Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.911
|
čitano: 10.908.108
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Reef kaže...





 Znači postoji caka zašto su ti uređaji iz trgovina jeftiniji od onih koji su uzeti kod operatera.

 Šta nije opće poznato da su operateri najskuplji, uvaljuju mobitele u kao neke povoljne internet opcije i ugovore na 2 godine.

Kad napišu cijenu samog uređaja, bez pretplate puno je skuplje nego li se može naći preko nabave.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ALVIN kaže...
Reef kaže...





 Znači postoji caka zašto su ti uređaji iz trgovina jeftiniji od onih koji su uzeti kod operatera.

 Šta nije opće poznato da su operateri najskuplji, uvaljuju mobitele u kao neke povoljne internet opcije i ugovore na 2 godine.

Kad napišu cijenu samog uređaja, bez pretplate puno je skuplje nego li se može naći preko nabave.

 Ti stvarno imaš psihičkih problema, nisam mislio na cijenu kod operatera nego na cijenu tih uređaja koji se prodaju na njuškalu u odnosu na one koji se isto prodaju tamo ali iz neke trgovine tipa Technostore.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ajde ljudi dosta vrijeđanja, "ti si glup, peder, retardiran itd " čemu vrijeđanje, ljepse je kada se svi mirno razgovaramo i razmenujemo iskustva.

 

Ja mogu podjeliti svoje iskustvo davno davno davno kada sam kupovao prvi smartphone.  Ja sam na jednom drugom forumu stavio oglas da želim kupiti jedan mob iz tele2 dučana za određenu cifru, bilo je to 3000kn mislim.

Uvjeti je bio da se nađemo skupa, ta osoba uzme pretplatu i mob tj pored mene i onda ja platim odma mob gotovinu za koju smo se dogovorili. Tako sam ja siguran da nije prčkano po mobu itd  :) Ta osoba tj cura je koristila neku dumny mob i odgovaralo joj je da ima pretplatu jer ionako potroši taj iznos mjesecno.

 

 

15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jel neko čuo za bq proizvođača mobitela? Maloprije naletio na nedavno predstavljene aquarisu x2 i x2 pro i mogu reći da mi se sviđaju pogotovo jer imaju android one te mi to sljedeći mobitel mora imati.
https://www.xda-developers.com/bq-aquaris-x2-x2-pro-android-one/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
G6 je bar bio flagship a taj Šaomi nikad nije bio flagship. A niti neće.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Oldy kaže...
G6 je bar bio flagship a taj Šaomi nikad nije bio flagship. A niti neće.

 Isti taj šajomi je gotovo u svakom pogledu bolji mob od G6 za manju lovu...

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ALVIN kaže...
mile59 kaže...
Ti si glup.. al stvarno

https://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-a5/samsung-galaxy-a5-nov-oglas-25517665https://www.nabava.net/mobiteli/samsung-galaxy-a5-2017-cijena-52-android-38282631

Evo ti A5 kojem se “slegla” cijena, covjek ti cijelo vrijeme govori o ekipi koja je kupila mobitel mahom kod operatera i prodaje ih uz racun i garanciju, na njuskalu se oglasavaju iste ove trgovine koje izbacuje nabava.net.. raznorazne zalagaonice, tia mobiteli koji prodaje uredjaje dobivene raznim kanalima, zamjenske od operatera, refurbished i sl.

Pa gledaj od pocetka te trgovine koja je iole poznatija pa da ces sa sigurnoscu kupiti kod njih

Evo galaxy S8

https://www.nabava.net/mobiteli/samsung-galaxy-s8-cijena-58-64gb-android-41007991https://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-s8/s8-3200kn-oglas-25338991

Jel ti treba jos..? Ima mobitela kojima su slicne cijene, citaj koje nitko ni ne kupuje pa i u trgovinama kostaju sicu, npr. LG G6 i sl.




 Ti si retardiran i zreo za šaku u glavu.

 

Nađeš jedan koji je 100kn jeftiniji i prodan, i smatraš da si boga za jaja uhvatio. Uvijek ću prije vjerovati trgovini nego liku koji otvara kutiju čačka po njemu, kao naslikava ga za ljude koji ne znaju šta je to siva boja.

 

Koga briga za oglašavanja trgovina na njuškalu, gleda se ono novo preko nabave

 može, dođi pa mi se usudi složiti šaku u glavu..

 

ja sam kupio dva mobitela zadnje dvije godine preko njuškala, u kutiji fino neotvorena, zapakirana sa računom i garancijom.. debelo ispod cijene bilo kakve trgovine, a posebice žnj trgovine sa nabava.net koje čak neke nisu cijele ni na hrvatskom jeziku.. ali ja ne kupujem ove jadne mobitele kakve ti gledaš nego kakve si ti ne možeš nikako priuštiti..

 

pa pametnjakoviću, to "novo preko nabave" postavlja iste te oglase na njuškalo kao i privatni oglašivači..

 

evo ti tia mobiteli koji su dosta poznati, od Željka koji vodi trgovinu sam uzeo jednu nokiu E52 prije dobrih 6, 7 godina..

 

https://www.njuskalo.hr/index.php?ctl=search_ads&keywords=tia+mobiteli&sort=expensive

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
NadjaC kaže...
NadjaC kaže...

Otvorila sam temu ali sam sad vidjela da ima ono sto me zanima.Naime zna li mi neko reci zainteresovana sam za Nokiu 7 plus ili 6(2018)

Mozda sony ili p20.Licno bih neki jeftziniji  vazna mi je kamera(najvaznija),baterija i zvuk pri zvonjavi telefona.Naravno da je telefon brz a sto manjih omjera bi mi odgovarao jer imam manje ruke.Sta bi mi preporucili

 Zna li neko pomoci?

 Sutra bi mi trebao doci 7+, ako te zanima kamera je dobar bet jer imas pixel camera app koji ju po meni debelo poboljsa po ovome sto sam vidio po yt i na xda. Mogu ti reci dojmove ako ce te zanimati.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Po čem je bolji taj šrot šaomi? Po procesoru? Po grafici? Po čemu?Šaomi firma za siromašne. Kaj si toliko tepate jbte?
 
0 7 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Reef kaže...
ALVIN kaže...
Reef kaže...





 Znači postoji caka zašto su ti uređaji iz trgovina jeftiniji od onih koji su uzeti kod operatera.

 Šta nije opće poznato da su operateri najskuplji, uvaljuju mobitele u kao neke povoljne internet opcije i ugovore na 2 godine.

Kad napišu cijenu samog uređaja, bez pretplate puno je skuplje nego li se može naći preko nabave.

 Ti stvarno imaš psihičkih problema, nisam mislio na cijenu kod operatera nego na cijenu tih uređaja koji se prodaju na njuškalu u odnosu na one koji se isto prodaju tamo ali iz neke trgovine tipa Technostore.

 Ti imaš mentalnih problema, velikih. Koga briga za technostore.

 

mile59 kaže...
ALVIN kaže...
mile59 kaže...
Ti si glup.. al stvarno

https://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-a5/samsung-galaxy-a5-nov-oglas-25517665https://www.nabava.net/mobiteli/samsung-galaxy-a5-2017-cijena-52-android-38282631

Evo ti A5 kojem se “slegla” cijena, covjek ti cijelo vrijeme govori o ekipi koja je kupila mobitel mahom kod operatera i prodaje ih uz racun i garanciju, na njuskalu se oglasavaju iste ove trgovine koje izbacuje nabava.net.. raznorazne zalagaonice, tia mobiteli koji prodaje uredjaje dobivene raznim kanalima, zamjenske od operatera, refurbished i sl.

Pa gledaj od pocetka te trgovine koja je iole poznatija pa da ces sa sigurnoscu kupiti kod njih

Evo galaxy S8

https://www.nabava.net/mobiteli/samsung-galaxy-s8-cijena-58-64gb-android-41007991https://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-s8/s8-3200kn-oglas-25338991

Jel ti treba jos..? Ima mobitela kojima su slicne cijene, citaj koje nitko ni ne kupuje pa i u trgovinama kostaju sicu, npr. LG G6 i sl.




 Ti si retardiran i zreo za šaku u glavu.

 

Nađeš jedan koji je 100kn jeftiniji i prodan, i smatraš da si boga za jaja uhvatio. Uvijek ću prije vjerovati trgovini nego liku koji otvara kutiju čačka po njemu, kao naslikava ga za ljude koji ne znaju šta je to siva boja.

 

Koga briga za oglašavanja trgovina na njuškalu, gleda se ono novo preko nabave

 može, dođi pa mi se usudi složiti šaku u glavu..

 

ja sam kupio dva mobitela zadnje dvije godine preko njuškala, u kutiji fino neotvorena, zapakirana sa računom i garancijom.. debelo ispod cijene bilo kakve trgovine, a posebice žnj trgovine sa nabava.net koje čak neke nisu cijele ni na hrvatskom jeziku.. ali ja ne kupujem ove jadne mobitele kakve ti gledaš nego kakve si ti ne možeš nikako priuštiti..

 

pa pametnjakoviću, to "novo preko nabave" postavlja iste te oglase na njuškalo kao i privatni oglašivači..

 

evo ti tia mobiteli koji su dosta poznati, od Željka koji vodi trgovinu sam uzeo jednu nokiu E52 prije dobrih 6, 7 godina..

 

https://www.njuskalo.hr/index.php?ctl=search_ads&keywords=tia+mobiteli&sort=expensive

 

 Koga briga šta si ti kupio i od kojeg si psihića s njuškala kupio.

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jedini psihic si ti, ajd dovidjenja..
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Oldy kaže...
Po čem je bolji taj šrot šaomi? Po procesoru? Po grafici? Po čemu?Šaomi firma za siromašne. Kaj si toliko tepate jbte?

 Veliki pladanj je bolji za igranje štrumpfova, a i slabovidnima, i onima sa debelim prstima je lakše nabadati.

 

Da, malo se previše diže u nebesa xiaomi, a malo se priča o tome kako su njihovi mobiteli često imali dječijih bolesti. Xiaomi nudi dobar hardware za cijenu, te imaju veliku zajednicu pa ovi novaci budu lako nagovoreni kada znaju da imaju podršku. A oni koji znaju više vole to što za xiaomi imaju puno romova i modova na raspolaganju pa beskrajnim prčkanjima mijenjaju sve što im se ne sviđa dok im jednog dana ne dopizdi pa vrate orginalni rom i prodaju ga na njuškalu. Ako slučajno koji mob ima slabiju ROM podršku od strane xiaomia to je smak svijeta, to se cvili po stotinu stranica raznih foruma. ''Nesretnici'' koji su naboli baš takav xiaomi smatraju se da su ureknuti i da se svijet urotio protiv njih.

 

Imao sam dva xiaomi redmia, jednome sam nakon godine i nešto korištenja otkrio stotine zaglavljenih piksela, a drugi je imao tipični i poznati xiaomi problem sa neupotrebljivim audiom prilikom snimanja videa. Mislim da su se tek u zadnjih pola godine definitivno riješili jednom zauvijek tog lošeg audia. Mi4c je imao problem sa slabom osjetljivošću displaya. Mi5 je isto imao nešto svoje. Većina je to smatrala sitnicama jer dosta toga dobiju za uzvrat.

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ALVIN kaže...
Reef kaže...
ALVIN kaže...
Reef kaže...





 Znači postoji caka zašto su ti uređaji iz trgovina jeftiniji od onih koji su uzeti kod operatera.

 Šta nije opće poznato da su operateri najskuplji, uvaljuju mobitele u kao neke povoljne internet opcije i ugovore na 2 godine.

Kad napišu cijenu samog uređaja, bez pretplate puno je skuplje nego li se može naći preko nabave.

 Ti stvarno imaš psihičkih problema, nisam mislio na cijenu kod operatera nego na cijenu tih uređaja koji se prodaju na njuškalu u odnosu na one koji se isto prodaju tamo ali iz neke trgovine tipa Technostore.

 Ti imaš mentalnih problema, velikih. Koga briga za technostore.

 

mile59 kaže...
ALVIN kaže...
mile59 kaže...
Ti si glup.. al stvarno

https://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-a5/samsung-galaxy-a5-nov-oglas-25517665https://www.nabava.net/mobiteli/samsung-galaxy-a5-2017-cijena-52-android-38282631

Evo ti A5 kojem se “slegla” cijena, covjek ti cijelo vrijeme govori o ekipi koja je kupila mobitel mahom kod operatera i prodaje ih uz racun i garanciju, na njuskalu se oglasavaju iste ove trgovine koje izbacuje nabava.net.. raznorazne zalagaonice, tia mobiteli koji prodaje uredjaje dobivene raznim kanalima, zamjenske od operatera, refurbished i sl.

Pa gledaj od pocetka te trgovine koja je iole poznatija pa da ces sa sigurnoscu kupiti kod njih

Evo galaxy S8

https://www.nabava.net/mobiteli/samsung-galaxy-s8-cijena-58-64gb-android-41007991https://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-s8/s8-3200kn-oglas-25338991

Jel ti treba jos..? Ima mobitela kojima su slicne cijene, citaj koje nitko ni ne kupuje pa i u trgovinama kostaju sicu, npr. LG G6 i sl.




 Ti si retardiran i zreo za šaku u glavu.

 

Nađeš jedan koji je 100kn jeftiniji i prodan, i smatraš da si boga za jaja uhvatio. Uvijek ću prije vjerovati trgovini nego liku koji otvara kutiju čačka po njemu, kao naslikava ga za ljude koji ne znaju šta je to siva boja.

 

Koga briga za oglašavanja trgovina na njuškalu, gleda se ono novo preko nabave

 može, dođi pa mi se usudi složiti šaku u glavu..

 

ja sam kupio dva mobitela zadnje dvije godine preko njuškala, u kutiji fino neotvorena, zapakirana sa računom i garancijom.. debelo ispod cijene bilo kakve trgovine, a posebice žnj trgovine sa nabava.net koje čak neke nisu cijele ni na hrvatskom jeziku.. ali ja ne kupujem ove jadne mobitele kakve ti gledaš nego kakve si ti ne možeš nikako priuštiti..

 

pa pametnjakoviću, to "novo preko nabave" postavlja iste te oglase na njuškalo kao i privatni oglašivači..

 

evo ti tia mobiteli koji su dosta poznati, od Željka koji vodi trgovinu sam uzeo jednu nokiu E52 prije dobrih 6, 7 godina..

 

https://www.njuskalo.hr/index.php?ctl=search_ads&keywords=tia+mobiteli&sort=expensive

 

 Koga briga šta si ti kupio i od kojeg si psihića s njuškala kupio.

 Ajde priznaj da si neki prištavi balavac pa ovakav razgovor ima smisla inace ja ti preporučujem da posjetiš ustanovu koja ti može pomoći

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mile59 kaže...
Jedini psihic si ti, ajd dovidjenja..

 Mentalni, doviđenja

Reef kaže...

 Ajde priznaj da si neki prištavi balavac pa ovakav razgovor ima smisla inace ja ti preporučujem da posjetiš ustanovu koja ti može pomoći

 Mentalni, doviđenja

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Oldy kaže...
Po čem je bolji taj šrot šaomi? Po procesoru? Po grafici? Po čemu?Šaomi firma za siromašne. Kaj si toliko tepate jbte?

 Firma za siromašne koja je u pogledu inovacija napravila n puta više od Lg-a unazad par godina. I taj šrot ima bolji display, procesor, kameru i bateriju nego skuplji G6, pa ti budi i dalje zabiti fanboj i misli suprotno. 

Da ne spominjem Lg K seriju sa 800x480 ekranima po cijenama redmija 5, ajd molim te. Brojke govore, u Europi je 2018e prodano više xiaomi uređaja nego Lg, a sumnjam da će ovaj Thinq bulšit išta promijeniti.

Hearthstone: Maks0806#2960
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mr.greenx kaže...
NadjaC kaže...
NadjaC kaže...

Otvorila sam temu ali sam sad vidjela da ima ono sto me zanima.Naime zna li mi neko reci zainteresovana sam za Nokiu 7 plus ili 6(2018)

Mozda sony ili p20.Licno bih neki jeftziniji  vazna mi je kamera(najvaznija),baterija i zvuk pri zvonjavi telefona.Naravno da je telefon brz a sto manjih omjera bi mi odgovarao jer imam manje ruke.Sta bi mi preporucili

 Zna li neko pomoci?

 Sutra bi mi trebao doci 7+, ako te zanima kamera je dobar bet jer imas pixel camera app koji ju po meni debelo poboljsa po ovome sto sam vidio po yt i na xda. Mogu ti reci dojmove ako ce te zanimati.

 Radujem se da mi kazes vise o telefonu  kad ti dodje.Hvala puno

 

8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Poštovani,

U neutrino mobile sam kupio Xiaomi Redmi Note 4 4gb 64gb međutimmobitel mi je došao neispravan pa sam ga vratio te sad neznam što da napravim. Dali da tražim zamjenu za isti ali ispravan uređaj, tražim povrat novca pa kupim Xiaomi Mi A1, umjesto xiaomia kupim Samsung j5 (2017) ili Moto 5S. Molim Vas dajte mi prijedlog što da napravim. Znači trebam najbolji mobitel za 1400kn te nemoraju biti ovi koje sam naveo ako postoji bolji prijedlog.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Kakav fanboy uopće nemam LG nit sam imao LG a SD 636 je bolji od SD 821? Od kad to? Da takvi šaomi su za sirotinju jer da imaš za bolje ne bi to niti gledao. Uzet mob od 1500 kn i mislit da ima najbolji mob bolji od flagshipa može samo munjeni. I nemoj bit dosadan.
 
3 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
NadjaC kaže...
NadjaC kaže...

Otvorila sam temu ali sam sad vidjela da ima ono sto me zanima.Naime zna li mi neko reci zainteresovana sam za Nokiu 7 plus ili 6(2018)

Mozda sony ili p20.Licno bih neki jeftziniji  vazna mi je kamera(najvaznija),baterija i zvuk pri zvonjavi telefona.Naravno da je telefon brz a sto manjih omjera bi mi odgovarao jer imam manje ruke.Sta bi mi preporucili

 Zna li neko pomoci?

 Imaš za sličnu cijenu HTC U11 koji sigurno ima mnogo bolju kameru od Nokie. Zvuk je isto mnogo bolje, a jedino je baterija nešto slabija

 

https://www.sancta-domenica.hr/mobitel-htc-u11-ice-white.aspx?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Oldy kaže...
Kakav fanboy uopće nemam LG nit sam imao LG a SD 636 je bolji od SD 821? Od kad to? Da takvi šaomi su za sirotinju jer da imaš za bolje ne bi to niti gledao. Uzet mob od 1500 kn i mislit da ima najbolji mob bolji od flagshipa može samo munjeni. I nemoj bit dosadan.

Kao prvo ne vrijeđaj, kao drugo da si imalo informiran vidio bih da Mi6 o kojem govorim nema uopće taj hardver koji si naveo. 

Android 8, sd 835, 6gb ram, bolja baterija kamera i ekran. Bilo za sirotinju ili ne, bolji je, stoga pls, nastavi sa trkeljanjem i sranjem negdje drugdje, poyy

Hearthstone: Maks0806#2960
6 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ma vidi se da je balavac i razmaženo derište od strane roditelja koji su mu sve priuštili u životu što je želio,jer po njemu su flagship mobiteli sve što je skuplje od 3000kn,iako slinavac zaboravlja da sve što je na tržištu prvo plaćaš ime a onda sve ostalo..al et,bitno je da se ima za pohvalit pred drugima,to je prioritet kad se kupuje mobitel..

Moj PC  
1 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Brojke govore, u Europi je 2018e prodano više xiaomi uređaja nego Lg, a sumnjam da će ovaj Thinq bulšit išta promijeniti.

 Koje su točne brojke i odakle ti izvor?

Kako se može pisati o broju prodanih xiaomia u Europi kad oni nisu službeno zastupljeni na europskom tržištu? Nigdje veze.

To mogu biti samo špekulacije i nagađanja.

http://dukedantalion.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 20:47 (zalman1).
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Game over pišeš gluposti prvo roditelji su mi umrli odavno. Mama prije 35 godina. Drugo razgovor je bio o Redmi Note 5 vs. LG G6. Treće jebo te šaomi. Baš zato što sam već stari konj ne jebu me te kvazi marke.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Best buy do 150eur

 

 

0 Huawei Honor 9 Lite 3GB 32GB
1 Huawei Nova 4GB ROM 64GB RAM
9 Xiaomi Redmi 5 Plus 4GB RAM 64
0 Xiaomi Redmi S2 3GB RAM 32GB
0 Asus Zenfone 4 Max Plus
0 Nesto drugo..
AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ima Xiaomi u Austriji a sada za dan dva i u Italiji sluzbeni store! Nemojte se prepucavati, neko vise voli jedno ili drugo ili ima vise mogucnost tj,$ pa si uzme sta mu odgovara! Ne treba sve ni pisati, ako ti ne odgovara preskocis post, i sacuvas mir i nikog ne vrijedjas! ✌😉

Odmori se u Istini! :))
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.5.2018 14:14 (veseli007).
Moj PC  
2 1 hvala 0
7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

koji mobitel preporučujete?


8 xiaomi redmi note 4x
0 motorola moto e4 plus
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.5.2018 8:10 (mikiFrajer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

https://www.chinainternetwatch.com/24284/xiaomi-making-promising-start-europe/

 

Odmah iza Samsunga, Applea i Huaweija. Future is now old man

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Da četvrti ali ne s kvalitetom nego s niskom cijenom.
 
1 6 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Oldy kaže...
Da četvrti ali ne s kvalitetom nego s niskom cijenom.

Jesi ti ikad imao Xiaomi? Bar ijedan model? Ja prije nisam imao dobra iskustva ali zadnje dvije godine mogu kvalitetom stati ispred bilo koga bez ikakvog srama. 

12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koji kod mobitel odabrali, nemjte ga kupovati u Neutrino Mobile...teška prevara vas ceka...svaki uređaj dolazi sa otvaranom kutijom (pod izlikom da pokazivaju mobitele kupcima prije kupovine)..te fore inace dobri argumenti hahaha...od 4 mobitela (dakle isti model a imali su 4 na stanju), svaki je ima parnice po kucistu...nakon kupnje se ispostavilo da su uređaji namijenjeni kineskom trzistu, pa su prenamijenjeni za naše, kako bi se dodatno zaradilo...niti jedan jedini update softvera nisam dobio u godinu dana koristenja novog modela uređaja sa android 7.1. verzijom sustava...na reklamaciji ce vam reci kako mozda jos uvijek nije stigao update za tu verziju i da jos pricekate...u prijevodu, ljudi su teška prevara svi od reda, toplo preporucujem da izbjegnete tu trgovinu u sirokom luku. NEUTRINO MOBILE

Moj PC  
1 4 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice