Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.813
|
čitano: 10.881.382
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

moze preporuka mobitela cijene ispod 800 kn, ekran velicine 5'' a puno bolje bi bilo ii da je manji, treba mi za tatu, to ce mu bit prvi smartphone pa ne treba nista posebno.. bitno da je iz nasih trgovina

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2017 2:01 (icip).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Xiaomi Redmi Note 3 pro 170eur, izgleda mi odlicno za te pare? Ima li nesto bolje u tom rangu?

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.6.2017 10:48 (chaselol).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
chaselol kaže...

Xiaomi Redmi Note 3 pro 170eur, izgleda mi odlicno za te pare? Ima li nesto bolje u tom rangu?

 nema po meni.

jedino je note 4x jeftiniji, ali losiji u performansama u smislu ako ces koristit mobitel za igranje , no dosta je bolji za bateriju

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav svima, trebala bi mi preporuka mobitela koji ima "najbolju" kameru. Trenutno iman HTC One i jako zadovoljan sam s njin bia, ali vrime je uzelo svoje nakon 4+ godine tako da bi ga sad trebalo zamijeniti, samo neznam koji. Kamera mi je najbitnija, ostalo je manje bitno. Cijena do 5k kn. Gleda san Huawei Honor 8, (to je kao mid-range), Huawei p10, Galaxy S7 Edge, HTC 10 i LG G6. Ili mozda neko moze preporuciti jos neki koji je mozda bolji od navedenih?

Hvala.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ma kakav crni gaming, treba mi jaka baterija, ekran 5" min i dobre multitask performanse

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
chaselol kaže...

Ma kakav crni gaming, treba mi jaka baterija, ekran 5" min i dobre multitask performanse

 onda note 4x :)

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Razaniash kaže...

Pozdrav svima, trebala bi mi preporuka mobitela koji ima "najbolju" kameru. Trenutno iman HTC One i jako zadovoljan sam s njin bia, ali vrime je uzelo svoje nakon 4+ godine tako da bi ga sad trebalo zamijeniti, samo neznam koji. Kamera mi je najbitnija, ostalo je manje bitno. Cijena do 5k kn. Gleda san Huawei Honor 8, (to je kao mid-range), Huawei p10, Galaxy S7 Edge, HTC 10 i LG G6. Ili mozda neko moze preporuciti jos neki koji je mozda bolji od navedenih?

Hvala.

 Ovdje imaš playlistu detaljnih video recenzija kamera kod najnovijih mobitela. Preporučam da pogledaš koji te zanimaju te odlučiš koji ti se najviše sviđa. Pixel ima odličnu kameru, ali kod nas ga nema i jedino izvana je dobavljiv. HTC U11 je najnoviji, a od prošlogodišnjih vrijedi još pogledati i V20

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.6.2017 20:35 (zuper).
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Razaniash kaže...

Pozdrav svima, trebala bi mi preporuka mobitela koji ima "najbolju" kameru. Trenutno iman HTC One i jako zadovoljan sam s njin bia, ali vrime je uzelo svoje nakon 4+ godine tako da bi ga sad trebalo zamijeniti, samo neznam koji. Kamera mi je najbitnija, ostalo je manje bitno. Cijena do 5k kn. Gleda san Huawei Honor 8, (to je kao mid-range), Huawei p10, Galaxy S7 Edge, HTC 10 i LG G6. Ili mozda neko moze preporuciti jos neki koji je mozda bolji od navedenih?

Hvala.

 Ovdje imaš playlistu detaljnih video recenzija kamera kod najnovijih mobitela. Preporučam da pogledaš koji te zanimaju te odlučiš koji ti se najviše sviđa. Pixel ima odličnu kameru, ali kod nas ga nema i jedino izvana je dobavljiv. HTC U11 je najnoviji, a od prošlogodišnjih vrijedi još pogledati i V20

 

Procita san vec recenzije, ali nisan pogleda videa, tako da tnx. 

15 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

Narucio na kraju sa Goldwaya Coolpad Cool 1 pa cemo vidjeti,jel ima tko taj mob,po recenzijama je odlican...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav svima,

Htjela bih kupiti novi mobitel pa me zanima koji biste odabrali između ova dva 
XIAOMI REDMI 4X DUAL 3+32GB LTE GOLD i VIVAX FLY 4 LTE DUAL GOLD, ili biste preporučili neki drugi. Ja na mobitelu najviše koristim kameru, igrice mi nisu bitne, bitnije mi je da ima dosta memorije.

Hvala unaprijed na odgovorima :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Katniss kaže...

Pozdrav svima,

Htjela bih kupiti novi mobitel pa me zanima koji biste odabrali između ova dva 
XIAOMI REDMI 4X DUAL 3+32GB LTE GOLD i VIVAX FLY 4 LTE DUAL GOLD, ili biste preporučili neki drugi. Ja na mobitelu najviše koristim kameru, igrice mi nisu bitne, bitnije mi je da ima dosta memorije.

Hvala unaprijed na odgovorima :)

 Ako ti je bitna kamera, traži dalje.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Tražim mobitel za buraza, oko 2000kn. Najviše bi igrice igrao na njemu, barem 5.2" ekran. Nebi rabljeni mobitel

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.6.2017 10:37 (medozg366).
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ako mozes naci S6 za te pare ili neki drugi flagship od prosle godine....

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Molim vas za pomoć pri odabiru mobitela, ili možda ima nešto pametnije ovog cjenovnog ranga...

0 J5 2016
0 HTC Desire 630
15 Xiaomi 4X 3/32
Džedaj
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ljudi dajte mi neki mobitel do 700 kn.... da ima naručit u našim web shoppovima u hr.... triba mi za mater.., nema nekih uslova.. volila bi ako je moguće da bude touch i da ne štekaje

Only God Can Judge Me
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
medozg366 kaže...

Tražim mobitel za buraza, oko 2000kn. Najviše bi igrice igrao na njemu, barem 5.2" ekran. Nebi rabljeni mobitel

 

 Za te novce možeš izvana naručiti potpuno novi Xiaomi Mi5/5s

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Koji mobitel uzeti
LeEco Le Pro 3 Elite
Xiaomi mi 5 prime.
I koji ima bolju kameru.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

 Hvala, frend ga kupio i zadovoljan je naspram starog S3.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Xiaomi MI 5s
Možda je 200kn skuplji ali mu je senzor isti kao u Google Pixelu, a Xiaomi je napravio dosta dobar softverski posao po pitanju HDRa, dinamickog raspona itd.
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav svima,

Molio bi pomoc oko odabira. Trazim mobitel do 2500kn u hr trgovinama. Bitno mi je da mobitel ima odlicnu kameru te da je brz.

Za oko mi je zapeo moto g5 plus..jel ga ima tko i kakva su iskustva?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Ako ti je kamera bitna, u toj cijeni, pogledaj još LG G5 SE i Xiaomi Mi 5S...
Moj PC  
0 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mislim da bi izmedju G5 SE I MI 5s, Xiaomi bio mnogo bolji izvor sa jacim procesorom, boljim zaslonom (posebno svijetlijim)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ma G5 je totalni šrot od telefona u usporedbi sa 5s, osim ako se ne naslikavaš 24/7, ajde tu moram priznati da je G5 dobar, po ostalome zaobiđi ga

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

preporuka za mobitel 3500-4000kn

mislio sam piknuti oneplus 5 ali mislim da za te novce ima i boljih (min. 32gb+sd kartica)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Molio bi preporuku za neki best buy novi mobitel iz dućana ili njuškala do 1500 kn, može još gore koja stotica ak je velika razlika u kvaliteti. Kod novog moba mi je važna kvalitetna kamera, brzina i baterija, te da nije previše glomazan. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 22:54 (papaoutai).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
fear619 kaže...

preporuka za mobitel 3500-4000kn

mislio sam piknuti oneplus 5 ali mislim da za te novce ima i boljih (min. 32gb+sd kartica)

 Huawei Mate 9

 

@papaoutai

 

P9 Lite se čini logičan izbor...

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 23:47 (zuper).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
fear619 kaže...

preporuka za mobitel 3500-4000kn

mislio sam piknuti oneplus 5 ali mislim da za te novce ima i boljih (min. 32gb+sd kartica)

 Npr?

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Torent kaže...
fear619 kaže...

preporuka za mobitel 3500-4000kn

mislio sam piknuti oneplus 5 ali mislim da za te novce ima i boljih (min. 32gb+sd kartica)

 Npr?

 S7e, S8, G5, G6, M10, P9, P10...imaš modela na bacanje za tu cijenu.

16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

 

Pitanje. Dal se isplati uzeti polovna Lumia 950 ako su potrebe sljedeće:
1. telefon

2. fotić

3. phablet - za povremeno gledanje filmova na fonu...

 

(napomena - win10 na telefonu mi nisu nedostatak - čudak, što da kažem - ... i vlasnik Lumie 1320 ;)

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trazim mob do 1500 kn,u nasim trgovinama,android,bitna je kamera, baterija,memorija, ekran. za zensku osobu. ono sto mi je zapelo za oko.....lenovo k5 note, huavei 7 honor,huawei 8lite..... pliz pomoc znalci

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice