Najbolji - najisplativiji touch screen mobitel

poruka: 11
|
čitano: 12.195
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Najbolji - najisplativiji touch screen mobitel

Koji je po vama najbolji touch screen mobitel?

 

Malo sam googlao HTC Hero review koja i nije baš najbolja... 

 

Going into the review, we desperately wanted to love this phone, but given the combination of a few poor hardware choices and an OS which outclasses the device it runs on, we can only recommend that you enter at your own risk.

 

 

 

 

"Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu" Oly_E3
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji - najisplativiji touch screen mobitel

Najisplativiji (čitaj: najjeftiniji) ti je LG cookie.

Nije to neko čudo tehnike, to je više šminkica da ju pokažeš da imaš touchscreen (kaže frend koji ga ima...)

 

Najbolji ekran vele da ima iphone. Sad kolko simpatiziraš apple i kolko imaš love na raspolaganju...

Can't find a better Jam!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji - najisplativiji touch screen mobitel

Hero nikako nije dobar mobitel, a taj njegov Sense UI sad dolazi na HTC Magic pa bi to trebao biti sasvim solidan mobitel. Inače, ako hoćeš najbolji TS mobitel onda je to iPhone.

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najbolji - najisplativiji touch screen mobitel
vjeko kaže...

Hero nikako nije dobar mobitel, a taj njegov Sense UI sad dolazi na HTC Magic pa bi to trebao biti sasvim solidan mobitel. Inače, ako hoćeš najbolji TS mobitel onda je to iPhone.

Najbolji je u svakom slucaju iPhone, ili neki skupi HTC (HD na primjer), a najjeftinije je LG Cookie.

Nothing is true, everything is permitted...
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji - najisplativiji touch screen mobitel

ma iphone koji je sve i počeo

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji - najisplativiji touch screen mobitel

Meni se dosta svida onaj novi samsung -omniaII

Najvise mi se svida to sto mob ima procesor od 800 MHz

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji - najisplativiji touch screen mobitel

Pa najbolji(najskuplji) definitivno nije i najisplativiji, ali ajde; po sučelju i cool faktoru sigurno iPhone iako ga novi Samsung modeli debelo prestižu po pitanju kamere, npr. Omnia HD ili Pixon, a najisplativiji bi bili Lg Cookie iako on nema Wlan pa ništa s njim od surfanja iz kreveta Cool, zatim već dobro poznata Nokia 5800 i nadolazeća 5530, te Samsung Jet i jeftiniji S5230 - isto bez Wlana. Mogla bi se uzeti u obzir LG Arena, ali koliko sam pročitao ona nema pravi multitasking(samo 2 aplikacije) pa kome je to bitno treba pripaziti...

A man will rise, a man will fall, from the sheer face of love, like a fly from a wall, it's no secret at all.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji - najisplativiji touch screen mobitel

Nokia 5800Xm. i tocka.

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji - najisplativiji touch screen mobitel

a nitko se nije sjetio BB Storm

Namigiva

tateK
15 godina
offline
Najbolji - najisplativiji touch screen mobitel

Kaj velite na Samsung Omniu HD? mene interesira taj mob... imal sam omniu s windows platformom, ali mi se nije svidal i prodal sam ga za mjesec dana...

inace simpatiziram nokiu, pa bi mozda razmislil i o 5800 xm, ali cital sam da s njom ima dosta problema, dali je to rijeseno vec do sad  sa svim onim firmwareovima?

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2009 21:02 (Blade18).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najbolji - najisplativiji touch screen mobitel
tatek kaže...

a nitko se nije sjetio BB Storm

Namigiva

 

A pao je meni na pamet, al za njega treba prodati bubreg da ga kupiš... :S

 

Doduše ne znam s kolko para raspolaže kolega...

Can't find a better Jam!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice