Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

poruka: 173
|
čitano: 50.975
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Nazovi Službu za korisnike, neka ti pošalju ponovno postavke. Meni je isto sve radilo normalno dok nisam prešao na Revoluciju, pa i nisu stizali MMSovi. Nakon što su mi poslali nove postavke, sve radi normalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Razmisljam o ovoj tarifi. Svaki misec potrosim oko 170 kuna na razgovore, a stalno pazim da ne priđem 100 kuna...

 

Imam jos 11 mjeseci ugovora knockout tarife (13 proslo) i kupio sam uredjaj kod njih (Galaxy 3) za 495 kuna. Cijena uređaja je oko 800 kuna ja mislim. Zanima me da sad zelim prec na revoluciju, bi li morao platit ostatak uređaja? I bi li prelaskom na revoluciju dobio kakav popust na neki mobitelic?

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Neces morati ništa nadoplaćivati za Galaxy, samo će ti raditi promjenu tarife. Nažalost, novi mobitel nećeš moći dobiti do najranije 3 mjeseca prije isteka ugovora, jer tek tada možeš produžiti ugovor i dobiti popust na mobitel. Ja sam prilikom prebacivanja na Revoluciju htio uzeti N9, ali nisam mogao, baš zbog toga (imao sam još 13 mjeseci do isteka).

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Napomena 22 kilometra od Zagreba prema moru Tele 2 ne radi!

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
Diplomat kaže...

Napomena 22 kilometra od Zagreba prema moru Tele 2 ne radi!

 

Sad bi ti i ovce i novce {#}

11 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
woodgamesfx kaže...
Diplomat kaže...

Napomena 22 kilometra od Zagreba prema moru Tele 2 ne radi!

 

Sad bi ti i ovce i novce {#}

Onda po tebi Vip daje i ovce i novce?! Što će ti neograničeni pozivi, poruke i internet i da te to sve skupa dođe 30kn mjesečno kad je signal nikakav i to već postaje previše iritantno.

Tuđi čovik nikad neće znati...
13 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Zanima me sljedece, uzeo sam Revoluciju i tarifa je stvarno okej ali jeli moguce da se megabajti trose nenormalno brzo, znaci sat vremena nek sam sve zajedno bio u cijelom danu i skine mi 9 megabajta? i jos neznam otkud ali nabili su mi uz tih 210 da miram platit nekih 30 kn koje sam potrosio a neznam sta to tros niti saljem za parking niti zovem van niti bilo sto drugo zna li netko kako se nabilo tih dodatnih 30 kn? dali je to do neke aplikacije? ili neznam stvarno.

AM
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
http://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Siskin
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2012 23:08 (Siskin).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Ne kužim jednu stvar, da nitko, ali izgleda doslovce nitko ne čita ugovore?? Prije koliko su izbacili tu revoluciju, i tek sada ljudi reagiraju?? Čim su je izreklamirali, pročitao sam uvjete korištenja i ČITKO JE NAPISANO da je uključeno 5000 minuta razgovora, 500 različitih brojeva bla bla--- , Ljudi od prvog dana imaju sve jasno napisao, samo kaj nitko ne čita... To kaj oni to reklamiraju neograničeno, pa daj mi obasni 100 poziva dnevno ili 500 različitih brojeva da se zove mjesečno?? Sry, ali poslovnjaci nemaju 100 poziva dnevno, a kamoli prosječni korisnici... Davnih dana je rečeno treba čitat cijeli ugovor, a ne samo PRIČAJTE KOLIKO HOĆETE ... JUHU; daj da potpisem!.    DAvnih dana je i vip imao varijantu 50 kn mjesecno extra i razgovaraš besplatno NEOGRANIČENO unutar vipa...štanga, limit je 1000 minuta, znam jer sam ga prešao bio jedan mjesec. Nit su oni toliko naivni da daju sve po kunu, ali isto tako nemojte bit naivni, čitajte malo pozornije.

Primam donacije u ectima i zkeyevima...
16 godina
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Šta pozornije? Za to bi trebao postojati zakon o zaštiti potrošača,
jer parola NEOGRANIČENO predstavlja beskonačno, BEZ GRANICA.
Nisam kupio ništa od toga da sam oštećen, ali nemojte tu foru sa

napadom kao najboljom obranom kad te ulove u LAŽI.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
Shokre kaže...

 ali isto tako nemojte bit naivni, čitajte malo pozornije.

Dobro, nije to poanta priče (današnjih članaka). Poanta je da si nešto nudio za vrijeme potpisivanja ugovora i da to sada u extremnom obliku prepravljaš.   Korisnici bonova danas za 50kn imaju 1000min. Ovi sada za 160kn nude 2000min.  Sve je lijepo navedeno u člancima...to je tema..ne čitanje ugovora...o tome su tada svi znali, 5000min, svako 10% poziva preko 30min i sl.. radi se o nekorektnom potezu, nekorektne tvrtke, sa nekorektnom infrastrukturom uz višak mašte za debilni marketing.

Kada spominješ vipovih 1000min. U svim tarifama je uredno vidljivo i naglašeno da se radi o 1000min. Još od vremena vip friends broja prije 10 godina.  I tada je pisalo 1000min. Dapače sa njihovom Savršenom (isto 150+10kn) još nema nikakvih ispada.  Nisu se furali sa nikakvih 5000min i sl, već će očito zlouporabu pojedinaca riješiti 1:1 u tišini.  Vjerojatno i oni na 100 korisnika imaju 2 prekršitelja koja su otvorila "call centar". 

http://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Siskin
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2012 0:35 (Siskin).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Pardon, možda sam malo nezgodno sročio cijeli post. Poanta je trebala bit da se od prvog dana vidjelo da nije neograničeno, i onda se nitko nije bunio, nego sada kad su smanjili to. I onda je bilo ograničeno, ali valjda ljepše zvuči kad je 5000 minuta? Pa se nitko ne buni?

Primam donacije u ectima i zkeyevima...
12 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

naivni ljudi su doslovno povjerovali reklami "bez kvake"

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Ako je nešto neograničen znači da je bez granica. I nema tu nikakvih limita. Onda su trebali reći, ograničenje je toliko i toliko i nikome ništa. Ovako su si zapečatili sudbiu na dugo vremena jer im nitko neće više vjerovati i neće htjeti postati njihov korisnik. Ne može netko reklamirati tako nešto i prevariti ljude. Ako niste znali to je kazneno djelo obmane, po toj osnovi ih se može tužiti.

Stjepan
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

80% reklama se temelji na obmani.reklama kaže da koka-kola gasi žeđ...malo sutra u stvarnosti{#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
hitmanovich kaže...

80% reklama se temelji na obmani.reklama kaže da koka-kola gasi žeđ...malo sutra u stvarnosti{#}

Red Bull daje ti krila?

 Malo sutra, u stvarnosti:

 

 

Reklama i je stvorena da privuče kupce, tako da su oni s Gregorom osvojili srca građana i navukli ih na revoluciju

██████████████████████████████████████████
15 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Taman sam se mislio prebaciti sa t-mobilea na tele 2 i vidi vraga, ja se izgubio u tome svemu. Imas ovoliko ogranicenja prema ovoj mrezi, na ovoj mrezi imas full malo minuta, ako prijeđes to iskljucit cemo te i ukinut ti broj, pa smo odlucili smanjiti broj minuta na tolko i tolko blablabla.... Ocito sam i ja bio zavaran sa tom njihovom reklamom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Stigla opemena nakon 3000 minuta razgovora.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
Diplomat kaže...

Stigla opemena nakon 3000 minuta razgovora.

Svaka čast!

██████████████████████████████████████████
13 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
ako uzmem ovu tarifu http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/usluge/podatkovni-paketi-na-bonove/v41/#vise
250mb za 25kn dali mi to vrijedi u inozemstvu?ili samo u hrvatskoj?
pOtPiS
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Pozz kad smo vec kod tarifa jel bi mi mogao neko objasnit ovu tarifu..Sta,koliko,kada sveukupno iznosi cijena na pretplatu(24.mj) za Motorolu Motoluxe jer ne kuzim bas..

Evo


Link za tarife

 

 

 

 

P.S. za one koji neznaju odite pod "cijene"

Uzeo bi novu pretplatu i to s mjesecnom potrosnjom 100(ali ne preko interneta) i koliko bi me sad to sve kostalo?

 

 

Hvala {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

Pozz. ljudi, želim prijeći na pretplatu i uzesti ovu revoluciju i mobitel pa me zanima jedna stvar. Kažu; uređaj platite jednu kunu odmah, a 50 kn mjesečno plaćate iduća 24 mjeseca u tarifi 150 uz mjesečni tele2 račun. Pa me zanima da li pi trebao plaćati 150kn ili (150+50) 200? Da li se plaća samo tarifa (da je naknada uraćunata) ili treba i tarifu i naknadu? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Nova tarifa u tele 2 - Revolucija
placas 150 kn pretplate, znaci tarifu i 50 kuna uredjaj. jos moras dodati neki porez na koristenje mreze koji je do kraja 2012 iznosio 10 kn a sada je 5...znaci sveukupno, minimalni iznos mjesecni bi bio 205kn
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice