OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

poruka: 142
|
čitano: 13.204
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina

Dal postoje nekakve naznake da se ubaci kakvo rješenje za notifikacije ?

Mislim konkretno na AOD, odnosno led notifikacije.

Za ledicu znam da je nema, ali ovo trenutno treptanje sa boka nije rješenje i to je ustvari jedino što me ono baš ekstra smeta.

Inače se mislim uzet ovaj telefon, ali trenutno još nisam 100% siguran.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Evo ti sa službenog foruma očitovanje :

Always On Display/AOD
It's still under consideration. We are working on improving power consumption efficiency for this feature before we implement it.​

Wide Angle Lens video support
We are monitoring the demand for this feature and as of and based on user feedback will start evaluating if we can implement it.

0 0 hvala 1
2 godine

Mojih 2 cents nakon update 9.5.7 (velikI updajte koji primarno popravlja kameru).

Kamera sada osjetno bolje funkcionira i nije više glavni razlog za ne kupnju, već manji nedostatak kao recimo bežično punjenje.

Konkretno balans bijele i toplina boja je sada poprilično ujednačena između sve 3 kamere.
Nightscape konačno funkcionira kako spada. Popravljena oštrina i fokus glavne kamere (iako i dalje povremeno pogrešno stavi fokus na pozadinu). Opčenito glavna kamera daje puno konzistentnije slike.

I dalje nije na razini S10+ ili P30 Pro ali barem mogu reči da su sada kamere konzistentno cca 10% lošije i da se razlika vidi samo ako idete "pixel peeping".

0 0 hvala 0
11 godina

Ako netko treba 10€ popusta na dodatnu opremu (vjerojatno pri kupnji uređaja, tako je bilo prije, možda su promijenili da može i bez):

https://www.oneplus.com/hr/invite#H19T49EYVX7BHEZ

Mene OP6 dobro služi. Zadovoljan sam. Samo mi malo fale fičeri koje predstavljaju u Beta ROM-ovima, a koji nikako da stignu u Stable.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 mjeseci

Ima li netko da je kupio obicni OP7, neka iskustva?

0 0 hvala 0
12 mjeseci

Ima.li neko iskustva s kupovinom preko student popusta? Koliki je tu popust?

0 0 hvala 0
11 godina
btomaso8 kaže...

Ima.li neko iskustva s kupovinom preko student popusta? Koliki je tu popust?

Ja sam kupio OP6 s takvim popustom, mislim da je bio 5% na ukupnu kupnju kao i sada, ili je možda bio 10%.

10 godina
5% je... Ja sam kupio 7 Pro prije mjesec dana tako
10 godina

PBZ korisnici, jel možete platiti račun skeniranjem? Kad sam imao s9+ odmah je prepoznao barcode, a sad nikako da prepozna... Nadam se da je do aplikacije, jer ja sam na OTA 9.5.7 verziji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Pogledaj jel ti ova opcija uključena, ne znam jel će ti pomoći.

0 0 hvala 0
10 godina
Uključena je, pokušat ću isključiti pa probati ponovo...
10 godina

Imao sam takav problem sa OP6. Ne sjećam se je li pomogao update os-a ili same aplikacije. Najbolje nazvati službu za korisnike pa njima prijaviti "kvar".

10 godina
Probao sam svašta, brisanje cachea, maknuo sam pristup kameri i ponovo dodao, ali nisam našao fix. Poslao sam mail korisničkoj podršci pbz-a, makar lako me mogu riješiti da je to do mobitela...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 mjeseci

A koji je postupak? Imam necakinju koja je studend. Da li je dovoljno da ona samo dobije kod s popustom koji onda ja iskoristim ili ona treba odradit narudzbu do kraja i ona platit.

11 godina
btomaso8 kaže...

A koji je postupak? Imam necakinju koja je studend. Da li je dovoljno da ona samo dobije kod s popustom koji onda ja iskoristim ili ona treba odradit narudzbu do kraja i ona platit.

Mora se prijaviti na taj sajt za studentske popuste i onda verificirati preko studentskog (službenog) maila te se prijaviti s tim podatcima od tog sajta da se poveže s OnePlus.

4 godine
Stigao update 9.5.8

Ako vam ne pronalazi, skinite neki free VPN pa se spojiti na Germany.

0 0 hvala 1
10 godina

Jel uzeo netko običnu sedmicu? dojmovi...

0 0 hvala 0
12 mjeseci

Izgleda da nema dojmova

5 godina

Pozdrav ekipa!

Nisam siguran smijem li ovdje napisat, ako ne slobodno obrišite post.

Prodajem neotvoreni OnePlus 7 pro, 8/256 gb u nebula blue boji s garancijom.

Moguća i primopredaja na području Osijeka, svi detalji u inbox :) 

EDIT: može delete

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2019 19:46 (Perooo1).

0 0 hvala 0
8 godina
btomaso8 kaže...

Izgleda da nema dojmova

S obzirom na aktivnost teme, izgleda da nema dojmova ni na op7, a ni na pro verziju. Još uvijek nisam imao priliku isprobati uređaj uživo samo da veličinu i ergonomiju osjetim jer trenutno koristim s8 pa će biti velika promjena.

U svakom slučaju, nisam još odlučio isplati li se. Za isto, ili čak malo manje novca uzme se novi zapakirani s10+. Također, tu je i xiaomi 9t koji će kada dođe global verzija biti višestruko povoljniji, sigurno uz neke kompromise, ali treba odvagnut kad dođe.

4 godine
Kako nema dojmova na Pro verziju kad sam ja upisivao i kolega tu isto dojmove?

Ako gledaš samo novčanu isplativost onda definitivno imaš S10+ i Huawei P30 Pro. Kamera je nakon zadnjih update-a ok. Nema ništa specijalno kod nje, makar se daju izvući nekad odlične slike.

Ja sam fan Oxygen OS-a i generalno mi je mob sjeo i nema ništa na tržištu da mi zamijeni ovaj ekran. Al ja jako puno gledam Netflix i HBO zbog prirode posla i konačno ne nosim tablet više.

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice