OnePlus 3

poruka: 1.964
|
čitano: 375.478
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
OnePlus 3

Meni najkorisnija funkcija cijelog Orea, Autofill Manager ne radi, u opcijama kao nema usluge koja bi popunila podatke, pa čak niti Google. Da li vama radi to?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
marsovac zemaljski kaže...

Meni najkorisnija funkcija cijelog Orea, Autofill Manager ne radi, u opcijama kao nema usluge koja bi popunila podatke, pa čak niti Google. Da li vama radi to?

 koliko sam skužio treba skinuti aplikaciju tipa lass pass. Zašto preko google ne radi ne znam 

 

možda ovo pomaže https://forums.oneplus.net/threads/closed-auto-fill-feature-android-oreo-update.685012/

 

Clear Google play services cache and data
And restart the phone

9 godina
offline
Re: OnePlus 3
Jim Carrey kaže...
marsovac zemaljski kaže...

Meni najkorisnija funkcija cijelog Orea, Autofill Manager ne radi, u opcijama kao nema usluge koja bi popunila podatke, pa čak niti Google. Da li vama radi to?

 koliko sam skužio treba skinuti aplikaciju tipa lass pass. Zašto preko google ne radi ne znam 

 

možda ovo pomaže https://forums.oneplus.net/threads/closed-auto-fill-feature-android-oreo-update.685012/

 

Clear Google play services cache and data
And restart the phone

 Pomoglo je brisanje cache-a za play services

Hvala

14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

jel netko ima problema da mu ne prikazuje preostalo vrijeme baterije kako treba. Napunio sam mobitel i prikazije 4h do 0% s time da kako vrijeme ističe raste vrijeme preostalo sve do vrhunca pa onda pada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Ne iako baterija dosta krace traje, al cekam da prode par ciklusa punjenja i da malo sjedne taj Oreo par dana, jer se nekima popravilo nakon toga. Doduse ja nisam brisao cache i radio reset uredaja i nadam se da necu morati.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 3
mirkec1 kaže...
Ne iako baterija dosta krace traje, al cekam da prode par ciklusa punjenja i da malo sjedne taj Oreo par dana, jer se nekima popravilo nakon toga. Doduse ja nisam brisao cache i radio reset uredaja i nadam se da necu morati.

 I kod mene ista stvar. Doduše i nougat je bio malko bugovit u startu. 

jaska jaska jaskaja
12 godina
offline
OnePlus 3

Jel netko ima Dbrand skinove ? Razmisljam o narudbi, ali nisam siguran. Inace OP3T imam vec godinu dana i mob je fenomenalan, preporucam svima..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 3
Osim kamere :)
13 godina
offline
OnePlus 3

SOT je katastrofalan nakon updatea i hard reseta. Mislim da se najpametnije vratiti na 7.1.1.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Meni se cini da baterija polako dolazi k sebi. Iako se opet pojavilo jace grijanje prilikom surfanja. Ostalo sve ok za sad. Mozda poprave te sitnice nekim updateom. Nadam se da nece ostati na ovome, a nazad se uvijek moze.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

a sto reći... kakvu posluku porati... ja sam valjda jedina budala koja ima problema sa ota updateima na rootanom uređaju sa stock oxygenom.

 

čim mi je došao ota update danas oko 16 sati sam skinuo ovo

http://downloads.oneplus.net/oneplus-3t/oneplus_3t_oxygenos_5.0/

 

koji naravno nije htio proći jer bih dobio ovo:

 

 

i naravno onda sam se potrudio naći što je to error 7 i potrudio se skinuti OTA na mobitel i naći ga gdje je skinut i prebaciti ga u root telefona opet sam dobio isti rezultat - error 7. Očigledno su svi ti official updatei negdje mom telefonu izgubili ime pa ne prolazi update telefona po tom imenu.

 

onda sam izbrisao prvi redak iz META-INF\com\google\android\updater-script u Notepad++ da se ne radi provjera koji telefon imam i odradilo je instalaciju uspješno nakon koje sam odmah flashnuo i najnoviji super su jer svaki put ostanem bez roota.. sad je uređaj lijepo u boot loopu (samo stoji crni zaslon sa oneplus logom i powered by android na dnu) nakon official updatea, srećom mogu ući u recovery. s obzirom da mi zadnji backup je od prije mjesec dana, volio bih ako mogu nekako riješiti ovaj update problem bez da moram raditi ovo:

https://forums.oneplus.net/threads/new-oneplus-3t-stuck-on-screen-after-update.502715/

 

jer ne želim wipeat telefon bezveze

 

prije updatea sam imao posljednju official verziju, nadogradio sam twrp na posljednju verziju sa njihove stranice i opet sam nay ebao. a ekipa ovdje regularno "updateao sam, nikakvih problema, malo bateriju troši"... nitko nema pyzdarija kao ja a sve radio po PS-u otkad sam ga dobio.

 

 

 

7 godina
offline
Re: OnePlus 3
Idi lijepo na OnePlus forum ili download stranicu i skini Nougat downgrade paket i flashaj bez resetiranja.

I poslije toga lijepo ažuriraj TWRP, skini full Oreo zip i flashaj kako spada.
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

a ne znam što reći... reflashao sam opet zip od ota, nakon završetka stisnuo reboot i upalio se bez problema. jel ima tko drugi stock rootani sa twrpom? da pitam iskustva sa ota i official updateima sa stranice, čisto iz znatiželje.

 

 

Edit: izgubio sam root i custom recovery. ne da mi se više za danas. na poslovnom kompu mi ni neće fastboot komandu radi, valjda ima neke admin fore...

 

 

edit2:

 

vrtio sam se u krug sa flashanjem recoverya i supersu i bootloopa i reflasha ota updatea...

 

potrebno je instalirati novi twrp, wipe dalvik i cache, instalirati novi ota, wipe dalvik i cache, flashnuti novi supersu, wipe dalvik i cache i onda reboot.

 

twrp:

https://forum.xda-developers.com/devdb/project/dl/?id=27381&task=get

 

supersu: https://download.chainfire.eu/1113/SuperSU/UPDATE-SuperSU-v2.82-20170528234214.zip

 

 

 

ako vam se pojavi error code 7, potrebno pobrisati prvi redak u META-INF\com\google\android\updater-script i ponoviti ovo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2017 15:50 (LIX).
11 godina
offline
OnePlus 3

Evo cure i dečki, tko nije znao, sa Oreom smo dobili face unlock. Radi dobro i brzo al je FP senzor po meni brži i praktičniji.

 

https://www.phonearena.com/news/OnePlus-3-and-3T-include-face-unlock-feature-with-OxygenOS-5.0-update_id100278

 

 

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

ne znam zašto bi netko tako nešto imao jer nije sigurno onda čemu uopće

 

evo i prvi komentar sa toga linka

 

"That sounds like a regular face unlock from Google's Smart Lock, which is present in many phones, and introduced in Android 4 with Galaxy Nexus. 

BTW, OnePlus 5T face unlock also doesn't work when the screen is off. You have to turn the screen on first. But it takes literally a split of a second to unlock the phone once the screen is on."

 

tipično daju nešto novo-staro svi sretni veseli 

7 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Pozdrav svima!

Vidim da se vec nekoliko ljudi zalilo na probleme s kamerom pa me zanima je li se to kod vas stabiliziralo?

Moja je i dalje prakticki neupotrebljiva osim u idealnim uvjetima. Ne mogu vise ni QR kod skenirati, focus prakticki ne postoji. Nekako sam sve uvjereniji da je pitanje hardvera.

Sad ne znam bi li čekao novi update pa vidio hoće li se to riješiti ili da šaljem uređaj na servis?

Hvala svima :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Meni kamera radi stvarno ok, bez problema, fokus fino radi.
Stvar i nemam nikakvuh problema
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
I kod mene kamera radi kao i do sad,znači super.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 3

Isti sam problem imao, naručio novu s e-baya i zamjenili mi u iservice za pola sata i sve funkcionira.

7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Moja je ok. Iako citam na njihovom forumu dosta se ljudi zali na taj problem s fokusom pa ispadne hardver problem. Ako imas garanciju reklamiraj.
Koliko te izasla ta prica s kamerom i izmjenom?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 3
mirkec1 kaže...
Moja je ok. Iako citam na njihovom forumu dosta se ljudi zali na taj problem s fokusom pa ispadne hardver problem. Ako imas garanciju reklamiraj.
Koliko te izasla ta prica s kamerom i izmjenom?

 https://www.ebay.co.uk/itm/For-OnePlus-3-Replacement-Main-Camera-Module-Assembly-OEM/172352058297?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

Uzeo sam ovu + izmjena 70 kn

13 godina
offline
OnePlus 3

Ljudi, jel imate problema nakon updatea na Oreo ? Meni je i dalje SOT katastrofa, baterija se abnormalno brzo prazni, ponekad mi ne lovi mrežu (do sad mi se to nikad nije dogodilo), "notification dot" se često uopće ne prikazuje iako je poruka stigla, mob se par puta već "smrzo". Probao sam već 2 puta napraviti factory reset + wipe cache ali nula bodova. Kakva su vaša iskustva ?

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Meni ok, jednom prestao raditi onaj lift up display restartom se rijesilo, SOT je doduse do 4.5 sata, sve drugo ok i dots radi. Prica se da je update povucen i da ce ici novi. A niti sam brisao cache niti resetirao na tvornicke...
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Povučen je sigurno. Ja nisam napravio update nakon što mi je došla obavijest (čitajući komentare da je loš) i sada mi više nema update-a.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 17:02 (iandic).
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
iandic kaže...

Povučen je sigurno. Ja nisam napravio update nakon što mi je došla obavijest (čitajući komentare da je loš) i sada mi više nema update-a.

Tak sam i ja, i onda mi ga je automatski skinuo nakon što sam se spojio na wifi...ali i dalje ga nisam instalirao i sad kad odem na update, nema niceg, i dalje mi je na 7.1.1

Inače svaki put odmah instaliram update bez da provjerim, i bas ovaj put reko idem prvo provjerit kaj kaze ekipa na forumu 😌 

Ovim putem zahvaljujem svima koji su tu pisali pa su upozorili nas koji kasnimo :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 23:55 (nanbudim).
9 godina
offline
OnePlus 3

Kod mene nema nikakvih problema, a baterija mi je čak i bolja nego prije, dogodilo mi se da legnem sa npr 70% a probudim se sa istih 70%, valjda cijeli mob ode u deep sleep pa ne troši ništa.

Ne koristim Oneplus launcher jer mislim da je Google umjesto glupih točkica mogao odmah ubaciti broj poruka, ja sam si to uključio u Nova Launcheru jer sam naviknuo na to dok sam još kupovao Samsung mobitele.

Ja sam pročitao da će 3 i 3T dobiti još 8.1 i da je to to što se tiče update-ova (možda tu i tamo neki security patch)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 3

bit će security patch+ nadogradnje još neko vrijeme,ali 9.0 neće dobit službeno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Pozdrav ljudi,

Mislim se prodati svoj OP3T, star cca godinu dana. Možda nije za ovu temu pa se ispričavam, kolika je realna cijena koju mogu tražiti?

 

EDIT: Mrzim gramatičke i površne poruke pa si svoju ispravljam.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 22:42 (hrabri zec).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 3
hrabri zec kaže...

Pozdrav ljudi,

Mislim sa prodati svoj OP3T, star cca godinu dana. Možda nije za ovu temu pa se ispirčavam, kolika je cca realna cijena koju mogu tražiti?

 2400-2600 Kn

 

Mozes traziti i vise ako ti nije hitno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 21:46 (ocean77).
7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Izasao novi update 5.0.1, nema vise vibre kod pritiska citaca prsta, ostalo jos istrazujem i testiram.
 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice