Mobitel downloada nešto!

poruka: 6
|
čitano: 1.573
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Mobitel downloada nešto!

Pozdrav svima.

 

problem je sljedeći. Konkretno radi se o Honoru 8, te povremeno dok sam na wifi-u, kako na status baru imam prikaz trenutne brzine downloada, nekad (2 3 puta na dan ) po 10ak minuta stoji da mobitel koristi 60-100K/s. Nema nikakvog aktivnog downloada  i tih "100K/s" pojede sav bandwith mreže, makar je brzina interneta 10Mbps(1.2M/s).  Kada se odspojim sa wifi-a taj misteriozni download stane i ako se natrag spojim krene još neko vrijeme pa stane.

Na pamet mi pada da je neki sync uključen u backgroundu.

 

Ima li tko sličan problem ? i zna li netko kako ovo riješiti. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel downloada nešto!

Da ti ne vuče update ?

12 godina
offline
Mobitel downloada nešto!

OS je na najnovijoj verziji. Aplikacije sa PlayStore-a takoder.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Mobitel downloada nešto!

Da probaš neki app koji ima kontrolu prometa?

 

Datally mislim kontrolira mobile - nisam siguran sad..

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mobitel downloada nešto!
marko1z kaže...

Pozdrav svima.

 

problem je sljedeći. Konkretno radi se o Honoru 8, te povremeno dok sam na wifi-u, kako na status baru imam prikaz trenutne brzine downloada, nekad (2 3 puta na dan ) po 10ak minuta stoji da mobitel koristi 60-100K/s. Nema nikakvog aktivnog downloada  i tih "100K/s" pojede sav bandwith mreže, makar je brzina interneta 10Mbps(1.2M/s).  Kada se odspojim sa wifi-a taj misteriozni download stane i ako se natrag spojim krene još neko vrijeme pa stane.

Na pamet mi pada da je neki sync uključen u backgroundu.

 

Ima li tko sličan problem ? i zna li netko kako ovo riješiti. 

Postavke - Korištenje podataka. 

 

Resetiraj sve na nulu u airplane mode-u i testiraj ponovno. Mob bi trebao mjeriti Wi-Fi i data promet. 

 

Ako ne pokazuje ništa na Wi-Fi van uobičajenog, onda sustav nešto šalje/prima. To teško da ćeš saznati što je bez roota ili PC-a u lokalnoj mreži s Wiresharkom da sniffa pakete koji prometuju na mreži.

12 godina
offline
Re: Mobitel downloada nešto!
Zupy kaže...

Da probaš neki app koji ima kontrolu prometa?

 

Datally mislim kontrolira mobile - nisam siguran sad..

 Nekako sumnjam da bi mi to pomoglo jer ja ne znam što mobitel downloada. Samo znam da to radi.

robogo kaže...
marko1z kaže...

Pozdrav svima.

 

problem je sljedeći. Konkretno radi se o Honoru 8, te povremeno dok sam na wifi-u, kako na status baru imam prikaz trenutne brzine downloada, nekad (2 3 puta na dan ) po 10ak minuta stoji da mobitel koristi 60-100K/s. Nema nikakvog aktivnog downloada  i tih "100K/s" pojede sav bandwith mreže, makar je brzina interneta 10Mbps(1.2M/s).  Kada se odspojim sa wifi-a taj misteriozni download stane i ako se natrag spojim krene još neko vrijeme pa stane.

Na pamet mi pada da je neki sync uključen u backgroundu.

 

Ima li tko sličan problem ? i zna li netko kako ovo riješiti. 

Postavke - Korištenje podataka. 

 

Resetiraj sve na nulu u airplane mode-u i testiraj ponovno. Mob bi trebao mjeriti Wi-Fi i data promet. 

 

Ako ne pokazuje ništa na Wi-Fi van uobičajenog, onda sustav nešto šalje/prima. To teško da ćeš saznati što je bez roota ili PC-a u lokalnoj mreži s Wiresharkom da sniffa pakete koji prometuju na mreži.

 Hmm nisam siguran kako misliš da resetiram data usage u postavkama. Zar nije da se to ne može resetirati. Ili ja za to ne znam da se može?!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice