OnePlus 3

poruka: 1.964
|
čitano: 375.476
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
OnePlus 3

Nikad nisam imao sreće sa ovakvim stvarima (kupim monitor - pokvaren, kupim bratu mobitel - pokvari se u roku od 2 tjedna i td.) :D

 

Ugl, sad sam isao na chat sa supportom, poslali su mi tracking number i koliko vidim stigao je mobitel do Zagreba, znači trebao bi brzo i do Splita :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
maniak kaže...

Nikad nisam imao sreće sa ovakvim stvarima (kupim monitor - pokvaren, kupim bratu mobitel - pokvari se u roku od 2 tjedna i td.) :D

 

Ugl, sad sam isao na chat sa supportom, poslali su mi tracking number i koliko vidim stigao je mobitel do Zagreba, znači trebao bi brzo i do Splita :D

 sutra se igraš sa njm :)
paničariš bezveze :p

 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
15 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
maniak kaže...

Još mi nije stigao mobitel, a rekli su da je poslano već u četvrtak.

I na oneplusu opet ne vidim nigdje shipping number, te čak ni ne piše shipping method ni ništa.

Isto tako ne mogu support ticket otvoriti niti išta, već sam pomalo zabrinut.

 

 

Vidim da i tebi fali tracking gumb, probaj preko ovog LINK 

 

Prvi datum unesi datum kupnje, a ko shippers reference unesi bas svoj broj narudzbe. A i ako nema tamo niceg, nemoj panicarit, svi govore da su dobili sms od DHL-a kad je mob poslan, ja ga nisam dobio. A isto tako imas masu ljudi koji uopce nisu obavjesteni da im je mob poslan, pa se samo stvorio dostavljac pred vratima. Nije im usavrsena logistika, al doci ce, tu nemas straha.

9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Stigao jucer mob. Sad podešavanje, malo mi je velik naspram iPhona 6S :). I taman su stopirali update na 3.2 a ne da mi se ručno flash-ati
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
NorthBlue kaže...
Stigao jucer mob. Sad podešavanje, malo mi je velik naspram iPhona 6S :). I taman su stopirali update na 3.2 a ne da mi se ručno flash-ati

 Zasto su stopirali update?

16 godina
offline
Re: OnePlus 3
Stopirali a ja ga instaliral. Razlog?
9 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 3
Imam dvije sim kartice i sve radi bez greske sa 3.2.
Nadam se da ne budem imal problema i ocekujem 3.2.1 update za svaki slucaj.
13 godina
offline
OnePlus 3

Da li je nekome OP3 bio poslan iz Poljske?

 

 

Po DHL trackingu vidim da moj vec dva dana skace od grada do grada u Poljskoj, cisto me zanima koliko ce mu trebati da dodje do ST-a?

Nadao sam se da ce mi do petka doci jer u pon idem na put, nisam siguran da cu ga uspiti pokupiti prije nego im ga vrate natrag. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2016 13:57 (anarchyST).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: OnePlus 3
Nikad nemoj prije puta naručivat😃
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
OnePlus 3

Meni je jučer stigao, isto iz poslan iz Poljske.

Za sad mi je mobitel super, stim da ima par bugova za koje već vidim da će smetati, najgore mi je što je vibracija preslaba, u dosta slučajeva i ne osjetim da mi vibrira u džepu.

Pričekat ću još koji tjedan pa ću ga rootat, stavit custom kernel i xposed, trebao bi tad valjda moći pojačati vibraciju i riješit još ovih par problema :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Koji su to bugovi?
Ja jedinu razliku od iPhona sam primjetio da na na iPhonu skrolanje radi bolje u Chrome browseru. Ovdje nekad malo zašteka,al tako je kod svih Android-a. (naravno izuzev razlike u sustavu)
15 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
anarchyST kaže...

Da li je nekome OP3 bio poslan iz Poljske?

 

 

Po DHL trackingu vidim da moj vec dva dana skace od grada do grada u Poljskoj, cisto me zanima koliko ce mu trebati da dodje do ST-a?

Nadao sam se da ce mi do petka doci jer u pon idem na put, nisam siguran da cu ga uspiti pokupiti prije nego im ga vrate natrag. 

 

Svima dolazi iz Poljske, bar nama s ovih prostora. Mojem je trebalo od 24tog do 29tog, al subota je bila praznik, s time da je 28og doso u Zagreb u 13h i nije uopce bio procesiran do drugi dan kada je poslan na dostavu, al da, moj je iso prvo kroz 3 grada u Poljskoj, pa u Austriju, Sloveniju i tek onda u Zagreb.

 

Dobio sam 3.2 update preko onog trika s VPN-om iz Njemacke, za sad bez bugova, nije bilo problema pri instalaciji, baterija se drzi sasvim solidno, sve u svemu radi kak i treba.

 

Nego da vas pitam, vi koji imate mobitel, koliki vam je otprilike standby drain tokom noci? Ja gubim u prosjeku 2-4% , bez ikakvih dodataka tipa greenify, amplify il nest trece i s ugasenim wifi-em, bez prometa i bez backup-a.

12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Da li se na OP3 može umemorisat više od jednog otiska prsta.Zato što sam ja na poslu sklon ozljedama prstiju  mlatnem se čekićem il se porežem skalpelom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 3

Osim spomenute vibracije, mobitel mi se često zna sam "probuditi" u džepu jer senzor otiska prsta pokušava očitati o nogu, snimanje je malo loše, prvenstveno jer ima neuobičajeno loš zvuk, fizički slider je skoro pa beskoristan ovakav, jer sad se može birati između svih notifikacija, prioritetnih i nikakvih, dok bi, bar meni, logičnije bilo da bude sve notifikacije i zvuk - vibracija - ugašene notifikacije. Napravljena je aplikacija za OnePlus X, međutim ona ovdje za sad ne radi.

 

Sve u svemu izvrstan je mobitel, ali Nexus 5 me previše razmazio pa jedva čekam staviti root i xposed 

 

EDIT: e.peace može do 5 prstiju :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2016 17:30 (maniak).
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
E hvala,baš me je kopkalo !
Puno bolje nego sam očekivao.
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 3
e.peace kaže...

Da li se na OP3 može umemorisat više od jednog otiska prsta.Zato što sam ja na poslu sklon ozljedama prstiju  mlatnem se čekićem il se porežem skalpelom.

 Moze ...do 5 prstiju ..bar je meni toliko prihvatio . 

15 godina
offline
Re: OnePlus 3
Evo i neki prvi rezultati baterije, ako ostane ovako jako sam zadovoljan.
Jucer sam dobio 5 sati SOT uz cestu uporabu.
Mobitel je bio 3G/WiFi vecinu dana, lokacija i bluetooth iskljuceni.
Evo slike u prilogu.
I čini mi se da ima još jedan bug, mobitel mi je cijelo vrijeme budan.
Mislio sam da je to zato što sam svako malo na njemu, ali jutros sam ga ostavio na stolu 3 sata i nisam dirao i opet isto, niti jednom ne ode u sleep.

Valjda ce se ispraviti s vremenom :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Izašao 3.21 update. Procedura standardna,skinite besplatni VPN,promijenite državu na Njemačku ( ukoliko vam se ne da čekati par dana da stigne kod nas) i neka zabava počne :)
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

nexus 6p ili OP3? :D

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Odgovorio sam ti u Nexus temi,pričekaj par dana da istestiram ovaj update :). Ja sam došao sa iPhona 6S i Note-a 4 prije ovog,žena ima HTC 10 a šogorica S7 i moram iskreno priznati da je mob strašno brz. Nemam nikakvih bugova za sada,jedino baterija bi mogla biti bolja. Al isto mi je bilo s iPhonom tak da sam naučen na svakodnevno punjenje. Napunio mi je s 42% na 96% u roku pol sata prvi dan.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

Northblue, imao si priliku koristiti HTC10 i OP3, moze kratka usporedba?

9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

Nisam se baš puno igrao s njim, al OPO3 je brži, tanji, bolji FP reader(iako je i ovaj super). 

HTC ima bolje zvučnike, Sense mi je super skin, malo je deblji i teži, pogotovo s case-om. Izlaz za slušalice je najbolji što sam čuo u dugo vremena. 

Kamere baš ne koristim, al ako ćeš baš inzistirati mogu opaliti par fotki s jednim i drugim. 

Meni su oba super, samo htio sam veći ekran.

 

Ma sumnjam da možeš fulat s bilo kojim od M10,OPO3,Nexus, S7/Edge itd. 

Razlike su fakat u nijansama, i da li preferiraš stock izgled i malo brži mob ili više funkcija i malo bolju kameru. 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2016 22:52 (NorthBlue).
11 godina
offline
OnePlus 3

Pozdrav svima,

 

svoj naručio prekjučer i jedva čekam da stigne. 

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Oneplus 3 VS Xiaomi Mi5 VS ZUK Z2 VS Meizu Pro 6 VS Huawei P9

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Sreća da review nije na kineskom...
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

... 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2016 2:04 (NorthBlue).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Svi se žale na Push notifikacije,što naravno nije dobro.A kad će i hoće li fix????
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Ja nemam nikakvih problema,isprobano u više navrata sa raznim messenger klijentima i gmailom. 

Nekako mi se čini da Amerikanci imaju najviše problema. Žale se na bug u YouTubeu a meni radi na 1080p. Nisam uočio ni jedan problem za sada,možda samo imam sreće :). 

 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
NorthBlue kaže...

Ja nemam nikakvih problema,isprobano u više navrata sa raznim messenger klijentima i gmailom. 

Nekako mi se čini da Amerikanci imaju najviše problema. Žale se na bug u YouTubeu a meni radi na 1080p. Nisam uočio ni jedan problem za sada,možda samo imam sreće :). 

 

 

 Ja kako sam čitao nema ko nema taj problem.Vidio sam i dosta njemaca se žali da čak izgubi i wifi kad ode u deep sleep.Meni su došla dva komada pa ću malo testirat.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice