
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Prvo da vam napomenem da sam se registrovao na forum samo da bi dao kpmentar na temu. Naime dugogodišnji sam pripadnik samsungove linije mobitela. Na poslu nam je svake godine ,,obezbeđen,, novi samsung. Trenutno imam note8 i da vam kažem prezadovoljan sam. Žena je pre par dana uzela v30+. I mogu vam slobodno reći da je telefon vrhunski. Kao prvo samsung i lg se bore oko prvpg mesta po pitanju oled ekrana. Znači ni huawei ni google ni drugi proizvođaći im nisu blizu. Razliku između dva displeja nemožete primetiti !!! Testirano lgv30+ JE BRŽI TELEFON!!! Iako ima dva gigabajta rama manje. Otisak prsta je najbrži od svih telefona, testirano a i dosta recenzija potvrđuje. Nije istina da kamera u mračnim uslovima je slaba, jer nije. Lgv30 daje oštrije slike, a note 8 daje više detalja. Jedino što se može zameriti ovom telefonu jeste prednja kamera u mračnim uslovima. Kupio sam ,,belkin,, bežični punjač, i BRŽE NAPUNIM LGV30 nego note8. I da napomenem koliko za sad znam jedino lg i samsung podržavaju brzo wireles punjenje. U svakom slučaju lgv30 u nekim aspektima zaostaje a u nekim nadmašuje. Te razlike toliko su sitne da nemožete primetiti. Nemojte misliti da sam ja neki fan lg-a, nisam. Ja imam samsung zadnjih par godina i prezadovoljan sam. Međutim ja sam uzeo telefon od žene i njoj dao note8 iz jednog razloga, zvuka iz slušalica. Puno na putu slušam muziku, a ovo je strašno. Takav zvuk, digitalni, basovi, nigde u telefonu nisam čuo. Plus b&p slušalice su stvarno lep dodatak. Ko god planira da uzme ovaj telefon, neće POŽALITI.

 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Baki80 kaže...

Prvo da vam napomenem da sam se registrovao na forum samo da bi dao kpmentar na temu. Naime dugogodišnji sam pripadnik samsungove linije mobitela. Na poslu nam je svake godine ,,obezbeđen,, novi samsung. Trenutno imam note8 i da vam kažem prezadovoljan sam. Žena je pre par dana uzela v30+. I mogu vam slobodno reći da je telefon vrhunski. Kao prvo samsung i lg se bore oko prvpg mesta po pitanju oled ekrana. Znači ni huawei ni google ni drugi proizvođaći im nisu blizu. Razliku između dva displeja nemožete primetiti !!! Testirano lgv30+ JE BRŽI TELEFON!!! Iako ima dva gigabajta rama manje. Otisak prsta je najbrži od svih telefona, testirano a i dosta recenzija potvrđuje. Nije istina da kamera u mračnim uslovima je slaba, jer nije. Lgv30 daje oštrije slike, a note 8 daje više detalja. Jedino što se može zameriti ovom telefonu jeste prednja kamera u mračnim uslovima. Kupio sam ,,belkin,, bežični punjač, i BRŽE NAPUNIM LGV30 nego note8. I da napomenem koliko za sad znam jedino lg i samsung podržavaju brzo wireles punjenje. U svakom slučaju lgv30 u nekim aspektima zaostaje a u nekim nadmašuje. Te razlike toliko su sitne da nemožete primetiti. Nemojte misliti da sam ja neki fan lg-a, nisam. Ja imam samsung zadnjih par godina i prezadovoljan sam. Međutim ja sam uzeo telefon od žene i njoj dao note8 iz jednog razloga, zvuka iz slušalica. Puno na putu slušam muziku, a ovo je strašno. Takav zvuk, digitalni, basovi, nigde u telefonu nisam čuo. Plus b&p slušalice su stvarno lep dodatak. Ko god planira da uzme ovaj telefon, neće POŽALITI.

Fala na detaljnoj recenziji. Koliko para si platio V30+ ako nije tajna.  

6 godina
neaktivan
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
639 Evra, na black fridey u italiji. Izuzev toga ne znam kako se kreću cene. Jedino da je pisalo sniženje sa 900 i nešto, ali po meni to je naduvana cena.
16 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Da, u hrpi zemalja se može nabaviti po normalnoj cijeni od oko 650€ (cca 5000kn), jedino je u lijepoj našoj hrvatskoj cijena u nebu..

 

Btw. pojavio se na hr.mobileshop.eu, sad ne znam koliko je ta stranica pouzdana. Daju 24 mjeseca jamstva prodavatelja, tj. kod nas je zadužena tvrtka I FIX IT d.o.o. iz Zagreba.

 

V30+ DS sivi je 5691kn (740€ po njima)

V30+ DS crni je 5830kn (760€ po njima)

V30+ DS plavi je 6145kn (800€ po njima)

 

Znači plavi je skuplji od sivog 450kn, a crni od sivog 150kn.

 

Dosta lešinarski pristup cijenama, i na stranicama lijepo navedeno da je razlika u cijeni u različitoj boji uređaja rezultat više cijene koštanja kod proizvodenje. Kakva laž i bezobrazluk.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Baki80 kaže...

Prvo da vam napomenem da sam se registrovao na forum samo da bi dao kpmentar na temu. Naime dugogodišnji sam pripadnik samsungove linije mobitela. Na poslu nam je svake godine ,,obezbeđen,, novi samsung. Trenutno imam note8 i da vam kažem prezadovoljan sam. Žena je pre par dana uzela v30+. I mogu vam slobodno reći da je telefon vrhunski. Kao prvo samsung i lg se bore oko prvpg mesta po pitanju oled ekrana. Znači ni huawei ni google ni drugi proizvođaći im nisu blizu. Razliku između dva displeja nemožete primetiti !!! Testirano lgv30+ JE BRŽI TELEFON!!! Iako ima dva gigabajta rama manje. Otisak prsta je najbrži od svih telefona, testirano a i dosta recenzija potvrđuje. Nije istina da kamera u mračnim uslovima je slaba, jer nije. Lgv30 daje oštrije slike, a note 8 daje više detalja. Jedino što se može zameriti ovom telefonu jeste prednja kamera u mračnim uslovima. Kupio sam ,,belkin,, bežični punjač, i BRŽE NAPUNIM LGV30 nego note8. I da napomenem koliko za sad znam jedino lg i samsung podržavaju brzo wireles punjenje. U svakom slučaju lgv30 u nekim aspektima zaostaje a u nekim nadmašuje. Te razlike toliko su sitne da nemožete primetiti. Nemojte misliti da sam ja neki fan lg-a, nisam. Ja imam samsung zadnjih par godina i prezadovoljan sam. Međutim ja sam uzeo telefon od žene i njoj dao note8 iz jednog razloga, zvuka iz slušalica. Puno na putu slušam muziku, a ovo je strašno. Takav zvuk, digitalni, basovi, nigde u telefonu nisam čuo. Plus b&p slušalice su stvarno lep dodatak. Ko god planira da uzme ovaj telefon, neće POŽALITI.

 Stari hvala ti puno na detaljnoj recenziji

u nevolji ne treba plakati vec traziti ljeka
16 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Hacker002 kaže...

Da, u hrpi zemalja se može nabaviti po normalnoj cijeni od oko 650€ (cca 5000kn), jedino je u lijepoj našoj hrvatskoj cijena u nebu..

 

Btw. pojavio se na hr.mobileshop.eu, sad ne znam koliko je ta stranica pouzdana. Daju 24 mjeseca jamstva prodavatelja, tj. kod nas je zadužena tvrtka I FIX IT d.o.o. iz Zagreba.

 

V30+ DS sivi je 5691kn (740€ po njima)

V30+ DS crni je 5830kn (760€ po njima)

V30+ DS plavi je 6145kn (800€ po njima)

 

Znači plavi je skuplji od sivog 450kn, a crni od sivog 150kn.

 

Dosta lešinarski pristup cijenama, i na stranicama lijepo navedeno da je razlika u cijeni u različitoj boji uređaja rezultat više cijene koštanja kod proizvodenje. Kakva laž i bezobrazluk.

Izjednačili su cijene i kao dali popust. Sad su svi na 736€.

Ovo sad izgleda jako primamljivo :D

I'm silicon-based life-form
16 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
kowach kaže...

Izjednačili su cijene i kao dali popust. Sad su svi na 736€.

Ovo sad izgleda jako primamljivo :D

 Da, samo što treba napomenuti da je tvrtka iz Slovačke. Nije neki HR shop, zato cijena i je 2000kn manja nego u SD..

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
6 godina
neaktivan
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Čisto da se nadovežem na moj prvi post. Posle skoro mesec dana korišćenja lgv30+, mogu vam reći da sam prezadovoljan. Jedino me iznerviralo što nemogu koristiti brzo wireles punjenje na samsung punjaču. Puni samo sporo. Pa sam zato morao odvojiti 60 evra, na belkin punjač da bi imao brzo wireles punjenje. Jedino on i još jedan odgovaraju za lgv30 da bi bilo ,,brzo,,. Osim toga svi ostali punjači se mogu koristiti kao,,spori,,. I dalje gledam recenzije na youtubu, i mogu vam reći da su mišljenja podeljena. Odmah da vam kažem ako neko misli da je 4gb rama, malo za telefon, ili zašto nisu stavili više. Odgovor je da netreba. Ja radim u tvrtci koja ispituje brzine snapdragon procesora. Naime samsung ima udeo u tom poslu sa procesorima, pa zato uvek prvi izbaci nove modele sa najnovijim procesorima, a konkurenti malo kasnije. Bukvalno samsung plaća da ostali kasnije dobiju. Ali i tu postoji začkoljica. Procesor se kad izađe u toku godine, unapređuje, tako da je samsung dobio snapdragon 1.7 i 2.35 gigaherca dva četvorojezgarna procesora, a lg v 30  1.9 i 2.45 gigaherca procesore. Nije puno, ali je bolje. Trenutno lg v30 je najbrži android telefon hardverski. Kadi bude update na oreo, sledeće godine biće još bolji. Tako da ga onda treba porediti sa pixel2xl, a ne pre kako svi imaju običaj da rade. Da ste malo čitali za update videli bi da dolaze značajna poboljšanja kamere i samog sistema. Jako je nezahvalno reći da lgv30 ima osrednju kameru, kad po specifikacijama ima najsavremeniju kameru. Malo koji youtuber detaljno opisuje samu tehnologiju kamere, ima ih par koji su to uradili i hvale je u hardverskom smislu. Ali, tek kad dođe update na oreo, ja vam garantujem da će lgv30 imati NAJBOLjU kameru na smartfonu. Tu poziciju preuzeće od pixel 2xl, koji trenutno po meni ima najbolju kameru na tržištu. za one koji neznaju na kkameru pojednako utiču i hardver i softver. Kad budemo imali bolji softfer imaćemo i bolju kameru.Naime utvrđeno je, a i kod mene na poslu da za snapdragon 835. Netreba više od tri gigabajta rama, čak i dosta manje. Naime na grubo, to je količina, koja je ,,potrebna,, procesoru. Sve iznad je rasipanje. Imate nekih telefona sa osam giga, to je glupost. Nesluži ničemu, samo maže oči. To je trend, koji govori što više to bolje. Procesor usporava ram, tako da od tih x gigabajta vi najviše možete tri  koristiti. Jedino više giga služi,  da drži više aplikacija otvorenih. Ali ko bre radi multitasking sa dvadeset  aplikacija, daj nemojte me zezat. A to svaki youtuber radi. Otvori 20 aplikacije i skače iz jedne u drugu. Razlika između je ta da će smartfon sa manje rama osvežiti a sa više rama direkt učitati. Ali oppet, ko radi multitasking u 20 aplikacija, jer je taj broj potreban da bi se primetila razlika, i to mala. Reći ću samo jednu stvar, trenutno najbrži smartfon je iphone x. Oko 30 posto brži je od najbržeg androida. Ali ima samo 3 giga rama. To vam sve govori.

 
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Još ću samo ovo reći i neću vas više dosađivati sa dugačkim postovima. Za mesec dana, najkasnije dva, kad izađe oreo. Ja smatram da će Lgv30 biti najbrži android smartfon, imati najbolju kameru,  samsung uvek izvuče najviše sa svojim verzijama androida sa kojim dođu. Update za samsung nije neka ,,vau,, stvar. Dok za lg će i te kako biti ,,vau,, značajna unapređenje. U jednom tech časopisu, napisano je da lgv30 ima potencijal da bude 1 na listi jer ima najsavremenije tehnologije u sebi. Samo se čeka oreo.  Ali mimo orea, v30 je u top pet telefona trenutno, pixel, v30, note8, iphon 8,x, pa i mate 10. Znači ko se odluči za njega, neće požaliti. Topla preporuka.

 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Bio veliki test na Androidu authorityu i nije se baš v30 proslavio..pobjedio je očekivano u zvuk kategoriji. A kamera je bio osrednje..al zato kao user experience je apsolutni pobjednik

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Odgledajte snimak u 1440p rezoluciji, ili ako nemate u 1080p. Pa sami prosudite kakva je kamera. Meni je neverovatno kad neki recenzionista, pa bilo i oni najpoznatiji kaže da na flagship telefonu kamera osrednja. Da kaže malo je lošija, pa razumeo bih. Tako bi i ja mogao da kažem da svi prethodni telefoni koji imaj slabiji snapdragon 835 procesor, ,,toliko spori da lgv30 sve može da ih pojede za doručak,,. Sve je u naglašavanju. Šta sad ispada da je kamera u rangu s5.s6. jer po meni to su osrednje kamere. Što je apsurdno.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Druže ja neznam gde si ti video da, Androidu authorityu ikad spomenuo da lg v30 ima osrednju kameru. Ja bi voleo da, nam nalepiš snimak, članak gde to oni govore. Sad sam gledao na youtubu i za razliku od tvog komentara, hvale je i to dobro. Čak na jednom snimku spominju da je trenutno najbolja kamera na tržištu. Pogledajte malo na youtubu ,,Androidu authorityu,, pa ćete videti šta kažu za ovaj telefon.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

kolega bolje me shvati pa neće biti nesporazuma..ja ovaj mobitel planirat kupiti..čim mi ugovor istekne..al u svim testovima na zadnjem videu koji su obavili gdje testiraju najbolje uređaje je bio negdje u sredini..čak je u jednoj kategoriji bio uvjerljivo najlošiji..kamera je super..al kad se uspoređuje s ostalim mobitelima je u sredini..od 10 mobitela on je 5 po rang listi..što je osrednje
možda Vi imate drugačije viđenje te rang liste al meni je prilično jasna..ali kao što rekoh mobitel je odličan..i planiram ga imat u skorije vrijeme

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
14 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Svi ti mobiteli iz vrha ponude su odlicni. 

Svaki od njih ima nesto sto odlicno i nesto sto je manje odlicno (u odnosu na konkurenciju).

Sve je stvar osobnog odabira i kome sta vise pase.

Ali velicat jedan mobitel, kao "moj mobitel je najbolji,  ima najbolje ovo, najbolje ono" to je smijurija.

Da bi to rekao, prvo trebas koristit tih 10-ak uredjaja. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Koriste 2 Sony senzora koje vecinom stavljaju u kineze i to se u dosta testova spominje. Znaci mali osrednji senzori, nista posebno.

 
3 0 hvala 1
9 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Danas sam se imo prilike malo igrat s v30 i kakav je to uređaj.. perverzija.. jedva čekam da ugovor mi istekne da si ga uzmem

Na prvi pogled je super.. ekran..dizajn..nakon drugog vremena wow efekt

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Baki80 kaže...

Odgledajte snimak u 1440p rezoluciji, ili ako nemate u 1080p. Pa sami prosudite kakva je kamera. Meni je neverovatno kad neki recenzionista, pa bilo i oni najpoznatiji kaže da na flagship telefonu kamera osrednja. Da kaže malo je lošija, pa razumeo bih. Tako bi i ja mogao da kažem da svi prethodni telefoni koji imaj slabiji snapdragon 835 procesor, ,,toliko spori da lgv30 sve može da ih pojede za doručak,,. Sve je u naglašavanju. Šta sad ispada da je kamera u rangu s5.s6. jer po meni to su osrednje kamere. Što je apsurdno.

 

 

Meni je to samo znak da recenzent zna svoj posao jer je prepoznao u startu da bi kamera mogla biti problem pa joj je posvetio vise paznje.

Kada kazem problem svaki recenzent zna podatke onoga sto testira, a danas u moru informacija nije problem sve saznati pa smo tako i mi saznali da je LG u kameru ugradio drugorazredni senzor koji je ujedno i najmanji ove godine (1/3.1) pa se tako vratio u doba LG G2 i G3.

Sve to su pokusali "zagladiti" boljom optikom (novodno kvalitetnije lece), ali bojim se da tu nema pomoci...vecini ce fotke biti super i to je to, a mi koji trazimo ipak malo vise ionako cemo preskociti taj mob...inace steta jer se meni V30 po mnogim stvarima svidja.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice