Mobitel upao u vodu - popravak?

poruka: 147
|
čitano: 118.672
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
Section31 kaže...

onda ima li nade?

 

mob je bio u vodi niti 40 sek

Lol pa to nije toliko malo, :DD

I don't care...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje u vezi mobitela
Section31 kaže...

molim vas ljudi vazno mi je da znam ocu li bacit taj mobitel koji me dosao 2500 kn

ili ima nacina kako popraviti

isti problem samo je u mene bilo pijanstvo i ono sta se tokom pijanstva radi :D barem u onih koji pretjeraju...

Ubiti, mobitel je prespavao u tome i ujutro nije radila tastatura...

U servisu su mi ponistili garanciju zbog "vise sile kvara" i slikali kontakte.

Nakon toga sam ga sa sprejem za ciscenje kontakata sam prosao i okupao u tom spreju, radile su neke tipke ali ne sve

 

poslao sam ga u servis legalni koji se bavi ilegalnim radnjama i tamo se sve rjesilo

 

promjenili su chipove na tastaturi, a da je problem bio ozbiljniji cijelu maticnu

potpis :D
14 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

koliko kosta maticna za mob jer bi i nju promjenio ako je potrebno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

Moj se opral u vešmašini i rečeno mi je da se ne isplati popravljati.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
Section31 kaže...

koliko kosta maticna za mob jer bi i nju promjenio ako je potrebno?

to ces morat pitat servis...

ako je sluzbeni onda oduzmes od ukupne cifre jedno 500 kuna :D

 

ako je legala onda 100 :p

potpis :D
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
extrem spammer kaže...
Riker kaže...
!mpact35 kaže...

Meni je jednom upao Siemens, ne sjecam se vise koji model, u vodu. Trebalo mi je par minuta da dodjem po njega. I radio je odlicno, odmah cim sam ga izvadio. No , onda mi je ispao iz ruke i kad sam ga kupio maznem glavom od neki kamen..e onda sam ga ja razbio :D, đabe mu sto je vodu prezivio.

Maznuo si glavom u kamen?

lol

uglavnom kako znas da ne radi mozda je samo crko ekran sto je cest slucaj s nekim udarcem ili pak padom u vodu

mojem bratu je pao mobitel u more, i nije nikako htio radit ja sam zamjenio bateriju u ocisto kontakte i radi manje vise ok

Ma, ne od kamen na zemlji, vec okolo je stjenovito, pa sam zapeo glavom za stijenu dok sam se sagnivao. Ma vjeruj mi, nije u pitanju ekran, kako sam ga maznio nisam nasao skoro  nista, samo sam bateriju nasao 10-ak metara dalje.

14 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

moze li kamera stradati jer je 5mpx

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
Section31 kaže...

moze li kamera stradati jer je 5mpx

A sto ces s njom kad ti mobitel ne valja?

14 godina
protjeran
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

Pa uzel bu ju van i slikal s njom zalaske sunca XD...

 
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

meni upo mob nokia 6555 vino.. nema mjesec,,bio manje od minute unutri..
neradi mu tipkovnica!! jel ima POMOCI???

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
pokvarena nokia kaže...

meni upo mob nokia 6555 vino.. nema mjesec,,bio manje od minute unutri..
neradi mu tipkovnica!! jel ima POMOCI???

ima...

toplo se nadaj da se kontakti na maticnoj daju ocistit koliko toliko i da ce proradit linije (horizontalne tipa 123,456,789, ili okomite 741,852,963) ako rade barem neke tipke onda servis je moguc, ako ne rade uopce onda je servis vjerojatno moguc ali ne isplativ jer treba mijenjati maticnu a to kosta...

 

Meni je E51 upao u posljedicu pijanstva, stajao tamo jedno 2 dana i nakon toga sam ga otvorio, ocistio i proradile su neke tipke, nakon toga sam samo zamjenio ono sta nevalja

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

a bkte citam prvi post sve lijepo mislim barem ni je moj model mobitela pa se ne moze popravit a on LG KC550 moj mobitel !!! :II  isto to mi se dogodilo JUCER! sada pokazuje crnu svjetlost kada ga upalim zvuk,vibracija,svjetlost na tipkama radi.

 

sto napraviti? mobitel je jos uvjek pod garancijom ali citajuci druge forume izgleda da brzo skuze da je bio u vodi... koliko kn bi dosao oporavak u servisu?

LOCKERZ POZIVNICE---------------- invite-me.tk -------------------------- www.e-castig.com/index.php?r=AI3U
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

ELCOD-Servis elektronike

091 595 6755

044 524 601

 

Lijepo nazovite i pitajte!

Inače,popravke radim i u vlastitoj režiji.

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
vexx5555 kaže...

ELCOD-Servis elektronike

091 595 6755

044 524 601

 

Lijepo nazovite i pitajte!

Inače,popravke radim i u vlastitoj režiji.

hmm garant si u zagrebu? ja sam iz vukovara...

LOCKERZ POZIVNICE---------------- invite-me.tk -------------------------- www.e-castig.com/index.php?r=AI3U
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
Omega_vu kaže...
vexx5555 kaže...

ELCOD-Servis elektronike

091 595 6755

044 524 601

 

Lijepo nazovite i pitajte!

Inače,popravke radim i u vlastitoj režiji.

hmm garant si u zagrebu? ja sam iz vukovara...

 Sisak.

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
15 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

koliko npr. naplacujes popravak displeya(ekrana) od moba koji je pao u vodu

LOCKERZ POZIVNICE---------------- invite-me.tk -------------------------- www.e-castig.com/index.php?r=AI3U
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2010 20:26 (Omega_vu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

Ništa ne mogu reći dok ga ne pregledam. Inače,mislim da bi trebalo mijenjat lcd. Pogledam dobavljivost pa ti za dan-dva javim.OK?

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
vexx5555 kaže...

Ništa ne mogu reći dok ga ne pregledam. Inače,mislim da bi trebalo mijenjat lcd. Pogledam dobavljivost pa ti za dan-dva javim.OK?

hmm...ok, kad ga upalim ekran postane crn ali se vidi tamna svjetlost

 

LOCKERZ POZIVNICE---------------- invite-me.tk -------------------------- www.e-castig.com/index.php?r=AI3U
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2010 20:34 (Omega_vu).
15 godina
odjavljen
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

Da,to ti znači da mu ledice u lcd-u rade,mob (odnosno ploča radi) ali lcd pa-pa.

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

mozes li reci otprilike koliko bi kostalo mjenjanje ekrana ili tak nest,npr kod drugih mobitela? koliko inace kosta...

LOCKERZ POZIVNICE---------------- invite-me.tk -------------------------- www.e-castig.com/index.php?r=AI3U
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2010 20:34 (Omega_vu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

Ja mijenjam jeftino. Gledam sad i mogao bih ti to napraviti za 150-200 kn ako ne bude ništa drugo.

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

ok vidi ti za nabavku,a ja cu jos razmislit...dubokoumno xD,jbg plus postarina tamo i vamo +50 kn ...

LOCKERZ POZIVNICE---------------- invite-me.tk -------------------------- www.e-castig.com/index.php?r=AI3U
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

Al opet ti jeftinije nego u servisu. Tamo bi te lcd+ugradnja koštalo oko 300-400 kn.

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
vexx5555 kaže...

Al opet ti jeftinije nego u servisu. Tamo bi te lcd+ugradnja koštalo oko 300-400 kn.

i jesi pogledo u nabavku? jel moze?

LOCKERZ POZIVNICE---------------- invite-me.tk -------------------------- www.e-castig.com/index.php?r=AI3U
14 godina
protjeran
offline
RE: Pitanje u vezi mobitela

Univerzalni repair framework za popravak mobitela koji su pali u vodu:

void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';function(large_string)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje u vezi mobitela
Buffer Overflow kaže...

Univerzalni repair framework za popravak mobitela koji su pali u vodu:

hahaha :I slabije...

LOCKERZ POZIVNICE---------------- invite-me.tk -------------------------- www.e-castig.com/index.php?r=AI3U
15 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

Okupao sam se slucajno u jezeru sa sony ericsonom svojim i kad sam izaso iz vode brzo sam ga rastavio i posusio i upalio je.

Kasnije mi se isto desilo sa nokijom 6233 koja mi je pala u more,ali ona nije vise proradila,jer posto je slana voda pa je valjda brzo oksidiralo i znam da nisam bas mogao cijelu rasklopiti....

teoretski bi samo trebao odmah izvaditi bateriju i osusiti dobro mob,eventualno ako ti je opao u more ili kao mojem susjedu u benzin samo ga isperes vodom prije i trebalo bi raditi

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mobitel upao u vodu - popravak?

Meni je jedna nokia upala u wc skoljku u javnom wc-u dok sam pišao. Samo sam je ostavio tamo. moguce da dan danas radi :D

 
6 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
luka_cro kaže...

Okupao sam se slucajno u jezeru sa sony ericsonom svojim i kad sam izaso iz vode brzo sam ga rastavio i posusio i upalio je.

Kasnije mi se isto desilo sa nokijom 6233 koja mi je pala u more,ali ona nije vise proradila,jer posto je slana voda pa je valjda brzo oksidiralo i znam da nisam bas mogao cijelu rasklopiti....

teoretski bi samo trebao odmah izvaditi bateriju i osusiti dobro mob,eventualno ako ti je opao u more ili kao mojem susjedu u benzin samo ga isperes vodom prije i trebalo bi raditi

 Gle,majstore aj ti malo razmisli prije nego što počneš pisat gluposti.

 

Već se 3 godine bavim popravkom mobitela i nikakvo rastavljanje,sušenje fenom,rakije,šljivovice,bambusi i što sve već ne-jednostavno ne pali. Puno ljudi pokušava popravak kod kuće a nemaju blage kako zamijenit žarulju,a kamo popravit telefon. To najčešće završi jako loše-po telefon!!

Majstor u gornjem postu spominje crknut lcd,ja mu nudim popravak,a ti mu kažaš da ga suši. LOL!!

 

 

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mobitel upao u vodu - popravak?
Omega_vu kaže...
vexx5555 kaže...

Al opet ti jeftinije nego u servisu. Tamo bi te lcd+ugradnja koštalo oko 300-400 kn.

i jesi pogledo u nabavku? jel moze?

 LCD je stigao. Ja sam spreman za popravak. Ti samo pošalji.

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice