OnePlus 3

poruka: 1.964
|
čitano: 374.328
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Može neki link di se trenutno može povoljno uzeti oneplus 3.

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 3
Istina, imaš pravo. Ma koristim Notifyer za prikaz notification broja iznad aplikacija i ako takvu ikonu hoću staviti onda mi ne da. Hvala za info, moj bed.
Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 3
Neočekivano, pojavio mi se burn-in na mjestu gdje je status bar. Znači ako ga stavim u landscape kod surfanja točno se vidi linija status bara te malo ikone od postotka baterije, sata i wifi signala.
Ništa prestrašno zasada, ali sad kad znam da je tu, kao trn u oku je. Odmah sam instalirao Nova Launcher i maknuo status bar te ću čim više koristiti u horizontalnom položaju u nadi da se ne pojača efekt
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
A da li taj burn in pokriva garancija,ako neko zna da nam objasni?
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

to je manjka amoled zaslona i trebala bi garancija pokrivati.

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Imam osjecaj da sa svakim novim updateom OnePlus nesto u biti downgradea. Prije nekoliko updatea sam primjetio da mi je kvaliteta kamere opala, da li je do postprocessinga ili sta, ali primjetim znatno pogorsanje u ostrini fotografija. Sa zadnjim updateom je pogođena navigacija čini mi se. Prije sam sa Sygicom svakodnevno bez problema se sluzio, sada u 90% pokusaja ne moze locirati precizno lokaciju. Sa Google maps nema problema dok god se koristi u kombinaciji gps+lte. Da li je jos tko primjetio slicne simptome na svojim mobitelima? Ako je ovo stvarno OnePlus-ov nacin da nas pogura prema novom modelu razocaran sam. Slijedeci mobitel tesko da ce ponovno biti OP...

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: OnePlus 3
Nisam primijetio ništa od navedenog. Dapače, radi stabilnije nego prije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 3

OP3T radi bolje nego ikad,4.5.0.nema problema s navigacijom,kamera dobra,notifikacije,baterija.baš sam zadovoljan...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Ja sam na Paranoid Androidu i mogu reci da sam odusevljen. Na Oxygen-u sam probao koristiti substratum sa Swift blackom ali je nakon 2 dana koristenja poceo toliko stekati cijeli mobitel, lagovi nevjerojatni. Presao na Paranoid, i substratum + Swift black je nesto fantasticno.

 Plus Google camera je portana na pa sada bas to idem probati. Evo i linka.

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 3

Hvala na hintu, ali sam se sjetio da som to odavno iskljucio: "This transmission of usage activity can be turned off by navigating to ‘Settings’ -> ‘Advanced’ -> ‘Join user experience program’. "

Sad, da li je stvarno iskljucio, tko ce ga znati. Imam drugih briga trenutno...

last.fm/user/jolly_bravo
6 godina
offline
OnePlus 3

Open Beta 25 za OnePlus 3 donosi Oreo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 3
robogo kaže...

Open Beta 25 za OnePlus 3 donosi Oreo.

 Meni jučer došao,iznimno sam zadovoljan sa ovim Oreom...jest da ima bugova naravno ali bit ce tu jos nadogradnji.

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
jollyb kaže...

Hvala na hintu, ali sam se sjetio da som to odavno iskljucio: "This transmission of usage activity can be turned off by navigating to ‘Settings’ -> ‘Advanced’ -> ‘Join user experience program’. "

Sad, da li je stvarno iskljucio, tko ce ga znati. Imam drugih briga trenutno...

 Ovo je djelomično, full bi bilo preko adb komande (pm uninstall -k --user 0 pkg) dok ti je mobitel povezan usb-om i u debugging mode-u.

16 godina
offline
Re: OnePlus 3

imas pravo, ali postajem sve vise imun na ta privacy shit, nista ne skrivam, imam drugih briga tako da ne stignem brinut o tim stvarima. 

kad uhvatim vremena cu napraviti preko adb

last.fm/user/jolly_bravo
7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Mariossa kaže...

Imam osjecaj da sa svakim novim updateom OnePlus nesto u biti downgradea. Prije nekoliko updatea sam primjetio da mi je kvaliteta kamere opala, da li je do postprocessinga ili sta, ali primjetim znatno pogorsanje u ostrini fotografija. Sa zadnjim updateom je pogođena navigacija čini mi se. Prije sam sa Sygicom svakodnevno bez problema se sluzio, sada u 90% pokusaja ne moze locirati precizno lokaciju. Sa Google maps nema problema dok god se koristi u kombinaciji gps+lte. Da li je jos tko primjetio slicne simptome na svojim mobitelima? Ako je ovo stvarno OnePlus-ov nacin da nas pogura prema novom modelu razocaran sam. Slijedeci mobitel tesko da ce ponovno biti OP...

Nisi jedini, ja sam isto primjetio probleme s GPS-om. Prvo sam mislio da je do google mapsa i ostavio sam im loš review, ali kasnije sam skužio da mi ni Sygic ne radi kako treba, a zafrkavali su i Uber i Lyft. Stavljalo bi me na neke lokacije di sam bio par dana prije, ili se uopće ne bi micao kad pokrenem navigaciju. Baš me je razočarao i naživcirao previše puta u zadnjih mj dana, a stvarno mi je trebao. Frend ima OP5 i u isto vrijeme je njegov radio najnormalnije. Sad radi sve normalno, nez koji mu je k bio

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2017 1:04 (nanbudim).
16 godina
offline
Re: OnePlus 3
Gdje se mogu kupiti originalni caseovi za OP3T? Vidim da na službenoj stranici nema ništa više.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Jel netko stavio open beta 16 i 17 na OP3T i da se baterija brzo troši?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Stigao update za Android O(8.0) ujedno i OxygenOS 5.0. Upravo ga instalirao pa još nisam sve pregledao, ali već vidim vizualne promjene. Koristim Novu Launcher pa mi ostalo nije toliko ni vidljivo.
 
4 0 hvala 3
7 godina
offline
Re: OnePlus 3
Bugovi i to, citam dosta se ljudi zali....
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 3

slika u slici ne radi, u settingsima stoji da je omogućen, međutim ništa. Neki kažu da su uspjeli da im na chromu proradi tako da otvore desktop yt na full screen al ništa....

 

U biti, osim male promjnene quick settingsa ne vidimi ništa novo.

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
OnePlus 3

odozada cista kopija HTC one M9 xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
KRISTIJANJE kaže...

slika u slici ne radi, u settingsima stoji da je omogućen, međutim ništa. Neki kažu da su uspjeli da im na chromu proradi tako da otvore desktop yt na full screen al ništa....

 

U biti, osim male promjnene quick settingsa ne vidimi ništa novo.

 radi pip. Otvori chrome, odaberi neki video da nije yt, otvori ga full screen te onda pritisni tipku home. Uglavnom dosta beskorisno jer koliko sampročitao trebao bi imati yt red da radi preko njega ostalo je manje bitno.

 

 

Loše po meni je 

1. wake display koji nema centrirani sat kao i to da u sat "1" je crvena kao na nekom karnivalu isto tako kada dođe notifikacija prikaže samo dio poslije toga premjesti se u ikonu

2. notifikacije u plavoj boji nepotrebno šarenilo 

3. ne radi drive backup

4. za sada ne mogu maknuti u notifikacijama da neka aplikacija radi u pozadini kao i kod lock screen ako netko zna kako maknuti neka napiše

5. prikaz potrošnje baterije nepotrebno zakomplicirali

 

Dobro

 

1. paralelne aplikacije 

2. notifikacije sa točkom ali mi ne rade na email

 

Uglavnom hype za taj oreo sve manje vidljive razlike, a sve više neoptimiziranost

 

edit: za notifikaciju da neka aplikaicja radi u pozadini rješio sam tako sam sam zatvorio otvorio aplikaciju radi se o adguard pa se maknula notifikacija.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 20:20 (Jim Carrey).
11 godina
offline
Re: OnePlus 3
Jim Carrey kaže...
KRISTIJANJE kaže...

slika u slici ne radi, u settingsima stoji da je omogućen, međutim ništa. Neki kažu da su uspjeli da im na chromu proradi tako da otvore desktop yt na full screen al ništa....

 

U biti, osim male promjnene quick settingsa ne vidimi ništa novo.

 radi pip. Otvori chrome, odaberi neki video da nije yt, otvori ga full screen te onda pritisni tipku home. Uglavnom dosta beskorisno jer koliko sampročitao trebao bi imati yt red da radi preko njega ostalo je manje bitno.

 

 

Loše po meni je 

1. wake display koji nema centrirani sat kao i to da u sat "1" je crvena kao na nekom karnivalu isto tako kada dođe notifikacija prikaže samo dio poslije toga premjesti se u ikonu

2. notifikacije u plavoj boji nepotrebno šarenilo 

3. ne radi drive backup

4. za sada ne mogu maknuti u notifikacijama da neka aplikacija radi u pozadini kao i kod lock screen ako netko zna kako maknuti neka napiše

5. prikaz potrošnje baterije nepotrebno zakomplicirali

 

Dobro

 

1. paralelne aplikacije 

2. notifikacije sa točkom ali mi ne rade na email

 

Uglavnom hype za taj oreo sve manje vidljive razlike, a sve više neoptimiziranost

tnx, sad radi, caka je u ne yt videu.

 

Btw, više sam promjena osjetio kad se samo promjenila aplikacija launchera nego na ovom 1,5 GB velikom OS uprgradeu.

 

Uglavnom, ništa posebno. 

jaska jaska jaskaja
7 godina
offline
Re: OnePlus 3
Eto update sjeo, nis posebno nit smrdi nis mirise. Uglavnom nisu trebali dirat taj lift up display, jer je sad ruzan. Ostalo mi je ok za sad kolko vidim.
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Meni ne rade aplikacije za net banking - dakle oprezno sa updateom. Da sam znao ne bih radio update.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Kod mene radi net banking bez problema..
 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: OnePlus 3

Meni ok.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 6:57 (mirkec1).
 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: OnePlus 3
Zaba radi kolko sam probao nabrzaka. Nije bilo onih notifikacija za app, ali kad das prava launcheru rade. Preko noci otislo 3% bas kao i prije, al mi je promijenio zvuk alarma sunce mu.
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

EDIT: Otisao u banku, napravio reizdavanje kodova. Sad sve radi.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice