OnePlus 3

poruka: 1.964
|
čitano: 375.529
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

Ispravak netocnog navoda, ima vibra kad ne ocita prst, a cini mi se da reagira bolje i brze.

I manje se grije kod surfanja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.12.2017 12:12 (mirkec1).
7 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Jel brisite cache nakon updatea?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 3
BlueTiger kaže...

Jel brisite cache nakon updatea?

 Ja ne, nit cache nit nikakav reset. Radi kao i uvijek, al da mi nešto počne štekati vjerovatno bi to napravio.

jaska jaska jaskaja
7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Isto tako.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Aj bar su upozorili ovaj put.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Moj je OP3 zavrsio na servisu.
Poceo se aluminij odvajatod ekrana i zvucnik nije imo cist zvuk.

Zavrsio je u češkom arvato bertelsmann servisu.

Po pracenju statusa za 2 dana su ga popravili.

Izgleda da se baterija napuhala i sklop zvucnika nešto.

Trebo bi se vratit nazad slijedeci tjedan. Jucer su ga poslali.

DHL-om ide brzo sve, ali HP express je 4 dana vozio mob do ZG DHL-a jer kod mene DHL ne vozi direktno.

Sve skupa sa mob je tamo i nazad oko tjedna i pol.

Sve pod garancijom, sve oni organizirali.

Super podrska za sad o OP-a
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Ako ti se da, kopiraj ovaj post na PDF "Pomoć pri kupnji mobitela" jer dosta ljudi misli da je glavni nedostatak OneOplusa nedostatak servisa u HR. A ispada da je servisna podrška jednaka ili bolja nego kod domaćih servisera
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Stavit cu kad se mobitel vrati, pa ubacit i kopije papira sa servisa.
Sa OP nije nikakvi problem oko servisa i garancije, naprotiv, puuuno je bolje nego sa HR servisima.
Kad se sjetim Mobisa i Agrama dode mi zlo.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Dovezo ga HP express danas, sve super s mobitelom opet ;)
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
Re: OnePlus 3
Da li oni plaćaju i transport ako je pod garancijom?
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Sve snose oni.
Evo detaljnije.
31.12. sam otvorio RMA na njihovoj stranici.
Ok nova godina i to ne racunam.
Al tad sam imo vremena nesto pa pokrenio postupak.

Oni su otvorili prema DHL-u nalog da pokupi uređaj.
Posto kod mene DHL ne ide direktno pokupio ga je HP express 5.1. a u DHL su ga teh dostavili 8.1.
DHL-om je zavrsio u ceakom servisu vec 9.1.
E sad 11.1. je zavrseno sve sa popravkom.
12.1. ga je pokupio DHL kod njih pa je opet tu vikend di se vidi da DHL ne transportira pakete pa je malo ceko u DE.
15.1. je dospio u DHL Zagreb te su ga isti dan predali HP Expressu i danas ujutro je dostavljen meni.

Apsolutno nikakvih troskova niti icega.
Doslovno pokupili ga, popravili, vratili nazad.

I mogu rec stvarno sve 5.
Izuzev malo preklapanja sa vikendima kad se posiljke ne transportiraju, servis je stvarno, jako jako brzo odradio svoj posao.
Najveci dio vremena je otisao na sam transport.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
Re: OnePlus 3
U Zagrebu mobitel sam doneseš u Agram servis i nećeš ga vidjeti barem 10 dana ako dođeš opet sam po njega isti dan kad je gotov.

Ovaj prije ode u češku i vrati se nazad...
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Stalno mi javlja da je dostupan OS 5.0.1

 

Napraviti update ili ne? Nisam baš previše čitao ali znam da je bio neki update koji je kasnije povučen jer jebio loš. Jel ovo novi koji je OK ili?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Kod mene je 5.0.1 i meni je ok,svaki do sad update mi je bio ok.Nisam nikad imao problema.
 
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Slobodno stavi, ja isto imam taj i sve dobro radi. Onaj prije je bio los nekima.
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Ok. Tnx.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Može li se negdje uključiti opcija da one 2 točkice s lijeve i desne strane Home tipke svijetle kad god se po ekranu nešto tipka?
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

Odes u postavke,gumbi i odmah prva stavka pozadinsko osvetljenje to ukljucis i trebalo bi radit

12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Nije to to frende, tako svijete samo kad ih dotakneš. Ja bih da svijetle dok se nesto tapka po ekranu. Ali nema veze, našao na netu da se to ne može na jednostavan način aktivirati.
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Ima netko za preporuciti servis za promjenu stakla na trojci? Znam da je skupo, ali da sada ne zovem sve servise redom, sigurno je netko vec usporedivao.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 3
Najbolje ti je slati OP na servis u Poljsku. Obrati se korisničkoj službi na njihovoj i tamo će ti sve reći. I mob će bit popravljen u najkraćem mogućem roku
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Znas li kolika je cijena za popravak ako se salje u Poljku? Mrzim da se svuda moram prijaviti, otvoriti issue, ukucavati pun kuer podataka, cekati 3 dana samo da dobijem ponudu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 3
Ne znam točno. Pitaj, ne košta te. Al vjerojatno oko 100€. Direktno sa OP je najbrže, ništa ne moraš čekati, a mob će ti u roku od tjedan dana biti vraćen natrag.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Malo manje od 100€ je popravak.
Mobiteli idu ilinu cešku ili u poljsku, sve skupa oko tjedan dana traje popravak.
I nema frke.
Postarina je o njihovom trosku bila kad je lega slao zbog polupanog stakla.
Ofc otvore nalog DHL-u pa ga pokupe kod tebe.
Ne moras nista osim otvorit na stranici RMA
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Dešava mi se na 3T u zadnje vrijeme da mi kod poziva ne radi ni mikrofon ni zvučnik, a dok prebacim na speakerphone radi zvučnik (naravno doljnji) ali me drugi i dalje ne čuju. Nakon resetiranja mobitela sve radi normalno.

 

Ideje, iskustva?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

ne znam ali mogu ti reci da se i meni veoma cudne stvari desavaju na zadnjem Oreo patchu. Imao sam 1H30min SOT-a. Doslovno sma navecer napunio mob na 100%, ujutro je bio na 70%, a onak do podne je vec bio na 30-40. Do popodne dok sam doma dosao baterija je bila na 10% i imao sam 1 i pol sat SOT-a. Nakon resetiranja moba zasad je sve okej. Nije mi to prvi put da imam veoma veliki battery drain. Cudno veoma cudno...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Možda ga namjerno sabotiraju da kupimo nove. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
Gam3r kaže...

ne znam ali mogu ti reci da se i meni veoma cudne stvari desavaju na zadnjem Oreo patchu. Imao sam 1H30min SOT-a. Doslovno sma navecer napunio mob na 100%, ujutro je bio na 70%, a onak do podne je vec bio na 30-40. Do popodne dok sam doma dosao baterija je bila na 10% i imao sam 1 i pol sat SOT-a. Nakon resetiranja moba zasad je sve okej. Nije mi to prvi put da imam veoma veliki battery drain. Cudno veoma cudno...

 To se i meni dešavalo pa sam se odlučio rootat ga i downgradeat pa onda opet unrootat. Sad sam na 7.1.1.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
16 godina
offline
OnePlus 3

3T je najbolji mobitel kojeg sam do sada imao, ali došlo je vrijeme da ga stavim na tržište i zamjenim sa 6-icom.

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Nefil kaže...

3T je najbolji mobitel kojeg sam do sada imao, ali došlo je vrijeme da ga stavim na tržište i zamjenim sa 6-icom.

 neka si nam rekao 

 

po meni bolje ako ti se već imao 3T strpjeti se do 6T, ako već voliš taj brand isto meni 3T omjer cijene te kvalitete nenadmašan 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice