OnePlus 5

poruka: 614
|
čitano: 160.171
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
OnePlus 5

jel mozete linka par fotki da vidimo koliko je stvarno to lose?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 5

evo link na imgur. zadnja slika je nakon updatea. bolje slike nakon updatea budem za vikend ubacio kad ulovim malo bolje vrijeme.

https://imgur.com/a/HCjIy

moram priznat da slike bolje izgledaju na kompu nego na mobu. i kad sad pogledam slike, pa nije to nit tolko loše.

Moj PC  
6 0 hvala 3
7 godina
offline
Re: OnePlus 5
dalja46 kaže...

evo link na imgur. zadnja slika je nakon updatea. bolje slike nakon updatea budem za vikend ubacio kad ulovim malo bolje vrijeme.

https://imgur.com/a/HCjIy

moram priznat da slike bolje izgledaju na kompu nego na mobu. i kad sad pogledam slike, pa nije to nit tolko loše.

ma da, ok je.

 

bas sam pregledavao jucer sve fotke koje imam napravljene sa razlicitim mobitelima tokom par godina, i meni to sve izgleda isto

 

na mobitelu, monitoru i tv-u sve fotke su jednako odlicne

 

kada ih zumiram do zadnjeg pixela, sve su jednako ocajne 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 9:22 (X3M).
14 godina
offline
OnePlus 5

slike su skroz ok,update je popravio dosta toga...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Za koliko stigne posiljka? Ako bi narucio veceras i uzeo priority, bi li stigao telefon do sljedeceg petka?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

brisanje, sorry

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 16:08 (Fulcrum).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 5
Evo jedna lijepa vijest. Rodbini pala 5-ica i ekran se totalno zblesavio, pošaljemo na popravak i mobitel u roku par dana popravljen i šalju ga natrag. Fora je u tome što ništa nisu naplatili, uzeli pod garanciju. Čak smo prije slanja razgovarali sa chat službom i rekli da je mob pao i pitali za trošak popravka i sad poslije popravka gdje je račun lol. I troškove slanja tamo i natrag plaćaju oni. Tako da svaka im čast na tome, toga kod nas nema.
Moj PC  
8 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5

to je zato jer si male tvrtke ne mogu dopustiti lošu reklamu. Pa i evo samsunga je koštao note 7 fiasko. Svakako dobro za kupce 

13 godina
offline
OnePlus 5

Kakva loša reklama? Pa bili smo spremni platiti jer je naša greška. I ovako bi dobili plus jer im je potrebno puno manje nego kod naših servisa. A šalje se u Poljsku...

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

pa ne znaju oni tko stoji iza pa zato fer i korektni su prema svima. Dosta im je jedan na twitteru ili yt da ih poklopi ode zarada višestruko nego jedan display na mobitelu. Makar takvi bi trebali biti svi. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Evo ja cu samo reci da je mob stvarno dobar; naruceno 2.12. stiglo 14.12.
face unlock vrhunski radi (u low lightu naravno ne), fingerprint također i cak dobro lezi iza iako me malo to odbijalo, brzina OS i punjenja sve leti (100% unutar 1h) a bat traje cca dan i po, zvuk je dosta jak, kamera koja je bila i jedina prepreka da narucim mob nakraju je bas solidna, zadnji update vidi se da je popravio to malo i mogu se napravit dobre fotke, iako mi je bila dosta vazna kod odabira moba moze zadovoljit.

Na 18:9 ekran treba navike, treba navike i na to da se koristi sifra il nes umjesto fingerprinta kad je mob na nekoj povrsini bez dizanja sto i nije neka sreca al ajde i ne znam koliko ce baterija dalje impresionirat zbog veceg ekrana a ista baterija ko u 5 posto vidim da kod mene i najvise odlazi na zaslon.

Nije mi zao ni jednog €.

 

Toliko.

 
3 0 hvala 2
6 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Jel se moze postaviti da pokazuje vrijeme na ambient screenu kad dođe notifikacija? Pokazuje mi vrijeme s onom lift up opcijom, a kad dodju notifikacije samo app i sadrzaj notifikacije.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: OnePlus 5
Fulcrum kaže...

Jel se moze postaviti da pokazuje vrijeme na ambient screenu kad dođe notifikacija? Pokazuje mi vrijeme s onom lift up opcijom, a kad dodju notifikacije samo app i sadrzaj notifikacije.

Tek kada dođe 8.0 koji to donosi, u međuvremenu probati naći neku aplikaciju koja to može.

12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Kako se logirati u Student program na oneplus.net? Htio bi kupiti 5T, ali iskoristiti i popust pri kupovini. 

Pokušao sam korištenjem AAI sa SFSBa, ETFOSa, EFOSa i preko ni jednog mi ne dopušta prijavu korištenjem AAI. Od kojeg faksa prihvaćaju AAI? Da pokušam nabaviti. 


Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 5
lithiumion kaže...

Kako se logirati u Student program na oneplus.net? Htio bi kupiti 5T, ali iskoristiti i popust pri kupovini. 

Pokušao sam korištenjem AAI sa SFSBa, ETFOSa, EFOSa i preko ni jednog mi ne dopušta prijavu korištenjem AAI. Od kojeg faksa prihvaćaju AAI? Da pokušam nabaviti. 


Probaj upute s navedenog linak, meni je prošlo, lik je baš dobro i sažeto objasnio, svaka mu čast.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/oneplus-5/250265.aspx?page=12&jumpto=5469942&sort=asc&view=flat

 

Ajme to sam ja napisao, samo tri stranice prije, nisam ni skužio.

 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5

Shizofrenija je gadna stvar 

Hvala, mislio sam da se može sa hrvatskim AAIom ostvariti popust. Netko je napisao da je uspio, ali očito ne može. 

6 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Može s hrvatskim AAI, ja sam prije tjedan dana uzeo OP5T, sa ETFOS mailom.

Normalno se registrirao na student beans, oni mislim posalju neki verifikacijski mail na adresu od faksa, na mailu potvrdiš registraciju na student beans i to je to.

 

Onda kad narucujes mob, traze verifikaciju student beans accounta i to je to.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: OnePlus 5
Vlasnici, kakav vam je osjecaj drzanja uređaja, npr jednom rukom, jeli prevelik, i najbitnije jeli presklizak?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
OnePlus 5

 

Jako lijepo izgleda u bijeloj, steta sto je Limited Edition.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 5
autoban01 kaže...
Vlasnici, kakav vam je osjecaj drzanja uređaja, npr jednom rukom, jeli prevelik, i najbitnije jeli presklizak?

 nije prevelik,taman.dosta je tanak i jako klizav pa je maska obavezna...

7 godina
offline
Re: OnePlus 5
To mi je minus jer mi je doslovno zao na aluminijsko kuciste stavljat masku.. jbg..
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 5

moram priznat da je klizav i bez maske bi mi ispao 100% i to ne jednom :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.12.2017 15:33 (vepar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus 5

Uzet krajem prvog mj 5t ili cekat 6? Neka predvidanja kad ce izac 6 i cijena?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
OnePlus 5

6 navodno do 4. mjeseca dolazi na tržište. Cijena sumnjam da će biti manja od 600 eura.

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: OnePlus 5
ocean77 kaže...

Ja ne znam sto je nekim proizvodjacima, sve dalje i sve gore kamere rade.

 

https://www.dpreview.com/articles/0100696659/oneplus-5t-first-impressions-review

 

Pogledajte facu onog covjeka sto dolazi...pa nestala je doslovno...nema ni d od detalja.

Naravno da ne ocekujem rezultat kao od full frame senzora, ali ovo je koma.

 

 

https://www.dpreview.com/files/p/articles/0100696659/sample6IMG_20171117_231948.jpeg

 

Ili ovo:

 

https://www.dpreview.com/files/p/articles/0100696659/zoom2IMG_20171117_164955.jpeg

 

Kako je netko dobro primjetio u komentarima...Claude Monnet u svoj svojoj raskoši.

 

https://cdn.unifiedcommerce.com/content/product/large/6000-0827-1.jpg

 

 

Dali je netko primjetio neko poboljsanje nakon updatea?

14 godina
offline
Re: OnePlus 5
robogo kaže...

6 navodno do 4. mjeseca dolazi na tržište. Cijena sumnjam da će biti manja od 600 eura.

 neće doći prije 6.mjeseca sigurno.Vivo će prvi ugradit senzor otiska u ekran,a to se planira negdje u proljeće.tek nakon toga su na redu Oppo i OnePlus....u BBK grupi Oppo i Vivo su ispred jer su u Kini vodeći po prodaji...

to je na kraju i dobro jer će bit testiran prije pa će na OP6 radit savršeno...

10 godina
offline
OnePlus 5

 

Napokon i u drugoj boji.

Prekrasno izgleda, podsjeca me na vrijeme kada sam kupio prvi Oneplus One bijeli.

Dostupan od 9.1.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Izgleda da im je ostalo viška Star Wars back panela 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: OnePlus 5
T-bone's kaže...
lithiumion kaže...

Kako se logirati u Student program na oneplus.net? Htio bi kupiti 5T, ali iskoristiti i popust pri kupovini. 

Pokušao sam korištenjem AAI sa SFSBa, ETFOSa, EFOSa i preko ni jednog mi ne dopušta prijavu korištenjem AAI. Od kojeg faksa prihvaćaju AAI? Da pokušam nabaviti. 


Probaj upute s navedenog linak, meni je prošlo, lik je baš dobro i sažeto objasnio, svaka mu čast.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/oneplus-5/250265.aspx?page=12&jumpto=5469942&sort=asc&view=flat

 

Ajme to sam ja napisao, samo tri stranice prije, nisam ni skužio.

 

 

 

Pozdrav, pokusavam dobiti ovaj "studentski" popust, ali uvijek zapnem na ovoj registraciji na Student Beans, stavim mail i sve, ali mi nikako ne zele poslati verifikacijski mail, pa ako mozes pomoci, reci. Hvala 

 

 

6 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5

Btw, taj studentski popust su smanjili na 5% od 1.1.

Za 6/64 model 25€ popusta, tak da.. fino je bilo dok je trajalo

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice