MEIZU M2 Note

poruka: 1.882
|
čitano: 335.933
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Kakav je wifi i gps? Gledao sam par recenzije i kazu da wifi malo slabije "hvata"?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
Gigx0n kaže...

Kakav je wifi i gps? Gledao sam par recenzije i kazu da wifi malo slabije "hvata"?

 Wifi mi radi isto kao na G3, a GPS radi odlično. Kad upalim endomondo odmah nađe gps i prati me fenomenalno.

14 godina
offline
MEIZU M2 Note

Meni ovaj lik od kojeg sam kupio meizu još nije poslao, trebao je unutar 2 dana od uplate a prošlo već 3 -.-

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note

 Jesi to kupio s neta ili njuška ??

12 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
EZY-E kaže...

Meni ovaj lik od kojeg sam kupio meizu još nije poslao, trebao je unutar 2 dana od uplate a prošlo već 3 -.-

 Posto si kupio ako se smije znati? Meni i bratu stize kroz tjedan dana pa ako mu se nesvidi cu imati jedan viska...

Pucaaaajjjj :)
14 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
itomic009 kaže...

 Jesi to kupio s neta ili njuška ??

 ebaya

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
14 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
bNeo kaže...
EZY-E kaže...

Meni ovaj lik od kojeg sam kupio meizu još nije poslao, trebao je unutar 2 dana od uplate a prošlo već 3 -.-

 Posto si kupio ako se smije znati? Meni i bratu stize kroz tjedan dana pa ako mu se nesvidi cu imati jedan viska...

1480 točno. 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
9 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Pozdrav.

Htio bih kupiti meizu m2 note, uređaj je sasvim ok, pogledao ga u hangaru. Kako prvi puta kupujem uređaj sa web shopa i nemam iskustva u tome, molim za pomoć.

Naime htio bi uzeti sa eu skladišta, jedino di sam našao je Honorbuy gdje uređaj košta 189,99 $ i plus 39$ shipping. Dali postoji neko eu skladište koje ga ima sa free

shippingom? 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
tach kaže...

Pozdrav.

Htio bih kupiti meizu m2 note, uređaj je sasvim ok, pogledao ga u hangaru. Kako prvi puta kupujem uređaj sa web shopa i nemam iskustva u tome, molim za pomoć.

Naime htio bi uzeti sa eu skladišta, jedino di sam našao je Honorbuy gdje uređaj košta 189,99 $ i plus 39$ shipping. Dali postoji neko eu skladište koje ga ima sa free

shippingom? 

Hvala.

 Minideal, alo ne znam od kuda šalju.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
tach kaže...

Pozdrav.

Htio bih kupiti meizu m2 note, uređaj je sasvim ok, pogledao ga u hangaru. Kako prvi puta kupujem uređaj sa web shopa i nemam iskustva u tome, molim za pomoć.

Naime htio bi uzeti sa eu skladišta, jedino di sam našao je Honorbuy gdje uređaj košta 189,99 $ i plus 39$ shipping. Dali postoji neko eu skladište koje ga ima sa free

shippingom? 

Hvala.

 Nećeš nigdje iz EU naći s free shippingom, svugdje ti je ukupna cijena od 210-230$. Mislim da ga na lageru imaju jedino Honor i Grossoshop (iz Italije), Minideal je slao iz Španjolske, ali ga nemaju više...

14 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
frulex kaže...
tach kaže...

Pozdrav.

Htio bih kupiti meizu m2 note, uređaj je sasvim ok, pogledao ga u hangaru. Kako prvi puta kupujem uređaj sa web shopa i nemam iskustva u tome, molim za pomoć.

Naime htio bi uzeti sa eu skladišta, jedino di sam našao je Honorbuy gdje uređaj košta 189,99 $ i plus 39$ shipping. Dali postoji neko eu skladište koje ga ima sa free

shippingom? 

Hvala.

 Nećeš nigdje iz EU naći s free shippingom, svugdje ti je ukupna cijena od 210-230$. Mislim da ga na lageru imaju jedino Honor i Grossoshop (iz Italije), Minideal je slao iz Španjolske, ali ga nemaju više...

 Kako ne?

http://www.minideal.net/meizu-m2-note-4g-lte-android-5-0-smartphone-mtk6753-1-3ghz-octa-core-5-5-inch-fhd-screen.html

Samo ne znam od kuda je.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
EZY-E kaže...
frulex kaže...

 Nećeš nigdje iz EU naći s free shippingom, svugdje ti je ukupna cijena od 210-230$. Mislim da ga na lageru imaju jedino Honor i Grossoshop (iz Italije), Minideal je slao iz Španjolske, ali ga nemaju više...

 Kako ne?

http://www.minideal.net/meizu-m2-note-4g-lte-android-5-0-smartphone-mtk6753-1-3ghz-octa-core-5-5-inch-fhd-screen.html

Samo ne znam od kuda je.

 Čitati pažljivo - ovo je iz Kine na što ide još PDV od 25% i cca 30 kn poštanskih troškova. Iz EU neće naći jer su na njih već plaćena davanja (Italiji, ESP, Grčkoj), zato je i cijena veća. A sad, zovi to shipping fee ili kako god, svejedno...

9 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
frulex kaže...
tach kaže...

Pozdrav.

Htio bih kupiti meizu m2 note, uređaj je sasvim ok, pogledao ga u hangaru. Kako prvi puta kupujem uređaj sa web shopa i nemam iskustva u tome, molim za pomoć.

Naime htio bi uzeti sa eu skladišta, jedino di sam našao je Honorbuy gdje uređaj košta 189,99 $ i plus 39$ shipping. Dali postoji neko eu skladište koje ga ima sa free

shippingom? 

Hvala.

 Nećeš nigdje iz EU naći s free shippingom, svugdje ti je ukupna cijena od 210-230$. Mislim da ga na lageru imaju jedino Honor i Grossoshop (iz Italije), Minideal je slao iz Španjolske, ali ga nemaju više...

 Hvala 

14 godina
offline
MEIZU M2 Note
Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
m.aliexpress.com/item/32361077715.html

Ja ga naručio od ovog sellera. 168 dolara + 15 dolara DHL dostava. To vam je i zadnja cijena jer seller ima posrednika u UK. Bio kod mene unutar 7 dana. Inače naručio više mobitela od njega (OPO, Asus Zenfone 2). Samo riječi pohvale. A što se tiče mobitela, super uređaj za jako pristupačnu cijenu.
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

Da, s tim da i kod Grossoshop izgleda na tu cijenu od 207$ ide još 19€ shipping tako da ispadne na kraju cca 1570 kn...

Eto, ili ovo gore na Ali-ju je jako dobra cijena...

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2015 14:39 (frulex).
14 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
hbilic kaže...
m.aliexpress.com/item/32361077715.html

Ja ga naručio od ovog sellera. 168 dolara + 15 dolara DHL dostava. To vam je i zadnja cijena jer seller ima posrednika u UK. Bio kod mene unutar 7 dana. Inače naručio više mobitela od njega (OPO, Asus Zenfone 2). Samo riječi pohvale. A što se tiče mobitela, super uređaj za jako pristupačnu cijenu.

 Jesi platio šta dodatnih troškova?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
16 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
Nema više troškova. 184 dolara. I tražio sam da mobitel dođe sa original softverom, znaci neotvorenu kutiju sam dobio jer sam htio tvornicki rom koji je najbolji, a google play sam sam instalirao. ima ti na linku i moj kratki review za sellera i fotke paketa.
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

Dobro, sad mu je cijena kod tog sellera 178$+15$ DHL-a =193$, ali svejedno najpovoljnije što se može trenutno naći iz EU - cca 1.330 kn.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2015 14:49 (frulex).
9 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
frulex kaže...

Da, s tim da i kod Grossoshop izgleda na tu cijenu od 207$ ide još 19€ shipping tako da ispadne na kraju cca 1570 kn...

Eto, ili ovo gore na Ali-ju je jako dobra cijena...

 Naručio kod Grossoshop....nema 19€ shipping.

16 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
Sivi model (16GB)je 168.99 dolara. Tako je, to je najpovoljnije. I još je DHL i nema načekavanja.
15 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
hbilic kaže...
Sivi model (16GB)je 168.99 dolara. Tako je, to je najpovoljnije. I još je DHL i nema načekavanja.

 Je li ta verzija s aliexpressa s kineskim aplikacijama ili bez? i kakva je procedura u slucaju potrebe za garancijom?

16 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
Kineske su aplikacije gore. Ali može ih se većina maknuti. Seller ima svoju garanciju od godinu dana - kod vracanja jedino ne znam tko snosi troškove slanja.
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

Da, sad vidim - sivi je 169, bijeli 170, a šareni su po 177...

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2015 15:59 (frulex).
15 godina
offline
MEIZU M2 Note

Na tom aliexpress nema paypal plaćanja za meizu, kaj direkt preko kartice se plaća, postoji kakva zaštita u slucaju sr*nja?

Btw sprobavao sam valute, s eurima najjeftinije izađe (gledal sam pbz-ov prodajni tečaj)

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2015 18:44 (kc-kb).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

to i mene zanima posto bih isto zelio uzet sa aliexpresa a nisam bas nesto previse pouzdan u placanje direkt sa karticama. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

Kupujem preko Aliexpressa već godinama bez ikakvih problema, nema Paypala već se plaća karticama, ali imaju sličnu zaštitu kao eBay, tj. kod njih prodavač ne dobije pare dok ti ne potvrdiš da si dobio proizvod i da je sve u redu. Također možeš dignut dispute, tražiti refund i sl. Jedino pazite na ratinge dućana, tj. bar da ima neke dijamante, zvjezdice i itd. tj. kakav takav dobar feedback...

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2015 21:21 (frulex).
14 godina
offline
MEIZU M2 Note

Pa uzmite onda preko Banggood.com koji ima PayPal i mirna Bosna i bez ikakve poštarine (0.42€)

Dostupna je verzija od 16Gb, a u dolasku je od 32Gb. Cijene su također ok.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

Pa i to je u redu, ali s PDV-om (i dužim čekanjem) dođe skoro 240$...

10 godina
offline
MEIZU M2 Note

Malo 4g testiranja

Moj PC  
2 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice