Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava! izdvojena tema

poruka: 637
|
čitano: 210.201
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Nakon korištenja galaxy s serije zadnjih godina, mislio sam da će prelazak na LCD biti jedan od bitnih nedostataka na iPhone. Pokazalo se potpuno krivo. Osmica ima odličan zaslon. Ono što me oduševilo osim True tone opcije je pametan auto brightness. Uopće nema potrebe za korekcijama. Malo se piše o tome ali eto, jedna od stvari koju primjećujem...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

ja sam davno presao na ips, i mnogo mi vise odgovara ips nego amoled

 

 

sad kad uzmem neki noviji samsung iz galaxy s, neka mucnina me uhvati, konkretno ovo je slucaj od galaxy s6 edge+

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Stigao iOS 11.3, 787.5MB
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 7:46 (playjob).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Nov iphone 8 kupljen u VIp-u.

Izvadjen upaljen i aktiviran normalno,odma u pocetku kamera stekala lagano i za 3-4 min poceo stopat,ugasi se i samo se vrti onaj krug na crnom ekranu.

Nekom poznato?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Nema druge... Servis. Ne znam da li možeš u trgovini zamijeniti. Ako ti nešto znači, imam dobro iskustvo nedavno sa servisom. Vjerojatno ćeš dobiti novi uređaj.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Baterija je kriminal na iOS 11.3 na 8 plus. Glavni forte uređaja su sjebali.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Meni se čini ok. Izdrži mi cijeli dan bez razmišljanja kako koristim uređaj. Nedavno sam prešao sa Androida pa mi je autonomija na 8 plus ugodno iznenađenje.
14 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Pozdrav, presao sam na iPhone nakon godina koristenja Androida. Uglavnom nabavio sam iPhone 8 preko T-mobilea prije 2 tjedna. Skuzio sam da su rubovi na straznjoj strani di staklo dolazi do metala dosta grubo/ostro, i citajuci malo o tome, to tako nebi trebalo bit. Pa me zanima da li vi imate slicnu situaciju, i ako da jeste mozda vracali uredaj za novi? Te da li mi je bolje odnjeti uredaj u T-centar ili u Store ili iStyle? Pretpostavljam da bi trebao dobiti novi uredaj po Apple standardima u Americi (vecina izvora je od tamo).

LoL- Bobzzy (EUW)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Prvo idi u nekakav dućan gdje imaju izložene iste modele pa usporedi da li je zaista tako... Da ne ulaziš u cijeli postupak i da ti vrate isti uređaj.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

To budem svakako, samo me zanima da li da uredaj predam u Store ili u T-centar, nekako vise vjerujem Storeu, jer oni su ipak zaduzeni samo za iPhone

LoL- Bobzzy (EUW)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Sil kaže...
Prvo idi u nekakav dućan gdje imaju izložene iste modele pa usporedi da li je zaista tako... Da ne ulaziš u cijeli postupak i da ti vrate isti uređaj.

 Ali vidim da i ti imas iPhone 8 (plus verziju, ali isti vrag), pa mi reci da li su tvoji rubovi ostri na tim prijelazima ili je potpuno glatko kada predjes prstom?

LoL- Bobzzy (EUW)
14 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Ako nekog zanima, odnio sam uredaj u Smartson, slozili se samnom da rubovi nebi trebali biti ostri, za dva dana evo me sa novim iPhonom na kojem sve stima. Dobio sam replacement model.

LoL- Bobzzy (EUW)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Frendica mi je nakon dugo koristenja iPhone 6 uzela Galaxy S8. Jednostavno android nije za nju. Nudi se iPhone 6 zlatni u odlicnom stanju i sa novom baterijom, te Galaxy S8 star doslovno dva dana (Orchid Grey) za iPhone 8/8 Plus. Ako neko zeli neka se javi u inbox

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Tesko da ce ti neko pristat na to bez dobre nadoplate
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Robi1992 kaže...
Tesko da ce ti neko pristat na to bez dobre nadoplate

A eto stavio sam po nek se ljudi nude, vidit cemo za nadoplatu

7 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Njuskalo i udri,imas ljudi koji se bave time i prihvatit ce ti oba mobitela sigurno ali kazem spremi se na nadoplatu jer oni rade s time i zaradjuju tako
 
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Kakva je baterija na osmici obicnoj i koje su prednosti ili mane recimo na iphone 7 .U cemu se razlikuju jeli bolje kupiti 7 za manje para nego 8 ako su razlike neznatne?

vazna mi je baterija,brzina i kamnera

Nađa
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Mogu ti reći otprilike kako stoje stvari na 8 Plus. 8-10 sati uporabe. Na Note 8 imam sad oko 6,5. Uporaba = SOT + pozadinski procesi. Obična osmica je nešto lošija od Plus modela. Ima dobar standby kao i svi iPhone uređaji.
5 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Kako se logovati na aple imam akaunt i popunjen mi je iclod.Kako staviti da se nove slike i podaci ne aplouduju na icloud

Nađa
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Odeš na postavke - općenito - uporaba memorije i iclouda i tamo si podesiš...
5 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Ima li iko sa obicnom malom osmicom.Kako sluzi baterija i da li je 64 memorije dovilno jer imam preko 100 aplikacija i puno slikam

 

Nađa
 
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Darian kaže...
Odeš na postavke - općenito - uporaba memorije i iclouda i tamo si podesiš...

 Nema toga uporaba memorije i iclouda?

I imam jos da pitam kako da namjestim svjetklo za obavjesti

Nađa
12 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Kakvo svjetlo za obavijesti? To ne postoji na iPhoneu, ali ima ono LED svjetlo koje moze bljeskati kad primas pozive i poruke

Buduci si ti ona mutava Besana koja i na forumu.hr drka sa ovakvim pitanjima i ovo ti je valjda peti iPhone koji koristis (a i dalje ku*ca ne znas) trazi sama gdje je to u postavkama 😒
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!

Ne znam o cemu pricas a i mislila sam na to led svjetlo

 

Nađa
12 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Aj ne seri, Bog ti da zdravlja..

Evo ti da ne places, valjda ces uspjeti naci..

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Pozdrav, kako očistiti zvučnike od prašine? Gledao sam na internetu da se uzme vlažna maramica, postavi uzduž zvučnika i spajalicom lagano pritisne i okreće maramica u toj rupici zvučnika, je li to provjerena i sigurna metoda ili pak imate neku drugu soluciju? Samo konstruktivne odgovore bih molio
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
playjob kaže...
Samo konstruktivne odgovore bih molio

 umoči ga u vodu

9 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Umočim ti znaš di
13 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
playjob kaže...
Pozdrav, kako očistiti zvučnike od prašine? Gledao sam na internetu da se uzme vlažna maramica, postavi uzduž zvučnika i spajalicom lagano pritisne i okreće maramica u toj rupici zvučnika, je li to provjerena i sigurna metoda ili pak imate neku drugu soluciju? Samo konstruktivne odgovore bih molio

Osobno sam imao sličnih problema, i sa zvučnikom i sa utorom za punjenje na iP6+! 

Riješio sam ih sa oštrom čačkalicom koju sam malo držao u vodi da malo smekša i lagano “pohvatao” svu prljavštinu, uspješno! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Evo mene ponovno, jel imate vi mogućnost gledati određene videe u 1440p na youtube-u? Prije sam imao tu opciju, sada je nema.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice