OnePlus X

poruka: 164
|
čitano: 39.389
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
OnePlus X

Izašla nova verzija 1+ mobitela, nazvanog OnePlus X koji bi trebao imati cijenu od 249$.

Mogućnost dual SIM ili jedne nano SIM + MicroSD kartice do 128GB.

Keramičko staklo i okvir od metala ! Izgleda odlično! 

 

Operating System OxygenOS, based on Android 5.1.1

Display 5-inch 1920x1080 AMOLED (441 ppi) Corning Gorilla Glass 3

Processor Qualcomm Snapdragon 801 quad-core @ 2.3 GHz Adreno 330 GPU

Storage 16GB eMMC v5.0 MicroSD expandable up to 128GB SIM Dual SIM slots or single SIM + MicroSD card

RAM 3GB LPDDR3

Rear Camera 13MP ISOCELL 3M2 CMOS, f/2.2 1080p resolution video; Slow Motion: 720p video at 120fps

Front Camera 8MP OV8858, f/2.4

Connectivity 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.0, FM radio GPS, GLONASS, BDS

Battery 2525 mAh LiPo

Charging Micro USB 5V/2A charger included

Colors Onyx (glass) or Ceramic

 

 

 

Za tu cijenu mi se čini kao BestBuy, radi se o verziji sa 16GB...i mislim da 32GB i 64GB se neće ni raditi pošto ima MicroSD slot. Šteta za procesor koji je bio flagship prije godinu dana, ali danas zaostaje dosta, no za te novce lijepi upgrade, pogotovo u kombinaciji sa 3GB RAM

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2015 14:08 (MasterG).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus X

Za otprilike te novce kupis mozda Zuk Z1, koji ima veci ekran, 64GB interne memorije po defaultu, bolju bateriju i Cyanogen OS, premda i ovo nije losa kupnja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2015 19:33 (jurica_m).
14 godina
offline
OnePlus X

Mobitel koji definitivno kupujem sto prije...mislim da je vrijedan svake kune ;)

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus X

pa i ja sam poprilično zapeo za njega, pogotovo radi Oxygen OS i 3Gb RAM

14 godina
offline
Re: OnePlus X

 Hvala puno ali mislim da cu cekat invite ipak,early supporter sam i kupac i OPO i OPT pa se nadam invite-u ubrzo :)

13 godina
online
OnePlus X

ako ga kupujete preko invite onda dolazi iz kine? pa na cijenu još ide pdv?

ili imaju shemu da dolazi preko eu zemlje pa se izbjegne pdv?

 

i meni je zapao za oko, 5" mi taman,lijepo izgleda i trebam dual sim

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus X
rapajic_st kaže...

ako ga kupujete preko invite onda dolazi iz kine? pa na cijenu još ide pdv?

ili imaju shemu da dolazi preko eu zemlje pa se izbjegne pdv?

 

i meni je zapao za oko, 5" mi taman,lijepo izgleda i trebam dual sim

 Dosad su imali skladiste u Evropi, pa mislim da ce i ovaj put za evropsko trziste slat iz istog skladista..

 

Mobitel je inace odlican za ovaj novac :)

14 godina
offline
Re: OnePlus X
rapajic_st kaže...

ako ga kupujete preko invite onda dolazi iz kine? pa na cijenu još ide pdv?

ili imaju shemu da dolazi preko eu zemlje pa se izbjegne pdv?

 

i meni je zapao za oko, 5" mi taman,lijepo izgleda i trebam dual sim

 Oduvijek su za EU iz EU slali...barem je tako bilo sa Oneplus one i two pa ce vjerovatno i sa ovim biti tako jer se u Europi pocinje prodavat ranije ionako...

13 godina
online
OnePlus X

ah to je onda dobro ako ide bez pdv

 

što ga više gledam,to sam više uvjeren da ga nabavljam..

 

s obzirom na njihov OS , gplay i app (tipa viber,whatsapp..) rade sve besprijekorno?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus X

ja sam 80% da ga uzmem, nećkam se čekat 2 mjeseca WP 10 ili da odmah ovo naručim... ima sve kaj mi treba + fer cijena

Thats what she said!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus X
rapajic_st kaže...

ah to je onda dobro ako ide bez pdv

 

što ga više gledam,to sam više uvjeren da ga nabavljam..

 

s obzirom na njihov OS , gplay i app (tipa viber,whatsapp..) rade sve besprijekorno?

 Njihov OS je skoro pa stock android. Sve ce raditi kao i na vecini drugih..

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus X

Gearbest ima ponudu od 3GB za 289 USD (Everbuying = 2GB za 279 USD)

 

Gearbestova ponuda

 

Od njih sam nedavno naručio tablet i sve došlo na vrijeme i neoštećeno, jedino što je iz Kine pa sam platio carinu.

 

10 godina
offline
Re: OnePlus X

pa koliko ja znam ima samo verzija sa 3GB RAM-a , mislim da je tipfeler ?

10 godina
offline
OnePlus X

Stigo mi invite za OTX :) Jel zna neko koliki su troškovi dostave za HR? Tipko sam se pred sat vremena sa oneplus support-om i nisu mi to znali reć - kao to vam bude paypal reko (WTF?!?!) i nemožemo vam reći iznos dostave za HR.

 

Ono...prvi glas...jer sve šta se od njih naruči prek oneplus.net odma tamo i prikaže i cijenu dostave.

 

Druga stvar...dostava bi trebala bit iz EU skladišta, al i to mi nisu 100% potvrdili na support chat-u - prema njima ovisi o dostunosti u trenutku kupnje...reko ok, prema tome postoji šansa da bi mi mob poslali iz Kine i onda bi me ogulili hrvatski gulikože u ime državnog proračuna :(

 

Pomagajte :)

 

Hvala :)

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus X
jabooka kaže...

Stigo mi invite za OTX :) Jel zna neko koliki su troškovi dostave za HR? Tipko sam se pred sat vremena sa oneplus support-om i nisu mi to znali reć - kao to vam bude paypal reko (WTF?!?!) i nemožemo vam reći iznos dostave za HR.

 

Ono...prvi glas...jer sve šta se od njih naruči prek oneplus.net odma tamo i prikaže i cijenu dostave.

 

Druga stvar...dostava bi trebala bit iz EU skladišta, al i to mi nisu 100% potvrdili na support chat-u - prema njima ovisi o dostunosti u trenutku kupnje...reko ok, prema tome postoji šansa da bi mi mob poslali iz Kine i onda bi me ogulili hrvatski gulikože u ime državnog proračuna :(

 

Pomagajte :)

 

Hvala :)

Cijena dostave je 25€ - trenutno je bio moguće samo odabrati Express Delivery. Za njemačku i hrvatsku je bila ista cijena.

U svim slučajevima kad sam naručivao One, Two i dodatnu opremu sve je bilo slano iz Londona - sumnjam da će biti drukčije sada s X.

last.fm/user/jolly_bravo
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2015 21:16 (jollyb).
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus X

odlican mob za te novce..gledao sam dosta recenzija i ovaj njihov OS mi se svidja a i telefon je lijep..hardware odican za te pare!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus X
jollyb kaže...

Cijena dostave je 25€ - trenutno je bio moguće samo odabrati Express Delivery. Za njemačku i hrvatsku je bila ista cijena.

U svim slučajevima kad sam naručivao One, Two i dodatnu opremu sve je bilo slano iz Londona - sumnjam da će biti drukčije sada s X.

 Jesi ga već naručio? Jel ga imaju na stanju?

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
15 godina
online
OnePlus X

Ja sam naručio, ima ga na lageru, kao sto je kolega gore rekao, za odabrati imate tj. nemate samo onyx model i express slanje, koje je naravno skuplje ali garantiraju 7 do 10 radnih dana za dostavu.

Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: OnePlus X

Da, naručio sam jedan za sebe, jedan za curu.

Imaju ga na stanju AKO si se prijavio na vrijeme tj što prije kad su omogućili prijave za pozivnice. Ionako namjeravaju u 12. mj. omogućiti normalnu prodaju na webhopu. Sve informacije o tom postupku su na njihovim stranicama.

last.fm/user/jolly_bravo
14 godina
offline
OnePlus X

Kako li ste već dobili te invite-ove...samo ste se prijavili na onu listu za invite ili?


Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus X
rocko9 kaže...

Kako li ste već dobili te invite-ove...samo ste se prijavili na onu listu za invite ili?


 Prijavio se na invite listu 30.10., a invite stigo jučer (6.11.) oko 16h...moram priznat da su i mene iznenadili kak su brzo poslali invite jer sam ga očekivo kasnije...kad bi mi bilo bolje financijski :) Al imam vremena do ponedjeljka da odlučim i skupim tih 300e.

 

Al sa druge strane...čitam službeni forum i odma problemi :( OPX neće da očitava sd kartice (kod nekih korisnika) ...link sd-card-problem-in-one-x  Pa ti naruči sad  

 

Pojavio se i prvi review korisnika, ne plaćenih sponzoruša ( review-of-oneplus-x ) 

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2015 11:46 (jabooka).
14 godina
offline
Re: OnePlus X
jabooka kaže...
rocko9 kaže...

Kako li ste već dobili te invite-ove...samo ste se prijavili na onu listu za invite ili?


 Prijavio se na invite listu 30.10., a invite stigo jučer (6.11.) oko 16h...moram priznat da su i mene iznenadili kak su brzo poslali invite jer sam ga očekivo kasnije...kad bi mi bilo bolje financijski :) Al imam vremena do ponedjeljka da odlučim i skupim tih 300e.

 

Al sa druge strane...čitam službeni forum i odma problemi :( OPX neće da očitava sd kartice (kod nekih korisnika) ...link sd-card-problem-in-one-x  Pa ti naruči sad  

 

Pojavio se i prvi review korisnika, ne plaćenih sponzoruša ( review-of-oneplus-x ) 

 Po meni iskreno je tih 16GB sasvim dovoljno...imam trenutno kineza Iocean Rock sa 16gb i sasvim mi je okej,po meni čak i previše prostora ima haha.Ali sve ovisi do osobe,kako kome.

13 godina
offline
OnePlus X

eto ja jebeno ne vjerujem, danas dobim invite a tek u petak sjeda placa i to ako opet ne budu par dana odugovlacili, 72 sata da claim napravim i 24 da kupim i taj jedan dan mi fali, ko ce sad opet docekat drugi invite, eto kad ti treba invite onda nikad docekat a kad se nadas da ce im trebat malo duze da ti posalju onda dobis ovak prerano ko ja... nabijem njih i njihov invite sustav

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus X
domac5 kaže...

eto ja jebeno ne vjerujem, danas dobim invite a tek u petak sjeda placa i to ako opet ne budu par dana odugovlacili, 72 sata da claim napravim i 24 da kupim i taj jedan dan mi fali, ko ce sad opet docekat drugi invite, eto kad ti treba invite onda nikad docekat a kad se nadas da ce im trebat malo duze da ti posalju onda dobis ovak prerano ko ja... nabijem njih i njihov invite sustav

 Ja isto dobio invite i propao mi jer nisam imao para. Ali koliko cujem, nakon mjesec dana ce se moci kupiti bez invitea. Ispravite me ako sam u krivu. Usput, placa li se carina ili PDV ako to narucujem sa njihove sluzbene europske stranice? Nisam nikad kupovao mobitel preko online shopova pa ne znam.

13 godina
offline
Re: OnePlus X
alen29 kaže...
domac5 kaže...

eto ja jebeno ne vjerujem, danas dobim invite a tek u petak sjeda placa i to ako opet ne budu par dana odugovlacili, 72 sata da claim napravim i 24 da kupim i taj jedan dan mi fali, ko ce sad opet docekat drugi invite, eto kad ti treba invite onda nikad docekat a kad se nadas da ce im trebat malo duze da ti posalju onda dobis ovak prerano ko ja... nabijem njih i njihov invite sustav

 Ja isto dobio invite i propao mi jer nisam imao para. Ali koliko cujem, nakon mjesec dana ce se moci kupiti bez invitea. Ispravite me ako sam u krivu. Usput, placa li se carina ili PDV ako to narucujem sa njihove sluzbene europske stranice? Nisam nikad kupovao mobitel preko online shopova pa ne znam.

 nema carine ni pdv-a, salju iz eu skladista... kolko obicno treba da stigne uredaj kad se s njihove stranice narucuje? 

14 godina
offline
Re: OnePlus X
domac5 kaže...
alen29 kaže...
domac5 kaže...

eto ja jebeno ne vjerujem, danas dobim invite a tek u petak sjeda placa i to ako opet ne budu par dana odugovlacili, 72 sata da claim napravim i 24 da kupim i taj jedan dan mi fali, ko ce sad opet docekat drugi invite, eto kad ti treba invite onda nikad docekat a kad se nadas da ce im trebat malo duze da ti posalju onda dobis ovak prerano ko ja... nabijem njih i njihov invite sustav

 Ja isto dobio invite i propao mi jer nisam imao para. Ali koliko cujem, nakon mjesec dana ce se moci kupiti bez invitea. Ispravite me ako sam u krivu. Usput, placa li se carina ili PDV ako to narucujem sa njihove sluzbene europske stranice? Nisam nikad kupovao mobitel preko online shopova pa ne znam.

 nema carine ni pdv-a, salju iz eu skladista... kolko obicno treba da stigne uredaj kad se s njihove stranice narucuje? 

 Koliko znam u roku od jednog tjedna je kod tebe na kucnoj adresi.

12 godina
offline
OnePlus X

Imam invite viška ako netko želi..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus X

Evo upravo stigao invite,iste sekunde kupljen OPX 

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus X

odmah javite domjomve kad stigne :)

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice