Preporuka za Smartphone

poruka: 8
|
čitano: 4.412
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Preporuka za Smartphone

Želim da kupim neki smartphone do 270€, polovan, šta mi vi preporucujete, i da, bez onih kineskih sranja tipa xiaomi, huawei, lenovo, ..

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Preporuka za Smartphone
Sve ti dolazi iz kine, japana, vijetnama itd, kak mobiteli tak i sve ostalo... Tak da kupujes ta "kineska sranja" a da ni ne znas
8 godina
offline
Re: Preporuka za Smartphone

koliko si u pravu toliko si u krivu. Nije isto što su dvije strane iz kine .Zato postoje skupa i jeftina "sranja". Jer to sto je iz kine jer iskoristavaju ljude poreze itd za puno veci profit ne znaci da nemaju standarde proizvodnje. Nije isto  usporediti Galaxy S7 ili neki Cubot ili tako nešto. Isto tako moze biti proizvod iz njemacke smece a moze biti  i premium 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
7 godina
offline
Re: Preporuka za Smartphone
Pa dobro cubot bas ne, ali huawei? Di je cubot gore spomenut? A i kolko znam da se pojedini mobiteli razlicitih brendova sastavljaju u istim tvornicama, tak da kakva razlika u standardu proizvodnje?
8 godina
offline
Re: Preporuka za Smartphone

pa u cemu je problem ? huawei je takodjer sada izbacio premium segment (Honor 8 ...P9 itd ) koji takodjer te opletu po djepu i vise ne kostaju 1000kn kao i prijasnji huawei mobiteli. Ali su dali bolju obradu zavrsnu bolju kameru itd itd. Kako mislis kakva razlika u standardu. pa VW je vlasnik npr i skode i audija itd ...pa jel isto kupiti skodu fabiu ili audi A3 ? a vidi vraga iz iste su drzave i tvornica skoro

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
7 godina
offline
Re: Preporuka za Smartphone
E pa upravo to. Huawei je daleko od kineskog sranja, kak lik navodi... Sad smo skrenuli s teme, ali bbit mojeg komentara je bil da xiaomi huawei i lenovo nisu kineska sranja, jer ak su oni sranja onda su i samsung i ajfon takoder sranja ;)

Nego, zna se kakvi su samsunzi(pogotovo oni koji nisu s serija) ;)

Audi i skoda se od pocetka do kraja sastavljaju u istoj tvornici? Ili samo koriste odredene iste dijelove?
7 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za Smartphone
Covjek je samo iznio svoje zelje,da ne zeli kineski mobitel,ne vidim problem,ja ne zelim korejski
 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice