Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

poruka: 173
|
čitano: 50.993
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Jedno je glupo oglasavanje (tu se slazem s njim), a drugo je to sto postoji politika fer koristenja.... sad, jedni ce to kontrolirati, drugi ne.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
lovac82 kaže...

Jedno je glupo oglasavanje (tu se slazem s njim), a drugo je to sto postoji politika fer koristenja.... sad, jedni ce to kontrolirati, drugi ne.

  Politika fair korištenja? Sve pet. Samo mi nemoj u reklami reći "neograničeno" i mirna Bosna.

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj od mene populističke komentare. Hvala.
12 godina
protjeran
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Neki zive ocito u dosta bajkovitom svijetu. Normalno da nije neograniceno, takvo sto ne postoji niti ce ikada postojati (nazalost).

Reklamiraju se kako se reklamiraju, ni prvi a ni zadnji. Da je posteno, nije. No ponovno, ako do sad niste skuzili u kakvom svijetu zivite, onda jbg.

 

Sto se tice same tarife, odlicna je. Ja imam preko 800kn racun redovito, ponajvise poslovni pozivi. Sad imam 160kn racun. 500MB je nekima ogranicenje, meni je sasvim dovoljno. Dapace, i 100MB mi odgovara, dovoljno da mogu mail provjeriti, surfam jako malo.

U t-mobileu sam zadnje 3 godine imao prosjek racuna sigurno preko vec spomenutih 800kn, sad je 160kn. Ja sretan.

 

Vi i dalje pljujte, ali od ovoga trenutacno nema bolje.

http://www.bug.hr/forum/topic/administriranje-it-sustava/administriranje-ms-2008r2--iis--mssql--pomoc/134484.aspx?page=0&jumpto=2839810&sort=asc&view=flat
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
Random. kaže...

O čemu vi pričate? Obi Wan je u pravu. To što ste se vi naviknuli na to da vam u reklamama jasno tvrde jedno a na kraju ispadne da nije tako - nije njegova krivica.

 

"Plati 200 kn i pojedi koliko možeš*"

*Dobro, ne baš koliko možeš, ali 10 kila. {#}

 

Zašto onda pišeš "Pojedi koliko možeš."? Napiši onda "Pojedi max. 10 kila." odnosno "Tarifa uključuje maksimalno 5000 minuta razgovora i 3000 SMS-a." a ne da se prave blesavi.

Možda je meni potrebna linija 24/7 - vidio sam reklamu i na kraju (prije ugovora) skužio da se reklama ne odnosi na moj slučaj jer su u firmi lažovi.

 

Sorry.

ajd fala qurcu da ima neko normalan na ovom forumu, vec sam se poceo plasiti...

It's not who u are, it's who u know.
16 godina
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Vi kao da ste pali s Marsa pa neznate kako se u nas Rvata vode reklamne kampanje, tj. navlakuše. Zašto ne tužitr političare zbog lažne reklame? To nikome ne smeta? Porez moraš platit a tele2 nemoraš koristit. Bilo je i dobrih starih vremena kad nije bilo telefona i svi su biloi sretni

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Za one koji trose vise od 200kn mjesecno ovo je dobra stvar, mada ja tu ne spadam posto mi je u bonbonu dovoljno 60-80 Kn mjesecno.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
dejo kaže...

Vi kao da ste pali s Marsa pa neznate kako se u nas Rvata vode reklamne kampanje, tj. navlakuše. Zašto ne tužitr političare zbog lažne reklame? To nikome ne smeta? Porez moraš platit a tele2 nemoraš koristit. Bilo je i dobrih starih vremena kad nije bilo telefona i svi su biloi sretni

moras shvatit da ima ljudi koji se ne razume u ove stvari i da ce takav tip ljudi otic direktno u njihov ducan i raspitat se bez pogleda na internet. i sad sve ovisi o ljudima koji rade u njihovim ducanima da li ce oni buducem korisniku dati prave informacije ili ce presutit taj limit. zato bas ja idem u njihov ducan danas da vidim hoce li me sje8at ili ce posteno rec.

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
Obi Wan kaže...
dejo kaže...

Vi kao da ste pali s Marsa pa neznate kako se u nas Rvata vode reklamne kampanje, tj. navlakuše. Zašto ne tužitr političare zbog lažne reklame? To nikome ne smeta? Porez moraš platit a tele2 nemoraš koristit. Bilo je i dobrih starih vremena kad nije bilo telefona i svi su biloi sretni

moras shvatit da ima ljudi koji se ne razume u ove stvari i da ce takav tip ljudi otic direktno u njihov ducan i raspitat se bez pogleda na internet. i sad sve ovisi o ljudima koji rade u njihovim ducanima da li ce oni buducem korisniku dati prave informacije ili ce presutit taj limit. zato bas ja idem u njihov ducan danas da vidim hoce li me sje8at ili ce posteno rec.

Moraš potpisat ugovor da bi dobio tarifu, ako ga pročitaš vidjet ćeš da se primjenjuje načelo pravednosti. Znači tvoja dužnost je raspitat se šta je to i da ti pokažu šta piše u tom načelu. E sad ako ti u centru kažu nešto tipa: "ma ništa važno, svejedno se tog ne pridržavamo", slobodno mu traži nadređenog i provociraj ih koliko hoćeš. Ali ako potpišeš ugovor, a nisi pročitao ugovor sam si kriv. To je kao da potpišeš nešto u banci,a  ženska na šalteru ti prešuti neku sitnicu i sad se ti ideš bunit šta ti nije rekla. Sve treba pročitat i onda nema nikakvih problema. Oslanjat se samo na nečije riječi i reklame je veliki rizik.

14 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
Random. kaže...

O čemu vi pričate? Obi Wan je u pravu. To što ste se vi naviknuli na to da vam u reklamama jasno tvrde jedno a na kraju ispadne da nije tako - nije njegova krivica.

 

"Plati 200 kn i pojedi koliko možeš*"

*Dobro, ne baš koliko možeš, ali 10 kila. {#}

 

Zašto onda pišeš "Pojedi koliko možeš."? Napiši onda "Pojedi max. 10 kila." odnosno "Tarifa uključuje maksimalno 5000 minuta razgovora i 3000 SMS-a." a ne da se prave blesavi.

Možda je meni potrebna linija 24/7 - vidio sam reklamu i na kraju (prije ugovora) skužio da se reklama ne odnosi na moj slučaj jer su u firmi lažovi.

 

Sorry.

Zato što tarifa nije ograničena na 5000 minuta i 3000 sms-a već načelom pravednosti. To načelo se može promijenit, a da tarifa ostane ista.  Bilo je i ograničenje: "Ako korisnik tijekom obračunskog razdoblja ostvari više od 10% poziva duljih od 30 minuta prema drugim pokretnim mrežama u Republici Hrvatskoj, Tele2 zadržava pravo jednostrano raskinuti pretplatnički ugovor." pa su ga maknuli, a tarifa je ostala ista. 

Shvati ovako: tarifa kao tarifa nema limit, ali tele2 kao mreža ima. Tarifa će ostati i dalje "neograničena", a ovisit će o "ograničenju" mreže koje je jednako za sve tarife. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2012 13:00 (Iggx).
16 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

@ iggx

kredit je jedno, tarifa je drugo. da kojim se slucajem i zaje8es za tele 2 tarifu to ti je ako je na godinu dana 150x12=1800kn, odnosno 2k kuna (ajmo zaokruzit), za razliku kredita koji dizes na 10-15k €. po tome ljudi koji rade u tele 2 ili su degeni koji ne znaju sta prodaju ili namjerno znaju, al te zele zaje8at. ne vidim treci razlog.

 

 

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2012 13:00 (Obi Wan).
14 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
Obi Wan kaže...

@ iggx

kredit je jedno, tarifa je drugo. da kojim se slucajem i zaje8es za tele 2 tarifu to ti je ako je na godinu dana 150x12=1800kn, odnosno 2k kuna (ajmo zaokruzit), za razliku kredita koji dizes na 10-15k €. po tome ljudi koji rade u tele 2 ili su degeni koji ne znaju sta prodaju ili namjerno znaju, al te zele zaje8at. ne vidim treci razlog.

 

 

Šta veći ti je zaj.b kod kredita pa ćeš čitat, a ovdje nećeš? I zašto govoriš da su degeni kad ih uopće nisi pitao šta piše u tom načelu i ne znaš šta će ti odgovorit? Kažem, ako ih budeš pitao za to prilikom potpisivanja ugovora i ne budu ti htjeli pokazat ili reći pravi informaciju slobodno ih napadaj, ali ovako nemaš razloga. Uostalom ako si toliko lijen pa ti se ne da čitat šta potpisuješ uzmi bez vremenske obveze pa možeš prekinut kad hoćeš ili oni ako prekinu nećeš plaćat nikakvu naknadu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

A što se imaš zahebati, uzmeš pretplatu bez ugovorne obveze i možeš kad god hoćeš otići kod drugoga. 

13 godina
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

"Pri aktiviranju tarife Revolucija ne moraš se obvezati na minimalno trajanje ugovora. To znači da možeš slobodno aktivirati tarifu, iskušati ju, i deaktivirati za par dana ili par mjeseci, bez plaćanja naknade za raskid (plaćaš samo ono što si zaista i potrošio)."

 

 

 

tako da potpišeš ugovor, ako ti se ne sviđa odeš za mejsec dva i raskineš to i svi sretni i zadovoljni... po meni tko troši više od 150kn mejsečno ovo je najbolaj tarifa koja postoji na tržištu... 160kn mjesečno platiš i piči.... ja osobno sam na extra total s tarifi samo zato jer imam 50% popusta i tako me ispadne 120kn mjesečno... da nemam popust prešao bi u tele 2

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

evo fino sam otisa do tele2, momci sta je, je sve savrseno objasnili.

 

također i oni su spomenuli da to ne pise direktno u reklami nego ima samo web page od tele 2 i za dodatne informacije procitati na internetu. sta 90% ljudi uopce ne radi (osobna greska al jbg). sto se tice ''neogranicenosti'' moze se prijec tih magicnih 5k min ali onda to sve zavisi kako i na koji naci se preslo itd.

 

uglavnom, drago mi je da mi je prodavac direktno objasnio sve crno na bilo bez ikakvih prenemaganja. za to +1

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

imam tu tarifu i dosta zovem različite mreže i sve oki....

My way
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
Obi Wan kaže...

evo fino sam otisa do tele2, momci sta je, je sve savrseno objasnili.

 

sto se tice ''neogranicenosti'' moze se prijec tih magicnih 5k min ali onda to sve zavisi kako i na koji naci se preslo itd.

 

S obzirom da se većina rasprave upravo vodila oko toga što se događa kada se prijeđe ograničenje u neograničenoj tarifi (genijalno zvuči), izostavio si najbitnije - što se tada događa?

 

Također ne kužim ovisnost o "načinu prelaska tih 5k min"... što ako od svih načina(?) prekovremenog razgovora, prekovremeni razgovor ostvarim... prekovremenim razgovorom?

 

Višegodišnji sam poslovni korisnik Tele2 operatera sa 7 ljudi pod sobom, te svi koristimo usluge ove kompanije, zanimaju me odgovori ;-)

14 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Zanima me hoće li biti ove tarife i nakon 31.5? To mi je jako bitno jer kupio bi novi mobitel, ako više neće biti nakon 31.5 onda kupujem Htc one x a ako bude uzeo bi novi Samsung Galaxy 3. I drugo pitanje, meni cura nije na Tele 2 a imam običaj s njom dnevno razgovarati bar 1 sat, šta će oni meni ukinuti tarifu zbog toga jer sma prešao tih 10 %?

Stjepan
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
Canis kaže...
Obi Wan kaže...

evo fino sam otisa do tele2, momci sta je, je sve savrseno objasnili.

 

sto se tice ''neogranicenosti'' moze se prijec tih magicnih 5k min ali onda to sve zavisi kako i na koji naci se preslo itd.

 

S obzirom da se većina rasprave upravo vodila oko toga što se događa kada se prijeđe ograničenje u neograničenoj tarifi (genijalno zvuči), izostavio si najbitnije - što se tada događa?

 

Također ne kužim ovisnost o "načinu prelaska tih 5k min"... što ako od svih načina(?) prekovremenog razgovora, prekovremeni razgovor ostvarim... prekovremenim razgovorom?

 

Višegodišnji sam poslovni korisnik Tele2 operatera sa 7 ljudi pod sobom, te svi koristimo usluge ove kompanije, zanimaju me odgovori ;-)

u principu tip je rekao da za poslovne korisnike mogu tolerirat te prelaske. a kad priđes onda te iskljuce.

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
Obi Wan kaže...

u principu tip je rekao da za poslovne korisnike mogu tolerirat te prelaske. a kad priđes onda te iskljuce.

ne razumijem te sad, jel toleriraju ili te isključe?

drugačije mjerila imaju za poslovne, odnosno za privatne korisnike?

16 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
Canis kaže...
Obi Wan kaže...

u principu tip je rekao da za poslovne korisnike mogu tolerirat te prelaske. a kad priđes onda te iskljuce.

ne razumijem te sad, jel toleriraju ili te isključe?

drugačije mjerila imaju za poslovne, odnosno za privatne korisnike?

da. sve dok to ne postane zloupotreba. normalno da ako si poslovni korisnik da ce vise pricat nego fizicki subjekt.

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2012 22:05 (Obi Wan).
12 godina
odjavljen
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
Jel ima još kakvih problema u vezi ove tarife?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
stjepanzg kaže...

Zanima me hoće li biti ove tarife i nakon 31.5? To mi je jako bitno jer kupio bi novi mobitel, ako više neće biti nakon 31.5 onda kupujem Htc one x a ako bude uzeo bi novi Samsung Galaxy 3. I drugo pitanje, meni cura nije na Tele 2 a imam običaj s njom dnevno razgovarati bar 1 sat, šta će oni meni ukinuti tarifu zbog toga jer sma prešao tih 10 %?

Moje pitanje je isto, cura mi je na drugoj mreži, ja bih prebacio svoj VIP (koristim prepaid) broj u Tele2 Revoluciju ako je moguće... ?

Razgovaram s curom po 1h dnevno, praktički je najbolje da i ona prijeđe u Tele2 jer će me op*zdit ako pređem limit 10% prema drugim mrežama... Zapravo mi je jedino ta stavka trn u oku, ostalo mi se čini OK, ne moram razmišljat kad zovem doma starce na fiksni ili na drugu mrežu, prijatelje na druge mreže (naravno razgovori neće trajat duže od pol sata)..

Razmišljam o Motoroli Motoluxe, čini mi se totalno "u rangu" po specifikaciji sa konkurentima jačih imena tipa HTC i Sony, trebam ga malo isprobat u Tele2 centru, mislim da mi se nebi trebao po nečem posebno zamjerit..

 

Prešao bih u Revolucija pretplatu iz razloga jer me muči ta uspostava poziva u VIP-u (gamad), zovem neku drugu mrežu ili fiksni broj i oderu me pošteno za par minuta razgovora..

Malo sam proanalizirao troškove koji se navode, u dvije godine bi izašlo ovako:

 

uređaj 695 kn jednokratno + 50 kn x 24 + 160 kn x 24 = 5735 kn

 

..iz čega mogu zaključit da je cijena uređaja 1900 kn što isplatiš u te dvije godine...

Po meni isplatljivo! 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2012 11:26 (n3m4n).
12 godina
odjavljen
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
Signal je srednja žalost!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
http://www.vipnet.hr/savrsena-tarifa

vip uzvraca. danas krenulo.
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
torrente kaže...
http://www.vipnet.hr/savrsena-tarifa

vip uzvraca. danas krenulo.

 I kaj sad moram Tele2 broj prebaciti u VIP! {#}

16 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
torrente kaže...
http://www.vipnet.hr/savrsena-tarifa

vip uzvraca. danas krenulo.

Zakasnili su, ja sam ih nakon 13 godina napustio {#}

16 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

bitno je da se nesto dogadja i da ima pomaka. vjerojatno ce sada i treci operater isto napraviti.  sve ostalo su finese i sitniji prohtjevi pojedinca pri odabiru. 

od bitnijih finesa (makar meni) je vipnetova infrastrukturna prednost, sve ostalo su sitnice tipa, internet 512 ili 1gb  ;)

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Zna li netko zašto nemogu primati MMS na revoluciji? Gledao sam postavke i sve mi izgleda u redu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
dejo kaže...

Zna li netko zašto nemogu primati MMS na revoluciji? Gledao sam postavke i sve mi izgleda u redu.

Vjerovatno nisi aktivirao neku  podatkovnu tarifu. Obično mora bit aktivirana da se može primit jer mms se prima iz interneta preko mob korisnika, dakle na mob kojim pišeš mms kad pošalješ mob se spaja internetom i onda šalje i stigne na drugi mob korisnika.

 

 

16 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

A ovi 500MB u tarifi nije mobilna tarifa?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice