OnePlus 3

poruka: 1.955
|
čitano: 234.341
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
Re: OnePlus 3
e.peace kaže...
Hvala drug,ali te opcije kod mene nema.

E jbg, onda ne znam kako da ti pomognem. Sry....

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
2 godine
Molim malu pomoc. Dilema je poslati mobitel na servis u Oneplus ili probati prodat ovakav pa kupiti drugi novi. Ovaj mi je super jedino je baterija losija 2 SOT-a i staklo kamere napuklo, ali ne smeta slikanju i ne vidi se na slikama, mobitel je ocuvan i ko nov, osim navedenog. Dobio sam mail od Oneplusa da je baterija 7.4€, a staklo 25.2€ plus naravno ruke, VAT i postarina za sto nemam cifru, pa mi je tesko odluciti o isplativosti, ali bi ako bude vise odustao od zamjene stakla kamere.
Sta vi kazete?

0 0 hvala 0
8 godina
OnePlus 3

Mislim da bi ti nova baterija+factory reset trebao rjesiti problem kratkog SOT-a. 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
Sad gledam cijene i mislim da su mi poslali cijenu za kameru, a ne za to staklo kamere. Uglavnom otvorio zahtjev pa cemo vidjeti. Javim kak je proslo.

0 0 hvala 0
2 godine
Eto samo da pohvalim OnePlus u tjedan dana ukljucujuci vikend, mob otisao na servis UPS-om, popravljen i vracen UPS-om. Ukupni trosak slanja, servisa, baterije i stakla kamere 255 kn, u garanciji koja je istekla izmjena kamere, nekog kabla/gumba, konektora baterije i one ljepljive trake za bateriju. Sve reseno preko maila brzo i efikasno. Mob podesen sve radi, sad cu vidjeti bateriju kad se malo formira i sve poslozi.

4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice