Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.794
|
čitano: 10.875.130
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pošto mobitel rijetko koristim treba mi neki od 500 do 700kn. Samo da je Android ostalo mi je nebitno. Molio bih za savjet.

Odlično..izudarao je šerifovog zamjenika u mjestu gdje svake nedjelje objese jednog čovjeka. Ovo će nam učiniti dan zanimljivim.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
planety kaže...

Pošto mobitel rijetko koristim treba mi neki od 500 do 700kn. Samo da je Android ostalo mi je nebitno. Molio bih za savjet.

 Pogledaj na "ekupi.hr" Meizu M5 Note , 3/16 GB za 699 kn , besplatna dostava unutar HR...

Nisam ja ništa prčko.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
shobmaster kaže...

nakon 3 ipo godine polako me izdaje lg g3 pa se sad dvoumim izmedu huawei p20 pro i honor v20 koje mogu dobiti za skoro istu cijenu u tele2. koji je po vama bolji izbor posto vidim da su dosta slicni,uz razliku da je p20 pro vodootporan i ima amoled dok honor ima 3.5mm utor i noviji procesor

 

Kod mene ista svar LG G3 se lagano gubi nakon nešto više od 3 godine. Imam na izbor 2 uređaja. Mate 20 Pro ili S10. Mate je 500 kn jeftiniji. Koji bi bio bolji izbor?

5 Huawei Mate 20 Pro
3 Samsung Galaxy S10
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
S Matom ćeš imati osjetno bolju bateriju i brže punjenje. Još k tome ako je 500kn jeftiniji...
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Sto uzeti izmedu dolje navedenih uredaja s time da je trenutno u upotrebi HTC 10, a najvaznija karakteristika je zvuk u slusalici:

 

 

0 IPhone 8
0 Huawei P20 Pro
4 Huawei P30
5 LG G7 ThinQ
0 Samsung A9
0 Samsung S9
4 Samsung S10e
2 Sony Xperia 10
0 Nesto drugo...
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Sto u aliju znaci na kraju kupnje onaj passcode?

Sve sam napravio i idem zavrsit kupnju javi mi da treba jos to unijeti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Moze preporuka novog i polovnog mobitela do 1000kn. Polovni moze na PM, nezz smije li se oglasavati. Prosli mob je bio Sony Xperia Z3 Compact koji je odapeo, tak da ne bih htio da kamera bude puno losija, no najvaznije htio bi da ima 3 ili ako je moguce 4GB RAMa i da je ekran veci. Svidio mi se onaj Redmi Plus 5 od kolege s foruma za 700kn, al pobjeglo..

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Može savjet za sestru crkava joj mobitel tj baterija na iPhoneu 6s sad ona bi ga prodala na njuškalu dal sama da promjeni bat ili snizi cijenu sad koliko bi vrijedio u takvom stanju...i kupila novi mob prioritet kamera može i sa njuške

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Original baterija za 6S je cca 200kn, sa ugradnjom nebi smjelo bit više od 350kn. Ako joj je sve ok s mobom rađe nek promijeni bateriju, jedino ak želi nešto novije i ljepše.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
DiRT kaže...

Original baterija za 6S je cca 200kn, sa ugradnjom nebi smjelo bit više od 350kn. Ako joj je sve ok s mobom rađe nek promijeni bateriju, jedino ak želi nešto novije i ljepše.

Di se može kupiti original baterija za iPhone, a da nije davanje mobitela na servis u apple store?

Nedavno sam tražio baterije za iPhone 6 i u moru kineskih baterija našao sam neki njemački "brand" baterije pa sam naručio od njih, preko amazona mislim. Prezadovoljan sam trajanjem baterije nakon izmjene. 

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Vidi tu. Mozda jos ima takvih stranica, ali nisam proucavao.

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

 

Jel se isplati kupiti na njuski S9 nov,s racunom I garancijom za oko 3000kn ili ima boljih opcija?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Honor 8x ili galaxy a50?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

8X 1800kn (bio na ekupi na american 1600kn), A50 2400+kn plastikaner, na antutu malo jači neg huawei, al nezz, prevelika razlika u cijeni, dodaš još par stotica i imaš novi S9.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Sestri trebao mobitel, do 2000kn. Pročitah 15ak stranica ove teme, malo yt i ostale recenzije. Odluka je pala na Redmi Note7. 

Zanima me samo koliko ce dugo ono staklo iza biti u jednom komadu 

 

Redmi 3s Redmi 3s
Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

koja bi bila preporuka za mobitel do cca 3500kn. uzimao bi novo s njuske ili star par mjeseci u 10/10 stanju. koristio bi ga nekih godinu dana. garancija ostvariva u hr, tako da jeftine kineze s upitnom garancijom bas i ne gledam, i zelio bi da ima ok resale value, a ne da izgubi vrijednost kao alfa romeo.

idealan mob bi mi bio s10e ali on je preskup, i za godinu dana ce mu past cijena za pola pa bi ga onda uzeo.

 

najbitnije stavke su mi

 

ekran- za browsat po netu, reddit, face, youtube- ips sam imao do sada, pa ne moram imat oled. Curved screen bi izglegavao radi krhkosti, ali ici ce u spigen maskicu pa mozda ipak probam curved ako sve ostale stavke zadovoljava

baterija- da mi izdura cijeli dan- trenutni p9 moram 2-3 puta na dan spajat na punjac. volio bih da ima wireless ako moguce

zvuk-dnevno sat vremena slusanja muzike, imam par 3.5 slusalica koje koristim

igre- ne igram nista na mobitelu

aparat/camera- trenutna na p9 mi je izvrstna pa da barem bude u tom rangu, makar ne slikam previse, tako da nije toliko bitna stavka

 

neki modeli koji mi se svidaju:

 

mi mix 3- preljep mob, svida mi se slider, ima super ekran, wireless,jedino me strah da mi ne padne i razbije se jer u maski se nemoze zastit skroz donji dio, i baterija nije bas najaca strana. isto nema 3.5.

honor view 20 - dobar dizajn, veliki preljep ekran, velika baterija, puno memorije za mp3/slike- nedostaci cijena, vjerovatno ce izgubit puno vrijednosti nakon godinu dana

s9+- preljep mob, ima super ekran, wireless, 3.5., senzor na mjestu kao sta sam naviknut, nedostaci curved screen, baterija, operativni sustav

mate 10 pro- dobra baterija, izgled, senzor na mjestu kao sta sam naviknut, cijena, naviknut sam na taj OS. nedostaci nema 3.5/wireless

p20 pro- izgled/ekran/barerija/kamera/os nedostaci- ne svida mi se senzor naprijed, nema 3.5, 1tk skuplji od obicnog p20

p20- izgled, ekran, baterija, os, cijena- nedostaci ne svida mi se senzor naprijed, nema 3.5

sony xz2- ekran-baterija- wireless-os- cijena nedostaci- neiskoristenost ekrana, senzor malo prenisko, nema 3.5

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 20:15 (Gemmy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Pogledaj pocophone..

ekran- ne znam kakav je

baterija - odlicna

ima 3.5 mm jack

kamera je bolja od p9 sigurno...

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Imam Mi Mix 3 i stvarno je posebno lijep uređaj. Iznimno je brz, odlična kamera, a baterija neka te ne brine jer je meni autonomija bolja nego recimo S9+ kojeg sam imao prije. A taj pak sad ima dobar value jer ga na njušci možeš kupiti za oko 3000 ganz novog, a ima skoro sve funkcije. Btw Xiaomi ćeš teško prodati nakon nekog vremena, tj. gubi dosta na vrijednosti. P20 Pro isto sad košta novi oko 3000 i jako dobra kupnja
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
The_Fichek kaže...

Moze preporuka novog i polovnog mobitela do 1000kn. Polovni moze na PM, nezz smije li se oglasavati. Prosli mob je bio Sony Xperia Z3 Compact koji je odapeo, tak da ne bih htio da kamera bude puno losija, no najvaznije htio bi da ima 3 ili ako je moguce 4GB RAMa i da je ekran veci. Svidio mi se onaj Redmi Plus 5 od kolege s foruma za 700kn, al pobjeglo..

Bump :/

16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa, brzinsko pitanjce... (isprike ako je glupo)

 

Huawei P20 DS, P30 DS u Tele2 na bonove...dali su otključani?

privatna kartica je Tele2, no službena je A1..

 

hvala

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ziga kaže...

Ekipa, brzinsko pitanjce... (isprike ako je glupo)

 

Huawei P20 DS, P30 DS u Tele2 na bonove...dali su otključani?

privatna kartica je Tele2, no službena je A1..

 

hvala

 

 mene isto zanimalo, pa na njihovom site-u upitao koristnicku sluzbu i kaze da su otkljucani

 

mislim da za 2250 kn je best buy ako ne gledam kineze izvana

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, 

od dolje navedenih koji je najbolji izbor?

0 Xiaomi Redmi 5 plus
2 Xiaomi Redmi Note 5
0 Xiaomi Redmi Note 6
0 Xiaomi Mi A1
9 Xiaomi Mi A2
0 Xiaomi Mi A2 Lite
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2019 15:13 (mrgud1).
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Zaboravio si dodati Redmi Note 7 koji bi bio najbolji od navedenih
Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa jeli moze pomoc isao sam narucit za 2500 kn s aliexpresa meizu 16th 8gb 128gb global rom medutim kad sve napravim na zadnjem koraku me pita neki passcode? Ne znam sto je to jeli itko ima iskustva o cemu se radi i do cega je to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Kakav passcode? Da nije možda broj od tokena kojeg banka traži za potvrdu transakcije?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav svima.

 

Dakle, nakon 2 godine mučenja Huawei P9 Lite 2k16 3GB model vrijeme je za zamjenu uređaja. Kako je ovaj mobitel služio odlično za svoju cijenu od skoro 2k kn kad je kupljen, vrijeme je za uređaj u tom rangu s novcima.

Imam više uređaja u ponudi (anketa dolje)

 

Kako je 3.5mm jack must have, USB Type-C mora biti te kamera mora poslužiti kroz 2 do 3 godine slikanja, snimanja i još dosta toga ona je bitna stavka da nije neki shit koji se ne može srediti uz npr GCam :) Bonus feature je NFC zbog Google Pay uporabe, te je bonus 1080p60fps ili 2160p30fps snimanje za video.

Budget je do 2300kn, kupovina kod nas i na rate ako je moguće, što isključuje njuškalo i ostale marketplace :)

11 Redmi Note 7 (4/64)
2 Nokia 7 Plus
My website: https://idzan.eu | https://maskice.hr | https://najam-vozila.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.4.2019 0:12 (midzan21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozz ekipa,

 

Kupio bih maloj mob (11. god) pa se dvoumin izmedju redmi 6 ili redmi 7.

 

Razlika u cijeni je nekih 300-350 kn pa me zanima dali ima smisla ici na skuplji model ili bi joj redmi 6 bio sasvim dovoljan.

 

Mob se bas i ne bi koristio za igre jer za to ima tablet.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
juje1 kaže...

Pozz ekipa,

 

Kupio bih maloj mob (11. god) pa se dvoumin izmedju redmi 6 ili redmi 7.

 

Razlika u cijeni je nekih 300-350 kn pa me zanima dali ima smisla ici na skuplji model ili bi joj redmi 6 bio sasvim dovoljan.

 

Mob se bas i ne bi koristio za igre jer za to ima tablet.

 

Hvala

 Redmi 7... Sa alija... Goldway/MiGlobal... Razlika je vrlo mala, a u globalu puno bolji i lijepsi mobitel...

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Wh1T3L10n kaže...
juje1 kaže...

Pozz ekipa,

 

Kupio bih maloj mob (11. god) pa se dvoumin izmedju redmi 6 ili redmi 7.

 

Razlika u cijeni je nekih 300-350 kn pa me zanima dali ima smisla ici na skuplji model ili bi joj redmi 6 bio sasvim dovoljan.

 

Mob se bas i ne bi koristio za igre jer za to ima tablet.

 

Hvala

 Redmi 7... Sa alija... Goldway/MiGlobal... Razlika je vrlo mala, a u globalu puno bolji i lijepsi mobitel...

 Ok. Hvala.

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Pogledaj si mozda i p20..netko je spomenuo da je u tele2 na bonove 2300

razorblade
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice