OnePlus X

poruka: 164
|
čitano: 39.410
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
OnePlus X

Ja razmišljam o kupovini ovog mobitel i molio bih par informacija!

Gdje ste ga kupili?

Jel se može kupit sa Europskih skladišta?

Koliko se čeka od narudžbe?

Kako mobitel reagira na učestale promjene aplikacija,otvaranje whattsapp,maila,imenik,pozivi..(mrzim bilo kakvo zastajkivanje i lagg)

Koja je brzina aktiviranje kamere iz off moda?

Trajanje baterije za power usera?

I jel može koja domača slika mobitela da vidim kako izgleda bez super nabrijanih i dotjeranih slika!

 

 

 http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_260030.html?gclid=Cj0KEQiA5oy1BRDQh6Wd572hsfkBEiQAfdTPCpF7T2CAeI2KaRyJd3OINt_3-dHriAtlLdv4gvEsHPMaAoLv8P8HAQ

 

Hvala!!

 

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2016 15:12 (volegradele).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus X
Ja ga kupil u utorak na njihovoj sluzbenoj stranici
269ojra plus postarina koju ti vracaju sad
Nema pdv ni niceg, sve rijese oni kad ga kupis,ide iz eng k tebi
Baterija 1 dan standard ko kod vecine mobova
Radi mi sve besprijekorno zasad
Viber,whats,mail l,tapatalk i slicno
Dialer je stock android,nije nesto
Slike sutra al izgleda ko na slikama i jos bolje
 
5 0 hvala 3
16 godina
offline
OnePlus X

Stigo novi update za OPX. yeeej , Ide inkrementalno preko OTA.

 

  • Manual mode for Camera App
  • Save to SD card option in Camera App
  • USSD bug fix for India
  • Added dual SIM preferences back in system settings
  • OTA App upgrade
  • Security patches
  • General bug fixes and optimizations

  

OOS 2.2.0 log

 

BF3, BF4: [G] Pamark
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2016 23:05 (pamark).
 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: OnePlus X
Meni jos nije stigao update,valjda bude tokom nadolazecih dana.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus X

nije još stigao u EU ..za koji dan ..

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
OnePlus X

U trećem postu na ovoj stranici imate link ( ZIP od 40MB) na ZIP file OTA, ako vam se neda čekati .

 

 

http://forum.xda-developers.com/oneplus-x/general/oos-2-2-0-coming-t3300825/page8

BF3, BF4: [G] Pamark
 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus X
Pozz. VI koji ste naručili iz EU dali ste dobili model e1001 ili e1003.?? Naručio bi preko aliexpressa izade me jeftinije ali mislim da oni šalju e1001 ali navodno on nema lte band 20 a to mi je bitno
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus X

e1003 dolazi iz njihovog službenog sitea..sada ti imaju akciju da ti vrate poštarinu (20-25€) i ide bez pozivnice ..

 

znači izađe te 269€ ako uzmeš u njihovom službenom shopu

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
OnePlus X

Pokušavam se registirirati na oneplus.net kako bih naručio One Plus X, ali mi nikako ne dolazi confirmation email za registraciju. Mail adresa je s googla. Provjerio sam spam i sve i nema nigdje, jel ima nekak kvaka ili?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus X
Hvala. I mislio sam da šalju e1003. Sa aliexpressa šalju model e1001 koji nema lte band 20 i punjač je kineski. Ali me na Aliju košta ispod 1900 kn sa postarinom.
16 godina
offline
OnePlus X

M3d0 

Jesi siguran da mobitel nebi otišao na Carinu kad bi uzeo s Alija.

 

Sigurnija je kupovina sa službene stranice. Jest da im je support užasno spor ali bi radije imao posla sa službenim supportom nego se natezao s nekim kineskim shopom koji se reklamira na aliju.

 

@brankezg nebi trebala biti nikakva kvaka, cudno.

BF3, BF4: [G] Pamark
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2016 17:52 (pamark).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus X
Ima na Aliju par trgovina iz kojih mob. dolazi bez PDV-a i carine.što se tiče garancije nije problem. Posaljes mob.nazad prodavaču on popravi ili zamjeni za novi mob i opet pošalje natrag bez PDV-a...
Na Aliju košta 259$+21$ dhl.trenutno ima kupon od 5$ i ja još imam 20$ popusta na mob...
8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus X
pamark kaže...

 

@brankezg nebi trebala biti nikakva kvaka, cudno.

 

Bio sam poslije na LiveChatu na oneplus.net supportu. Veli čovjek da je rok za slanje confirmation emaila 24h, tak da čekam do sutra. Da li ste i vi ovako dugo čekali? Pokušao sam s jedne druge mail adrese i isto ništa ne dolazi. Ak se da nekome nek proba.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2016 20:05 (brankezg).
13 godina
offline
Re: OnePlus X
Al.ti ovaj 1001 nema oxygen os vwc neki kinesku inacicu, hydrogen os
Znaci bye bye update i slicne stvari..
8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus X
Mob. dolazi sa oxygen os-om.mob.hr i računalo.com su radili recenziju modela 1001 i isto ima oxygen os
15 godina
online
Re: OnePlus X
rapajic_st kaže...
Al.ti ovaj 1001 nema oxygen os vwc neki kinesku inacicu, hydrogen os
Znaci bye bye update i slicne stvari..

 E1001 ima Oxygen OS i ima update

16 godina
offline
OnePlus X

A opet nije tesko instalirat  oxygen rom ili zadnji update kroz stock recovery. Čas posla

 

EDIT: Upravo bio na chat supportu, pitat zašto mi još nema novaca od postarine. Kaže lik ladno ne vracaju novce za express shipping-25eura, nego za samo standard 20eura.

 

EDIT2: brankezg Vidio sam da i ostali danas imaju problema s primanjem registracijskog maila, nisi jedini.

BF3, BF4: [G] Pamark
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2016 1:18 (pamark).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus X

Evo u 4h ujutro su mi stigli mailovi az potvrdu registracije. Naručio sam 2x (jel bijeli i crni nek se nađe), Kod same narudžbe platio sam čistu cijenu uređaja (2 x269€) Poštarinu sam stavio standard i pislao je 0€. Možda su prije vrračali, ali sad eto niti ne naplaćuju. Jel ima netko info za koliko to stiže na kućni prag? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2016 8:36 (brankezg).
13 godina
offline
OnePlus X

4-7 dana

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
OnePlus X

Kako kod vas Hrvata ide kupovina OP X

kod vas jelde nema carine?

nisam nikad uzimao mobilni online, ali bi me sigurno u BiH dobro opržili

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus X
Pa kod nas u HRV samo narucis mobitel i platis 269 eura i nista vise koliko ja znam jer je shipping sada free...A za BiH iskreno ne znam,ima netko tko se razumije pa eto nek napise haha.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus X

pa jarane šta da ti kažem, blago vama,  hrvatska mi "preko puta", kad bi bio neki dobrovoljac da mi kupi i nađemo se tamo negdje iza izačića granice, a mogao bih ja i do zagreba svakako nije puno daleko
al to kad budem uzimao telefon, al ovaj mi je nekako primamljiv za pare i za specs na papiru


btw kakav je telefon sada poslije ovog zadnjeg apdejta, ove sve recenzije su kad je telefon izasao i na njima je bio lag u igrama, i one mi baš nisu relevantne, više volim pričekati da prodje neko vrijeme, par apdejta da stabilizuje sistem, onda tek zna čovjek na čemu je kad kupuje

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus X
Iskreno,jutros stigao update,nakon update-a isti bug mi se pojavljuje prilikom otkljucavanja zaslona malo se zaledi,jedina zamjerka.Sto se tice igrica,ne igram bas previse,al nista do sad nije laggalo na ovim nekima koje sam ja igrao,sve u svemu savrsen mobitel,totalno ti ga preporucujem,ali vrijedi pricekati jos malo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
OnePlus X

U petak ujutro naručena 2x Oneplus X (crni i bijeli), danas (utorak) u 12:30 došlo DHLom. Bijeli sam upogonio, crni stoji zapakiran i čeka kupca :)

Verzija softwarea je 2.1.3... Žena veli da joj je savršen i stalno nekaj maše pred njim, a ovaj jadničak se otključava. Sezame otvori se, sezame zatvori se...

Nakon Samsung Trend Plusa, ovo joj je fini napradak.

 

Stvarno su brzi, 2.5 radna dana

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2016 21:38 (brankezg).
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus X
Zasto na jednoj njihovoj stranici pise 249$ a na drugoj 269$?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus X

Kad dolje odaberes Hrvatska, cijena je 269 EURA.

 

U Americi je 249 DOLARA.

BF3, BF4: [G] Pamark
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OnePlus X

Pozdrav! Da li su low light slike nešto bolje a novijim verzijama softvera? Uzeo bi mob ali me zaprepastilo koliko je loša kamera u sobnim uvjetima... Primjer sa recenzije na http://www.smartphonehrvatska.com/2015/11/30/oneplus-x-recenzija/ , konkretna slike je ova: https://app.box.com/s/mlyikozvh9w91g8s11mqdkf1203ytznd/1/5569849529/45197385121/1

 

I ne sviđa mi se što kapacitivne tipke ne svijetle, jel smeta to u korištenju telefona?

 

thx

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus X
Pr0xiMUS kaže...

Pozdrav! Da li su low light slike nešto bolje a novijim verzijama softvera? Uzeo bi mob ali me zaprepastilo koliko je loša kamera u sobnim uvjetima... Primjer sa recenzije na http://www.smartphonehrvatska.com/2015/11/30/oneplus-x-recenzija/ , konkretna slike je ova: https://app.box.com/s/mlyikozvh9w91g8s11mqdkf1203ytznd/1/5569849529/45197385121/1

 

I ne sviđa mi se što kapacitivne tipke ne svijetle, jel smeta to u korištenju telefona?

 

thx

 Čitam baš recenziju koju si linkao i on govori o cijeni od 2450kn,jel sam ja nešto pobrkao ili??

270 eura mu je cijena,zar ne

270 x 7.65 = 2065 kn,što je poprilično jeftinije!!

AUDIOFIL
16 godina
offline
Re: OnePlus X
Pr0xiMUS kaže...

Pozdrav! Da li su low light slike nešto bolje a novijim verzijama softvera? Uzeo bi mob ali me zaprepastilo koliko je loša kamera u sobnim uvjetima... Primjer sa recenzije na http://www.smartphonehrvatska.com/2015/11/30/oneplus-x-recenzija/ , konkretna slike je ova: https://app.box.com/s/mlyikozvh9w91g8s11mqdkf1203ytznd/1/5569849529/45197385121/1

 

I ne sviđa mi se što kapacitivne tipke ne svijetle, jel smeta to u korištenju telefona?

 

thx

To što kapacitivne nisu osvijetljene mi ne smeta ni trunku, po meni se odlicno uklapa u dizajn na crnoj verziji-Onyx.

Nakon 10min se priviknes, mozes napravit promjenu redoslijeda Back - Home - Recent, kako ti odgovara.

 

Fotografije su meni dobre u uvjetima slabog svijetla, sasvim ok.

No snimanje videa po noci, ili s malo svijetla, je vrlo loše. Drasticno padne framerate. Kad to budu fixali na oxygenu nemam pojma.

 

Vani je stabilna verzija cyanogena 12.1, te skoro stabilna 13(marshmallow) ( zeza ih gps i ambient display u ovom trenutku) iako ambient ne koristim a  gps ponekad.

Kad nadem vremena budem presao na 13-cu, jer oneplus bude slagao mm tek na ljeto.

BF3, BF4: [G] Pamark
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 22:21 (pamark).
13 godina
offline
OnePlus X

jel tko koristi dual sim na njemu? kako se mob ponaša?

jel se može složiti da za svaki poziv pita s kojeg broja nazvati ili poslati sms?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice