Otkljucani iphone poceo trositi novce

poruka: 19
|
čitano: 11.793
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Otkljucani iphone poceo trositi novce

Otkljucani Iphone nakon 5 mj poceo trositi novce sa racuna...iphone je 3g 3.0 pomoc bi dobro dosla..=)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Otkljucani iphone poceo trositi novce

Isključi push u opcijama, i trebalo bi biti ok!

Uglavnom, imam isti kao tvoj i odgovorno tvrdim da se niti jednom ne spoji na net bez mene! Isto tako i u aplikacijama pogledaj da nema negdje takva opcija uključena.

Zdravac
14 godina
neaktivan
offline
Otkljucani iphone poceo trositi novce

Telefon Iphone mi u Iphone tarifi i300, naziva pozivani broj: MCCA4, Usluga: T7C  uzima mi redovito iznose od 14,9 kuna.

Neznam koja mi to aplikacija radi, molim za pomoć ukoliko je netko imao sličan problem

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Otkljucani iphone poceo trositi novce

iphone mi skida sa nekog broja stalno 14 kuna, kako to onemogućiti koja aplikacija to radi

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Otkljucani iphone poceo trositi novce
talicni kaže...

iphone mi skida sa nekog broja stalno 14 kuna, kako to onemogućiti koja aplikacija to radi

Hmm.. sad te nebi htio pitati koje sve aplikacije imaš na njemu... Jel primaš neke fore tipa horoskop, vrijeme, vijesti možda ti tu uzima. Probaj nazvati T-mobile službu za korisnike pa ti oni možda mogu pomoći da onemogućiš taj broj..

 

Najbolje provjeri po netu dali ima što o tom tvom problemu.. 

14 godina
neaktivan
offline
Otkljucani iphone poceo trositi novce

hmm 14 kuna ti je i fejs... ako ti je ta opcija ukljucena

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Otkljucani iphone poceo trositi novce
zovitemebuha kaže...

hmm 14 kuna ti je i fejs... ako ti je ta opcija ukljucena

Kak misliš, šta face aplikacije uzima novac?

14 godina
neaktivan
offline
Otkljucani iphone poceo trositi novce

ma ne fejs aplikacija nego ona fejs opcija... da ti je kao mukte pa dobijes nekih 50mb za tu cifru fejsa... i tako

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Otkljucani iphone poceo trositi novce

ne kkužim koja opcija molim te objasni

 

15 godina
neaktivan
offline
Otkljucani iphone poceo trositi novce

Tako ti je isto mom kolegi s posla bilo. On je na nekoj stranici riješavao test inteligencije i u tom testu te na kraju pita broj moba i od tada mu je skidalo po 14 kn. Nazovi službu za korisnike i to će ti isključit.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Otkljucani iphone poceo trositi novce

Ma pisao sam ja službi za korisnike prigovor, ali još nisam dobio odgovor

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Otkljucani iphone poceo trositi novce
talicni kaže...

Ma pisao sam ja službi za korisnike prigovor, ali još nisam dobio odgovor

 

Ma dok ti oni na to odgovore prođe negdje tjedan dana xD. Nazovi 098 1550 i fino odmah provjeriš

14 godina
neaktivan
offline
Otkljucani iphone poceo trositi novce

I moj iphone troši. Ugl. slusaj kod t-mobile troši kune. Jer skida nekoliko Kilobajta ili čak megabajte i tako se potroši. Moj savjet je da iskljucis 3G mrezu ako si slucajno. Idi u Cydia i skini SBS setting i tamo vidis što ti je aktivno. Ae makni mail jer se uploada ako ti je ukljucen. Ja sam sebi stavio web-n-walk tako da nemam vise problema. To ti je problem u t-mobile u vip se to ne događa.

Tvoj život je LoL.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Otkljucani iphone poceo trositi novce
Lestic kaže...

I moj iphone troši. Ugl. slusaj kod t-mobile troši kune. Jer skida nekoliko Kilobajta ili čak megabajte i tako se potroši. Moj savjet je da iskljucis 3G mrezu ako si slucajno. Idi u Cydia i skini SBS setting i tamo vidis što ti je aktivno. Ae makni mail jer se uploada ako ti je ukljucen. Ja sam sebi stavio web-n-walk tako da nemam vise problema. To ti je problem u t-mobile u vip se to ne događa.

ja sam na tele 2...

15 godina
offline
RE: Otkljucani iphone poceo trositi novce
miljac007 kaže...

Tako ti je isto mom kolegi s posla bilo. On je na nekoj stranici riješavao test inteligencije i u tom testu te na kraju pita broj moba i od tada mu je skidalo po 14 kn. Nazovi službu za korisnike i to će ti isključit.

I tko je sad tu ispao pametan, a tko glup... Izlanuo se Namigiva

14 godina
neaktivan
offline
Otkljucani iphone poceo trositi novce

dobro su vam rekli nazoviti sluzbu,odmah. nemate im sta pisati mejlove ko zna kada ce vam odogovoriti...

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Otkljucani iphone poceo trositi novce

Skini si u Cydiji "Data Blocker", SBSettings nekada znaju biti nepouzdani, to se i meni dogodilo, ali otkako sam instalirala "Data Blocker" nemam problema. On ti u potpunosti blokira GPRS, EDGE i 3G.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Otkljucani iphone poceo trositi novce

Mozda imas neke aplikacije koje se svako malo spajaju online zbog updatea.

Npr. meni na WM moze svako malo raditi refresh bookmarka (refreshat stranicu), prvjeravati mail, update vremenske prognoze itd.

Vjerovatno takvih aplikacija imas i na iPhoneu, pa provjeri da nema nesto ukljucen automatski update ili provjere maila i takve stvari.

 

Mada s obzirom da ti svako malo pojede tocno 14 kn vjerovatno imas ukljucen neki servis koji ti onda jede novce.

Onaj test intelegencije koji su spomenuli je primjer takvog neceg i citao sam po netu da se ljudi zale na to. Lagano te navuce i onda svako malo uzme 14kn. A koliko sam skuizo i iskljucivanje toga je neka komplikacija, pa su se zato ljudi zalili. Teska "navlakusa"

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Otkljucani iphone poceo trositi novce

Evo ipak sam uspio rješiti problem.dakle vama kojima uzima lovu s računa nazovite 014572288 , 016191935 , 012357000 i deaktivirajte si sve vezano za vaš broj.

Nadam se da sam nekom pomogao!

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2010 13:46 (Rašo).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice