Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.810
|
čitano: 10.880.386
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koji od ova 3 uzet(ili mozda neki drugi?)

Ne volim mjenjati mobitele. Ocekujem da cu mobitel koristit sljedecih nekoliko godina. Najvise me muci hoce li mi na S8 4GB biti dosta za 3-4 godine

 

Hvala na pomoci, kupljen S8

12 Samsung S8
2 Xiaomi Mi 6 64/6
3 Xiaomi Mi MIX 2 64/6
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 19:59 (freeman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Galaxy a5 2017 za cijenu od 2150 kuna je bio bomba ponuda. Sad više nije tolika cijena na ekupi. Ja msm ako se ne varam da je 2150 kuna i dalje na sancta domenica trgovini.

To što ti ne voliš samsung iz razloga što si većinom imao jeftine samsung mobitele tvoj problem.

Za njegovu sestru perfektrno pristaje taj mobitel upravo iz razloga zbog dobrih kamera (selfi kamera bolja od svih u njegovom rangu), prelijepog ekrana kojeg gleda svaki dan i dobrih performansi.

Ja trenutno imam huawei p10 i odlican je mobitel za 3400 kuna. Moj prijatelj ima huawei p10 lite. Okey mobitel, solidnih performansi, s losijim kamerama. Definitivno dobar pickup ako se može naći do 1800 kuna (meni se čini da je bio na ekupi 1750kn, samo više nije)

 

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

pozz koji je po vama mob bolji tj. šta preporučujetei zašto, redmi note 4x ili samsung j3(2017) ?

ista je cjena u prodavnici

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hanteed kaže...

pozz koji je po vama mob bolji tj. šta preporučujetei zašto, redmi note 4x ili samsung j3(2017) ?

ista je cjena u prodavnici

 

redmi ima bolju vibru (mig)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Note 4x-

bolji procesor / graficka

vise rama / memorije

veca rezolucija

bolja baterija

 

samsung mozda ima malo bolju kameru

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ja sam imao jeftine samsunge da nekada davno d600 i d900 recimo. Dobro tad i nisu bili jeftini. Ako si to meni napisao. Ako mu sister ne bi samsung onda ne bi. Daj se skoncetriraj malo.
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Deutsch kaže...

Note 4x-

bolji procesor / graficka

vise rama / memorije

veca rezolucija

bolja baterija

 

samsung mozda ima malo bolju kameru

 Niti kamera nije bolja... Definitivno je xiaomi redmi note 4x bolji u svim segmentima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2017 22:02 (bodija).
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav

Odobren mi je mobitel u vrijednosti od 1800 kn u elipsu, pošto mi stari nisu mogli popraviti pa vas molim preporuku.

Gledao sam možda nadoplatiti i uzeti huawei P10 lite.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Kako vam se cini ova ponuda za nekih 1950 kuna? To je verzija sa 4GB RAM i 32GB ROM (kod nas za tu lovu ide 3/32).
Motorola Moto G5s Plus Lunar Grey
https://m.alzashop.com/motorola-moto-g5s-plus-lunar-grey-d5096760.htm?o=4

I poklanjaju slusalice JBL L10A gray.

Zanima me moto g5s plus vs. huawei p8 lite 2017/p9 lite 2017/nova lite/ Honor 8 lite (to je sve isti mobitel sa 4 imena).

Da li se isplati platit malo vise za motorolu?

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 2:42 (texas.bug).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Poštovane kolege forumaši, koji bi bio best-buy za nekih 3000-3500. Display(nebi išao ispod 5.7 incha) i baterija su mi nekako najvažnije stavke, ne toliko autonomija koliko mogucnost brzog punjenja, da za recimo pol sata dopunim i izguram dan. Nekako naginjem na OP5T jer bi mogao iskoristit studentski popust od 10% pa bi ušao u budžet, no koje bi bile alternative u tom cjenovnom rangu?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Gdje bi bilo najpovoljnije kupiti Xiaomi Redmi Note 4?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
al da je u hrvatskoj
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

za manje para, na njuškalu, novi s garancijom s7 edge.

12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav! Koji bi mi mobitel preporučili novi ili polovni do 600kn. Bitno mi je da ima 4G pošto streamam.

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Preporuka za mob do 1000kn...moue i nuuskalo samo da je nov zapakiran i sa garancijom.

 

Bitno je da ima dobru kameru i brzimu s obzirom na svoj rang.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Oldy kaže...
Ja sam imao jeftine samsunge da nekada davno d600 i d900 recimo. Dobro tad i nisu bili jeftini. Ako si to meni napisao. Ako mu sister ne bi samsung onda ne bi. Daj se skoncetriraj malo.

 

Da mu sister zna kaj je dobro za nju, ne bi pitala kaj da kupi. Preboli. Ovdje smo da dajemo savjete, sviđali se oni nekome ili ne.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Nemam ja kaj prebolit. Žena eventualno nebi samsung. I ima pravo jer svaki k ima samsung nije više in. Npr. razgovor dvije srednjoškolke u busu neki dan jedna drugoj govori da si uzme samsung treća se umješala i rekla da ona nebi uzela samsung nisam točno čuo koji nego da bi izela p10 lite da joj se baš sviđa. Kako i meni razvikani samsung već ide na živce kao i nekada propala razvikana nokia. Fakat sam bio ugodno iznenađen. Bravo za curu. To je po onoj da ne mora biti kud svi tud i mali mujo. :p
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dam se kladit da bar 90% vas koji toliko goljivo hvalite samsung danas ste nekada isto tako gorljivo hvalili nokiju. Propala nokia od vašeg silnog hvaljenja. Lol.
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
texas.bug kaže...

Kako vam se cini ova ponuda za nekih 1950 kuna? To je verzija sa 4GB RAM i 32GB ROM (kod nas za tu lovu ide 3/32).
Motorola Moto G5s Plus Lunar Grey 
https://m.alzashop.com/motorola-moto-g5s-plus-lunar-grey-d5096760.htm?o=4

I poklanjaju slusalice JBL L10A gray. 

Zanima me moto g5s plus vs. huawei p8 lite 2017/p9 lite 2017/nova lite/ Honor 8 lite (to je sve isti mobitel sa 4 imena). 

Da li se isplati platit malo vise za motorolu?

Mozda ne bi bio los izbor već ranije spomenuti Xiaomi Mi A1? 1900 na alzi

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 0:21 (perix231).
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Oldy kaže...
Nemam ja kaj prebolit. Žena eventualno nebi samsung. I ima pravo jer svaki k ima samsung nije više in. Npr. razgovor dvije srednjoškolke u busu neki dan jedna drugoj govori da si uzme samsung treća se umješala i rekla da ona nebi uzela samsung nisam točno čuo koji nego da bi izela p10 lite da joj se baš sviđa. Kako i meni razvikani samsung već ide na živce kao i nekada propala razvikana nokia. Fakat sam bio ugodno iznenađen. Bravo za curu. To je po onoj da ne mora biti kud svi tud i mali mujo. :p

 

Gle, kad bih kao kriterij po kojem ODRASLI ljudi biraju neki proizvod računao je li nešto in ili nije, pitao bih svoju 15-godišnju susjedu kaj kupiti.

 

Jer, srednjoškolke su inače poznate po tome da uvijek biraju po objektivnim kvalitetama i specifikacijama. Baš joj se sviđa, boja i sve.

I onaj dečko s dugom kosom u kutu kaj nikad niš ne priča, nije mutav i poluretardiran nego je baš nekak tajanstven, joj kak je guba.

 

A p10 lite je trenutno najrazvikaniji uređaj i svi ga uzimaju, pa to ipak je po sistemu kud svi tud i mala mujica.

 

Nego, dosta o tržišnom segmentu srednjoškolki, kad si se tako obrušio na Nokiu, reci ti meni šta je uopće preživjelo od tih starih marki:

Nokia - doviđenja

Siemens - papa

Ericksson - ćao đaci

Sony Ericksson - nema

Sagem - ne znam, jel ima?

 

Jesam nešto zaboravio? Evolucija je prirodna stvar. Kad netko ili nešto ne prati razvoj i promjene, izumire. Tako će i ekipa koja voli

Samsung prijeći na nešto drugo kad bude razloga za to. Samo, izvan srednje škole i segmenta gej tehnoloških blogera, to teško da

će biti samo zbog toga je li nešto "IN" ili nije.

 

 

 

 

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trebao bi mi jedan smartphone za stariju osobu, nece ni koristit internet na njemu (ne pitajte zašto onda smartphone). Uzeo bi ga kod nas, može i preko Njuškala (samo da je neotvoren, neraspakiran).

 

Cijena da je do 600 kn. Ima tko kakav prijedlog?

 

Možda Lenovo A Plus ili Alcatel U5?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, da li je ovo dobra cijena za navedeni mobitel, nije lite već p9, novi mobitel iz interspara?

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Po meni odlicna ponuda za punokrvni P9!
Solidan je to mobac i danas :)

Znam da su bile u elipsa neke ponude i jeftino je isao, ali nikad jeftinije od 2500 ako se sjecam?!
Samo mi je cudno da tako nesto se nade u interspara..
6 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

da hrčak, hehehe, sjetih se kako sam kupio jednog ko klinjo i stavio ga staroj ispod nogu dok je lezala u krevetu...kad joj je dotaka nogu, stara se noktima uhvatila za plafon...

 

cini mi se puno para za stariji model mobitela, za te novce bih radije gledao nesto sto je tek izaslo na trziste...

 

 

ali ne slusaj mene, o mobitelima nemam blage, samo me tvoj nick asocirao na moju staru...

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 15:12 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Kolko ja vidim,to je p9 lite 2017
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
uragan kaže...
Kolko ja vidim,to je p9 lite 2017

 Pise samo p9 pa je valjda jaca verzija te da nije lite, po speckama solidan mob

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Citam specke i gledam oblik i to je p9 lite 2017
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
uragan kaže...
Citam specke i gledam oblik i to je p9 lite 2017

 Postoji i p9

 

https://www.gsmarena.com/huawei_p9-7972.php

 

i ako možete da mi objasnite kako možete po obliku sa slike vidjeti da je to p9 lite a ne p9

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Prvo ,nisam napisao da je to p9 lite nego p9 lite 2017 koji je zaobljeniji i ima tocno takve specke koje pisu na letku od interspara
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

 

treba mi mobitel do oko 2000 kn (može i manje). Najbitnije mi je da traje što je moguće dulje dulje jer ne volim mijenjati mobitele.

Mobitel ne koristim pretjerano. Treba mi za internet, instagram i viber. Volim veće ekrane. Još je poželjno da je kamera ok.

 

Unaprijed hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 16:07 (june).
 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice