Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.936
|
čitano: 10.917.656
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nigdje na netu ni jedan jedini kupon za Top One, tj. Aliexpress, pa da napokon uzmem taj Redmi 3!

Skoro u kunu ista cijena na Top one i Xiaomi for sale.

A posto na Top one dobijem i "Gift" izabrao sam njih.

 

Sad bi mi još neki kupo sjeo ko budali šamar

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
CyberDemonVZ kaže...

Nigdje na netu ni jedan jedini kupon za Top One, tj. Aliexpress, pa da napokon uzmem taj Redmi 3!

Skoro u kunu ista cijena na Top one i Xiaomi for sale.

A posto na Top one dobijem i "Gift" izabrao sam njih.

 

Sad bi mi još neki kupo sjeo ko budali šamar

 kak nema, pa neki dan netko stavio link da u suradnji sa telekinezom imaš par dolara popusta, šta se to ne odnosi na redmi 3?

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
dudekzg kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Nigdje na netu ni jedan jedini kupon za Top One, tj. Aliexpress, pa da napokon uzmem taj Redmi 3!

Skoro u kunu ista cijena na Top one i Xiaomi for sale.

A posto na Top one dobijem i "Gift" izabrao sam njih.

 

Sad bi mi još neki kupo sjeo ko budali šamar

 kak nema, pa neki dan netko stavio link da u suradnji sa telekinezom imaš par dolara popusta, šta se to ne odnosi na redmi 3?

http://forum.telekineza.com/viewtopic.php?f=5&t=966

"TK-Support-Discount-Chan"

 Sorry, this code is no longer valid.

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.4.2016 19:58 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Bok

Što je bestbuy do 700kn polovno. Ja sam mislio galaxy s4 uzeti, msm da boljeg nema. Neki prijedlozi?

 

P.S. bitno da ima dosta custom romova

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
S4 za taj novac možeš naći jedino da je razbijen ili da mu nešto fali
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nije bas, citavi se vrte od 600 pa nadalje, sam treba znat ulovit, bio je jedan za 700 s garancijom, jedan poznanik prodaje za 800 s garancijom, kao nov.

 

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

A Jel zna netko kakav je huawei honor 7? Koliko mu izdrži baterija sa normalnim korištenjem, jesu slike kvalitetne, jel šteka i tako to? Jel vrijedi te pare (oko 2600-2700)?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Znaci ovako...


Trebam malu pomoc oko odabira...


Kao sto vidite, ponudjeni su i uredjaji od 5", i 5.2" i 5.7"...

 

Bitno mi je da je uredjaj kvalitetne izrade, da se ne pregrijava... Pregrijavanje me strasno zivcira... 

Takodjer mi je vazno da je uredjaj u vecini slucajeva stabilan... Da je kvaliteta zvuka-poziva super... 

I naravno baterija...

 

P8 se navodno ne pregrijava, Z3 ima ogromnih sranja sa MM updateom, OnePlusX ne mogu naci crni sa EU skaldista... :D :D :D A Mi Note Pro se takodjer navodno pregrijava... 
Baterija je navodno na Z3 odlicna... OnePlus X je fino dizajniran i cvrst i kvalitetan uredjaj... Ali ako se ne varam, pregrijava se i on... 


E sad, to su sve iskustva sa YT i foruma... Naravno, ima pregrst komentara koji dice i hvale svoje mobitele... Svako svog konja hvali... 


Zato vas molim, ako ste imali koji od uredjaja, barem neko vrijeme... mjesec dva tri... Kako su se pokazali?

 

Hvaaaalaaaaa

4 Huawei P8 - 5.2"
8 Sony Z3 - 5.2"
1 OnePlus X - 5"
1 Xiaomi Mi Note Pro - 5.7"
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Moze preporuka nekog jeftinog smartphonea (do recimo tisucu kn) ?
Je li pametno mozda narucivati iz vana posto vidim da su cijene dosta nize? Ako da, s koje stranice, osim ebaya? 

Trenutno googlam "best cheap smartphones" i naletio sam na Asus Zenfone 2E, Lumia 640, Motorola Moto 4 G itd.

Po specifikacijama su svi vise manje slicni...

 

EDIT: Sad gledam malo i ovaj Huawei P8 lite mi je zapeo za oko. Na bonbonovim stranicama novi je oko 1400 kn...

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2016 2:23 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
redmi 3 sa xiaomiforsale po meni najbolje za te novce. Imas i eu garanciju
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ja sam isto za te novce nabavio, ništa ne fali, sve radi

 

Na s4 mislim

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2016 4:01 (AnđeoGabrijel21).
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
6996 kaže...
S4 za taj novac možeš naći jedino da je razbijen ili da mu nešto fali

 

To po koliko se mobiteli i sve ostalo na Njušci oglašavaju je jedno, a to za koliko odu sasvim nešto drugo.

Zato svaki forum koji drži do sebe ima rubriku tipa "biseri s Njuškala".

 

 

S3 se još uvijek "prodaje" po 800 kuna pa i više i to pod ***HITNOOOOO*** ili čak pod "mob. sve super savršeno radi osim matične" i "bez ikakvih oštećenja samo puko ekran".

 

Pojedini manijaci za S2 traže preko 1000 kuna.

 

 

Reality check: nijedan S3 se ne proda dok ne padne barem na 400 kn, a i tada teško ako nije u mint stanju, S2 na 250.

 

Isto tako nijedan S4 ne ode za više od 800.

 

 

Osim ako neko janje dođe na klanje.

 

Žišku?

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2016 9:44 (Yo Momma).
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Cisto informativno za bratica, sta izabrati?

Telefon bi koristio za surfanje, nesto za poslusat dok trci/vozi bicikl, navigacija sa Here maps i naravno pozivi i sms.

Hvala za vase misljenje i pomoc.

7 Asus zenfone max
0 Asus zenfone 2 laser
0 LG K10 (K420N)
0 Wiko fever 4G
0 Lenovo P90
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nekidan uzeo P8 Lite ukucanu, stvarno fino radi mob za te nofce, ugodno iznenađen. Samo je netko spominjao dizajn nasprem sonyja da je nebo i zemlja, ne bih se bas slozio, p8 lite nista poseban i nista posebno ljepši od sonyja, skoro pa su pljunuti isti, genericka ciglica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Yo Momma kaže...
6996 kaže...
S4 za taj novac možeš naći jedino da je razbijen ili da mu nešto fali

 

To po koliko se mobiteli i sve ostalo na Njušci oglašavaju je jedno, a to za koliko odu sasvim nešto drugo.

Zato svaki forum koji drži do sebe ima rubriku tipa "biseri s Njuškala".

 

 

S3 se još uvijek "prodaje" po 800 kuna pa i više i to pod ***HITNOOOOO*** ili čak pod "mob. sve super savršeno radi osim matične" i "bez ikakvih oštećenja samo puko ekran".

 

Pojedini manijaci za S2 traže preko 1000 kuna.

 

 

Reality check: nijedan S3 se ne proda dok ne padne barem na 400 kn, a i tada teško ako nije u mint stanju, S2 na 250.

 

Isto tako nijedan S4 ne ode za više od 800.

 

 

Osim ako neko janje dođe na klanje.

 

Žišku?

 

Istina je sve što si napisao, ja sam isto htio vidjeti S4, bilo je možda i za 100 kn niže, ali ipak sam za 800 kn nabavio, niti bih više dao. Ljudi misle da zato što su recimo puno platili nov mobitel kada su ga kupovali, da i danas vrijedi toliko, pa moj buraz je prije jedno 2 godine uzeo nov S4 u dućanu za oko 2500 kn, još je neka akcija bila, a danas dobije 100 eura.

 

Oni s iPhonima su kategorija koja baš varira, od realnog do nerealnog, toliko da neki traže duplo od ostalih jer im uređaj ima samo malo oštećene rubove, dok drugima je oštećen neznatno više, a traže duplo manje.

10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Recite mi sto biste radije uzeli,imo sam xperiu z3 i nju sam rjesio pa se sad neckam izmedu samsung galaxy a5 2016 i huawei p8,sto biste vi radije uzeli

4 Samsung galaxy a5 2016
14 Huawei p8
tomas
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

trebao bi preporuku mobitela do 1000 kn. Mobitel bi bio za curu,  najvažnije joj je što bolja kamera, facebook, i brzo listanje kroz pdf i powerpoint prezentacije.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
sheimus kaže...

Recite mi sto biste radije uzeli,imo sam xperiu z3 i nju sam rjesio pa se sad neckam izmedu samsung galaxy a5 2016 i huawei p8,sto biste vi radije uzeli

 s konja na magarca

16 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
wanabe kaže...

Pozdrav,

trebao bi preporuku mobitela do 1000 kn. Mobitel bi bio za curu,  najvažnije joj je što bolja kamera, facebook, i brzo listanje kroz pdf i powerpoint prezentacije.

 

Naruci joj redmi 3 s honorbuy-a.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Bolje sa xiaomiforsale, honorbuy ima postarinu 39$. Tak da ispada 218$ a kod xiaomiforsale ispada 145 Eur i ima jos kod za popust tak da skoro nulira shiping koji je inace 8.70eur
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trebam preporuku BestBuy mobitela VIPme bon do cca. 500-600kn.

Ili od drugog mobilnog providera, ali da mogu koristiti karticu od VIP-a.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Uf za te pare i nemaš baš neki izbor ni u VIP-u niti u drugim ducanima. U VIP-u ima ZTE Blade L3 ali nije ni taj uređaj baš neki dobar izbor. 

Možda da potražiš nešto polovno?

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Jedan kratki offtopic..
Frend prodaje iphone, a covjek je nazvao i trazi da posalje IMEI da ga provjeri?!
Znam da ima neka black lista itd, kao ukradenih... Al posto nisam bas upoznat s appleovim proizvodima, dal ima kakve opasnosti od davanja IMEI-a potencijalnom kupcu?!
Mislim, moze li sta on s njim lose napraviti ili je to stvarno nesto na sto se pazi prilikom kupnje iphonea?

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2016 18:34 (x360gamer).
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, razmišljam o produljenju ugovora u T Mobile. Gledam mobitele i ne mogu odlučiti pa ako može nekakav prijedlog/iskustva. Samsung A3/A32016, A5, Huawei P8 LITE, LG G3 ili nešto treće?

Hvala!

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Helou!

Može jedno objašnjenje?

Kupio sam Redmi 3 preko Top One na Aliexpressu, jer ga svi have da ide iz Europe i nema PDVa i postoji mogućnost da ti oni stave EU ROM.

 

I sad mi je od njih stigla HRPA poruka!

Objašenjenje tko su, kako šalju, kako da preuzmem poruku, tracking numberi.... svako u posebnoj poruci.

Tak je svim, jel?

 

I objasnili su da oni šalju iz Kine u UK. Tamo ponovo šalju, pa paketi zapravo stižu iz UK u HR.

 

E, meni nije jasno kako sam dobio dva tracking numbera.... koja su oba aktivna i prema jednom je paket krenuo iz Kine, a prema drugom iz UK.

Na oba je polazak isti dan Wtf :D

 

Ponedjeljak, Travanj 18, 2016

Lokacija Vrijeme Komada

1 Primljene informacije o pošiljci HONG KONG - HONG KONG 23:14

 

Ponedjeljak, Travanj 18, 2016

Lokacija Vrijeme Komad

1 Primljene informacije o pošiljci GATWICK - UK 10:07

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
CyberDemonVZ kaže...

Ponedjeljak, Travanj 18, 2016

Lokacija Vrijeme Komada

1 Primljene informacije o pošiljci HONG KONG - HONG KONG 23:14

 

Ponedjeljak, Travanj 18, 2016

Lokacija Vrijeme Komad

1 Primljene informacije o pošiljci GATWICK - UK 10:07

 To boldano znači da je taj tracking broj rezerviran, a ne da je paket trenutno na toj lokaciji. Prema ovom tvoj mobitel je još uvijek u Kini u skladištu.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
x360gamer kaže...
Jedan kratki offtopic..
Frend prodaje iphone, a covjek je nazvao i trazi da posalje IMEI da ga provjeri?!
Znam da ima neka black lista itd, kao ukradenih... Al posto nisam bas upoznat s appleovim proizvodima, dal ima kakve opasnosti od davanja IMEI-a potencijalnom kupcu?!
Mislim, moze li sta on s njim lose napraviti ili je to stvarno nesto na sto se pazi prilikom kupnje iphonea?

 itko?

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

mislim da je ovo dobra prilika. Z3 za 1700kn, stara 4mj.

 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
x360gamer kaže...
x360gamer kaže...
Jedan kratki offtopic..
Frend prodaje iphone, a covjek je nazvao i trazi da posalje IMEI da ga provjeri?!
Znam da ima neka black lista itd, kao ukradenih... Al posto nisam bas upoznat s appleovim proizvodima, dal ima kakve opasnosti od davanja IMEI-a potencijalnom kupcu?!
Mislim, moze li sta on s njim lose napraviti ili je to stvarno nesto na sto se pazi prilikom kupnje iphonea?

 itko?

 Mislim da mu ne moze napravit nista. I ja bi ga trazio samo iz razloga da vidim jel mu icloud aktivan, tj. ona opcija find my phone.

13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav!

Kupujem novi mobitel i kupnja na rate samo dolazi u obzir, tražim si mob sa bar fullHD ekranom i što boljom kamerom i softverom. Ima u neutrino mobile Nexus 5x za 2500kn, što kažete na tu kupnju?

Hvala

 
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice