Nexus 5

poruka: 2.783
|
čitano: 436.047
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Nexus 5

Isprobajte novi Franco Kernel, ja bi rekao da s r60 osjetim dosta poboljšanje na bateriji {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nexus 5

Ekipa imam cudan problem, sa 46% batka mi ode na 28, pa na 29, pa na 32 i na kraju na 4?

 

 

Mora bit software-wise, hardverski nema sanse jer je batka nova...

 

 

4.4.4 stock i elementalx...probat cu kernel promijenit ali citam da je to 4.4.4 problem

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nexus 5

I kod mene je tak. Ocito je do 4.4.4..

12 godina
neaktivan
offline
Nexus 5

di je najbolje kupit nexus 5?

 

mislio sam prek ebaya

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 12:12 (Crofarmer).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nexus 5
Mitch kaže...

Ekipa imam cudan problem, sa 46% batka mi ode na 28, pa na 29, pa na 32 i na kraju na 4?

 

 

Mora bit software-wise, hardverski nema sanse jer je batka nova...

 

 

4.4.4 stock i elementalx...probat cu kernel promijenit ali citam da je to 4.4.4 problem

zvonac kaže...

I kod mene je tak. Ocito je do 4.4.4..

Ja sam samo primjetio da mi cudno pokazuje dok se puni, jako brzo dode na 50% i onda cak krene i malo padat ako ga koristim. Isto sam na 4.4.4. E da primjetio sam i da mi se nekada malo dize postotak, tipa dodem na 5 posto baterije, ne diram ga neko vrijeme i kad ga opet ukljucim je na 7%.

 

Crofarmer kaže...

di je najbolje kupit nexus 5?

 

mislio sam prek ebaya

 

Mobicity.co.uk, puno pouzdanije od ebaya a vjeorjatno i jeftinije jer gledas cijenu bez VAT-a i imas besplatnu dostavu s kuponom (ispadne te oko 2200kn sto je po meni odlicno).

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 13:28 (gamer34).
12 godina
neaktivan
offline
Nexus 5

di mogu nabavit kupon  i jel ima neka garancija od njih?

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 14:48 (Crofarmer).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nexus 5
Istrasi po forumu za kupon jer ja nisam siguran kako ide (UKFSHIP ili tako nesto). Gledas bez VAT-a jer oni i dalje ne kuze da smo usli u EU pa nam ne naplacuju VAT a kod nas ne placas pdv jer se salje iz EU. Ima garancija od njih.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
16 godina
offline
Nexus 5

Ostalo mi je još 6%, nakon par minuta pogledam, 7%..

Prošlo sat vremena, sad je na 9%..

 

 

Vozim CM 11s, stock kernel...

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.8.2014 11:16 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nexus 5
zvonac kaže...

Ostalo mi je još 6%, nakon par minuta pogledam, 7%..

Prošlo sat vremena, sad je na 9%..

 

 

Vozim CM 11s, stock kernel...

 

 

E da upravo to sam i ja primjetio, ali kod mene je sve stock.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
16 godina
offline
Nexus 5

Jel ima kakav mod za kameru da ju poboljšam?

Ak imate kakve preporuke, samo pucajte..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Nexus 5

Pitanje...

Koju koristite (ako uopće koristite) aplikaciju za LED lampicu na Nexusu 5?

Budući da stock android ne nudi pono opcija za to, instalirao sam LightFlow, ali ta mi aplikacija, iako radi dobro, svaki puta nakon nekog vremena jednostavno prestane raditi.

Pa moram ili restartati mob ili reinstalirati aplikaciju. Vidio sam na netu da dosta ljudi se žali na istu stvar kod Nexusa 5 i te aplikacije.

Koju drugu aplikaciju preporučujete?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nexus 5

Stavi neki rom ili xposed pa neki module

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nexus 5

Jel netko mijenjo zadnje kuciste na Nexusu i jel se da nabavit original?

 

Nije da mi jos treba, al imam malu ogrebotinu, a case me nervira i skroz ubi dozivljaj uredjaja.

http://isvijet.com.hr
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nexus 5
Edge kaže...

Jel netko mijenjo zadnje kuciste na Nexusu i jel se da nabavit original?

 

Nije da mi jos treba, al imam malu ogrebotinu, a case me nervira i skroz ubi dozivljaj uredjaja.

 

Nisam mjenjao, ali gledao sam po youtubu rastavljanje i jako je lagano za zamijenit. Ovo bi trebao biti OEM orginal zadnji poklopac, ali cini mi se da je dosta poskupio jer sam ja gledao prije par mjeseci i cijena je bila nekih 8 eura manje. 

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 13:51 (gamer34).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nexus 5
gamer34 kaže...
Edge kaže...

Jel netko mijenjo zadnje kuciste na Nexusu i jel se da nabavit original?

 

Nije da mi jos treba, al imam malu ogrebotinu, a case me nervira i skroz ubi dozivljaj uredjaja.

 

Nisam mjenjao, ali gledao sam po youtubu rastavljanje i jako je lagano za zamijenit. Ovo bi trebao biti OEM orginal zadnji poklopac, ali cini mi se da je dosta poskupio jer sam ja gledao prije par mjeseci i cijena je bila nekih 8 eura manje. 

 

Da, malo je skupo, al bar se da lako zamjenit.

 

Fala.

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 14:02 (Edge).
15 godina
offline
Nexus 5

Meni su se u dva dana nakon 9 mj koristenja tek sad rubovi oko ekrana izgulili skroz....svasta, nabavit cu case jer je ruzno za gledat na suncu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 15:30 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nexus 5

Razmisljam nekaj, da si kupim onu eksternu usb bateriju 5000-6000mAh...

Jel imate kakve preporuke za neke kvalitetne?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nexus 5
Pogledaj xiaomi power bank, imas manju verziju od 5200 i vecu od 10400 mAh
http://isvijet.com.hr
15 godina
offline
Re: Nexus 5

Ja imam ovaj već nekih 2 godine i zadovoljan sam..

Imaš na njihovoj stranici i manjeg kapaciteta pa si pogledaj. Ja sam svoju uzeo preko ebay-a i bila je nekih 200kn, ne sjećam se više.

16 godina
offline
Re: Nexus 5
Edge kaže...
Pogledaj xiaomi power bank, imas manju verziju od 5200 i vecu od 10400 mAh

Lijepo izgleda..

A i nije tak velik kolko mi se cini na slici..

13 godina
offline
Nexus 5

Nazalost sve izglednije je da ce novi Nexus imati QHD ekran. {#}

LINK

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nexus 5
gamer34 kaže...

Nazalost sve izglednije je da ce novi Nexus imati QHD ekran. {#}

LINK

Pa to se znalo od pamtivijeka, moraju drzat korak s ostalima.. grrrr..

 

Ovaj 805 ne vidim mu neku svrhu onda.. Nek me onda utjese s vecom baterijom 3000mAh i ja sretan..

Ne kuzim, L bu imal podrsku za x64, pa kad je bal, nek ubace i x64 proc, pa bu manskenbal, ak zele da bude sve u duhu high end smartfona:)

Jasno mi je onda da nebu vise bil bestbuy kupnja...

15 godina
offline
Nexus 5

Franco r61, nista dirano, bez dt2w eto pola sata SOT i batka pada po 10%...

 

Znaci 5h SOT, sve na 3g...odlicno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 20:52 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Nexus 5

Eto sad u Vipu, stavim rame uz rame N5( franco, slimkat, stock freq)

Zajedno sa G3, Z2, S5 i M8.

 

 

Niti jedan ne otvara toliko brzo aplikacije kao N5.....razlika je ogromna...na stocku vjerojatno manja...(dalvik)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Nexus 5
Imas custom kernel i usporedjujes ga sa stock ROM-ovima (kernelima), a jos se to ni nemoze usporediti jer svako sucelje ima drugacije namjestene animacije (usporedba M8 vs Z2, oboje na 1x animacijama, M8 ima brze namjestene animacije, tako da nije relevantno)

Slazem se da je N5 najbrzi android uz M8 i eventualno Z2, al glupa ti je usporedba
12 godina
offline
Nexus 5

ima li itko iskustva s razbijenim prednjim staklom? koliko bi potencijalno kostala zamjena?

hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nexus 5
MARKOZD15 kaže...
Imas custom kernel i usporedjujes ga sa stock ROM-ovima (kernelima), a jos se to ni nemoze usporediti jer svako sucelje ima drugacije namjestene animacije (usporedba M8 vs Z2, oboje na 1x animacijama, M8 ima brze namjestene animacije, tako da nije relevantno)

Slazem se da je N5 najbrzi android uz M8 i eventualno Z2, al glupa ti je usporedba

Bio je i stock N5 tamo, ista situacija.

Pa i G2 je bio brzi od bilo kojeg tamo...samo znak sta radi bloatware.

Na svakom je bio prazan RAM i jednak uptime tako da nije glupa usporedba.

 

Ja sumnjam da se bilo koji telefon na trzistu da srediti da radi brze nego N5...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
12 godina
offline
Re: Nexus 5
MARKOZD15 kaže...
Imas custom kernel i usporedjujes ga sa stock ROM-ovima (kernelima), a jos se to ni nemoze usporediti jer svako sucelje ima drugacije namjestene animacije (usporedba M8 vs Z2, oboje na 1x animacijama, M8 ima brze namjestene animacije, tako da nije relevantno)

Slazem se da je N5 najbrzi android uz M8 i eventualno Z2, al glupa ti je usporedba

 

S obzirom da je N5 za generaciju stariji i za duplo jeftiniji uredjaj, usporedba je sasvim u redu.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice