Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

poruka: 42
|
čitano: 14.079
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

Evo ljudi ako mi možete preporučiti neki mob s ugrađenim jaaakim zvučnikom na mobu , želio bih kupiti neki mob ( jeftiniji!!)da ima proširivu memoriju, i da ima jači zvučnik , znači nije bitno dal je se , nokia ili nešto treče glavi mi je zvučnik, ja sam imo w580i ( i bio sam pre pre pre zadowoljan zvučnikom, ) ali mi se sad nešto pokvaril pa tražim neku zamjenu x)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

iako mi se mobitel ne sviđa, najbolji zvučnik koji sam vidio(zapravo čuo) ima nokia 5800XM.

Apple rulz!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

a kolka joj je cjena?

14 godina
offline
Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

između 1000 i 1800kn, na NJUŠKALU

Apple rulz!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

Evo ti link sa gsmarene sa njihivih testova zvučnika.

http://www.youtube.com/watch?v=N80ec5dyskw
 
0 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

Od naj jeftinijih preporučam SONY ERICSSON W 395 600KN a dere ko lud osobno ne bih išao na nokiju jer ima jako loše zvučnike brzo odu

xxx
Moj PC  
0 3 hvala 1
14 godina
offline
RE: Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

w 395 ima moja sestručna i uvjerio sam se da nije baš tako glasni moj w580i je glasniji tražim nešt da bude glasno ili čak glasnije od mojeg,

14 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

uzmi Nokiu N73.. po meni najjace zvucnike ima...

14 godina
offline
Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

Uzmi bilo koji SE i flashaj ga..

 

Preporuka - W995

BOG I HRVATI /// Ljubi svoju zemlju, na njoj ti sagradi dom i brani je krvlju svojom povezan si s njom!!!
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

SE i kupi one male zvučnike

SLOBODNA DALMACIJA Osmoškolci ubili Boga u vjeroučiteljici...Posjetite www.chillaona.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.8.2010 16:13 (al zagorec).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

Najjači zvuk na mobitelu kojeg sam do sada čuo je izašao iz Motorole Milestone. Ima ogroman grill na poleđini, glasniji je od mog laptopa. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

Nokia 5800xm ima NAJKVALITETNIJE zvucnike.

Model fashion guru.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

ma uzmes si zvucnike za se i gotova prica bacit ces manje novca

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

Ja se slazem sa prototype sony-em. Uzmi si nesto tipa OVO i neki W___i  SE i imas kvalitetno i glasno rijesenje koje je neusporedivo bolje od bilo kojih ugradenih zvucnika, a ktome i prenosivo!

 

EDIT: ili Nokijino BT rijesenje

Pravi programeri programiraju binarno!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.8.2010 12:43 (Pentium100).
13 godina
offline
Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

Najkvalitetniji zvuk je na iphonima...iphone 4 ima ultimativan zvuk i po jaćini i po kvaliteti...

A glasni zvuk će ti bit na bilo kojem mobitelu koji ima stereo zvućnike...

Od jeftinijih ti preporučujem Nokiu 6233 ili 6234...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 8 hvala 0
14 godina
offline
Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

iphon 4 ne spada u jeftine....

 

mene je jednom iznenadila neka motorola al nemam pojma koja je

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.8.2010 13:57 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu
Oldy kaže...

iphon 4 ne spada u jeftine....

 

mene je jednom iznenadila neka motorola al nemam pojma koja je

To sam naveo od top modela koji je najbolji po meni....

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu
crni pauk kaže...

Evo ljudi ako mi možete preporučiti neki mob s ugrađenim jaaakim zvučnikom na mobu , želio bih kupiti neki mob ( jeftiniji!!)da ima proširivu memoriju, i da ima jači zvučnik , znači nije bitno dal je se , nokia ili nešto treče glavi mi je zvučnik, ja sam imo w580i ( i bio sam pre pre pre zadowoljan zvučnikom, ) ali mi se sad nešto pokvaril pa tražim neku zamjenu x)

ovako...bilo koji soni erikson(noviji)...ima ti sad u t-mobile ponudi SE w20i(zylo)....jak zvuk ima....a dobiješ  zvučnik...i svi noviji SE dobivaju zvučnik...pa ako ti to odgovara...drago mi je

 

P.S.Tata mi ga ima-uvjerila sam se!

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2010 15:27 (Zurka-fy).
14 godina
offline
RE: Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu
Pentium100 kaže...

Ja se slazem sa prototype sony-em. Uzmi si nesto tipa OVO i neki W___i  SE i imas kvalitetno i glasno rijesenje koje je neusporedivo bolje od bilo kojih ugradenih zvucnika, a ktome i prenosivo!

 

EDIT: ili Nokijino BT rijesenje

tražio ja to po gradu i cjena je 250kn u vipu, ošo ja do t coma tamo mi ponudili neki veeeliki zvučnik za mob za 400 kn ( prenosiv blutud, ) a ovo mi sve izgleda preskupo, 250 kn dati a onda ti se pokvari nakon 1 mjeseca kao što mi se dogodilo kolegi i onda bacio zvučnike u smeče...

13 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu
crni pauk kaže...
Pentium100 kaže...

Ja se slazem sa prototype sony-em. Uzmi si nesto tipa OVO i neki W___i  SE i imas kvalitetno i glasno rijesenje koje je neusporedivo bolje od bilo kojih ugradenih zvucnika, a ktome i prenosivo!

 

EDIT: ili Nokijino BT rijesenje

tražio ja to po gradu i cjena je 250kn u vipu, ošo ja do t coma tamo mi ponudili neki veeeliki zvučnik za mob za 400 kn ( prenosiv blutud, ) a ovo mi sve izgleda preskupo, 250 kn dati a onda ti se pokvari nakon 1 mjeseca kao što mi se dogodilo kolegi i onda bacio zvučnike u smeče...

moj tata je preko pretplate uzeo za kunu zyla...i nije se razočarao....dobro ga služi...sve je odlično...a uz mobitel je dobio neki duguljasti zvučnik koji se priključi bez kablova u mobitel....u t-mobile-u....sam uređaj košta vjerojatno kojih 1200kn...čekaj...za 2 min šaljem post

Stisni HVALA - Besplatno je!
16 godina
offline
RE: Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu
sale786 kaže...

Od naj jeftinijih preporučam SONY ERICSSON W 395 600KN a dere ko lud osobno ne bih išao na nokiju jer ima jako loše zvučnike brzo odu

Pricas gluposti.

Na mojoj Nokiji 5800 su jedni od najjacih ali i najkvalitetnijih zvucnika na mobitelu koje sam ja cuo.

Basovi se cuju prehebeno...mislim sto se klase mobilnih zvucnika tice...

- Psiho246
15 godina
offline
Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

nokia 5800 i se w995 su moji favoriti, ali w995 je skuplji. Mi smo u razredu testirali i oboje se dere ko ludo i dosta su približni, ali sa custom driverima na w995 onda je on glasniji uz visoku kvalitetu reprodukcije. 

Stoja
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

http://www.t-mobile.hr/1/10-30-01-10-00.asp?sifra=SEZYLO

 

http://www.t-mobile.hr/1/10-30-01-11-00.asp?sifra=SEZYLO

 

http://www.trgovina-racunala.com/slike/velike/sony-ericsson-ms410-prikljucno-postolje-.jpg   - to je ovakakv zvučnik samo ne ovaj mob(logično)

 

al ako se odlučiš za to isto se raspitaj jeli se taj zvučnik dobije besplatno u paketu da ne ispadne da sam te na kraju zafrkla ;)

 

jer opet ponavljam moj tata je kupio preko pretplate za kunu zyla i dobio zvučnik i brat kupio SE w995 i dobio zvučnik(preko pretplate)

 

eto...nadam se da sam pomogla ;P

Stisni HVALA - Besplatno je!
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

hvala zurka :), p.s vidi micro sd u sonyu opa bato jeftinije če me dči nego m2 opet super ;)

13 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

np

Stisni HVALA - Besplatno je!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

e da....tu je još jedna obavijest...ako si se odlučio za taj zylo...ili ćeš se odlučiti....svejedno....nedobije se uz njega usb kabel...al si vjerojatno uz prijašnji samsung dobio kabel pa te to nemora brinuti...jer mom starom vrijedi kabel od bratovog w995 pa ako ima isti utikač i tebi će vrijediti.eto toliko od mene.

Stisni HVALA - Besplatno je!
14 godina
offline
RE: Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

imam ja od svog w580i kabel i od v640i kabel :)

13 godina
protjeran
offline
RE: Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

kupis Sony T700+ vaio japanski mob...zvicnik ima tako da budes gluh ako bus full pojacal :)

ja ga imam :D

14 godina
offline
RE: Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

hahaha znam kolega da ga imaš pokazo si mi ga Belji se(hehehee to sam ja darac :P ) samo mi je preskupo , p.s i to bi negdje bilo za kupit na ebayu ne? :PP

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2010 15:27 (crni pauk).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel s najjačim zvučnikom na hr tržištu

i...jesi se odlučio?

Stisni HVALA - Besplatno je!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice