Novi s4 mini pregrijavanje i resetiranje

poruka: 13
|
čitano: 9.366
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Novi s4 mini pregrijavanje i resetiranje

pozz ljudi, danas stigo mami novi s4 mini black edition, 4.2.2 rom neki univerzalni, ceski jezik bio na otvaranju mobitela, e sad, najprije se osjeti kod normalnog rada kako baterija se grije, cak i smrad neki spaljenog i baterije, pod prstima pre vruc, resetira se i pokrene i radi desetak min pa opet, probao sam resetirat tvornicke postavke, no opet dolazi do problema. 

 

e sad, dali da probam instalirat neki drugi rom, od vipa 4.2.2 verziju recimo, ili neznam sta da radim. mobitel mogu vratit u roku tjedan dana, 

 

ako je netko ima slican problem , volio bih da mi pomogne.

 

hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Novi s4 mini pregrijavanje i resetiranje
Smrad od baterije, pregrijavanje, resetiranje? Kakav novi rom, stavi stock i vrati im ga natrag, sto se uopce mislis?
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Novi s4 mini pregrijavanje i resetiranje

eh, vikend je sad, cekacemo i testirat do ponedjeljka, mislim da se sranje desilo kad sam stavio vip karticu i sd karticu. kaze mama dok je prckala po njemu bez vip kartice i sd kartice da je bilo ok. sad sam makno sd i normalnije radi, ne grije se, sutra cu flashat original vip s4 mini rom ili tcomov, formatirat sve na mobu i probat, formatirat sd i testirat. ako opet steka, flashat rom s kojim je doso i trazit neki drugi mob ili povrat novca.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi s4 mini pregrijavanje i resetiranje

Nemoj ništa flashat, jer će ti odbiti garanciju u slučaju reklamacije. Ako je uređaj došao neispravan odmah iz dućana, svaka daljnja radnja (osim reklamacije) je besmislena.

KaeR
14 godina
offline
Novi s4 mini pregrijavanje i resetiranje

Jesi ti siguran da je to original S4... da nije neki klon?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi s4 mini pregrijavanje i resetiranje

ovako, malo njubasto, noneznam kako da provjerim dal je original ili klon, skino sam bio samsung genue iz trg play, tamo je reko da je mobitel genuine :D

 

ima svoj imei i sve.

 

isto tako strah me da je problem nasto kod sd kartice koju sam u njega stavio bio, stara sd 8gb, nije bila formatirana, nego direktno iz starog sony ericsona u njega.

 

sta se kod flashanja stock roma preko odina raste bin counter i gubi garancija?

 

mislio sam probat 4.4.2 vip croatia verziju. 

 

isto tako mob je black edition a na sam mobile vidim da ima black edition romovi, dali moram stavit black edition il mogu normalni od vipa rom stavit? jer vip nema black edition.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi s4 mini pregrijavanje i resetiranje

nisi jedini,

upravo vraćen i uzeti novci nazad

drugi samsung u 6 mjeseci 

nikad više samsung

 

poslije s2 prejefitna kineska plastičurija

 

vatrom
13 godina
offline
Re: Novi s4 mini pregrijavanje i resetiranje

sta si uzo ako smijem znat u tom rangu, mama mi razocarana skroz, kaze sav je crn a meni sve crno u zivotu, pukla ljubav odmah, nece joj to pasat lol :D banalno al tako je hehe.

16 godina
offline
Re: Novi s4 mini pregrijavanje i resetiranje
g2 dodao 100€
vatrom
13 godina
offline
Novi s4 mini pregrijavanje i resetiranje

Eh. Sad sam isao factory reset iz recovery. 2 put. I sad normalno radi. Cini mi se barem. Nema previse grijanja . Niti mi se resetira mob. Sad mi ga vjerojatno nece htjet uzet nazad na ekupi. Da dobim novce nazad. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Novi s4 mini pregrijavanje i resetiranje
U roku od 7 dana mozes vratiti proizvod bez opravdanja ako kupujes na daljinu.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Novi s4 mini pregrijavanje i resetiranje

Nikad mi neće bit jasni ljudi koji galaksije kupuju..

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8
Moj PC  
3 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Novi s4 mini pregrijavanje i resetiranje

Eto ja nazalost kupio s4mini i isao na more tako da nisam bio u mogucnosti odnijeti i zamijeniti NOVI uredjaj za novi. i tako su pocele moje muke po Samsungu vec sad mislim da u ZIVOTU VISE NIKAD NECU IMATI NITI JEDAN SAMSUNG PROIZVOD!!! Odnio na servis za tjedan dana dolazim "KAO" popravljen vracam ga za 30min jos uvjek se stalno resetira... isti dan opet u servis jucer ga podigao ali sam morao odmah na put i sad iz Orebica pisem sav jadan jer OPET uredjaj se stalno random resetira .... mislim ne KUZIM koji DIO u servisu su oni onda testirali kad mi ga vracaju u identicnom stanju???? btw servisiran je u retardiranom Smartsonu tj. slan je u Agramservis ... nazalost baceni novci jer me stajalo toliko zivaca i vremena da ne mogu opisati!!! 

 

 

SAMUSNG IS DEAD FOR ME!!!

 

Sad da bi povratio dio novca podvalit cu ga nekome!!! SIRIM VAL MRZNJE PREMA SAMSUNGU!!!

 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice