Mobitel nema indikacije punjenja

poruka: 5
|
čitano: 954
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Mobitel nema indikacije punjenja

Pozdrav! Imam problem sa punjenjem mobitela Samsung galaxy A3 odnosno,on se zapravo puni ali neda indikaciju da se puni,niti se trzne ili zasvjetli kad ga prikopcam na punjac.Nakon nekog vremena,recimo kad ga restartam zapravo vidim da se punio.Probao i u kompjuter na preko USB spojit ista stvar,ponekad pokaze indikaciju da se puni ali u 5% slucajeva.Probao sam i adapter zamijenit,i kabel od adaptera,i malo prosao sa alkoholom onaj utor gdje se puni,nebi li neku prasinu obrisao ali i dalje nista.Zanima me dali je to softverski ili hardverski problem? I sta se jos moze pokusat napravit da ne nosim u servis,inace je mobitel star 3-4 mjeseca i punio se be z ikakvih problema do prije nekih 10 dana.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel nema indikacije punjenja

Može biti da ti je neki čip na matičnoj koji to regulira otišao, probaj još tvornički reset a ako ne pomaže onda nema druge doli servisa...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel nema indikacije punjenja

Hvala budem probao

11 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel nema indikacije punjenja

Evo probao vratit na pocetne postavke ali nista od toga,ocito nesto sa hardverom nevalja,pa ne gine mu servis.. :(

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel nema indikacije punjenja

Evo probao sam ga vratit na pocetne postavke ali i dalje nista.Tako da ne gine mu servis :(

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice