Microsoft lumia 535

poruka: 6
|
čitano: 8.863
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Microsoft lumia 535

Od nedavno je u ponudi t-mobilea po cijeni od 748 kuna na bonove. Gledala sam youtube recenzije i uglavnom ima dobar omjer cijene i kvalitete. Jedina zamjerka je problem osjetljivosti zaslona, koji se navodno da ispraviti nadogradnjom softwarea. Izgleda da je hardware revision 3.0.0. problematičan, dok je 5.0.0. ok. Naravno ovi u dućanu ne znaju koju verziju imaju ili ne žele reći. Strah me je lošija varijanta, po običaju, u prodaji u našoj regiji. Ima li tko iskustva s ovim modelom, pogotovo ako je kupljen u t-mobile?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft lumia 535

Kupio Lumiu 535 u T-Mobilea  u petak..

Mobitel je super..Taj touch problem se i ne osjeti toliko koliko se digla buka oko toga.. Ionako ce ici update koje ce to popraviti , tako da nevidim razloga zasto ne uzeti lumiu 535.

Prednja kamera odlicna , zadnja jako dobra u svjetlim uvjetima, za razliku od kineskih cuda koje kao imaju 8 mpx .

Fluidan os , ali ono sto me najvise iznenadilo da dodatke kao dezer ect mozes uninstal , i sve aplikacije se mogu prebaciti na sd karticu tako da sam prostor na mobitelu moze ostati slobodan :)

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Microsoft lumia 535

Nekidan prebacio ženu s S3 Mini na Lumiu 535. Telefon je fluidan, jednostavan i praktican za koristenje. Update za ekran je izasao isto tako ima par dana. Žena je zadovoljna. :)

Yes, I work for Microsoft!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Microsoft lumia 535

Pozdrav ljudi imam problem. Naime u toku razgovora nebitno kad zovnem pa razgovaram ili me pozovu pricam 2 do 3 min i prekine se veza . Windows je updajtovan na 1o ku , a i ranije se desavalo dok je bio na 8.1. Telefon je uzet u telenoru meni licno ne predstavlja problem toliki primetio sam da se to cesto desava, to mi se sekundarni ne primarni telefon. Da li neko zna resenje problema ili se susreo sa slicnim problemom? Da li je u pitanju zakrpa neka ili mozda fabricki bag ili nesto slicno tome.?

bobyshka
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Microsoft lumia 535

Mama mi ima isti mobitel i sličan problem. U toku razgovora joj se prekine veza (doduše, nema nekog pravila koliko dugo razgovara). Isto tako, s vremena na vrijeme joj se sam resetira. Na stolu je, ništa ne radi i sam od sebe se ugasi i upali i dalje kao da ništa nije bilo.

 

Zasad joj nisam probao win10 staviti, pa ne znam dal bi to što popravilo.

 

Za još par ljudi sam čuo da im se događa isto, tako da mislim da je to neka tvornička greška ili nešto tako.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice