Pomoć s punjačem za mobitel

poruka: 11
|
čitano: 3.137
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć s punjačem za mobitel

Pozdrav, ispričavam se unaprijed ukoliko je tema postavljena u krivom podforumu. Naime treba mi pomoć.

Pred neko vrijeme sam naručio kabel za Samsung galaxy S3 koji je trebao izgledati ovako.

Slika 1

 

Došao mi je ovakav
Slika 2

Slika 3

 

Pošto je roba naručena preko ebaya od korisnika sa 98.5% pozitivnog feedbacka mislio sam se prije obratiti nekome ovdje da me uputi možda se polovica treba jednostavno ''otkinuti'' ili nešto u tom stilu pošto nikad do sada nisam vidio ovakav tip ulaza.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć s punjačem za mobitel
Prodaj taj kabel nekom ko ima prijenosni hdd s takvim utorom, a sebi naruči drugi.
Ili ako ti je seller krivo poslao, traži onaj koji ti treba. Ne vjerujem da višak možeš otkinut a da ne potrgaš nešto.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć s punjačem za mobitel

Ok hvala puno, pitam samo zato jer do sada nisam vidio takav utor pa sam mislio da su možda rađeni sa tim da je predviđeno kao da se samo odlomi dio koji je nepotreban makar mi je to bilo malo čudno ali ajde nikad ne znaš.

Uglavnom hvala puno na brzom odgovoru!

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć s punjačem za mobitel
Micro usb 3.0
Imam na s5 takav utor.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć s punjačem za mobitel

da ne otvaram novu temu, postavit ću pitanje ovdje

 

imam 2 mobitela i 2 punjača

 

1: baterija 2500 mAh, punjač output 5V 550 mA

2: baterija 2800 mAh, punjač output 5V 1300 mA

 

hoće li biti kakvih posljedica za bateriju ako npr drugi mob punim sa slabijim punjačem ili prvi sa jačim

znači li to da će se baterija samo brže, odnosno sporije napuniti ili ima još kakvih posljedica?

Atomska bubamara | edomovina.blog.hr
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć s punjačem za mobitel
Nece biti nikakvih posljedica, ali cekati da ti se mob napuni po 5,6 sati nema nikakvog smisla. Koji mobiteli i koje tocno punjace imas? Nadam se da nije neki kineski skart, jer za par dolara imas stvarno dobre punjace a ustedjet ces pun klinac vremena na punjenju.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
Re: Pomoć s punjačem za mobitel

mobiteli su huawei i blackberry. stvar je samo u tome da oba mobitela zelim puniti sa jacim punjacem, pa me zanima hoce li se sto dogoditi sa huaweijevom baterijom posto se do sad punila sa 550 mA, a sad ce sa 1300 mA.

Atomska bubamara | edomovina.blog.hr
15 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć s punjačem za mobitel
1.3 A je max što punjač može isporučit a mobitel tj. baterija će povući koliko joj kontroler dozvoljava.
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
Re: Pomoć s punjačem za mobitel
Nece joj nista biti, mobitel sam odreduje koliko moze povuci, taj stari 550mah je po meni samo za slucaj nuzde, stvarno danas ima jako jeftinih i dobrih punjaca koji ce brze napuniti bateriju. Dosla su mi 2 voxlinka qc3 i testirat cu ih ovih dana detaljnije samo da mi dodje uredaj za testiranje.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
9 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć s punjačem za mobitel
Slobodno puni jačim punjačem, neće se ništa dogodit
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć s punjačem za mobitel

Sto se tiće punjača ja bi vam preporučio da izbjegavate kineske jeftine noname punjače. Iako nisam sto posto siguran, meni se pokvario dvaput mobilet na takvom punjaču. Prvo stari mobitel a kasnije novi mobitel evo novi mobitel mi se više nije mogao spajati sa kompjutorom jer ima nekih problema, isto tako na tom mobitelu ne mogu flashati sa novim romom pomoču kabla jer ne hvata komp kako spada iako sam sve očistio. Otkad su se počeli javljati ti problem takoder se počelo jako sporo puniti , da je za kompletno punjenje trebalo pročič barem 5 ili više sati. Dok je isprva tj prvih 2 mjeseca punio više od pola sata.

Ja sam punjač kupio prije više od 6 mj izmedu toga sam koristio stari mob i novi mob koji su mi se pokvarili pa sam počeo bacati sumnju na taj jeftini kineski punjač.

 

 

Sad opet imam novi mob, ali ovaj put korisitm kvaliteniji punjač koji sam kupio preko ebaya od Blitzwolfa za QC2. Moj mob podrzava to punjenje A QC3 punjač nisam kupovao jer ga ne podrzava a nisam htio jos trošiti novce tj htio onaj sa dva porta koji ima klasičan i jedan qc2.   Palo mi je na pamet da mi je bezveze kupovati qc3 jer bude za 2 god ili prije došao od Oppa tehnologija brzog punjenja (super voop) u kojem se cijela baterija napuni za 15 min (otprilike) .

 

 

 

 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice