Lumia 535 software i windows 10 pitanje.

poruka: 7
|
čitano: 1.597
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Lumia 535 software i windows 10 pitanje.

Pozdrav imam Lumiu 535 sa softwerom 3.0,a cuo sam da je izasao 5.0 sa boljim touch i takve stvari.Da li je moguce da upgradujem to na 5.0 i da li uskoro dolazi windows 10?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Lumia 535 software i windows 10 pitanje.

Mislim da nema ta 5.0 verzija, a i da ima,  nemožemo napraviti upgrade - za ostalo prati temu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lumia 535 software i windows 10 pitanje.
Verzije koje si naveo nisu sofware-ske verzije nego oznaka hardware revisiona. Dakle, u verziji 5 je hardware-ski ispravljen problem sa touchscreenom (vjerojatno promjenom senzora ili novim ekranom, tko ce ga znati). Koliko znam kod nas je bilo moguce kupiti 535 samo u verziji 3.
9 godina
neaktivan
offline
Lumia 535 software i windows 10 pitanje.

nije to software da bi se napravio update... ako ti zaslon ne radi kako treba reklamiraj i traži novi da ti zamjene...

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Lumia 535 software i windows 10 pitanje.

Ja sam odnio moju 535 ds u Mobisa u servis i rekao da touch screan ne radi kako triba i niti 5 dana kasnije promijenili su screan i sad sve radi savršeno (ali kod mog kuma)

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Lumia 535 software i windows 10 pitanje.

Hvala decki,vidio sam da dolazi windows 10 i da se hvale ovi sto su dobili tako da me zanimalo.

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Lumia 535 software i windows 10 pitanje.

Pozdrav.

Kontam kupiti 535 od kolege forumaša. E sad, on ga je dogradio na W 10 i veli da ga nije puno koristio, kontam da možda nije iskusio sve "čari" kao, npr. ljudi se na gsmareni žale da im ne radi touch dok je na punjaču... .

Prošle godine, prije dolaska W 10, nisam na tom sajtu vidio taj problem... Frendica ima 535 već 10 mjeseci sa W 8.1 i nema problema, sve joj šljaka (doduše, popravljali su joj USB utor -> dva ovakva slučaja sam čuo).

Kolega je ponudio da vrati mob na 8.1 što ću i prihvatiti...

Svaki dobronamjerni komentar je "welcome"...

Hvala.

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice